Dalmācietis / Dalmatian

Dog Breeds

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 15 Jun 2011, 18:49

kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Eklēriņš » 15 Jun 2011, 19:59

kuncite, jūs staigājat ar iemauktiņiem? Es laikam tādu aušīgu dalmācieti ar tādiem nenoturētu. Nesen konstatēju, ka divus bīglus, ja šie tā riktīgi parauj vēl saturēt varu - pāris soļi rikšiem un tad stop, bet dalmācietis mani aizvilktu kā tādu pagali pa gaisu :hih:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 16 Jun 2011, 15:28

Eklēriņš wrote:kuncite, jūs staigājat ar iemauktiņiem? Es laikam tādu aušīgu dalmācieti ar tādiem nenoturētu. Nesen konstatēju, ka divus bīglus, ja šie tā riktīgi parauj vēl saturēt varu - pāris soļi rikšiem un tad stop, bet dalmācietis mani aizvilktu kā tādu pagali pa gaisu :hih:



Iemauktus mēs velkam kasd ejam trenēties - Vilkt riepu :aptracis:
Un nezinu man problemas nesagāda vest ar iemauktiem laukā.
Jo rokas jau ir uztren'etas :hih: :viltigs:
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Eklēriņš » 16 Jun 2011, 19:24

Nu, jā! Varētu būt, ja sāc no kucēna vecuma, tad pamazām jau pierod pie suņa un pie viņa enerģijas. Bet man Talsu izstādē sanāca iziet ārā pastaigā ar mazo Karmen, ar kuru vispār manuprāt problēmu nevar būt, jo viņa ir tik kolosāls bēbis un tik viegla komunikācijā, ka guvu milzīgu prieku staigājot un apkārtējiem cilvēkiem stāstot par dalmāciešiem, un tad sekoja pastaiga ar pieaugušu kobeli :hih: Tam mans ķermenis un rokas nebija gatavas :D Kā nekā pieaudzis un vēl kobelis, viņam ir pavisam cits spēks, enerģija, kustību ātrums. Pie visa tā, ka viņš ne rāva, ne vilka, man bija skaidrs, ka tādā brīdī es kļūtu pilnīgi bezspēcīga :jautri:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Aragorn » 16 Jun 2011, 20:13

Jā, jā, zinu par kuru kobeli Eklēriņš stāsta! :jaa:
Man ar Gošu arī pēc Karmenas, par kuras uzvedību un raksturu ir nenormāls prieks, ir nedaudz grutāk. Viņš ir ļoti stiprs un dažreiz ļoti vēlās pie kāda suņa, krumiņa vai cilvēka pienākt klāt. Bet šī "pienākšana" viņam iznāk ļoti spēcīga! :hih: Bet mazā Karmena ir absolūti cita. Viņa ir daudz mierīgāka un daudz pauklausīgāka par Gošu. :)

Re ku, arī no mums kāda jauna smieklīga Gošas bildīte:
Image
User avatar
Aragorn
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 26 Aug 2010, 08:02

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Eklēriņš » 17 Jun 2011, 08:42

Jā, jā, par šo pašu smieklīgo ģīmīti arī runāju! :jautri: Lai jau dalmācietis izskatās tāds ārkārtīgi miermīlīgs, mīļš, vienmēr savā prātā bērns, bet kad viņš kustās, tikai tad var saprast kāds spēks un enerģija tajā mājo! :esmilu:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 17 Jun 2011, 09:45

Eklēriņš wrote:Jā, jā, par šo pašu smieklīgo ģīmīti arī runāju! :jautri: Lai jau dalmācietis izskatās tāds ārkārtīgi miermīlīgs, mīļš, vienmēr savā prātā bērns, bet kad viņš kustās, tikai tad var saprast kāds spēks un enerģija tajā mājo! :esmilu:


tam nu gan piekritīšu Dalmāciešiem ENERĢIJA NETRŪKST :hih:
Un tādēļ arī man viņi liekas tik pievilcīgi :sirsninas2:
Bet nu brīžiem tā enerģija spēj nokaitināt :hih:
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 17 Jun 2011, 13:54

Gribēju informēt ka 14.06.2011 mūsu audzētājai ir pieejami Dalmāciešu kucēni.
Māte - Benfatto Bambina Dolce. Internacionālā čempione. Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas čempione. Latvijas 2009, 2011 gada uzvarētāja. Igaunijas uzvarētāja 2009, 2010.

Tēvs- TOOT'S FIELDS OF GOLD. nācis no Norvēģijas, Jaunais Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Slovēnijas čempions. Jauns, perspektīvs ar izcilām Skandināvu saknēm.

Cena - 280 ls.

:sirsninas2:
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Eklēriņš » 17 Jun 2011, 15:03

Tad beidzot ir piedzimuši? Japī! :aptracis: Apsveicu Benfatto audzētavu ar mazajiem raibulīšiem! :jiihaa:
Ja tiec pie kādas bildītes, noteikti, noteikti ieliec! :esmilu:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 17 Jun 2011, 19:02

Eklēriņš wrote:Tad beidzot ir piedzimuši? Japī! :aptracis: Apsveicu Benfatto audzētavu ar mazajiem raibulīšiem! :jiihaa:
Ja tiec pie kādas bildītes, noteikti, noteikti ieliec! :esmilu:


Bambinas kucēniņi :sirsninas2:

Image

Image

Image

Kopā 11 jaukumiņi :sirsninas2:
6 Kobeļi un 5 meitiņas. :sirsninas:
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 20 Jun 2011, 12:49

Caro meklēja papardes ziedu :hih:



Image


Image
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Eklēriņš » 21 Jun 2011, 12:10

Ai, kādi mazi, balti kurmīši Bambinai sadzimuši! :esmilu: Tagad gaidīsim vaļā acītes un pleķīšus parādamies

Vai tad papardes ziedam vēl nav bik par ātru? ;) :jautri: Vai Caro noskata labākās papardes ziedu meklēšanas vietas :hih:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 22 Jun 2011, 07:35

par agru?? :hih:
Caro manliekas ka visu gadu meklē papardes ziedu :hih: :aptracis:
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 25 Jul 2011, 17:31

Mārupes izstāde!

