Rotveileri / Rottweiler

Dog Breeds

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 06 Aug 2016, 13:15

Flips wrote:Runājot par uzturu, tad, ko jūs domājat par gorilla max - https://www.amazon.com/GORILLA-Protein- ... supplement vai kādiem citiem produktiem no šī brenda, kas varētu palīdzēt uzaudzēt muskuļu masu? - !!!!Uz šo rindkopu, lūdzu, atbildēt tikai cilvēkus, kas ir kompetenti!!!!

Kāpēc jums šķiet, ka uzaudzēt muskuļu masu jūsu mīlulim ar sintētiskām piedevām būtu kā jūs sakāt - "Plānā ir tikai panākt normālu, adekvātu rezultātu" ?

Lai varētu izprast jūsu problēmu vajadzētu sākt problēmas analīzi ar Jūsu atbildēm uz šiem jautājumiem:
Ar ko suns līdz šim barots?
Kad attārpots?
Kāds vecums un cik liels svars bija kucēna iegādes brīdī?
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Flips » 06 Aug 2016, 17:58

Korland Rein wrote:
Flips wrote:Runājot par uzturu, tad, ko jūs domājat par gorilla max - https://www.amazon.com/GORILLA-Protein- ... supplement vai kādiem citiem produktiem no šī brenda, kas varētu palīdzēt uzaudzēt muskuļu masu? - !!!!Uz šo rindkopu, lūdzu, atbildēt tikai cilvēkus, kas ir kompetenti!!!!

Kāpēc jums šķiet, ka uzaudzēt muskuļu masu jūsu mīlulim ar sintētiskām piedevām būtu kā jūs sakāt - "Plānā ir tikai panākt normālu, adekvātu rezultātu" ?

Lai varētu izprast jūsu problēmu vajadzētu sākt problēmas analīzi ar Jūsu atbildēm uz šiem jautājumiem:
Ar ko suns līdz šim barots?
Kad attārpots?
Kāds vecums un cik liels svars bija kucēna iegādes brīdī?


Tas ir tieši tāds pats uztura bagātinātājs kā citi, palasat sastāvu. Šis produkts tiktu saukts palīgā, lai suns uzņemtu sev nepieciešamas lietas. Vitamīni nav sintētika? Katrs otrais cilvēks šāda tipa produktus lieto... Viņam ir apetītes problēma, protams, ja Jūs varat kaut ko citu ieteikt, tad droši.

Sākām ar Josera sensi junior barību, kad paņēmu viņu, tad ap gada vecumu kopā ar josera labi ēda biezpienu ap 1kg dienā un ar katru dienu apēstais daudzums saruka līdz viņam apnika, pieriebas un tad neēda neko no biezpiena... Tagad pārsvarā jēla liellopa gaļa, vistas gaļa vai tītara + dārzeņi (burkāni, spināti, bietes u.c.). Ar jēlu gaļu baroju mazāk par mēnesi, bet viņš var arī neēst to gaļu, vispār nav rijīgs..

Tikko attārpots, iepriekšējā reize bija novembrī (~9 mēneši atpakaļ)

~4 mēnešus vecs, precīzi neatceros, bet šķiet, ka 12-14kg. Nebija attārpots kucēna vecumā un bija ļoti, ļoti tieviņš.

Man prieks, ka ir iesaistījies šajā diskusijā profesionāls cilvēks, lieku lielas cerības, ka Jūs konkrēti varēsiet patiekt, kas jādara, kas ar viņu ir u.t.t. Milzīgs paldies!

Image
Flips
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 20 Jun 2016, 13:59

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 06 Aug 2016, 21:05

Sastāvu palasīju = proteīnu piedeva, kas mākslīgi audzē muskuļus, tiklīdz suns beidz šo lietot uzturā, viņš saplok kā pūpēdis + pirms uzsākt šo piedevu lietot, ir jābūt pārliecībai, ka suņa organisms bšū spējīgs tikt galā ar šādu proteīna daudzumu. Dažiem sakas caurejas, dažiem vnk aizkuņģa dziedzeris neizstrādā tik daudz fermentu, lai to visu sašķeltu. Es saviem neriskētu... Vsp esmu par dabīgām uztura piedevām un homeopātiju.

Viena atbilde ir saņemta, visticamāk, ka tur jāmeklē problēmas sākums: šķirnīgam un pareizi izaudzētam rota kucēnam (puikam) 4 mēn vecumā jāsver ap 23kg (min 20kg). Nepareizi izaudzēti kucēni, kuri auguši pilnvērtīgas barības deficītā un neattārpoti ar ļoti retiem izņēmumiem dzīves laikā ir "savedami kartībā". Ja iekšējie parazīti bija līdz tiem 4-iem mēnešiem, tie daudz ļauna varēja nodarīt sunim no iekšpuses. Tam savukārt sekas...
Arī ģenētikai ir paliekoša nozīmē. Vai ir 100% pārliecība, ka suns ir tīršķirnes rotveilers - bez piejaukumiem?
Nākamais - jūsu suns pēc tipa (sauss un ne cik nav irdens) nav no masīviem, lielajiem, spēcīgajiem rotveileriem, drīzāk aktīvs, feins suns. Nesvers viņš nekad 60kg, tāpēc nez vai jebkādas sintētiskās piedevas ko līdzēs. Ap 2-3 gadi būs mazliet masīvāks, tas arī viss.
Es uz izskatu šajā vecumā neiespringtu, bet ēstgribas neesamībai gan meklētu iemeslu, jo rots tomēr 90% gadījumos ir baigais rīma.
Slimīgi tievs jūsu suns nav, cik nu var saprast no tādām pus bildēm.
Ko veti saka, ir kādi izmeklējumi veikti?
Barības ir mainītas?
Gaļas vietā kādi kvalitatīvi konservi nav piedāvāti?

Attārpošana jāveic ne retāk kā reizi 6 mēnešos.
Uztaisiet eksperimentu - ja sunim 4 dienas nedosiet ēst NEKO, pieejams būs tikai ūdens, vai suns tiešam neēdīs? Sunim 4 dienām ir iekšējās rezerves un nekādu kaitējumu tas viņam nenodarīs, taču vai to varēsiet jūs. :)

P.S. Es arī neskatītos virsū 1kg biezpiena katru dienu :jautri:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Flips » 07 Aug 2016, 21:10

Viena atbilde ir saņemta, visticamāk, ka tur jāmeklē problēmas sākums: šķirnīgam un pareizi izaudzētam rota kucēnam (puikam) 4 mēn vecumā jāsver ap 23kg (min 20kg). Nepareizi izaudzēti kucēni, kuri auguši pilnvērtīgas barības deficītā un neattārpoti ar ļoti retiem izņēmumiem dzīves laikā ir "savedami kartībā". Ja iekšējie parazīti bija līdz tiem 4-iem mēnešiem, tie daudz ļauna varēja nodarīt sunim no iekšpuses. Tam savukārt sekas...

Es arī domāju, ka problēma varēja būt no tirgotāja puses.

Arī ģenētikai ir paliekoša nozīmē. Vai ir 100% pārliecība, ka suns ir tīršķirnes rotveilers - bez piejaukumiem?

Es neesmu eksperts, nevaru pateikt 100%, bet nu ja šaubas rodas, tad tikai dēļ miesas būves, svara.

Nākamais - jūsu suns pēc tipa (sauss un ne cik nav irdens) nav no masīviem, lielajiem, spēcīgajiem rotveileriem, drīzāk aktīvs, feins suns. Nesvers viņš nekad 60kg, tāpēc nez vai jebkādas sintētiskās piedevas ko līdzēs. Ap 2-3 gadi būs mazliet masīvāks, tas arī viss.

Kā saprast sauss un irdens?
Es saprotu, ka viņam nebūs standarta svars, bet gribētos, lai tiek līdz kādiem ~45kg. Jūsuprāt tas varētu notikt?

