Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Dog Breeds

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 02 Nov 2013, 20:42

Bijam šodien Depo! :jiihaa:
Kira bija riktīga zvaigne, dabūja daudz komplimentu no DEPO darbiniekiem, viņi jau teica - paliec ar mums!
Kas mani iepriecināja - suns vispār nereja (pat uz bērniem!), nestresoja, uzvedas mierīgi.

Pabrauca ratiņos :ripo:

Image

video

Un brīnijas, kas tie tādi tur sēž?

Image
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby Henriete » 02 Nov 2013, 21:32

Es starā par šo postu, tiešām! :aptracis: Un pirmā bilde ir tipiski priekš bloga, ideāli :D :)
Patīkami dzirdēt, ka dodies kopā ar Kiru, un Depo tiešām laipni uzņem, vismaz pēc manas izmēģināšanas ar suni, šāds iespaids palika :)
ah, man arī vajadzēs meklēt alternatīvu bilžu atkaluzņemšanai. Kamera čupā :/
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 03 Nov 2013, 00:23

Es bildēju ar telefonu un nesaspringstu :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby Henriete » 03 Nov 2013, 18:05

Man tik labas ar tel nesanāk :D
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby onetouchspark » 03 Nov 2013, 22:37

*insert iPhone commercial* :kanepe:

Молодцы что социализируетесь :) Тоже вас читаю :jaa: :pedinja:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 04 Nov 2013, 06:38

onetouchspark wrote:Молодцы что социализируетесь :) Тоже вас читаю :jaa: :pedinja:


Эт мы по указу нашего инструктора dresetajs, я думаю, она была бы очень довольна Кириным поведением :pastaiga:

onetouchspark wrote:*insert iPhone commercial* :kanepe:


а я что? я ничего... :koslene:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby ievish » 04 Nov 2013, 08:38

julika wrote: Kira parasti prima neskrien pie citiem suņiem, viņa vienmēr apstājas, novēro (izučaet obstanovku, tā teikt) un tikai tad dodas.


Rendijs lielākoties arī pirmais neskrien, mazliet iepauzē, paskatās un tad, ja vēl neesmu nocēlusi viņu no trases, tad tikai tuvojas, bet ar zināmiem maršrutiem un suņiem aiz žoga ir savādāk, tur viņš zina, kur ir suņi un ka tie viņam klāt netiks :velnins:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 04 Nov 2013, 11:07

Zināmi maršruti jā, tā ir cita lieta, tur Kira nesas kā Šumahers uz priekšu, tikai ausis plīvo :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby fedelta » 04 Nov 2013, 19:39

ievish wrote:
julika wrote: Kira parasti prima neskrien pie citiem suņiem, viņa vienmēr apstājas, novēro (izučaet obstanovku, tā teikt) un tikai tad dodas.


Rendijs lielākoties arī pirmais neskrien, mazliet iepauzē, paskatās un tad, ja vēl neesmu nocēlusi viņu no trases, tad tikai tuvojas, bet ar zināmiem maršrutiem un suņiem aiz žoga ir savādāk, tur viņš zina, kur ir suņi un ka tie viņam klāt netiks :velnins:


Tādā gadījumā Jums ir paveicies, ka Jūsu suns neskrien pirmais, mans pūkudupsis ierauga suni, velta man ašu skatienu un, ja lieku sēdēt, tad sēž, negribīgi, bet sēž :lamajas: . ja nē tad - aidā :jiihaa: , ne koki, ne krūmi, ne zāle līdz ausīm netraucē :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby ievish » 05 Nov 2013, 09:12

fedelta wrote:Tādā gadījumā Jums ir paveicies, ka Jūsu suns neskrien pirmais, mans pūkudupsis ierauga suni, velta man ašu skatienu un, ja lieku sēdēt, tad sēž, negribīgi, bet sēž :lamajas: . ja nē tad - aidā :jiihaa: , ne koki, ne krūmi, ne zāle līdz ausīm netraucē :kanepe:


fedelta, jāatzīst gan, ka droši no trases var nocelt tikai tādā gadījumā, ja Rendijs man ir gana tuvu, jo uz komandu "šurp", ja tālāk ir suns, var arī nepaklausīt. Bet nu man gan sunim šķirne un temperaments tāds, ka baigi jāuztraucas, ka pieskrien klāt nav. Draudīgiem suņiem virsū nekāšas, nevienam neuzbrūk un no citiem vienmēr var aizbēt, ja otrs gadās ne īpaši draudzīgs gadās.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 05 Nov 2013, 12:19

Man ir apvienojums - ja Kira ir tālu un redz suni, tad var pati doties uz priekšu, bet var arī uz manii paskatīties. Ja viņa ir tuvumā, tad skatās uz mani. Es parasti cenšos viņai neļaut baigi tālu vienai pašai aizskriet, ik pa laikam piesaucu pie sevis, vai arī slepjos no viņas un tad ņirdzu aiz koka, skatoties, cik smieklīgi viņa mani mēkle.

