Rotveileri / Rottweiler

Dog Breeds

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Rotija » 08 Mar 2013, 13:35

santyx21, Darat un izdarījāt pilnīgi pareizi. Kāda bija viņa reakcija,kad sapurinājāt?
Ja kucēns atļaujas rūkt ēdot,viņam ir jāliek sparast,ka tā tās lietas jūsumājās nenotiks. Jūsu pašu labad. Sodam gan ir jēga tikai tad,ja suns to saprot. Respektīvi,ja kucēns pēc tās sapurināšanas nomierinās un ''padodas''. Ja turpina izturēties bravūrīgi,kost,riet,rūkt,lekt virsū,tātad viņš nav sapratis,ko ir izdarījis un kapēc tiek sodīts.
No šī netikuma labāk tikt vaļā pēc iespējas ātrāk. Kucēns ir mazs - viņam vajadzētu saprast diezgan ātri,kas jums nepatīk un kas patīk.
Turpiniet tāpat uzbāzīgi ņemties pa to bļodu,kamēr viņš ēd. Kad izturas pieļaujami un neliekas ne zinis,var pat likt bļodiņā vēl klāt kādu našķi,lai suns saprot,ka roka+bļoda ir ok un nes tikai labumu.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby santyx21 » 08 Mar 2013, 13:49

Sāka dikti čīkstēt,un pēc tam tā arī nekustīgi gulēja kamēr turēju,pēc tam aizdzinu uz vietu un tur arī palika,izskatījās jau,ka saprata. Nedaudz pagulēja,tagad visu laiku staigā man pakaļ,bet es viņu pagaidām ignorēju.
es viņam bļodu noņēmu nost (nezinu vai tas bija pareizi), bet viņam tā kā ir barošanas reize,tad man vēl viens jautājums,ja es izdarīju pareizi,ka noņēmu nost bļodu,tad pēc apmēram ,cik ilga laika varu viņam atdot atpakaļ bļodu,jeb vispār nevajadzēja atņemt? tajā brīdī nevarēju pieņemt,ka viņš mierīgi turpinās ēst pēc tā kā iekoda.
santyx21
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 05 Jan 2013, 20:47

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby santyx21 » 08 Mar 2013, 14:44

Vēl,ko gribēju jautāt,viņš kādreiz atradīs no tās drausmīgās rīšanas? Ja viņam ieliek kaut ko garšīgu,piemēram,suņu konservus,viņš rij pilnībā veselu,bez maz vai nekožļājot un trīc. Tieši tādā veidā viņš man iekoda,ka viņš viss pilnībā trīcēja ēdot. Viņš tā kā baidās,ka viņam atņems.
santyx21
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 05 Jan 2013, 20:47

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Rotija » 08 Mar 2013, 16:09

santyx21 wrote:Sāka dikti čīkstēt,un pēc tam tā arī nekustīgi gulēja kamēr turēju,pēc tam aizdzinu uz vietu un tur arī palika,izskatījās jau,ka saprata. Nedaudz pagulēja,tagad visu laiku staigā man pakaļ,bet es viņu pagaidām ignorēju.


Ar to ignorēšanu ļoti ok. Suņiem lielai daļai liels sods ir tieši ignorēšana pilnīgākā.

santyx21 wrote:es viņam bļodu noņēmu nost (nezinu vai tas bija pareizi), bet viņam tā kā ir barošanas reize,tad man vēl viens jautājums,ja es izdarīju pareizi,ka noņēmu nost bļodu,tad pēc apmēram ,cik ilga laika varu viņam atdot atpakaļ bļodu,jeb vispār nevajadzēja atņemt? tajā brīdī nevarēju pieņemt,ka viņš mierīgi turpinās ēst pēc tā kā iekoda.