Image



Image


Image
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Aragorn » 06 Aug 2011, 19:32

kuncite, apsveicu ar otro CAC sertifikāta iegūšanu Mārupes izstādē! Jūs esat lielie malači! :dejosuns:

Bet man ir dažas jaunas Karmenas bildes. Pēc 28. augusta mums jau sāksies junioru karjera!
Viņai šeit ir tāds mīļš skatiens :samilejies:
Image

Bet šeit viņa izskatās kā rotaļlieta no Narvesen BigHeadz sērijas :-)
Image

Portrets:
Image
User avatar
Aragorn
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 26 Aug 2010, 08:02

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby kuncite » 07 Aug 2011, 10:08

Karmenai viss ok tgd??
atceros ka baigi bija sabijusies no tas telts :mierina:
kuncite
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 2
Joined: 01 May 2011, 20:19

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Aragorn » 07 Aug 2011, 11:40

kuncite wrote:Karmenai viss ok tgd??
atceros ka baigi bija sabijusies no tas telts :mierina:


Nu kā.. Tagad vēl baidās no skaļām skaņām. Piemēram, mums pie mājas tagad būvē jaunu māju un skaļi rūc krāvu automašīnas. No tām viņa baidās.
Bet tikko atbraucam no DEPO Berģos. Tur ir baigi laba attieksme pret to, ka suns ir veikalā. Pirms izbraukšanas domāju, ka viņa baidīsies, bet nē. :) Viņai bija dikti interesanti, kas šeit tāds notiek + gandrīz visi cilvēki nāca klāt, lai samīļot viņu. :samilejies: Uzskatu, ka šī bija laba sozializācija.
User avatar
Aragorn
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 26 Aug 2010, 08:02

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Bella1 » 26 Sep 2011, 20:46

Dalmāciešu saimnieki,esam izvēles priekšā, vēlamies sev ģimenes mīli un nevaram izvēlēties starp Sibīrijas haskiju un Dalmācieti abi ir enerģiski,draudzīgi. Tomēr palasot forumus,dalmācieši ir gudrāki. Ko jūs teiktu,kādi viņi ir? Mums ir 6 gadīga meita un persiešu kaķenīte. Kā viņi sadzīvo ar kaķiem un bērniem? Varbūt ir zināms kur var nopirkt dalmāciešu kucēnus, vēlams līdz 150 ls,var būt bez ciltsrakstiem.
Bella1
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 21 Sep 2011, 13:45

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby lauva » 26 Sep 2011, 20:54

Bella1 wrote:Dalmāciešu saimnieki,esam izvēles priekšā, vēlamies sev ģimenes mīli un nevaram izvēlēties starp Sibīrijas haskiju un Dalmācieti abi ir enerģiski,draudzīgi. Tomēr palasot forumus,dalmācieši ir gudrāki. Ko jūs teiktu,kādi viņi ir? Mums ir 6 gadīga meita un persiešu kaķenīte. Kā viņi sadzīvo ar kaķiem un bērniem? Varbūt ir zināms kur var nopirkt dalmāciešu kucēnus, vēlams līdz 150 ls,var būt bez ciltsrakstiem.


ne gudrāki,bet tās ir divas ĻOTI atšķirīgas suņu šķirnes ar atšķirīgām prasībām.
dalmācieši,ja atmiņa mani neviļ, esot diezgan alerģiski un pērkot suni bez CR,jūs diezgan riskējat iegūt slimu suni. kā saka - skopais maksā divreiz.
lai speci te pakomentē.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Dalmācietis / Dalmatian

Postby Linda B. » 26 Sep 2011, 20:55

Bella1 wrote:Dalmāciešu saimnieki,esam izvēles priekšā, vēlamies sev ģimenes mīli un nevaram izvēlēties starp Sibīrijas haskiju un Dalmācieti abi ir enerģiski,draudzīgi. Tomēr palasot forumus,dalmācieši ir gudrāki. Ko jūs teiktu,kādi viņi ir? Mums ir 6 gadīga meita un persiešu kaķenīte. Kā viņi sadzīvo ar kaķiem un bērniem? Varbūt ir zināms kur var nopirkt dalmāciešu kucēnus, vēlams līdz 150 ls,var būt bez ciltsrakstiem.

Dalmācieši ir nevis gudrāki,bet haskijiem ir viens būtisks trūkums-ja nevēlaties visu laiku domāt par to,ka suns paņems brīvsoli,haskiju labak neņemt,haskijs ir vairāk brīvdomātājs,saimniekam nepieķeras,teritoriju un saimnieku nesargās,muks no mājām,ideāli paklausīgs nebūs.Par dalmāciešiem neņemos spriest,bet visi,kurus gadījies satikt ierindojās manā melnajā sarkastā-pret cilvēkiem varbūt draudzīgs,bet manu takšeli gatavi nokost bija visi.Varbūt konkrētie indivīdi,bet varbūt šķirnes specifika,te gan jau to zinās pateikt labāk.Lai veicas ar mīluļa meklējumiem! :pastaiga:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 35 guests

cron