Bīgls / Beagle

Dog Breeds

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 02 Feb 2010, 12:30

Krievi var atļauties ņemt suņus nomā, mums tas galīgi nebūtu izdevīgi, jo nav tik plašas pārojamo kuču izvēles un tās dažas kucītes, kuras mums te ir, nav jēga sapārot ar vienu suni un tad tā gada kucēniem visiem būs stipri līdzīgas asinslīnijas. Šajā ziņā arī ukraiņi ir malači, jo viņi ne tikai ieved, bet arī brauc uz Eiropu pāroties un ir ieveduši tiešām ļoti labas asinis. Bet arī viņiem ir nedaudz citi tirgus apstākļi.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 02 Feb 2010, 12:35

Aha, tiešām smuks, bet Tu jau zini, ka galva nav mana :D , bet ar laiku domas, gaumes un uzskati var mainīties :lol:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 02 Feb 2010, 12:36

A es saku, ka mēs varam?! :mrgreen: Es jau nemaz nestrīdos, ka nevaram. Vienkārši ir arī tādas valstis Eiropā, kur to varētu atļauties, bet to nedara. Tā pati Vācija, piemēram. Daudz nekādas kvalitātes bīglu. Un īpaši to neviens arī nemēģina uzlabot.
Un Ukraina, protams, arī dara daudz bīglu kvalitātes uzlabošanā. Viņi to ar saviem 46 milj. iedz. var atļauties. Mēs kopā Baltijas valstīs tikai 1/4 iedzīvotāju varam savākt no UKR skaita... :mrgreen:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby zeina » 02 Feb 2010, 12:38

Kriste:
Vai tad Aviators nedzīvo Somijā?
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 02 Feb 2010, 12:40

zeina:
Viņš pašlaik ir ievests pārošanai Krievijā...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby Robins » 02 Feb 2010, 20:39

Kriste
man arī Aviators ļoti patīk :) glītulis :)

a mums jaunumi - pirmie zobi dažiem labiem :)

(te es - biinumz. man Robins (tas mazākais no Robiniem) apēda kompim lādētāja vadu - tagad jāiztiek ar otra Robina kompja pārpalikumiem pa vakariem)
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Bīgls / Beagle

Postby brex » 02 Feb 2010, 20:46

biinumz - a Tu jau burus iztirgoji :D
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 02 Feb 2010, 21:03

brex, Tu gribi lai biinumz Robinu liek būrī? :mrgreen: Vai domā, ka viņai no mazajiem zobainajiem kucikiem būs pašai būrī jāslēpjas? :lol:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby brex » 02 Feb 2010, 21:19

nu, ka - biezi tiek sludinats - grauzejus buri :D
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 02 Feb 2010, 21:55

Marika, skat ko jums ar Bernardo uzgāju: viewtopic.php?f=5&t=207 Neesi domājusi piedalīties? ;) Būtu par ko braukt īkšķus turēt :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Marika&Bernardo » 02 Feb 2010, 22:35

Eklēriņš wrote:Marika, skat ko jums ar Bernardo uzgāju: viewtopic.php?f=5&t=207 Neesi domājusi piedalīties? ;) Būtu par ko braukt īkšķus turēt :D

Wou :o paldies Eklēriņ gandrīz palaidu garām :P jā mēs noteikti piedalamies!!!!!!!! Varu droši apgalvot, ka mūs fiziskā izturība, tam noteikti ir gatava, vasarā katru otro dienu pelde 50m / skrituļošana / riteņbraukšana, kā arī ziemā katru dienu izbraucieni ar ragavām / slēpēm 1km līdz 2km (jā pēc šitā sarakstītā, vēl brīnos kāpēc šamais grūtāk uzņem masu :mrgreen: )! Vienīgi tagad baigi izkrita sniegs, nesanāk nekādi :? jo Bernardiņam sniegs pāri galvai :lol: tad nu es tagad jožu pati pa priekšu, lai tad sanāk kundziņam eja :mrgreen: bet ir savs labums, pēdu paņemt nevar :lol: turās tikai pie manis!!!!
Last edited by Marika&Bernardo on 02 Feb 2010, 22:42, edited 2 times in total.
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Re: Bīgls / Beagle

Postby Marika&Bernardo » 02 Feb 2010, 22:41

Kriste wrote:Sākumā ir ielikts, bet es ielikšu arī te Scentini the Aviator. Ļoti skaists suns!

Nu, jā šis jau ir tas pats skaistais Aviators no Somijas (zelta brošas), kurš atrodas pie skaistuļiem pirmajā lapā mūsu sadaļā! Arī man šis Amerikos ir favorīts :P tāpēc jau gribēju, lai parādās starp labākajaiem ;)
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 03 Feb 2010, 09:23

O! Tad jau galvenais nenogulēt un braukt ietusēt :D Marika, ja kas, tad atgādini, lai neizkrīt no galvas un varam vēl pēdējos ziemas priekus izbaudīt, īkšķus paturēt un kārtīgu kamannieku kompānijā ietusēt :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby zeina » 03 Feb 2010, 09:46

Marika&Bernardo wrote:
Eklēriņš wrote:Marika, skat ko jums ar Bernardo uzgāju: viewtopic.php?f=5&t=207 Neesi domājusi piedalīties? ;) Būtu par ko braukt īkšķus turēt :D

Wou :o paldies Eklēriņ gandrīz palaidu garām :P jā mēs noteikti piedalamies!!!!!!!! Varu droši apgalvot, ka mūs fiziskā izturība, tam noteikti ir gatava, vasarā katru otro dienu pelde 50m / skrituļošana / riteņbraukšana, kā arī ziemā katru dienu izbraucieni ar ragavām / slēpēm 1km līdz 2km (jā pēc šitā sarakstītā, vēl brīnos kāpēc šamais grūtāk uzņem masu :mrgreen: )! Vienīgi tagad baigi izkrita sniegs, nesanāk nekādi :? jo Bernardiņam sniegs pāri galvai :lol: tad nu es tagad jožu pati pa priekšu, lai tad sanāk kundziņam eja :mrgreen: bet ir savs labums, pēdu paņemt nevar :lol: turās tikai pie manis!!!!


