Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Dog Breeds

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby frise » 30 Jan 2010, 07:43

es 100% nezinu, bet kad mums izteica piedāvājumu, gāja runa par tēvu Ba-Sha....bet varbūt, ka arī pāroja pēc tam ar citu, mēs izvēlējāmies kucēnus no Devi, tāpēc par šo metienu zinu uz visiem 100%
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Barito » 30 Jan 2010, 09:42

Zuzanna
Tikko palūrēju viņu majaslapā un tā: Indrani Cor Forte x Ich Dzong Pen Gankar 19 janvārī piedzimušas 6 meitenītes un 4 puisīši.
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Zuzanna » 30 Jan 2010, 09:52

Barito
Re kāda Tu čakla, man pēc vakardienas ciemošanās bija nežēlīgs slinkums kautkur iet un pētīt ;)
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby frise » 30 Jan 2010, 14:48

kauns atzīties...sen nebiju iegājusi barnali mājas lapā....it kā ļoti regulāri sarakstamies ar Moniku...visas jaunākās ziņas saņemu pa epastu....Indrani ļoti jauki tie kucēni...īpaši gaiši zīlā meitiņa...cerams ka arī Devi kucēnu bildes drīz jau būs...solīja uz svētdienu... :) 8-)
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Barito » 30 Jan 2010, 14:59

Šī ir mūsu rīta pastaiga pāri Daugavai.Te vēl pa smuko dauzījāmies :)
Image

Arī šitā mēs mākam:)
Image

Mana mazā lēcējpelīte :mrgreen:
Image

Daugavas vidū uz salas, pieminekļa otrā pusē.
Image

Image

Vēl viens lidojums:)
Image

Vnk tālumā suņi rēja un Barry gribēja skriet izlūkos :D
Image
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Zuzanna » 30 Jan 2010, 18:38

Jūs abi ar Bari tur tik FORŠI!! Abet vīra kungs tik biezi saģērbies, ka uz viņa fona Baris pēkšņi tāds maziņš izskatās...blakus Tev gan riktīgs milzis :)
Vai viņš šitā lēkājot neapgāž Tevi??
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Barito » 30 Jan 2010, 22:22

Vispār mums ar Bari gāja karsti :mrgreen: . Ar mani viņš kkā drusku uzmanīgāk dauzās, bet vīram pa taisno skrien un lec virsū :D , bet vienmēr jūt robežu, kuru it kā nedrīkst pārkāpt, jo mamma (es) būšu dikti dusmīga. Vispār viņš pirmo reizi tā pa īstam dauzoties ķēra roku locītavās. Agrāk tā tikai dauzoties mans vecais VASiņš darīja. Bet visa košana/ķeršana bija ļoti uzmanīga un akurāta, tiklīdz man likās, ka nu jau būs par traku, atlika tikai skaļāk ievilkt elpu un pārmetoši izdvest - Barrrrrriiii!, kad suns jau atlecis no manis nost un metot lokus riņķī atkal aicina dauzīties.
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby frise » 31 Jan 2010, 19:15

izskatās, ka Barry ir ļoti laimīgs par izdauzīšanos pa sniegu...bet kā jūsu suņukiem patika -30 grādus lielais sals...vai viņi jums pa āru dzīvoja, vai tomēr meklēja glābiņu iekšā....mūsu mazie suņuki uz divām vai trīs ķepām, un ārā ne ilgāk kā 10 min... Image Image esam izvēlējušies laikam šo kucīti,kaut arī neesmu nekāda speciāliste...šeit arī otras bildes...KURU jūs būtu ņēmuša??????? Image Image
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Barito » 31 Jan 2010, 20:58

frise
Es jau domāju, ka TM vispār ir baisā starā par sniegu un aukstu laiku. Man jau vispār po žizņiir istabas sunītis :mrgreen: Un ar vīra atļauju laikam arī būtu gultas spilventiņš :twisted: , bet nu es cenšos šīs aktivitates piebremzēt. Aukstajā laikā puiks labprāt šiverēja pa āru, bet pa nakti viņš mums vienmēr ir iekšā. Gandrīz vienmēr :) .
Es gan pagaidītu, lai sunīši apveļas un tad izvēlētos. Nu ko var saprast no tik maziem bebīšiem? Mmmm? Dotajā brīdī es vispār neko neizvēlētos, tikai priecātos par mazulīšu bildītēm ;) .
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Zuzanna » 31 Jan 2010, 23:35

