Kurti / Sighthounds / Borziye

Dog Breeds

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby gilroy » 23 Jul 2011, 07:14

Kāds man prieks par jums! To "īpašniecisko" ķepu arī mēs te pazīstam :D Skaists viņš ir, un liels - paskatos uz savu Mazo un saprotu - tiešām maza :D Cik Nardo tagad skaustā ir?
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby NARDO » 10 Aug 2011, 11:34

Ja godīgi kādu laiku jau neesam mērījušies...man ir 1,72m, tad nu tā aptuveni var paskatīties! :D
Aizbraukšu mājās, ja atcerēšos, tad pamērīšu arī Nardiņu.
User avatar
NARDO
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 21 Oct 2010, 14:35

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Maija_Dakota » 14 Sep 2011, 21:07

:sirsninas2:
Image
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby kaija » 15 Sep 2011, 06:49

Māmiņa ar bērniņu :jautri:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Lenochkins » 15 Sep 2011, 08:46

Gribeju palielities :)
Sogad beidzot sanemos, atradu labu kompaniju un aizbraucam uz Azavaku lielo monoizstadi Vacijaa ! Sogad bija sameraa mazs azavaku skaits registrets tikai 47 (2010.gadaa bija 102). Eksperte Birgit Piesik sunjiem un Gerard Jipping- kucem.
Pieregistreju Aziju atvertajaa klasee (klasee kopa 7 konkurenti) un man par lielu prieku- vinnejaam klasi, sanemam savu pirmo VDH un resCAC, Azijs kluva par izstades 2-o labako suni. Lidz ar to Azijam viens solis jau tuvak Vacijas CH titulam :)
Kad sanemsu bildes no izstades ieliksu seit, bija loti interesanti satikt beidzot tik daudz azijus vienuviet :)
Kamer Azijs cinijas izstade, Tarucitis apmekleja savus radus :)
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby LG. » 15 Sep 2011, 10:12

Leonchiks, malači! :roze:
www.dogsandcats.lv

Image
User avatar
LG.
Puppy
Puppy
 
Posts: 444
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 16:42
Location: LV, Cēsis

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Demix » 27 Oct 2011, 17:37

Neviljus sanaaca teemu pacelt :sarkstosa: Vakar bija cieminji,protams viss vakars par un ap sunjiem :samilejies: Bet staasts par ko citu,pieskaaraamies kurtu teemai-kas ir kurts,kas vhipets,azvaks u.t.t.(cieminji taadi- ma patiik shii sunju suga :estevisamilosu: ),bet staasts veel par ko citu,metos pie datora,lai paraadiitu :samilejies: :
Image
Tagad par galveno uz ko es te velku-Vai kaads man var paskaidrot ar ko vinjsh mani " panjeemis" :jaut: Atvainojiet, bet shii nebuut nav mana miiljaakaa skjirne :sarkstosa: bet tiiko runa saak iet par vinjiem,taa man shii bilde acu priekshaa,veel ilgi,kad pirmo reizi ieraudziiju ik pa briidim paviideeja acu priekshaa,oi diivaini... :apstulbis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby donna-tonna » 27 Oct 2011, 19:28

par šo suni runa bija jau vienu lapu iepriekš. Tas ir Markuss (USA, N, FIN, EST Ch Aberdeen Remarkable In Paris). Ar ko paņem? Ar superīgu amīša galvu, šarmu un kopumā labu anatomiju. Ļoti vyigrishnaja krāsa. Starp visiem tituliem viņam ir šāgada World Winner (Paris, France), 2011 AWC National Specialty Award of Merit, 2011 Westminster Kennel Club Best Opposite Sex. Par velti šādus titulus nedod, it sevišķi tādā konkurencē, kāda ir šajās izstādēs. Smuks puisis. Dzīvē arī. Viņu IRL varēs redzēt Fin W :meitenedejo:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Levrete/Italian Greyhound