Mums šodien bija baigi produktīva nodarbība un tagad atļava mums arī uz kopīgiem treniņiem iet, ne tikai uz individuāliem.
Kira guļ kā nosista, kā jau vienmēr pēc treniņiem.
Šodien sapratu, ka baigi ātri jāperk būris mašīnā vai lietus kombinezonu, jo netīrs suns saķēpāja visu mašīnu :lamajas:

Atbrauca ciemos mana mamma, teica, ka Kira baigi paaugusies un pat var redzēt, ka pieņemusies svarā, sāni tādi apaļigāki :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 13 Nov 2013, 17:43

Sen neko neesmu rakstījusi par to, kā mums iet.
Nu tad neliels apkopojums.

Ziņa Nr.1 - pāris dienas atpakaļ, kamēr es gulēju gulta pilnīgi slima, Kira paķera manas brilles un sagrauza tos. Dabūju taisīt jaunas.

Ziņa Nr.2 - šodien devos kopā ar Kiru paskriet. Rezultāts - noskrieti 2.71 km, laiks 23:39, jo taisīju pauzes gan sev, gan Kirai un ilgi neesmu skrējusi vispār. Kira skrēja diezgan labi, dažreiz uzmanība tika novērsta uz citiem suņiem, bet ar to es viegli tiku galā. Mājās atnākot, suns nebija nosists, vēl gribēja spēlēties.

Pa to laiku, kad skreju, man blakus pēkšņi apstājās mašīna, atveras durvis un sieviete vaicā - vai tas ir korgijs? kardigans? man arī ir kardigans! kur jūs viņu pirkāt?
tālāk, protams, sekoja komplimenti par to, cik Kira skaista un slaida 8-)

Es ir šokā :kanepe: labi, uzmanība pastaigu laikā jau mums ir ierasta lieta, bet lai mašīna apstātos... tas ir kaut kas jauns.

Un tagad video un bilžu laiks:

Kira grib tikt pie pīlēm, taču viņai nepatīk peldēt :kanepe:



Un šeit Kira izmet nabago kaķi no maisa, lai paspēlētos :kanepe:



Un tā Kira guļ manas meitas gultā:

Image

Image
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby ievish » 13 Nov 2013, 17:50

julika, ar skriešanu gan neaizraujieties. Vispār neiesaka ar suni skriet pirms gada vecuma, lielām šķirnēm vēl ilgāk. Kamēr kucēns nav pārstājis augt viņš drīkst skriet tikai tik, cik pats vēlas pastaigas laikā. Arī, ja šķiet, ka sunim tas nav par daudz, labāk pagaidām turēties tikai pie pastaigām.

Forši, ka viņi šitā ar kaķi labi spēlējas :)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 13 Nov 2013, 18:01

Nu katru dienu jau neskriesīm, turklāt pastaigu laikā, kad bez pavadas, viņa skrien daudz vairāk un ātrāk :neparliecinats:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby Henriete » 13 Nov 2013, 19:37

Kira tik forša :D es Nevaru, Tu mani reāli kārdini.;D Korgijam par man atrastos vieta dzīvoklī :D

Bet nu tā turpiniet, patīk Tavs blogs, video vispār ir feina lieta! :samilejies:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby DanaMary » 13 Nov 2013, 20:30

Henriete, pilnīgi manas domas. Brīžos, kad skatos Kiras bildes un lasu par viņu, aizmirstas, ka mans sapnis ir bernietis un gribas i-netā apskatīt korgiju audzētavas un izvēlēties labāko. :kanepe: Bet nē, nē, es lēnām noskaņoju mammu domai par otro suni,bernieti, jaunajās mājās, audzētava arī noskatīta, tagad jānogaida gadiņi 2, 3. :D
Bet Kira ir tik skaista! Man kādreiz likās, ka šitie "garie ,mazie suņi ar ausīm", kā es viņus kādreiz saucu, ir tādi pūkaini,bāli, garlaicīgi, jūs abas ar Kiru manas domas mainījāt. :) Es vispār mīlu 3 krāsu suņus, un tās skaistās austiņas un piesaistošais skatiens spēj lauzt sirdis! :sarkstosa:
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 13 Nov 2013, 20:35

Man kādreiz (kad es biju izlēmusi ņemt biglu) korgiji vispār nepatīka, es nevarēju saprast - šitie, uz īsam kājelēm? Parodija kaut kāda! Ko tie cilvēki tik jūsminās? Viņi vēl ir ganu suņi? Da ladno, ko, nopietni?
Redz kā viss izrādījās dzīvē :) Nekad nesaki nekad.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby Henriete » 13 Nov 2013, 20:37

man Korgiji vienmēr ir bijuši sirdij mīļi, jau tad, kad Sintija Sila ar viņiem daudz nodarbojās, un varēja gan izstādēs redzēt gan forumā un citur. :) Varbūt kādreiz. :samilejies:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 13 Nov 2013, 20:38

Henriete, ja jau tā patīk un sen, tad vajag ņemt!
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby Henriete » 13 Nov 2013, 20:56

julika, tieši šobrīd sēžu pie galda un diskutēju ar mammu, cik izdevumus izdodam par suni.
Protams, ka manas domas par suņa turēšanu un izdevumiem atšķiras no viņas ;D
Tāpēc par nākošo suni,visticamāk ,domāšu, kad dzīvošu individuāli. :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests

cron