Es uz izskatu šajā vecumā neiespringtu, bet ēstgribas neesamībai gan meklētu iemeslu, jo rots tomēr 90% gadījumos ir baigais rīma.
Slimīgi tievs jūsu suns nav, cik nu var saprast no tādām pus bildēm.
Ko veti saka, ir kādi izmeklējumi veikti?
Barības ir mainītas?
Gaļas vietā kādi kvalitatīvi konservi nav piedāvāti?

Ir runāts daudz ar vetiem, bija pat gadījums, ka teica, ka viņam perfekta ķermeņa uzbūve - neesot resns... Esam nodevuši asins analīzes, bija normālas.
Barības mainītas, no sausajām tikai josera ēda, putras ar 70-80% gaļas sastāva sāka brāķēt ārā. Ogļhidrātu bagātie produkti viņam negaršo + alerģija no kviešiem.
Konservus neēd.

BTW augums skaustā ir ~65cm.
Pievienoju bildes, lai labāk var saprast, kāds viņš man ir: https://drive.google.com/open?id=0B2o1_ ... jdMamVSWlk
Flips
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 20 Jun 2016, 13:59

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 07 Aug 2016, 22:25

Es,kā, sausā un irdenā suņa saimniece, ar ierakstīšu mūsu pieredzi.
Pirmkārt jau piekrītu katram KR vārdam, plus es patiešām nedomāju,ka tā barības piedeva kaut ko diži mainīs.
Mans suns ir līdzīgs tavējam, kad bija sīks gandrīz neēda, daudz ķengājās ar ēdienu, viņam no rotveilera rijības nav ne smakas, ēd vairāk,kad cits suns ir blakus, bet pat ne tik daudz.
Līdz apmēram 3 gadu vecumam tāds tirliņš uz 30 ar kaut ko kilogramiem vien bija, es no sākuma, gluži, kā Tu, nevarēju to pārdzīvot, bet kad man "pieleca",ka suns ir vesels un nenormāli aktīvs, tad pārgāja. Bet bija brīdis,ka viņa māsa, kura bija masīvāka par Aslanu, bija resnāka par manu kobeli. Pārgāja 3 gadu slieksnim un "puf!!" suns aktivitātes un eneģijas līmeni nezaudēja,bet sāka pieņemties masās! Tagad, gandrīz 9 gadu vecumā tā arī sver uz saviem 45-50 kg, vasarās nokrītas svarā, jo mazāk ēd, lai gan aktivitātes vairāk vai mazāk ir tās pašas.
Es,personīgi, neiesaku baigi ar putrām aizrauties, ne arī cept vai vārīt gaļu. Ja gribi, uzmet aci RAW barošanai, varbūt,ka jūs abus tas ieinteresē. Es sunim nedodu sauso,kas satur graudus, bezjēdzīgs produkts, vienīgais,ko es atzīstu ir rīsi.
Vienu brīdi,kad gribēju,lai viņš pieņemas svarā, suns ēda 50:50 sauso ar jēlo (gaļa, olas,biezpiens, dārzeņi,utt), tagad tikai sauso plus vismaz reizi nedēļā sataisu viņa svaigo porciju, ar kuru citreiz viņš tāpat ņergājas. Nevajag pārspīlēt ar produktiem - 1 kg biezpiena dienā ir bezjēdzīgi daudz un es nemaz nebrīnos,ka tavējais vairs negrib ne skatīties uz biezpienu. Aslanam atjaucu apmēram 200g biezpiena ar olu (bez dzeltenuma, tam ar pa lielam nav nekādas vērtības) ar sarīvētu burkānu, gaļa (kā nu kuro reizi - Latvijā dzīvojot ēda daudz "atgriezumus" un citus brīnumus, te tā pagrūtāk to visu atrast, tad nu ēd,to ko var dabūt - pa ciskai, filetei,utt), citreiz pa kādai sasaldētai zivij,utt. Vienu suni jau vieglāk ar šitādiem brīnumiem izbarot. Plus vienmēr ir pieejama sausā barība. Un tad nu viņš pats knibinās, ko grib, to ēd, ja neēd, tad es vnk gaidu,kad pašam apniks un sāks ēst. Pie pilnas bļodas nomiris neviens nav.