Noņemt tajā brīdī var,bet vajag atdot atpakaļ. Lai sunim cilvēka roka bļodā neasociējās ar to,ka tūliņ barība tiks noņemta. Viņam kā reiz būtu jāpriecājas,ka redz,saimnieks tūliņ kko vēl klāt garšīgu pieliks,nevis ņems kko nost.
Un tā kā suns ir vēl pavisam mazs kucēns,eksperimentēt ar kādas barošanas reizes iztrūkumu pārāk nevajadzētu.

p.s. par to rīšanu - ir kas rij visu mūžu; ir kas nerij nekad. Tas vairāk no suņa man škiet atkarīgs. Man no 3gb. rij viens,kaut visi augot baroti vienādi.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Sympathy » 08 Mar 2013, 17:59

Man, ne rotiņs, bet Bernietis, kad siks bija arī nenormāli rija! :( Bet paaugās un tas pats pārgāja, takā par to tik ļoti nevajag pārdzivot. Es savu pat kad liels, speciāli paglaudu, pakasu , kamēr šis ēd, pielieku ko garšigu!
:dejosuns: veiksmi!
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby santyx21 » 10 Mar 2013, 21:03

Paldies par ieteikumiem
santyx21
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 05 Jan 2013, 20:47

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby RK12 » 11 Mar 2013, 10:17

santyx21 wrote:Sāka dikti čīkstēt,un pēc tam tā arī nekustīgi gulēja kamēr turēju,pēc tam aizdzinu uz vietu un tur arī palika,izskatījās jau,ka saprata. Nedaudz pagulēja,tagad visu laiku staigā man pakaļ,bet es viņu pagaidām ignorēju.
es viņam bļodu noņēmu nost (nezinu vai tas bija pareizi), bet viņam tā kā ir barošanas reize,tad man vēl viens jautājums,ja es izdarīju pareizi,ka noņēmu nost bļodu,tad pēc apmēram ,cik ilga laika varu viņam atdot atpakaļ bļodu,jeb vispār nevajadzēja atņemt? tajā brīdī nevarēju pieņemt,ka viņš mierīgi turpinās ēst pēc tā kā iekoda.


Pārāk daudz!!! Kādēļ jāignorē, jāņem tā bļoda nost - lai viņš zinātu, ka dzīve ir briesmīga: saimnieks var pieiet visu atņemt un vēl ignorēt MAZO - ? Suns jau lūdza, lai viņu atbrīvotu, pateica, ka viņam ir bail, izrādīja padevību - un? Tik daudz sodu par to, ka mazais sargā barību, kas ir izdzīvošanas pamats?

Konservi garšo? Ok. Tad jāpabaro no rokām, ja viss Ok - tad pa KUMOSIŅAM jāliek bļodiņa. Pa kumosiņam - lai kucēnam NEVAJADZĒTU sargāt. Normāli - padarīt situāciju "maigāku", tad - sarežģīt (pielikt klāt kumosiņu pie pilnas bļodas, bet tad, lai sanāktu apbalvojums: pie sausās barības - konservus pa kumosiņam).

Galu galā mazajam jāsaprot, ka viņš dzīvo DROŠAJĀ vidē, kur barību neatņem...
User avatar
RK12
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 05 Feb 2010, 14:06

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby RK12 » 11 Mar 2013, 10:20

Tā rīšana... Drausmīga... :))) Izcili!!! Sunim ir atrasta motivācija - ēdiens! Ņem šo "balvu" un rīkojies: laiks mācīties! :)
User avatar
RK12
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 05 Feb 2010, 14:06

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby santyx21 » 11 Mar 2013, 16:22

Ar rīšanu jau tikām galā,vairs nerij,bet ēd normāli. Tātad par barošanu no saujas-es pirms tam arī baroju no saujas un vēl joprojām tā daru,un tad ,protams,ka neko,bet ,kad ielīdu bļodiņā ,tad iekoda.
Nu,tev varbūt šķiet,ka pārāk daudz sodu,bet katram ir savas audzināšanas metodes un pēc tās reizes vairāk neko tādu nav darījis,vismaz pagaidām pa bļodu varu ņemties!
santyx21
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 05 Jan 2013, 20:47

