Basets / Basset Hound

Dog Breeds

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 13 May 2014, 20:44

Njā, tad būs vien tie paši... par suņu puisi arī telefoniski teica, ka esot maziņš. Sanāk, ka noriskēja, paaudzēja bez garantijas un tagad laiž tautās ar pārējiem? Nekas nav bijis, viss čiki?

Krievija.... ticu, ka tur izvēle liela, bet es toč nepretendēju uz basetu-izcilnieku. Man gribas suni-acuraugu un sāna sildītāju. Tas gan nenozīmē, ka esmu gatava uzņemties risku iegādājoties "brāķa" kucēnu. Šķībi zobi vtml. būtu vēl nekas, bef tagad pat nezinu, vai vērts braukt skatīties....
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Basets / Basset Hound

Postby ash » 13 May 2014, 20:55

nevajag jau uzreiz izcilnieku, manuprāt prioritāte ir veselība. lai nu ko - bet riskēt nopirkt slimu suni notekti neiesaku.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 13 May 2014, 21:23

Vets kucēnus nebauda? Jeb tas ņem uz ķepas un klusē?
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Eklēriņš » 13 May 2014, 21:41

Kāds tur vetam sakars ar kaut kāda audzētāja kucēniem? :soks: Ja aizved un lūdz lai apskata vai vesels, vai viss ok, tad cita lieta, bet tā par visu atbild audzētājs un klubs, ja tāds ir.
Suns, vai tas majām, mīlestībai, izstādēm utt., ir ģimenes loceklis uz ilgiem gadiem, der par to padomāt! ;)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 13 May 2014, 22:30

Nu bet kaut kad tak kāds vets garām ir gājis, ne tā? Kucēnus apskatīt, vakcinēt?
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 14 May 2014, 01:57

Es domāju,ka Jūs būtu tiesīga prasīt,lai vetārsts kucēnu apskata pirms Jūs to pērkat vai pati to aizvest pie kāda sev uzticama vetārsta,kas nebūtu ieinteresēts aizstāvēt audzētāju.
Man jau šķiet,ka normāli veti pirms to kucēnu vakcinē pārbauda vai tas ir vesels un no vakcīnas neaizies pie tēviem.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 14 May 2014, 09:23

Pilnīgi iespējams, ka kucēni uz doto brīdi ir veseli un kāda gan gan vetam ir teikšana, ja saimnieks grib paturēt visus kucēnus - veselos un vārgos? Kucēni ir čipēti un potēti, tālākais ir uz saimnieka sirdsapziņas un godaprāta. Kas no viņiem izaugs, to tikai laiks rādīs - iespējams, ka labs suns, bet kaut kas tur nav īsti tīrs, ja tiek pārdoti kroplīši (nepatīk man šitas vārds, bet kā savādāk lai apzīmē?).

Aprilia, es laikam ļoti labi saprotu Tavu nemieru :jaa: Man bija tāpat, kad meklēju savu basetu - gribējās tūlīt un tagad: tas nekas, ja nav standartā, es uz izstādēm neplānoju iet... Tomēr tagad esmu priecīga par to, ka nogaidīju un tiku pie brīnišķīga savas šķirnes pārstāvja :) Arī mēs uz istādēm neejam, man ir pilnīgs mājas mīlulis, bet ja reiz Tu esi nolēmusi iegādāties šķirnes suni, mans ieteikums tomēr būtu atlicināt vairāk naudas un pameklēt rūpīgāk, jo galu galā:
Eklēriņš wrote:Suns, vai tas majām, mīlestībai, izstādēm utt., ir ģimenes loceklis uz ilgiem gadiem
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 14 May 2014, 20:11

Nja, vēl drusku un būsiet mani paarliecinājuši iet šim sludinājumam ar līkumu... it kā varētu gan vetu sarunāt, gan patirpināt šos saimniekus, bet... nez, laikam nav prāta darbs.
Cik vispār maksā "krietns" basetēns? Leišos, igauņos ir vērts meklēt?
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Boulevard » 14 May 2014, 20:23