Ja suns ir vesels, tad viss ir ok. Svars būs, tad,kad nobriedīs. Galvenais ir barot attiecīgi enerģijas patēriņam. Nebūs Tavs suns nekad 60 kilogramīgais tanks, un to nemaz nevajag, jo viņa fiziskais to nemaz nepanestu. Un resns suns ne leks, ne skries. Manējais vēl arvien ir ļoti aktīvs, var noskriet savus 20-25 km dienā, var stundām peldēties,utt. Plus - muskuļi sver vairāk,kā tauki, to vajag atcerēties. Pat ja suns neizskatās,kā Tu gribētu, priekš viņa fizonomijas viņš var būt lieliskā kondīcijā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Flips » 08 Aug 2016, 03:18

lauva wrote:Es,kā, sausā un irdenā suņa saimniece, ar ierakstīšu mūsu pieredzi.
Pirmkārt jau piekrītu katram KR vārdam, plus es patiešām nedomāju,ka tā barības piedeva kaut ko diži mainīs.
Mans suns ir līdzīgs tavējam, kad bija sīks gandrīz neēda, daudz ķengājās ar ēdienu, viņam no rotveilera rijības nav ne smakas, ēd vairāk,kad cits suns ir blakus, bet pat ne tik daudz.
Līdz apmēram 3 gadu vecumam tāds tirliņš uz 30 ar kaut ko kilogramiem vien bija, es no sākuma, gluži, kā Tu, nevarēju to pārdzīvot, bet kad man "pieleca",ka suns ir vesels un nenormāli aktīvs, tad pārgāja. Bet bija brīdis,ka viņa māsa, kura bija masīvāka par Aslanu, bija resnāka par manu kobeli. Pārgāja 3 gadu slieksnim un "puf!!" suns aktivitātes un eneģijas līmeni nezaudēja,bet sāka pieņemties masās! Tagad, gandrīz 9 gadu vecumā tā arī sver uz saviem 45-50 kg, vasarās nokrītas svarā, jo mazāk ēd, lai gan aktivitātes vairāk vai mazāk ir tās pašas.
Es,personīgi, neiesaku baigi ar putrām aizrauties, ne arī cept vai vārīt gaļu. Ja gribi, uzmet aci RAW barošanai, varbūt,ka jūs abus tas ieinteresē. Es sunim nedodu sauso,kas satur graudus, bezjēdzīgs produkts, vienīgais,ko es atzīstu ir rīsi.
Vienu brīdi,kad gribēju,lai viņš pieņemas svarā, suns ēda 50:50 sauso ar jēlo (gaļa, olas,biezpiens, dārzeņi,utt), tagad tikai sauso plus vismaz reizi nedēļā sataisu viņa svaigo porciju, ar kuru citreiz viņš tāpat ņergājas. Nevajag pārspīlēt ar produktiem - 1 kg biezpiena dienā ir bezjēdzīgi daudz un es nemaz nebrīnos,ka tavējais vairs negrib ne skatīties uz biezpienu. Aslanam atjaucu apmēram 200g biezpiena ar olu (bez dzeltenuma, tam ar pa lielam nav nekādas vērtības) ar sarīvētu burkānu, gaļa (kā nu kuro reizi - Latvijā dzīvojot ēda daudz "atgriezumus" un citus brīnumus, te tā pagrūtāk to visu atrast, tad nu ēd,to ko var dabūt - pa ciskai, filetei,utt), citreiz pa kādai sasaldētai zivij,utt. Vienu suni jau vieglāk ar šitādiem brīnumiem izbarot. Plus vienmēr ir pieejama sausā barība. Un tad nu viņš pats knibinās, ko grib, to ēd, ja neēd, tad es vnk gaidu,kad pašam apniks un sāks ēst. Pie pilnas bļodas nomiris neviens nav.

Ja suns ir vesels, tad viss ir ok. Svars būs, tad,kad nobriedīs. Galvenais ir barot attiecīgi enerģijas patēriņam. Nebūs Tavs suns nekad 60 kilogramīgais tanks, un to nemaz nevajag, jo viņa fiziskais to nemaz nepanestu. Un resns suns ne leks, ne skries. Manējais vēl arvien ir ļoti aktīvs, var noskriet savus 20-25 km dienā, var stundām peldēties,utt. Plus - muskuļi sver vairāk,kā tauki, to vajag atcerēties. Pat ja suns neizskatās,kā Tu gribētu, priekš viņa fizonomijas viņš var būt lieliskā kondīcijā.


Paldies, ka iesaistījies diskusijā!
Tieši raw foodam mēs arī esam pievērsušies. Reizēm arī kko apsautēju, viņam iepatikusies sautēta vista ar dārzeņiem, kas sarīvēti uz smalkās rīves (bietes, spināti, burkāni). Es neatzīstu sausās barības, tāpēc katru nedēļu apmeklēju centrāltirgu un tur es savējo nodrošinu ar produktiem. Rīsus es arī atzīstu, bet mans neēds, būs jāmēģina pielikt varbūt ļoti, ļoti nedaudz.

Vai ir kkur redzamas bildes ar tavējo? kāds viņš maziņš bija un kāds tagad?
Flips
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 20 Jun 2016, 13:59

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Creme de la Creme » 08 Aug 2016, 08:01

Man nav rots, bet problēma ir zināma. Mans puika līdz ~ 2 gadu vecumam bija kauli un āda. Visa masa bija tikai no muskuļiem. Lieki teikt ka katrs takšenieks man norādīja uz to, ka suns ir kārns. Mums gan nebija tādas ēšanas problēmas, bet suns daudz kustējās un bija riktīga ''caurbira''. Lai gan mums BOBi bira neskatoties uz visu, es tomēr centos atrast labāko ēdienkarti. NO Royal Canin takšu barības manas dāmas sāka resnēt, bet puikam viss viens :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby ash » 08 Aug 2016, 08:23

mans suns arī ir tievs. tagad uz 5iem gadiem vēljoprojām ir par tievu. nav baigais ņerga, ēd visu ko. esmu daudzkārt mēģinājusi uzbarot. arī ar RAW - dodu tiešām lielas porcijas. sākumā ēda, kad sāka parādīties drusku vairāk miesa uz kauliem, pats sāka regulēt uzņemto barības daudzumu, vienmēr atstājot neapēstu kādu daļu. šķiet viņš pats zin, cik tievs grib būt, kā paliek drusku miesīgāks, uzliek sevi uz diētas. kondīcija laba, ir dzīvespriecīgs un aktīvs. galu galā pieņēmu, ka mans suns tāds arī paliks - pārāk tievs. No divām galējībām - pārāk tievs/pārāk resns - tievums man liekas mazāks ļaunums.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 08 Aug 2016, 12:45

lauva wrote:Es,kā, sausā un irdenā suņa saimniece, ar ierakstīšu mūsu pieredzi.

Sausā un NE irdenā ;)

"Sausu" no "irdena" suņa var atšķirt ar vienkāršu piemēru starp šķirnēm: neapoles mastifs(irdens), dobermanis (sauss). Sķirnes ietvaros atšķirība tipos nebūs tik krasa, bet tā ir pamanāma.

Vairāk vai mazak "irdenie":
Image

Image

Image

Image

"Sausie":
Image

Image
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Linda B. » 08 Aug 2016, 12:48

lauva, vai tu gadījumā nejauc dzeltenumu ar baltumu? Dzeltenumā tieši ir visa olas vērtība.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby fedelta » 08 Aug 2016, 19:09

Man gan nav rots, bet gan VAS, taču līdz 2 ar pus gadu vecumam bija diezgan tievs. Ap saviem 36-38 kg, bet izskatījās, ka ir daudz mazāk. Arī lidoja komentaari,par to, ka diezgan tievs esot, kaut gan ēda daudz un labi (gaļa+ laba sausā barība) un tikai pēdējă gada laikā ir uzbarojies uz 41,3kg un ir smukā kondīcijā - ne tievs, ne resns. Aktīvs un dzīvespriecīgs :)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 09 Aug 2016, 11:51

hehe, jā, Aina, sorry, Tev taisnība. Neirdenā. Tā ir kad nepārlasa uzrakstīto.

Man šajā datorā baigi daudz bildes nav, bet ieskatam varu ielikt,kā suns ir izmainījies ar gadiem.

9 mēneši
Image

te varētu būt kāds 1.5 gads
Image

3gadnieks, sakarīgāku bildi atrast nevaru. Bet te jau viņš sāka pieņemties svarā un uzaudzēt muskuļus
Image

un te 8 gadi
Image

svars uz doto brīdi Aslanam ir 48kg. Man liekas,ka viņš nekad tā arī nav pārsniedzis 50kg slieksni. Un ja arī ir, tad tas ļooooti ātri tika nodzīts, jo tas nozīmē,ka viņam jau ir liekais svars.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 09 Aug 2016, 11:57

par tām olām, jā, jā, dzeltenumā ir vitamīni un nereāls daudzums holesterola. Un tā kā cilvēkiem, tai skaitā arī man, patīk aizrauties, es sunim olas dzeltenumu dodu salīdzinoši maz. Teiksim uz katrām 3 olām viens dzeltenums. Tā esmu es, katrs dara,kā nu tīk. Es zinu,ka Tu Linda, savējos baro ar RAW un pieņemu,ka tev tas charts ir citādāks. Tā kā manējais pamatā vēl arvien ēd sauso, tad, izrunājot šo ar vetu + palasot netā, esmu nonākusi pie šādas sistēmas. Vienmēr priecājos par ieteikumiem un konstruktīvu kritiku.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Linda B. » 09 Aug 2016, 18:16

Bet kāda jēga no tā caurspīdīgā punķa? Tad dod vienkārši divas veselas olas nedēļā un miers. Es gan ar olām baigi neaizraujos, mūžam aizmirstu iedot :D Atceros tad, kad izrādās, ka ir izņemts par maz gaļas, tad piešauju klāt vienu olu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 10 Aug 2016, 17:50

Caurspīdīgais puņķis ir tīrs proteīns. Dzeltenums - holesterols. Ir jau tam dzeltenumam sava daļa svarīgās taukskābes, bet tas arī ir viss no svarīgajām lietām,kuras tur ir pietiekamā daudzumā. Nu tas tā. Es ar olām arī neaizraujos, bet sunim garšo un šad tad iedot jau var.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Creme de la Creme » 11 Aug 2016, 09:36

Jā, nu ir olās holesterīns. Un kas no tā? Gaļā arī ir... :kanepe:
Man slinkums daudz rakstīt, tāpēc iemetīšu linku kur viss skaidri un gaiši aprakstīts
http://www.pareizs-uzturs.com/public/ol ... ar-tam.php
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Linda B. » 11 Aug 2016, 13:21

Olas dzletenumam ir jāuztur cālis visu tā augšanas laiku, tajā ir jābūt visam, citādi tie cāli izšķiļoties sanāks par dzīvot nespējģiem kropļiem. Baltumu cālis tur iekšā neēd, viņš tajā peld. Katrā ziņā izbarot baltumu un izmest dzeltenumu, manuprāt, ir pilnīga nejēdzība, olas labākā daļa tiek vienkārši izsviesta ārā. Tad labāk 2x nedēļā iedod vienu veselu olu un miers.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests

cron