Franču buldogs / French Bulldog

Dog Breeds

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Pauliic » 01 Sep 2014, 19:33

suņa skolotāja iesaka pirkt būri un pa dienu iedresēt viņam dzīvot būrī, kāds te ir ko tādu izveicis?
User avatar
Pauliic
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 04 Apr 2014, 20:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingars » 01 Sep 2014, 20:22

ja mans šnaucers saprata pec nedeļas ka jadara lietas ara vienigi buri nevajadzetu turet ilgak par paris stundamun pec paešanas spelēšanās vienmer mazo janes ārā!
Image

Image
User avatar
ingars
Junior
Junior
 
Posts: 621
Joined: 28 Nov 2010, 19:49
Location: Liepaja

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ievish » 01 Sep 2014, 21:27

Pauliic wrote:suņa skolotāja iesaka pirkt būri un pa dienu iedresēt viņam dzīvot būrī, kāds te ir ko tādu izveicis?


Man suns dzīvo būrī pa dienu. No 3 mēnešu vecuma jau. Kad bija mazāks, tad obligāti braucu mājās pusdienlaikā - sanāca 4 + 4 stundas būrī. Pieaugušu atstāju arī uz visu dienu un mājās pusdienās braucu reti.
Es to daru, jo manējais ir grauzējs - viņam patīk nīcināt mazas lietas, arī tās, kas nav viņa mantas. Turklāt, pateicoties būrim, kad mainīju dzīvoklī, man izdevās jauno saimnieku pierunāt, ka suns nesapostīs samērā svaigi izremontēto dzīvokli.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Pauliic » 02 Sep 2014, 06:28

šobrīd kucēnam ir gandrīz 7 mēneši un var jau izturēt no 8 - 17.30-18.00 bez problēmām :ludzu:

bet ir gadījies no hiperaktīvās puses :D un mājās nevienu brīdi nav mierā :) skolotāja teica, ka līdz galam labi tas nav, ka saimniekiem nav neviena brīva brīža + plānojas ģimenes pieaugums un sākumā varētu būt pagrūti
User avatar
Pauliic
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 04 Apr 2014, 20:56

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ievish » 02 Sep 2014, 08:30

Pauliic wrote:šobrīd kucēnam ir gandrīz 7 mēneši un var jau izturēt no 8 - 17.30-18.00 bez problēmām :ludzu:

bet ir gadījies no hiperaktīvās puses :D un mājās nevienu brīdi nav mierā :) skolotāja teica, ka līdz galam labi tas nav, ka saimniekiem nav neviena brīva brīža + plānojas ģimenes pieaugums un sākumā varētu būt pagrūti


Tad suns ir jānokausē ārpus mājas, lai mājās ir miers. Es suni neturu būrī, kad pati esmu mājās, jo suns tad mierīgi vienā vai otrā stūrī guļ.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Zuzis » 03 Sep 2014, 15:36

Rodēzijas Ridžbeks kopš dzimšanas bija pieradināts arī pa naktīm gulēt būrī un nekādu problēmu nebija...tāpat kā pa dienu, ja bija jābrauc prom no mājas un jāatstāj viņš mājās...iedevu kārumu un viņš mierīgi palika gulēt būrī un gaidīt...esmu nolēmusi tāpat darīt arī ar FB..
User avatar
Zuzis
Baby
Baby
 
Posts: 12
Images: 1
Joined: 23 Aug 2014, 13:38

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Zuzis » 03 Sep 2014, 15:52

kāds var man izskaidrot atšķirības starp FCI un UCI?
User avatar
Zuzis
Baby
Baby
 
Posts: 12
Images: 1
Joined: 23 Aug 2014, 13:38

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingaanna » 03 Sep 2014, 21:46

Zuzis wrote:kāds var man izskaidrot atšķirības starp FCI un UCI?


viewtopic.php?f=13&t=38

te kaut kur bija tēma
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Pauliic » 04 Sep 2014, 07:11

ievish, mans nav nokausējams :D no rīta 9 stundu gara 5 km pastaiga pa Rīgu, tad brauciens uz Valmnieru ar ballīti mašīnā visu ceļu, Valmierā atkal pastaiga, tad 30 min miegs, atpakaļ uz Rīgu, Carnikavā Ugunskuru naktis , beigās 1 naktī mājās un tāpat liekas, ka gatavs tālāk darboties :D
User avatar
Pauliic
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 04 Apr 2014, 20:56