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby RK12 » 12 Mar 2013, 13:03

santyx21 wrote:Ar rīšanu jau tikām galā,vairs nerij,bet ēd normāli. Tātad par barošanu no saujas-es pirms tam arī baroju no saujas un vēl joprojām tā daru,un tad ,protams,ka neko,bet ,kad ielīdu bļodiņā ,tad iekoda.
Nu,tev varbūt šķiet,ka pārāk daudz sodu,bet katram ir savas audzināšanas metodes un pēc tās reizes vairāk neko tādu nav darījis,vismaz pagaidām pa bļodu varu ņemties!


O, jā - katram ir arī savas ārstēšanas metodes utt. :)))

Suns ir privātīpašums un tikai - katrs var rīkoties, kā ar savu īpašumu.

Pārāk liels sods - ir mūsu vājība (o, kā man grūti ir cīnīties ar sevi: iespējams, kaut kad būšu tāda līdzsvarota, nenervozēšu... :))) ).

Tu noignorēji brīdi, kad suns uzrādīja, ka "padevies", viņa signālu "man sāp, man bail" - ja ir gana gudrs, tad iemācījies ignorēt tavus, ja nē - vēl iemācīsies, kad atkārtosi... Sociālais kontakts - šī lieta dod iespēju būt ar suni par vienu veselu, par komandu...
User avatar
RK12
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 05 Feb 2010, 14:06

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby RK12 » 12 Mar 2013, 13:06

Par barošanu: "no saujas" - ir tikai sākums, bet situācija jānoved līdz galam... Uzsākts nenozīmē padarīts.
User avatar
RK12
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 05 Feb 2010, 14:06

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Jewel » 13 Mar 2013, 09:29

Es vairāk piekrītu Rotijas viedoklim. :par:
Mazs kucēns - jā, bet jau pietiekami gudrs. Redzēs, ka saimnieks no viena pīkstiena saraujas un uz mirkli pārdomā, vai tik dara pareizi, mazajam skola rokā - kā kas nepatīk, krīt gar zemi un pīkst. (Kā mazi bērni, izmanto mirkļa vājumu.)
Galu gala - no mazām dienām ir jāsaprot, kurš mājās ir saimnieks. Mazs kucēns ir mazs kucēns, ko darīs, ja parādīsies uzvedības problēmas ar 50kg suni? Kā saka - savs laiks spēlēm, savs kārtībai, savs mīļumam. Manas domas - stingra roka tomēr ir vajadzīga audzinot rotveileru.
Atceros, ko reiz man viens feins instruktors (Dz.Krauja) teica, ka es savējo ļoti stingri audzināju jau no mazām dienām, bet tas man bija pašsaprotami, jo paralēli mājās auga zīdainis, līdz ar to vairāk aizliegumu un stingrāks režīms. Toties instruktors iemācīja man, ka suni vajag arī slavēt. Un viss labi!
User avatar
Jewel
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 13 Jan 2010, 23:47
Location: LV

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby RK12 » 14 Mar 2013, 10:19

santyx21 wrote:Sāka dikti čīkstēt,un pēc tam tā arī nekustīgi gulēja kamēr turēju,pēc tam aizdzinu uz vietu un tur arī palika,izskatījās jau,ka saprata. Nedaudz pagulēja,tagad visu laiku staigā man pakaļ,bet es viņu pagaidām ignorēju.
es viņam bļodu noņēmu nost (nezinu vai tas bija pareizi), bet viņam tā kā ir barošanas reize,tad man vēl viens jautājums,ja es izdarīju pareizi,ka noņēmu nost bļodu,tad pēc apmēram ,cik ilga laika varu viņam atdot atpakaļ bļodu,jeb vispār nevajadzēja atņemt? tajā brīdī nevarēju pieņemt,ka viņš mierīgi turpinās ēst pēc tā kā iekoda.