frise
Nu, es tāpat kā Barito, domāju ka ir par agru izvēlēties. Cik tad viņiem dienas tagad, nedēļa?? No šitādiem kamolīšiem tak neko vēl nevar saprast, tur pat esksterjera nav, nemaz nerunājot par raksturu. Jūs suni ņemat tīri priekš dīvāna?? Vai arī ir doma par izstāžu apmeklēšanu un kucēniem? Kā var zināt, ka kucēns vispār būs izstādēm piemērots, ka nebūs kādu trūkumu, piem, nepareizs sakodiens?? To jau var noteikt tikai tad, kad zobeļi izšķīlušies ;)
Es Jūsu vietā pagaidītu vismaz līdz 3-4 nedēļu vecuma, un izlūgtos no audzētāja ne tikai smukas galvas bildes, bet arī kādu stājas bildi, lai rodas lielāks priekšstats ;)

Par aukstumu runājot, ja manējiem kāds ļautu, labprāt visu dienu pa āru dzīvotos. Ar Tigru gan ir cits stāsts, viņa kā māte barotāja nevar atļauties ilgi pa āru dzīvoties, bet Džollis gan bija starā, iekšā vilkās tikai pēc mana uzaicinājuma, visas ūsas no laimes bija nosarmojušas :lol:
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby frise » 01 Feb 2010, 00:06

Mēs jau tā arī uzrakstījām Monikai, bet nu uz tiem zilajiem stāvot rinda.Suns mums noteikti nebūs dīvāna suns, pārsvarā jau pa lauku dzīvosies...cik zinu TM nav istabas sunīši....un uz istādēm mēs noteikti brauksim visām, cik būs iespējams, jo mūsu mazā sunīte(bishon frise) ir speciāli uz Latviju atvesta vaislai, būs abām laba kompānija :lol: ..un mēs jau esam sākuši izstādes apmeklēt cītīgi...un arī apmācības mums jau sarunātas.Ja gribētu dīvāna suni, tad tik ilgi nebūtu meklējuši pa visu pasauli....mums jau Latvijā ar labi kucēni ir :D :D ....bet esam fani tieši šim krāsojumam..
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Zuzanna » 01 Feb 2010, 00:27

frise, dīvāna suns bija domāts kā apzīmējums :D lai gan, tibetiešiem tīri labi patīk arī uz dīvana zvilnēt :twisted:
Bet tad jau jo vairāk-ja ir doma aktīvi apmeklēt izstādes, kādēļ pirkt kaķi maisā :roll: Varbūt lielas un slavenas audzētavas var atļauties piespiest tik agri izvēlēties kucēnu, bet vienalga, man zināmie audzētāji tomēr pagaida vismaz līdz 3 nedēļu vecumam, lai kaut sakodienu var konstatēt, ja prognozē, ka kāds kucēns būs īpaši perspektīvs, tādus tur vēl ilgāk. Es, piemēram, visiem nākamajiem savu kucēnu saimniekiem ieteicu pagaidīt līdz 6 nedēļu vecumam, lai ir iespēja izvēlēties ne tikai pēc plika eksterjera, bet arī pēc rakstura ;)
Un kāda gan audzētājam starpība, cik liela rinda ir izveidojusies uz kucēniem, ja ir divas pelēkas meitiņas un ir gribētāji divām pelēkām meitiņām, tātad viss kārtībā ;) Kāda tur vēl rinda?
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Zuzanna » 01 Feb 2010, 01:12

Džollītis sniegā, sargā vārtiņus :D
Image
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby maksis » 01 Feb 2010, 07:17

Labais! :D
Es tā skatos, ka šitās ārā/iekšā lietas ir ļoti stipri arī no ieradumiem atkarīgas. Mums Juhans visu savu pirmo dzīves gadu un vēl ar "astīti" bija kā istabas suns - ārā gāja tikai uz pastaigām, jo vnk pagalmam sētas apkārt nebija. Tad nu tagad arī ilgāk par stundu, pusotru viņš viens pats ārā palikt negrib. Ne tāpēc, ka auksti būtu, bet vnk pie mums prasās - stāv vai guļ pie terases durvīm un lūr iekšā ar attiecīgu sejas izteiksmi. Ja nesanāk uzreiz ielaist, noguļas pavisam durvīm priekšā un ar visu rumpi demonstrē, kāds viņš nabadziņš - viens un izraidīts. :twisted:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Barito » 01 Feb 2010, 08:53

frise
Nu un tad, ka uz zilajiem stāv rinda? Jūs tak esat iemaksājuši kādu drošības naudu, vai vismaz viņa ir painformējusi, kuri Jūs esat rindā uz pelēcīšiem? Ja esat pirmie vispār, tad nafig! Lai pārējie gaida, kamēr jūs izvēlēsieties! Un klausi, ko mēs sakām, ja nu galīgi prispičila, tad apdomā savu izvēli, kad sunim būs kāds mēnesītis, jo viņi taču mainās.
maksis
Mans Baris pat gaļu/kaulu , ja negrib uzreiz ēst, staipa iekšā/ārā un pat ielec dīvānā ar viņu :twisted: , jo tak pie reizes arī vajag asistēt saimniekam. Ir bijuši gadījumi, kad uz WC arī iet līdzi (ja nu durvis tikai aiztaisa, bet neaizslēdz) :roll: Nu vajag viņam cilvēku blakus un ja nu tā gluži nesanāk, tad vismaz vajag radīt tādu iespēju, lai ik pa laikam varētu pačekot, kur tad tie saimnieki ir :) .
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Elbe » 01 Feb 2010, 10:27

Barito, kārtībai mājās jābūt un kas tad cits to visu uzpasēs, ja ne mājas sargs :twisted:
Pat mana knīpa vēlas vienmēr visu kontrolēt.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby frise » 01 Feb 2010, 11:02

paldies ka iedrošinājāt...tā arī darīšu....bet rindā, cik zinu esmu pirmā....teikšu ka izvēlēšos ne ātrāk kā pēc 6 nedēļām...Džollī bilde ir ļoti jauka, tieši tas, ko vēlējos redzēt. Tā kā mums ir ļoti liela nožogota teritorija, vietas pietiktu ne vienam vien sunim, kur izskrieties...Bet ar dīvānu ir tā....es jau ļautu visiem suņiem pa dīvānu vien dzīvot....bet mans vīrs ir ļoti stingrs šai ziņā....pat mazais suņuks zin...ja saimnieks mājās...gultā nedrīkst :lol:
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Zuzanna » 01 Feb 2010, 11:51

frise
Nu re, apvārdojām Tevi :lol: Skaties, varbūt, ka audzētājai tās 6 nedēļas šķiet par traku, ne jau visi tik dulli kā es :roll: bet nu vismaz līdz mēnesim gan pagaidi ;)

Barito
Tu par kauliem iesāki, es paturpināšu :) Vakar visam baram iepirku mega lielu stilba kaulu, tādu dikti foršu, kā bildēs zīmē, vēl drusku gaļiņa klāt ko paskrubināt :) No sākuma sīči iemēģināja, šiem tā lieta dikti gāja pie sirds, tad iedevu panašķēties Tigrai, viņa visu gaļiņu apgrauza + vēl puskaulu šķēpelēs nograuza, atlikušo puskaulu pa reizinātājiem sadalīja Džollītis :twisted: Pēc tam pa puspagalmu lasīju kaulu drumstalas. Rezumē-tibetiešiem neviens kauls nav par cietu :twisted:
Toties Tigra, būdama dikti laba mamma, pēc ēšanas fiksi ielavījās pie bērniņiem un... atvēma visu apēsto gaļu, baigās bērni tiak pie dubultīgas gaļas porcijas, bet māmiņa palika ar tukšu vēderu :D
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Barito » 01 Feb 2010, 16:04

Kāds mīļuks ir Tigriņa :) !
Vispār vakar Dra Minjen Barry svinējām 2 gadiņu jubileju. Dažas bildes ieskatam.
Barulis: jāāāāāā......tas viss mannnnnnnnn!
Image

Šķīvis Bija pilns :D
Image

Šitādas mantiņas aiziet uz urrā
Image

Kas var būt labāks par 1 mantiņu? Tikai 2 mantiņas!
Image

Ar malto gaļu un vistu kakliņiem it kā bija par maz, tad nu mūsu tētis barulim piešķīra vēl "saldo" ēdienu. Un to kaulu suns šodien staipa iekšā/ārā :mrgreen:
Image
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Tibetas mastifs / Tibetan Mastiff / Do-Khyi

Postby Ieva B » 01 Feb 2010, 17:00

Barito wrote:Vispār vakar Dra Minjen Barry svinējām 2 gadiņu jubileju. Dažas bildes ieskatam.
Barulis: jāāāāāā......tas viss mannnnnnnnn!
Image



Barulis droši vien nopūšot svecītes vēlējās, kaut katru dienu būtu dzimšanas diena ar tādu torti! Image
Sveiciens vakardienas jubilejā smukajam puikam!Image
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests

cron