Lietuvā šobrīd ir kucēni šajā audzētavā:
http://www.bassetmem.lt/news_news.htm
Nezinu, vai tie ir šobrīdējie kucēni, bet audzētavai ir svaigs sludinājums http://www.ltsunys.lt/showAdv/319/2037/ ... iukai.html
Neko komentēt gan nespēšu, jo manas zināšanas par basetiem aprobežojas ar patiku uz Hush Puppies apaviem (viņu zīmola simbols ir basets) :kanepe:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 14 May 2014, 21:53

Boulevard wrote:Lietuvā šobrīd ir kucēni šajā audzētavā:
http://www.bassetmem.lt/news_news.htm
Nezinu, vai tie ir šobrīdējie kucēni, bet audzētavai ir svaigs sludinājums http://www.ltsunys.lt/showAdv/319/2037/ ... iukai.html
Neko komentēt gan nespēšu, jo manas zināšanas par basetiem aprobežojas ar patiku uz Hush Puppies apaviem (viņu zīmola simbols ir basets) :kanepe:

Paldies!!!

Es jau rakājos pa kaimiņzemēm. Cik nu saprotu, tad lietuviešiem ir pāris basetijas :)
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 15 May 2014, 08:01

Lietuva un Igaunija arī ir variants! Šajā audzētavā viens puisītis ir atzīmēts as a pet (tas ir - ir kaut kādi eksterjera trūkumi vai kas tamlīdzīgs) http://www.bassetmem.lt/news_news.htm Varbūt ir vērts painteresēties? ;)
Aprilia, padod ziņu, kā veicas ar meklēšanu ;) Ļoti gribētu forumā redzēt vēl kādu ausaini :rej:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 09:45

Uzrakstīju meilus divām basetijām Lietuvā, arī tai, ko te iemetāt linkā....
Gaidu! Uhh, pilnīgi satraukums :)

Jārīkojas ātri, citādi mājinieki sāk runāt par bīgliem un labradoriem... :D un nesaprot, kāpēc es nedziedu līdzi.
Bet basets manā sirdī iekritis kopš 15gadu vecuma :sirsninas2:
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 15 May 2014, 10:17

Turam īkšķus, lai īstais basetbērns ātri tiek pie Tevis mājās :)

Aprilia wrote:Bet basets manā sirdī iekritis kopš 15gadu vecuma :sirsninas2:

Jap, tieši mans gadījums :samilejies: Kad mums aizsākās runas par suņa iegādi, man tik vien atlika, kā pārliecināt draugu, ka basets (un neviena cita šķirne) ir tas, kurš mums ir vajadzīgs. Savā ziņā ietaupījās laiks izpētēm un diskusijām :D :tikainesaki:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 11:56

Tā, lietuvieši nav bremzes:)
Varnalesha vai kā tur viņu piedāvā 2 puikus brūnos . 800-1000
Otri, te bija links, dod 3 puikus. As a pet ir pārdots. 350.

Ko man jautāt vēl papildus par kucēniem? Sliecos uz 350, jo nu neliegšos, ka finanses nav neierobežotas.:)
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Maruta » 15 May 2014, 12:42

:) Ja ņem kā mājas mīluli un draugu,mans ieteikums izvēlies Crazy For You Baby Vejas Gluosniuose :rej: (Ja pareizā audzētava,kuru skatījos)
Cena adekvāta basetam (ņemot vērā viņa raksturu un audzināšanas problēmas :chura: :jaa: )
Parasti jau audzētāji kucēnam dod vārdu,kas visvairāk atbilst kucēna raksturam - tātad konkrētais būs aktīvāks,rotaļīgāks un sagādās Tev interesantus brīžus. :pedinja: Pet kucēns droši vien bija tas ,ar nepareizo krāsojumu.
Lai veicas!
Mums ir īru setera kucēni
User avatar
Maruta
Baby
Baby
 
Posts: 65
Joined: 25 Mar 2013, 08:52
Location: Valmiera

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 15 May 2014, 12:47

Neatradu gandrīz nekādu informāciju par Varnalesha (?) Tev ir links uz mājas lapu vai sludinājumu?
MEM audzētava http://www.bassetmem.lt/news_news.htm man patīk (es gan neesmu milzīgs speciālists, bet man patīk tas, kādus kucēniņus redzu, arī izclesme ir redzama :) ) Vienīgi, neatradu informāciju, vai viņi ir FCI vai IKU.

Es pajautātu, kāds ir iemesls, ka kucēni tiek pārdoti par EUR 350, ja vispārējās cenas ir 600-700+... Ir saprotams, ja cena ir svarīgs faktors, bet mēs jau te runājām par ss.lv basetiņiem :)
Tas, ko es jautātu: noteikti gribētu redzēt vairākus mana izvēlētā kucēna foto/ video, lai pastāsta, kāds raksturs. No fiziskās veselības viedokļa - vai nav novērota alerģija, ko viņi ir pieraduši ēst... ja plāno ņemt puiku vai ir abas oliņas :) un vai sakodiens ir pareizs... Un nevajag baidīties jautāt pat, Tavuprāt, vismuļķīgākos jautājumus ;)
Last edited by ruu on 15 May 2014, 13:03, edited 1 time in total.
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 15 May 2014, 13:00

Maruta wrote:Cena adekvāta basetam (ņemot vērā viņa raksturu un audzināšanas problēmas :chura: :jaa: )

:D metīšos aizstāvēt :sarkstosa:
Nav jau, nav TIK traki ar raksturu... jā, basets nav pārāk vadāms, pats labāk zin, ko/kā/kad vajag darīt, un ir gana ietiepīgs. Bet man tas ļooti patīk :) Man vienmēr ir patiess prieks, kad izdodas ar savējo sarunāt ienākt iekšā; izkāpt no gultas; atņemt kurpi un citas jautras nodarbes :medos:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Boulevard » 15 May 2014, 13:01

ruu wrote:MEM audzētava http://www.bassetmem.lt/news_news.htm man patīk (es gan neesmu milzīgs speciālists, bet man patīk tas, kādus kucēniņus redzu, arī izclesme ir redzama :) Vienīgi, neatradu informāciju, vai viņi ir FCI vai IKU. )

FCI. Pie izstāžu ziņām ir redzamas FCI izstādes ar FCI ekspertiem. Arī linkos ir FCI audzētavas. Un kucēniem arī tas ir uz pieres rakstīts :velnins:
Varbūt vērts ieklausīties, ko saka Maruta (suņinieks ar lielu pieredzi), un interesēties par Crazy for You? No sludinājuma kucēniem viņš arī izskatās visbasetīgākais :jautri: Kas attiecas uz zobiem un olām :kanepe: - ja tas NAV pet, tad atbilde ir - norma :jaa:
Ar cenu, pieļauju, ir tā, ka 1) šķirne nav no pieprasītākajām plašākās ļaužu masās, 2) tie ir pēdējie 3 kucēni no liela 9 kucēnu metiena :pedinja:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 15 May 2014, 13:58

Boulevard wrote:FCI. Pie izstāžu ziņām ir redzamas FCI izstādes ar FCI ekspertiem. Arī linkos ir FCI audzētavas. Un kucēniem arī tas ir uz pieres rakstīts :velnins:
Kas attiecas uz zobiem un olām :kanepe: - ja tas NAV pet, tad atbilde ir - norma :jaa:

Paldies :sarkstosa:
Last edited by ruu on 15 May 2014, 15:47, edited 1 time in total.
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 15 May 2014, 14:52

http://basset-hound.lt/news_ru/news_ru
Reku links uz Varnalešu.

Milzīgs paldies jums par padomiem!
Vīrietis jau ņurd... kā mēs viņu dabūsim, tas nav reāli, blablabla... bet man acīs cērtas :)
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests