Bīgls / Beagle

Dog Breeds

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 25 Jan 2010, 23:23

Janis wrote:Tagad kad par šķirni ir nolemts, priekšā stāv vēl grūtāka izvēlē, jāizvēlas konkrēts kucēns. :shock:


šitas būs vai nu ļoti grūti vai nemaz nebūs grūti :D LKF sistēmā mums šobrīd ir vienīgais metiens un šķiet, ka tuvākajos mēnešos arī neviens cits neplānojas - tātad, ja kucēnu gribas līdz vasarai mājās pārvest, tad jāvērpj sarunas ar mums.
otrs variants - lūkoties uz ārzemēm.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 26 Jan 2010, 09:29

Nuuu, gan jau vēl jāpieņem lēmums vai sunītis tikai sirdij un mājai, vai tomēr gribēsies arī šad tad piekāpt uz klubiņu, novicināt saņemtās rozetes mums gar degunu, piepildīt saņemtos kausiņus ar šampanieti un kopīgi kādu pudelīti iztukšot uz veiksmi un turpmākiem panākumiem! ;)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Janis » 26 Jan 2010, 12:52

biinumz wrote:
Janis wrote:Tagad kad par šķirni ir nolemts, priekšā stāv vēl grūtāka izvēlē, jāizvēlas konkrēts kucēns. :shock:


šitas būs vai nu ļoti grūti vai nemaz nebūs grūti :D LKF sistēmā mums šobrīd ir vienīgais metiens un šķiet, ka tuvākajos mēnešos arī neviens cits neplānojas - tātad, ja kucēnu gribas līdz vasarai mājās pārvest, tad jāvērpj sarunas ar mums.
otrs variants - lūkoties uz ārzemēm.


Jāsāk ar savējiem, es mēģināju zvanīt, bet kaut kā mums nesokas ar sakontaktēšanu, jo pats palaidu garām kad atzvanijāt ;)
bet mēģināsu vēl. Mans telefona nr. sākas ar 29177...

Draudzene jau šodien trīs reizes paspēja paprasīt vai sazvanīju, saka jāizvēlas ātrāk kamēr vēl ir :D
Janis
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 25 Jan 2010, 13:18

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 26 Jan 2010, 13:55

Nu redz ka beigās sazvanījāmies :)

Un te nu ari mūsu pirmrindnieks - zeltiņš, atkal pirmais - acis vaļā! Labdien, tas esmu es :)
Image
Oho, es jūs redzu! :shock:
Image
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 26 Jan 2010, 14:35

:lol: Nu, tie Tavi komentāri pie bildēm! :lol:
Bet ar acītēm vaļā viņi tiiiiik mīļi un forši! Nāksies uzprasīties ciemā, acainīšus sabužināt! :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Janis » 26 Jan 2010, 14:45

Eklēriņš wrote:Nuuu, gan jau vēl jāpieņem lēmums vai sunītis tikai sirdij un mājai, vai tomēr gribēsies arī šad tad piekāpt uz klubiņu, novicināt saņemtās rozetes mums gar degunu, piepildīt saņemtos kausiņus ar šampanieti un kopīgi kādu pudelīti iztukšot uz veiksmi un turpmākiem panākumiem! ;)


Tas ar, lai gan to jau tik redzēs pēc kāda laika. Pa priekšu jāpamāca gan suns, gan saimnieks un tik tad varēs novērtēt. Protams, ja suns būs topā būs jau jāatrādās citiem ar.
Janis
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 25 Jan 2010, 13:18

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 26 Jan 2010, 15:14

Super, biinumz, apsveicu! Un jau kāds tumšs deguntiņš!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby Liga » 26 Jan 2010, 15:22

Eklēriņš wrote:Ai, Liga,cik lieliskas ziņas! Apsveicu ar sapņu suņuka atrašanu! :D Tagad tik gaidīsim bildītes! Eh, kā gribās redzēt!


Paldies :P
Kad nāks tuvāk, noteikti atrādīšos! :D un gan jau dzīvajā arī sanāks redzēt, jo vēlos iestāties klubā:)
Image Neta, Cora, Capri, Līga un Uģis
User avatar
Liga
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:10
Location: Jelgava

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 26 Jan 2010, 15:29

Super, Liga! Jau sen šajā pusē nav ievesta ārzemju bīgla meitene! Ar nepacietību gaidīšu jaunuļa bildes!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby zeina » 27 Jan 2010, 14:45

Liga apsveicu jau tagad ar mazo mīļumu. Kas ilgi nak tas labi nāk. Pie kam pie tik rūpīgas izmeklēšanas ceru un novēlu jums visu to labāko. Prieks par suņa dzimuma izvēli, būs iespēja ielikt artavu bīglu izaugsmei Latvijā. Lai veicas! ;)
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Bīgls / Beagle

Postby Liga » 27 Jan 2010, 23:12

Liels paldies Kriste un Zeina par labajiem vārdiem!

Un šodien dabūju pagaidām vecākās (un vienīgās) meitenītes bildīti. Kad pārējās paaugsies, dabūšu arī viņu bilžukus:) [taču tās būs no citiem vecākiem]
Te nu būs:
Image
Bilde: Civitas Tergesti
Image Neta, Cora, Capri, Līga un Uģis
User avatar
Liga
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:10
Location: Jelgava

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 10:02

Aiii, kādi viņi feini pupši šādā vecumā Image Kas man šajā bēbī dikti patīk, ka purniņa un pierītes krāsojums ir ļoti simetrisks.
Kad būs bildītes, ieliec, lūuuuuudzu vēl! :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 10:07

Ielīdu tajā mājaslapā un gandrīz vai aiz sajūsmas apkritu, nu paskatieties kas par bēbīti!!! Image Kā tādi mazuļi spēj sirdi sasildīt!
Image
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Zuks » 28 Jan 2010, 11:14

Izskatās, ka tas mazulis īķšķīti zīž! :D
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 28 Jan 2010, 11:49

Eklēriņš wrote:Kas man šajā bēbī dikti patīk, ka purniņa un pierītes krāsojums ir ļoti simetrisks.


nepiekrītu - nav vis ļoti simetrisks - paskaties zem vienas actiņas ir balts, otrā pusē tā pati vieta ruda un arī rudais uz purna pusi vairāk.
redzi, šajā bildē zeltiņam arī no priekšas purns izskatās simetrisks Image
un tikai kārtīgi ieskatoties var tā kā nojaust, ka vienā pusītē ir bišķi tumšāks.bet patiesībā viņam purns ir diezgan nevienādi krāsots vienā un otrā pusē, tā ka domāju, ka šitai meitenei ir līdzīgi - ja pagrieztu vienu un otru vaidziņu, tad būtu redzama atšķirība, lai arī no priekšas to gandrīz nevar manīt.

bet tas nemazina preilenes jaukumu - tāda gaiša zeltaina saulīte būs dienās :)
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 12:11

Es tā kā nebiju domājusi par niansēm, bet kopskatu. Katram sunim nedaudz atšķiras purna krāsojums, galvenais lai skatoties sejā, nav izteikti asimetrisks krāsojums (vari apskatīties tajā pat mājaslapā vienam suņukam tajā pašā metienā ir ļoti nepateicīgs krāsojums). Es gan pieļauju, ka augot var mainīties iespaids, bet šobrīd ir pat ļoti ok.
biinumz, vai tad neviens no kucēniem nav sekojis Zeltiņa piemēram un nav atvēris ačeles? 8-) Kur fočenītes? ;)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 12:25

A vot paskaidrojiet man lūdzu par to simetrisko purna krāsojumu, kāpēc tas ir tik ļoti svarīgs.... JO es par to ne no viena neesmu dzirdējusi, ne par to lasījusi! :roll: Nu, ja neskaita jūs! :mrgreen:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 12:41

Kriste, vai tad nu Tev būtu jāskaidro cik liela nozīme ir krāsojumam? :shock: Jo simetriskāks un veiksmīgāks krāsojums, jo labāks kopskats. Bieži vien krāsojums dod tādu vizuālo efektu, ka labam sunim izskatās tādi mīnusi, kuru nemaz nav. Man šobrīd nav neviena laba piemēra fotogrāfijās, bet ja atradīšu, tad noteikti ielikšu!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 28 Jan 2010, 12:42

Kriste, gauži vienkārši - cilvēkam, tāpat kā visiem dzīvniekiem (man liekas, ka prusakiem un putniem t.sk.) pievilcīgs liekas simetrisks indivīds. tas ir noskaidrots pētījumos un eksperimentos, ka cilvēki daudz biežāk par skaistu cilvēku vai dzīvnieku atzīst tādu, kurš ir maksimāli simetrisks. tātad tīri psiholoģiski starp diviem citādi līdzvērtīgiem suņiem izvēlēsies simetriskāko.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 28 Jan 2010, 12:43

rezi, mēs tev horom atbildam ar Eklēriņu :)
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests

cron