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ievish » 04 Sep 2014, 08:27

Pauliic wrote:ievish, mans nav nokausējams :D no rīta 9 stundu gara 5 km pastaiga pa Rīgu, tad brauciens uz Valmnieru ar ballīti mašīnā visu ceļu, Valmierā atkal pastaiga, tad 30 min miegs, atpakaļ uz Rīgu, Carnikavā Ugunskuru naktis , beigās 1 naktī mājās un tāpat liekas, ka gatavs tālāk darboties :D


Ja fiziski nevar nokausēt, vajag nodarbināt arī psiholoģiski - vest uz skoliņu, mācīt trikus (ko var darīt arī, paskatoties metodiku youtubes video). Reizēm smadzeņu nodarbināšana nogurfdina vairāk kā fiziska skriešana.

Es nezinu, kā tas ir francīšiem, bet manā šķirnē - vipetiem, jauni suņi mēdz būt absolūti dulli līdz apmēram 1-2 gadu vecumam, tad ļoti izteikti mainās un paliek pieauguši, nosvērti, mierīgi mājās.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby julika » 04 Sep 2014, 08:47

Ja pastaiga ir mierīga, nesteidzīga tempa, tad arī manu korgiju nevar nokausēt :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby maksis » 04 Sep 2014, 10:26

Pauliic wrote: no rīta 9 stundu gara 5 km pastaiga

Ilgi brīnījos, KĀ var 5 kilometrus iet 9 stundas. Un kā vispār var 9 stundas pastaigāties. Pēc tam iebraucu. :jautri:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ievish » 04 Sep 2014, 11:27

julika wrote:Ja pastaiga ir mierīga, nesteidzīga tempa, tad arī manu korgiju nevar nokausēt :kanepe:


5 km stundas laikā ir normāls, visai nasks temps. Es eju līdzīgi. Pa stundu, protams, nokausēt nevar, bet lieko enerģiju noskriet var.

Starp citu, Pauliic vēl var kociņus/bumbiņu pastaigas laikā pamētāt, ja sunim tas interesē. Arī papildus nogurdinās.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingaanna » 06 Sep 2014, 15:11

ievish wrote:Es nezinu, kā tas ir francīšiem, bet manā šķirnē - vipetiem, jauni suņi mēdz būt absolūti dulli līdz apmēram 1-2 gadu vecumam, tad ļoti izteikti mainās un paliek pieauguši, nosvērti, mierīgi mājās.


Nezinu, kā ir ar vipetiem :) , bet no maniem frančiem ir bijuši miera mikas un absolūti nenogurdināmie. Džina, kurai nākamnedēļ svinēsim 10 gadu jubileju joprojām ir nenogurdināma :meitenedejo:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Pauliic » 06 Sep 2014, 21:55

par mācīšanos pareiza piebilde, suņu skolā ejam pēc tās gan ir sagurums :)

tad kā ir ar kopējiem randiņiem? nevajag Frančiem uztaisīt vienu mini-meet?
User avatar
Pauliic
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 04 Apr 2014, 20:56

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingaanna » 16 Sep 2014, 18:35

Savulaik rīkojām franču tusiņus :estevisamilosu: :pastaiga: :pedinja:

Image

Jaunā paaudze - uz priekšu! :dejo:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingaanna » 16 Sep 2014, 18:36

Nevaru atrast bildes, kur mēs pie Komatiņa tusējām un vēl pie jūras bija dikti jauks pasākums! :pedinja:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Dambo » 18 Sep 2014, 08:20

ingaanna manas bildes no jūras tusiņa ir aizgājušas nebūtībā kopā ar veco datoru :( bija jauks pasākums :rej:

es tikmēr atrādu mazbērnus, kurus drīz vien ceru arī apčamdīt :aptracis:
Image
PRESTON PACIFIC OCEAN RENUAR http://follow-fb.jimdo.com/
User avatar
Dambo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 20:57
Location: Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Zuzis » 19 Sep 2014, 18:11

gribēju bildi pievienot, bet kkā nemāku...mums jau 4to dienu mājās ir Betmens :)
Image
User avatar
Zuzis
Baby
Baby
 
Posts: 12
Images: 1
Joined: 23 Aug 2014, 13:38

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Pauliic » 06 Oct 2014, 09:06

smukulis!

Kā uzvedas? :D

mūsējam jau 8mēneši - sāk meklēties un ir tāds nervozs :D

visādi citādi ir periodi kad širmis aizkrīt, bet nu jau ar vien retāk :)
User avatar
Pauliic
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 04 Apr 2014, 20:56

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron