Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Dog Breeds

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby Sisija » 28 Jan 2014, 08:39

julika wrote:MAN BEIDZOT NEBIJA AUKSTI!!! :aptracis:

Nu re, beidzot būsi atradusi "zāles" pret aukstumu :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 28 Jan 2014, 08:49

Sisija wrote:Nu re, beidzot būsi atradusi "zāles" pret aukstumu :kanepe:


non-stop skriešana nenormāla tempā un koka stiepšana :jautri: interesanti tas, ka piektdien man bija individuālais treniņš adžiliti, un tajos mēs parasti skrienam vairāk nekā grupās treniņos, bet tik silti, kā vakar, man nebija, kājas vienalga bija aukstas.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby Sisija » 29 Jan 2014, 14:26

julika wrote:interesanti tas, ka piektdien man bija individuālais treniņš adžiliti, un tajos mēs parasti skrienam vairāk nekā grupās treniņos, bet tik silti, kā vakar, man nebija, kājas vienalga bija aukstas.

Acīmredzot sačkojāt :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 29 Jan 2014, 14:58

Man gribas ticēt, ka nē :dejosuns: bet to jau Svetai jāprasa
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 04 Feb 2014, 16:39

Manai mašīnai nosprāga akumulātors un es te sataisījos rīt braukt uz treniņu sabiedriskajā. Atveru noteikumus un aidzomājos...
Es pareizi sapratu, ka ja suns netiek parvadāts būrī/somā, tad neatkarīgi no suņa izmēriem vajag uzpurni? Mums nemaz tāda nav :kanepe:
Man ir konteineris, kurā Kira mašīnā brauc, bet stiept viņu rokās pat tukšu un tad pieturā sedināt tajā suni ne visai ērti būs. Ja es braucu bez uzpurņa, un ienāk kontrole, tad sods?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby fedelta » 04 Feb 2014, 16:45

Julika, ja suns klēpī, tad nē (vismaz cik esmu redzējusi)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 04 Feb 2014, 16:58

Sabiedriskajā transportlīdzeklī atļauts pārvadāt mājas (istabas) dzīvniekus, ja tos pārvadā piemērotā somā, konteinerā vai būrī kā rokas bagāžu. Iegādājoties vienreizējo dzīvnieka pārvadāšanas biļeti, sabiedriskajā transportlīdzeklī atļauts pārvadāt suni, turot to īsā pavadā un ievērojot normatīvo aktu nosacījumus par suņa pārvadāšanu sabiedriskajā transportlīdzeklī.


tas ir no noteikumiem Par Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta lietošanu

Sabiedriskajā transportlīdzeklī aizliegts pārvadāt dzīvniekus, izņemot kaķus, dekoratīvos putnus, mājputnu vai dekoratīvo dzīvnieku mazuļus, kas pārvadājami krātiņā, kastē vai citā dzīvnieka pārvadāšanai piemērotā veidā.
Taču pasažierim, kurš pārvadā dzīvnieku, jārūpējas, lai tas netraucētu citus pasažierus.

Suni sabiedriskajā transportlīdzeklī pārvadā, turot to īsā pavadā. Sunim jābūt ar uzpurni un ar žetonu pie kaklasiksnas. Tāpat jābūt līdzi suņa vakcinācijas apliecībai un viņš nedrīkst atrasties uz sēdekļa.


info Satiksmes ministrijas lapā.

žetons mums arī nav :neparliecinats:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 04 Feb 2014, 17:01

MK noteikumos vispār rakstīts tā:

74. Sabiedriskajā transportlīdzeklī ir atļauts pārvadāt suņus, kaķus, dekoratīvos putnus, mājputnu vai dekoratīvo dzīvnieku mazuļus, kas pārvadājami dzīvnieku aizsardzības jomu reglamentējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Pasažieris, kurš pārvadā dzīvnieku, rūpējas, lai dzīvnieks netraucē citus pasažierus.
75. Par dzīvnieka vai vairāku dzīvnieku (ja tie atrodas vienā būrī, konteinerā vai somā) pārvadāšanu šo noteikumu 74.punktā minētajā kārtībā maksā kā par vienu bagāžas vienību.

Kuri tad notekumi ir parāki - MK vai konkrētas pašvaldības, t.i. Rīgas domes manā gadījumā?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby fedelta » 04 Feb 2014, 17:02

julika wrote:žetons mums arī nav :neparliecinats:


mums arī - vajag, bet nav, ticiet man, ja kontrole gribēs piesieties, tad tik un tā atradīs pie kā.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 04 Feb 2014, 17:03

fedelta wrote:ja kontrole gribēs piesieties, tad tik un tā atradīs pie kā.


par to es nešaubos! :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby fedelta » 04 Feb 2014, 17:07

Mums gan vēl nav bijis "tas prieks" autobusā uzrauties uz kontroles :jautri: , lai arī suņam lielos vilcienos viss ok - pavada īsa, uzpurnis ir, netraucē nevienam, pase arī drošībai līdz.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 05 Feb 2014, 00:09

Šovakar satikamies ar ievish un Rendiju. Rezultāts pēc stundas garas pastaigas ar dauzīšanos, skriešanu un staigašanu:

Image

:kanepe:

Godīgi sakot, beidzot ir iestājies tāds laiks, kāds man ziema patīk un mājās pilnīgi negribas iet. Pat apsveru domu pēc rītdienas obedience treniņa kaut pusi no ceļa noiet ar kājām...
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 05 Feb 2014, 14:41

Atskaitos - pusceļš noiets! :jautri: Gajam no Zoom līdz Azur, tad braucam ar autobusu. Gribējas jau iet visu ceļu, bet man nebija vairs spēka, un negribēju suni lieki pārslogot. Tapat jau liels gabals sanāca.
Kirai šodien pirmie 2 braucieni autobusā viņas dzīvē - nabaga suns stresoja. Braucienā uz treniņu sēdēja man klepī un tricēja visu laiku, blakus sievietes bija sajusmā par smuko sunīti. Kira pat viņus nobučoja :kanepe: un tie sapriecājas vēl vairāk. Atpakaļbraucienā jau labāk, netrīca visu laiku, tikai periodiski. Pat apsedas un vēroja apkartni. Būs jāpabrauc vēl sabiedriskajā.
Atpakaļceļā gajam gar Ķengaraga promenādi, vienā vietā palaidu Kiru no pavadas, bet uzmanīgi skatījos, lai neskrien pārāk talu uz ledus. Kira meģināja ķert vārnas, taču kad es teicu "nedrīkst" un pasaucu pie sevis, žigli atskrēja, pie tam no pietiekami liela attāluma!

Treniņš pēc ilga pārtraukuma bija labs, Vlada ar katru pastradāja indivuduāli un tagad zinu, ko Kirai jāslipē. Vislielākais prieks man šodien par piesaukšanu - mana mazule atskrēja pie manis, pat neskatoties uz citiem suņiem, kas stāvēja viņas ceļā! :jiihaa:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 10 Feb 2014, 18:28

Vakar atkal bijam kopā ar ievish un Rendiju vakara pastaigā. Rendijs Kiru izvārtīja dubļos tā, ka Kira bija pilnīgi slapja un netīra. :kanepe: Rendijam ta labi, viņš liels un garš, a Kirai jau no parastas pastaigas ķepas un vēders vienmēr ir netīri, kur nu no tādas aktīvas dauzīšanas un skriešanas...
Tāpēc mājās ierodoties, pirmie vārdi vīram bija "uzmanīgi, netīrs suns, ļoti netīrs! turies tālāk!!!" :jautri: un tad Kirai bija vannas laiks. Labi, ka Kira pacietīgi gaida, kamēr viņu izmazgā un necenšas lauzties ārā no vannas.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 17 Feb 2014, 17:37

Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby pixy » 17 Feb 2014, 19:04

Tu gan nemaz neizmanto iemeslus svinībām - kā redzu pēc Pitapatas, Kirai šodien paliek 9 mēneši :alinji: . Izstāžu suņiem tā ir ļoti nozīmīga jubileja, jo suns no kucēna kļūst par junioru. Tā, ka Kira tagad liela, liela :D . Bučas no manis un HabibēbīšaImage
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby fedelta » 17 Feb 2014, 19:06

pixy
Kad tu šitā saki, es arī pamanīju. :jaa:

Apsveicu Kiru mazajā jubilejā :roze: :dzimene:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 17 Feb 2014, 20:03

Paldies! Pa cik mēs neesam izstāžu suņi, tāpēc baigi nesvinam, turklāt puse no ģimenes slima - es un meita :(
Bet vispār man šodien bija doma Kiru nobildēt un ielikt bildīti šeit, tikai es aizmirsu telefonu, kad biju ar viņu ārā...
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 17 Feb 2014, 20:08

Vienīga bilde, kas man ir no pēdējam dienām, ir šāda:

Image


Stāsts no Kiras - "mamma apsēdas uz divana, nolika man priekša sviestmaizi un teica nedrīkst. Sēžu, gaidu, varbūt tomēr pārdomās?"...
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Velsas korgiji kardigani / Welsh Corgi Cardigan

Postby julika » 18 Feb 2014, 16:39

Mani palūdza uzrakstīt par Kiru vienā vecaku forumā. Uzrakstīju, dalos arī šeit - http://www.kkm.lv/modules.php?name=Cont ... e&pid=1051
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests

cron