Postby OSENNIJ BRIZ » 27 Oct 2011, 20:46

Vai kādu interesē levrete ELEDY GRACE TUTANHAMON ?Vai šeit ir audzētāja J.Jegorova?
Šis nelaimīgais(pēc manā rīcībā esošās info)suņu puisis meklē jaunas mājas!
Audzētāju,potenciālos suņa saimniekus un citus lūdzu rakstīt šeit vai PM!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Levrete/Italian Greyhound

Postby donna-tonna » 27 Oct 2011, 20:58

nē, Jeļena Jegorova šeit netusē, bet dīvaini, ka cilvēkiem, kuriem ir viņas audzēts suns, nav audzētāja koordinātes. Man gan liekās, ka audzētājs būtu pirmais, kam būtu jāzin par šāda veida problēmām. Vēl jo vairāk, izskatās, ka suns ir samērā jauns, šis ir pavisam nesens metiens.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Levrete/Italian Greyhound

Postby donna-tonna » 27 Oct 2011, 20:59

ak, jā, Jeļena ir tik smalki nomaskējusies, ka viņu būtu grūti atrast: http://www.eledigrace.com/
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Levrete/Italian Greyhound

Postby OSENNIJ BRIZ » 27 Oct 2011, 21:11

Suns dzimis 26.10.09.Pašlaik atrodas ''perederžkā'' pie manas kolēģes.Tur ir vēsture apakšā..
Paldies,ka pateicāt,meklēšu audzētāju!Cilvēki grib suni atdot labās rokās!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Ezis » 28 Oct 2011, 09:47

Tie, kas pārnes tos postus, varētu jau pāris liekos vārdus izdzēst. A to es ar blisināju acis. Nekādu sakaru gan ar vipetpuiša postu neieraudzīju, bet bik bezsakarīgs posts likās gan :sarkstosa:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby maksis » 28 Oct 2011, 09:52

Diskusiju gan nepārcēlu es (vnk tāpēc, ka pirksti par līkiem, neprotu :velnins:, bet lieko tikko patīrīju, lai nerodas vairs pārpratumi.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby OSENNIJ BRIZ » 29 Oct 2011, 08:36

Paldies par tekstu pārnešanu un korekciju! :sarkstosa:
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby maksis » 29 Oct 2011, 08:57

OSENNIJ BRIZ
Ja pareizi saprotu, audzētāja ar Jums jau sazinājās?
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby OSENNIJ BRIZ » 29 Oct 2011, 09:03

Jā,paldies!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Eledi Grace » 30 Oct 2011, 19:37

Добрый вечер ! Произошла ошибка :lamajas: Eledi Grace Tutanhamon не ищет новый дом ! В ближайщее время он улетает к своей хозяйке за пределы Латвии на постоянное место жительства :estevisamilosu:
Eledi Grace
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 30 Oct 2011, 19:31

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby OSENNIJ BRIZ » 31 Oct 2011, 08:41

Eledi Grace wrote:Добрый вечер ! Произошла ошибка :lamajas: Eledi Grace Tutanhamon не ищет новый дом ! В ближайщее время он улетает к своей хозяйке за пределы Латвии на постоянное место жительства :estevisamilosu:

Man gan ir cita informācija...Lai vai kā,ceru ka suņuks tiks īstās mājās!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Kurti / Sighthounds / Borziye

Postby Eledi Grace » 01 Nov 2011, 16:32

OSENNIJ BRIZ wrote:
Eledi Grace wrote:Добрый вечер ! Произошла ошибка :lamajas: Eledi Grace Tutanhamon не ищет новый дом ! В ближайщее время он улетает к своей хозяйке за пределы Латвии на постоянное место жительства :estevisamilosu:

Man gan ir cita informācija...Lai vai kā,ceru ka suņuks tiks īstās mājās!


Звонила владелец Tutanhamona . Собака улетает к ней в Турцию в ближайшее время . Решается вопрос о перелете собаки :aptracis:
Eledi Grace
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 30 Oct 2011, 19:31

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests

cron