Pēc rakstītā, ko Bernardo dara, tas tākā tai filmā: Badijs spēle fudbolu, basketbolu, volejbolu... :D
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Bīgls / Beagle

Postby Marika&Bernardo » 03 Feb 2010, 09:47

Eklēriņš wrote:O! Tad jau galvenais nenogulēt un braukt ietusēt :D Marika, ja kas, tad atgādini, lai neizkrīt no galvas un varam vēl pēdējos ziemas priekus izbaudīt, īkšķus paturēt un kārtīgu kamannieku kompānijā ietusēt :D

Ju-hū jau pieteicos :D brauksim distanci "mini pulings", bet izskatās, ka vairāk kā tusiņa pēc, jo laikam jau Bernardiņam īsti nebūs pa spēkam apskriet suņčus uz garākām kājām, tā kā tas priekš mums vairāk kā just fun :mrgreen:
Tātad sacensības notiks divas dienas 27. un 28.februārī, tā kā labu laiku pavadītāji un ietusētāji laipni lūgti ;)
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 03 Feb 2010, 09:56

Bet kādas tad vēl tur šķirnes piedalīsies? Kuras ir tās garkājainās? Un tur tak nepietiek tikai ar garām kājām, vajag arī spēku, veiklību un pieredzi, bet te jums atkal, iespējams, ir pat lielāka pieredze kā citiem. Turklāt, ja būs jāvelk ne pa dziļu sniegu, tad nedomāju, ka Bernardo tur būtu problēmas. Turklāt neliks tak vienā grupā un nesalīdzinās augumā lielos un mazos suņus. Man jau liekas, ka tāds bīgls ne ar ko nevarētu būt švakāks par kādu citu līdzīga auguma suni. Bet tad jau redzēs un protams, ka tas vairāk tusiņam, nav tak bīgls kamanu suns un pa īstam lai sacenšas šķirnes, kuras tam ir veidotas, pārējie var ķert kaifu! :D Mēs pierakstamies līdzjutēju pulciņā! :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 03 Feb 2010, 11:34

Marika&Bernardo wrote: jo laikam jau Bernardiņam īsti nebūs pa spēkam apskriet suņčus uz garākām kājām


A vot par šito es vēl pastrīdētos - šodien mana Nika pilnā ātrumā skrējās ar afgāņu kurtu meiteni, kas arī joza pilnā ātrumā. Un es neteiktu, ka Nika baigi atpaliktu. Tikai nedaudz. Kaut arī kurtam tas lēciens ir ohoho, tomēr bīgliņš to daļēji kompensē ar ļoti ātru pārēju uz nākamo soli.
:mrgreen:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 03 Feb 2010, 11:57

Kriste wrote:A vot par šito es vēl pastrīdētos - šodien mana Nika pilnā ātrumā skrējās ar afgāņu kurtu meiteni, kas arī joza pilnā ātrumā. Un es neteiktu, ka Nika baigi atpaliktu. Tikai nedaudz. Kaut arī kurtam tas lēciens ir ohoho, tomēr bīgliņš to daļēji kompensē ar ļoti ātru pārēju uz nākamo soli.
:mrgreen:


un ja vēl būtu jāskrien līkumu līkumiem, tad kurtmeitenei varētu izsniegt baltu mutautiņu, lai pamāj ardievas bīgla papēžiem :D jo man Julle ar BonBon skrienas, tad BonBon zaudē tieši uz to, ka bīgls spēj apmesties riņķi par 180 grādiem uz līdzenas vietas un nezaudējot ātrumu diebt pilnīgi citā virzienā. citiem suņiem eto njedano


za to BonBon māk paņemt pa taisno - kam īsas kājas, vairāk prātiņa :mrgreen:
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby zeina » 03 Feb 2010, 12:15

Kriste wrote:
Marika&Bernardo wrote: jo laikam jau Bernardiņam īsti nebūs pa spēkam apskriet suņčus uz garākām kājām


A vot par šito es vēl pastrīdētos - šodien mana Nika pilnā ātrumā skrējās ar afgāņu kurtu meiteni, kas arī joza pilnā ātrumā. Un es neteiktu, ka Nika baigi atpaliktu. Tikai nedaudz. Kaut arī kurtam tas lēciens ir ohoho, tomēr bīgliņš to daļēji kompensē ar ļoti ātru pārēju uz nākamo soli.
:mrgreen:


Nu nu, kurtu, kas pa ceļam netaisa pīpauzes, bīgls toč nevar apskriet.
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Bīgls / Beagle

Postby Zuks » 03 Feb 2010, 12:19

Nu jā, tā neticami izklausās, jo bīgls pat nespēja noskriet un lāgā pat panākt manu seteru. Kur tad nu ar kurtu...... :roll:
Kā man gribētos kādreiz savu ar kādu kurtu palaist......
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 25 guests

cron