Jewel,
konkrēti šeit sanāk 4 sodi pēc kārtas:
1. sapurināja (suns pateica, ka viņam sāp, tad nekustīgi gulēja - parādīja, ka padodas);
2. aizdzina uz vietu (... vieta ir "suņa māja", kurā viņam būtu jājūtas ērti);
3. noņēma bļodu;
4. ignorēja.

Sargāt ēdienu ir dabiski. Sunim, sapurinot, tika pateikts: "Man tava rīcība nepatīk". A, tālāk - pārāk daudz, pārāk nesaprotami...

Manējais (Sandals) ar' par buļļa, nu-u-u, tās, VISGARŠĪGĀKĀS :) daļas sargāšanu dabūja pa degunu ar plaukstu, varēja redzēt, ka apdomā: kas notiek-? Labi, ka es no suņa uz suni (vismaz gribētos ticēt :) ) arī progresēju: ātri iemētu viņam mutē барбекю gaļas gabalu. Tad pienāca laiks SKOLOŠANAI :) : mans topošais (tajā brīdī) vīrs pienāca - kucēns uzrūca, bet klusāk... Vīrs viņam gaļu rāda (a smarža no tās - m-m-m... :) ). Mazais peņi izspļauj, vīrs - gaļas gabalu mutē. Tad - mamma, tētis, māsa :) ... Un, apofeoze:
- Sandi.
Kucēns paceļ galvu, вкусняшка mutē. Skatās acīs. Domā. Un... Izspļauj man uz plaukstas to ŠO TE :) ! PATS!!! BRĪVPRĀTĪGI!!! YES!!! Viņš izprāta, viņš uzticas!!! Gaļu - mutē, buļļa subproduktu - tur pat...

Uzticība, drošība... Suns, kas ir tavs partnieris, kas NEBAIDĀS rīkoties atbilstoši situācijai... Ir vērts mazāk konfliktēt!

P.S. kas ir slikts, ja suns kliedz, ja viņam sāp? O, manējais - profi: bieza adata vēderā (tas ir laimīgs stāsts - biopsija parādīja normālus audus, T-T-T!!!), SĀPĪGI, jo adatu kustina - skaļi uzbļauj, bet nekustīgi guļ - skatās uz ārstu:

- Простите, а Вы в курсе, что мне больно?
- Сандюшенька, потерпи, маленький.

Guļ. Vīrietim, kas pietur priekšķepas trīc rokas. Paceļ galvu, skatās viņam acīs, 2 reizes, ātri aplaiza rokas:
- Эй! Не бойся - я не кусаюсь! :)))

Tas ir ilustrācijai: suns saprot, ja viņam sāp - jāuzbļauj, cilvēki to sapratīs. Tāpat, otrādi: ja viņš ar ķepu stāvēs man uz kājas, uz manu "Au!!!" viņš paies nost.

P.S. a uzpurni aizmirsa uzvilkt :) - ārsts pierāda, ka suns KOMUNICĒ un mēs aizmirsām...
User avatar
RK12
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 05 Feb 2010, 14:06

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 26 Mar 2013, 22:55

Liepājā pamests rotveilera puika, varbūt kāds atpazīst?
http://www.draugiem.lv/group/16037742/l ... id=4664607
sunim varētu būt 6-8 gadi, masīvs, nekupēts...
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby pukinjsh » 14 Apr 2013, 20:16

Sveiki rotveileristi. Vai kadam nav pazudis milulis? Manai draudzenei pagalma pieklida rotveilers ar kaklasiksnu un radiosetas kaklasiksnu. Suns pieklida Valmieras puse netalu no Cesu apla. Suns draudzigs un nav bailigs. Suns tikko aizlaidies pa vartinu apaksu, bet ja bus iespejams atrast panems pie sevis pagalma. Vina nav parliecinata, bet liekoties, ka esot puika.
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 18 Apr 2013, 21:03

čau,rotveileristi!
es īsti nezinu,kā lai savu problēmu tagad izskaidroju, bet labprāt dzirdētu kādus viedokļus.
nu jau būs 2 mēneši,kopš Aaslans dzīvojas pa Spāniju, bet pavisam nesen viņš man ir pasācis strādāt brīnumus,kas nemaz neatbilst 5 gadīga rotveilera uzvedībai un es netieku skaidrībā vai viņam ir kaut kāda krīze, veselības problēmas vai viņš vienkārši visiem liek mīksto.
tā kā pēdējā laikā daudz strādāju un neesmu tik ļoti bieži mājās,kā man gribētos, suns paliek ar maniem dzīvokļbiedriem vai viens pats.
lieta tāda,ka viņš man ir pasācis čurāt mājās, pat,ja durvis uz pagalmu ir atvērtas un visas lietas varētu izdarīt ārā, viņš čurā iekšā.
vienu brīdi pat likās,ka čurā nekontrolēti, ka pats pat nesaprot, bet pēc pēdējiem novērojumiem man sāk rasties šaubas. viens variants ir,ka viņš "liek pie vietas" dzīvokļa biedrus, otrs,ka tas varētu būt barības maiņas jautājums un trešais,ka tas ir konkrēti saistīts ar suņa veselību. nedēļas nogalē man būs iespēja aiziet ar viņu pie veta un izdarīt kādas analīzes, bet uz doto brīdi vienkārši esmu neizpratnē.

par pirmo - ar visiem it kā sadzīvo labi, ir savi čomi un viss pārējais. tas,ka suns viņus nerespektē pa pilnu programmu ir skaidrs kā diena, pie tā mēs visi kopā strādājam. citreiz liekas,ka viņam tomēr pietrūkst tā mana stingrā roka un uzmanība un citi to nemaz nevar tā kompensēt. un viens no variantiem,ka tas viņam ir jauns triks - čurāt un pievērst sev papildus uzmanību. jo viņš čurā,ka neviens nav mājās un pat tad,kad ir.

otrs - pirmo mēnesi suns ēda gaļu, dārzeņus, rīsus un visu citu,kamēr meklējām "savu" barību. un tas mums ir sāpīgs jautājums,jo lielākā daļa barību izraisa vai nu vēdera uzpūšanos un balodīšu laišanu ik pa 5min, vai blaugznas un asarojošas acis. tad nu atradām Spāņu ražojumu jutīgiem suņiem, ko ēd ar gardu muti un nekas no parastajiem simptomiem nav. lai gan... suns ir pasācis daudz vairāk dzert. un neesmu īsti skaidrībā vai tas ir saistīts ar jauno barību vai arī ar straujo temperatūras maiņu. vai barība ir par sāļu? un ja ir, tas tad ietekmē veselību.

un trešais - ka mans ruksis jaunāks nepaliek un ir ticis pie kādas kaites,kas jāārstē. kas tieši? - nezinu. dažas domas ir, bet gribētos jau,ka nav nekas nopietns.

es neceru uz nekādiem super medicīniskiem padomiem, pie veta mēs dosimies, es tikai gribētu varbūt dzirdēt kādus viedokļus, varbūt kādam ir bijušas līdzīgas problēmas ar jau pieaugušu suni?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 19 Apr 2013, 07:49

lauva,
1) kastrētam sunim pirmo variantu par likšanu pie vietas, iezīmēšanu un taml, es 90% liktu malā, bet...vienmēr mēdz būt izņēmumi, iespējams saistīti ar vides, vietas, klimata maiņu un saimnieka biežo prombūtni. Pavēro arī vai tā ir zīmēšanās pa dažam pilēm vai palielas peļķes;
2) vēl pastāv variants, ka kastrētiem dzīvniekiem ir izmaiņas urinēšanā, kas saistīts ar hormonu izmaiņām (šeit zinošam vetam jāuzjautā), jo man personīgi ar kastrētajiem viss ir bijis ok, bet dažiem mūsu kucēnu saimniekiem iepriekšējā pieredze ar iepriekšējo kastrēto rotu ir bijusi visāda gan kucēm, gan suņiem;
3) barība un dzeršana + karstums. Būtu viens variants. Pagājušo vasaru pie mums vairākus mēnešus dzīvoja Chance. Saimniece viņu tolaik baroja ar Eukanuba rotveileriem. Nebija redzējusi, ka suns mēdz tik daudz dzert un čurāt. :aknee: Arī Korlandieši Vācijā novēroja to, ka visiem suņiem mūsu prombūtnes laikā pietiek ar bļodu ūdens (gaisa temperatūra ap +40C), bet Chancei vajadzēja atstāt 2 x pa 2.5l ūdens bļodas un abas bija sausas. Šo variantu izskati rūpīgāk! Chances saimniece sadzirdēja un tomēr rudenī jau nomainīja barību uz Orijen...uzreiz suns kā suns, paēd, padzer, nokārtojas normālos daudzumos.
4) arī veselības problēmas var būt saistītas ar klimata maiņu, sevišķi, ja jūs tur vēl mēdzat pa ūdeņiem dzīvoties. Bet to tad vajadzētu redzēt analīzēs.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Zirneklis » 19 Apr 2013, 07:56

Nu čau, čau jums abiem no vecās labās Liepājas! :latvija:
Bēdīgi, ka jums ir problēmas. Jūs esat lieli malači, visam izgājuši cauri, beidzot abi atkal kopā un nu šitā... :jaut:
Tas, ka suns sāk pēkšņi vairāk dzert var liecināt par cukura līmeņa celšanos organismā. No tā suns jūtas slikti un var rasties uzvedības problēmas (čurāšana nevietā). Ļoti jau negribētos, lai tā būtu, tomēr noteikti vajag pēc iespējas ātrāk iztaisīt analīzes! Turam par jums visus īkšķus un ķepas!
User avatar
Zirneklis
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 24 Jan 2010, 14:21
Location: Liepāja

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 20 Apr 2013, 21:51

paldies, paldies :)
nu redz kā ir, es ļoti satraucos par to cukuru uz ko nodosim analīzes, un paprasīšu uz ko vēl ir vērts nodot. maybe,kkas saistīts ar nierēm.
ir tā,ka tās peļķes ir lielas un citreiz konkrētās vietās,kas man liek domāt par teritorijas pārspīlētu iezīmēšanu.
nu tad jau visu izdarīsim un došu ziņu,kā mums iet.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Rotija » 23 Apr 2013, 12:23

Tā kā šeit info no kluba neviens neliek,iepostošu.

Ir uzsākta reģistrācija uz šī gada specializēto izstādi - Latvian Klub Sieger'13 - 28.07.13., Jaunmārupē.
http://rottweiler-lv.awardspace.info/lv/shows.html
Kluba lapā par ekspertu info gan vēl nav, bet krievu forumā gan ir ielikta.
Eksperts - Hans Bierwolf (Austria)

p.s. Tie,kas atcerās 2010.g. Ozolnieku CACIBa pirmo dienu,droši,ka atcerēsies arī viņu.... :noliedz:
Vispār es esmu manāmi pārsteigta, ka šķirnes kluba specenē ir ielikts šāds eksperts. :jaut: Par normālu izstādīšanos rotveileristi var aizmirst.
Šeit daži linki par atsauksmēm:

http://dog.dn.ua/viewtopic.php?f=29&t=392

http://souzzverg.forumbb.ru/viewtopic.php?id=1317

http://corso-club.com.ua/forum/index.php?topic=2148.0

http://www.pesiq.ru/forum/showthread.php?p=2320295
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests