Vācu aitu suņi / German Shepherd

Dog Breeds

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Fiji » 29 Jan 2010, 16:41

Es saprotu, ka VAsisti visi aizņemti. Neviens nediskutē - aktīvie ņemas tikai pa kluba forumu ar un par valdi.....

Tad neko, ja nu kāds šo skatās, jāsaliek tā pavairāk VASu bildes..... ;)
Te es ar māsu bērnībā.......
Image

Ārā ir ziema, tāpēc mazliet tā, kāda izskatos vasarā.....
Image
Image

Un te es ar saimnieci un brālīti pa mātes līniju. Ceru, ka audzētājs daudz neprasīs par foto autortiesībām.....
Image
Fiji
Baby
Baby
 
Posts: 90
Joined: 19 Jan 2010, 09:40

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby vaaly » 30 Jan 2010, 22:48

Skaistas bildes, uzreiz sagribejas vasaru.
vaaly
Baby
Baby
 
Posts: 50
Joined: 28 Jan 2010, 12:17

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Henriete » 31 Jan 2010, 19:32

Tiešām, LIeliskas. ;) [love]
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Zuks » 01 Feb 2010, 15:16

Loti majestātiski suņi. :P Gudrības un elegances iemiesojums.
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby goldfinch » 07 Feb 2010, 16:31

vaaly wrote:Skaistas bildes, uzreiz sagribejas vasaru.

un vācu aitu suni :)
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Citruss » 07 Feb 2010, 20:14

Image
Citruss
Baby
Baby
 
Posts: 40
Joined: 26 Jan 2010, 12:41

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Citruss » 07 Feb 2010, 20:31

Labdien ,esmu Odria un apkart tikai sniegs. Mana saimniece met sniegu prom, un es vinai palidzu un keru sniegu. Un ka parejiem VASiem, vai kadam netrukst sniegs?
Image
Citruss
Baby
Baby
 
Posts: 40
Joined: 26 Jan 2010, 12:41

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Noise » 17 Feb 2010, 20:27

sveiki VASisti, man Q. caur Eskila braalja saimnieci paziistu vienu suneni, kura esot balts VAS, mamma esot bijusi balta, teevs klasiskais VAS kraasojums. tas ir iespeejams?

te vinja
Image
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Snowhuskies » 17 Feb 2010, 20:33

Es gan neesmu Vasiste, bet zinu, ka tas ir iespējams,
no šādiem suņiem arī izveidoja Balto šveices aitu suni, kādreizējais Amerikas-Kanādas baltais aitu suns.
Bet protams, ka tādi īpatņi turpina būt arī vācu aitu suņiem. Tikai vai tos atzīst standarts, gan nezinu.
Snowhuskies
 

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Snowhuskies » 17 Feb 2010, 20:43

Gribēju painteresēties par vienu suņuku..
Man draudzene viņu pirms ilga laika, kādiem 6 gadiem, nopirka no Ogres. Tas bija skaists sarkans, tiešām ļoti spilgts suns, skaistākais VAS, ko jebkad biju redzējusi.
It kā viņš esot bijis ievests no Vācijas, un pat komandas sapratis vāciski. Ogrēnieši viņu pārdevuši tikai tādēļ, ka bijušas naudas grūtības un suns atdots pa 2 tūkstoši latu.
Sākumā gājusi runa par viņa bērnu, par kaut kādu kucēnu, bet draudzenes māte ieraudzījusi tēvu un teikusi- viss,tas ir mans suns.
Tagad situācija ir tāda, ka suņuks 9 gadu vecumā ir miris. Lai gan varēja dzīvot ilgāk :cry: viņu noindēja- tā atzina sekcijas rezultāti.
Viņi gan vēl sēro, bet interesējas, vai Ogres galā pašreiz nav līdzīgu suņuku. Kaut vai pieaugušu.
Te viena bilde, tiesa gan ar telefonu
Image
Snowhuskies
 

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Fiji » 22 Feb 2010, 09:08

Snowhuskies wrote:Gribēju painteresēties par vienu suņuku..
Man draudzene viņu pirms ilga laika, kādiem 6 gadiem, nopirka no Ogres. Tas bija skaists sarkans, tiešām ļoti spilgts suns, skaistākais VAS, ko jebkad biju redzējusi.
It kā viņš esot bijis ievests no Vācijas, un pat komandas sapratis vāciski. Ogrēnieši viņu pārdevuši tikai tādēļ, ka bijušas naudas grūtības un suns atdots pa 2 tūkstoši latu.
Sākumā gājusi runa par viņa bērnu, par kaut kādu kucēnu, bet draudzenes māte ieraudzījusi tēvu un teikusi- viss,tas ir mans suns.
Tagad situācija ir tāda, ka suņuks 9 gadu vecumā ir miris. Lai gan varēja dzīvot ilgāk :cry: viņu noindēja- tā atzina sekcijas rezultāti.
Viņi gan vēl sēro, bet interesējas, vai Ogres galā pašreiz nav līdzīgu suņuku. Kaut vai pieaugušu.
Te viena bilde, tiesa gan ar telefonu


Sveiki!
Kas tad ir līdzīgs? Ko draudzene grib, tieši spilgtu krāsojumu, vai šo šķirni..... :)
Sunīši taču ir vairākās audzētavās.
Pati es, Fiji, dzīvoju Ogrē - vai neesmu pietiekami spilgta????? :smarzas:
Mani gan nevar nopirkt, men man ir daudz spilgta rakstura radinieku......
Fiji
Baby
Baby
 
Posts: 90
Joined: 19 Jan 2010, 09:40

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby vuks » 22 Feb 2010, 09:56

Nezinat gadījumā suņa vārdu, vai c/r numuru? Pamēģināsim atrast radiniekus. Galu galā Latvijā ir pārstāvēti praktiski visu Vācijas vadošo suņu pēcteči un gan jau varam atrast ar kādu radiniecisku metienu.
Suns uz bildes tiešām smuks. Nevaru teikt, ka rudākais ,ko esmu redzējusi, bet nu smuks gan.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby vuks » 22 Feb 2010, 10:05

Noise wrote:sveiki VASisti, man Q. caur Eskila braalja saimnieci paziistu vienu suneni, kura esot balts VAS, mamma esot bijusi balta, teevs klasiskais VAS kraasojums. tas ir iespeejams?
\

Kāpēc ne, iespējams. Arī VASu ar samojedu sapārojot domāju, ka kucēni varētu būt līdzīgā krāsā. Cits jautājums, vai to vairs var saukt par VASu..... plus vēl jāatceras, ka lai VASu pārotu, nepietiek tik ar izskatu, vajag nokārtot arī apmācību un vaislas atlasi ( ne jau tikai stāvošu ausu dēļ VAS ir populārākā šķirne).
Balta krāsa VASam ir brāķējama. Tā jau ir cita šķirne, kas kādreiz selekcionēta pārsvarā no VASiem.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby goldfinch » 04 Mar 2010, 10:43

nu no šķirnes standarta te var atrast daudzas vainītes gan jau ka, bet man iepatikās,īpāsi jau tā tumša krāsa, atradu klejojot pa netu :)
Image
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby sidzeja » 04 Mar 2010, 12:31

Sveiki, man te jautājums VAS zarnu samešanās iedzimst vai vnk arī vesalu vecāku kucēniem var būt šādas problēmas??? :jaut: Un otrs man intresē cik aptuveni maksā PET klases kucēns un cik kucēns ,kas var doties uz izstādēm, bet ne super puper show klases.
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby goldfinch » 04 Mar 2010, 12:52

sidzeja wrote:Sveiki, man te jautājums VAS zarnu samešanās iedzimst vai vnk arī vesalu vecāku kucēniem var būt šādas problēmas??? :jaut: Un otrs man intresē cik aptuveni maksā PET klases kucēns un cik kucēns ,kas var doties uz izstādēm, bet ne super puper show klases.

zarnu samešanās ir anatomiska problēma, ne ģenētiska, tāpēc jau neieska suni aktīvi nodarbināt pēc ēšanas, bet pagaidīt stundu vai divas.
Par cenām gan nepateikšu, es domāju, ka tas ir sarunas jautājusm starp pircēju un audzētāju, pie tam starp pet klasi un ne super puper show klasi, lielas atšķirības nebūs, vismaz ne tik agrā vecumā to neoteiks, paratsi jau metienā kāds viens konkrēts līderis iezīmējas, bet parējie + - vienādi. Parasti jau auzdētājs to super puper show vau nu vēl pietur un paskatās , kas no tā veidojas vai meklē attiecīgus show mīlošus saimniekus. Bet varbūt ar VASistiem ir savādāk :)
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby sidzeja » 04 Mar 2010, 13:02

goldfinch wrote:
sidzeja wrote:Sveiki, man te jautājums VAS zarnu samešanās iedzimst vai vnk arī vesalu vecāku kucēniem var būt šādas problēmas??? :jaut: Un otrs man intresē cik aptuveni maksā PET klases kucēns un cik kucēns ,kas var doties uz izstādēm, bet ne super puper show klases.

zarnu samešanās ir anatomiska problēma, ne ģenētiska, tāpēc jau neieska suni aktīvi nodarbināt pēc ēšanas, bet pagaidīt stundu vai divas.
Par cenām gan nepateikšu, es domāju, ka tas ir sarunas jautājusm starp pircēju un audzētāju, pie tam starp pet klasi un ne super puper show klasi, lielas atšķirības nebūs, vismaz ne tik agrā vecumā to neoteiks, paratsi jau metienā kāds viens konkrēts līderis iezīmējas, bet parējie + - vienādi. Parasti jau auzdētājs to super puper show vau nu vēl pietur un paskatās , kas no tā veidojas vai meklē attiecīgus show mīlošus saimniekus. Bet varbūt ar VASistiem ir savādāk :)

Runa nebij ,ka sunim vienreiz sametās zarnas, bet gan regulari +/- ik pēc mēneša suns tika rauts uz klīniku uz operācijām.Sākās tas aptuveni uz diviem gadiem un aizgāja suns ap 3 gadiem varbūt bik vairāk.Rezultata septiņas vēdera samešanās pie pedējās dakteri lika iemidzināt, jo tā bij suņa mocišana.Man pašai ir vecākiem garspalvainais VAs nu nav tadas problēmas bijušas un ceru, ka nebūs ar. :ludzu: Nu kka neticas ,ka sunim 7 reizes pec kārtas sametas vēders tapec, ka pēc ēšanas izlaists pagalmā... :(
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby sidzeja » 04 Mar 2010, 13:06

Un cenas intresē tikai aptuveni saprotu, ka katram auzētājam tās var atškirties.Vnk suns man mīļš bij un nākamā suņa noskatīšanā piedalīšos es arī tapēc gribu zinat aptuveno situāciju.Jo par iepriekšējo suni ar nebij atdota ne mazā summa, jo suns bij ar ciltsrakstiem...
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby goldfinch » 04 Mar 2010, 17:28

sidzeja wrote:Un cenas intresē tikai aptuveni saprotu, ka katram auzētājam tās var atškirties.Vnk suns man mīļš bij un nākamā suņa noskatīšanā piedalīšos es arī tapēc gribu zinat aptuveno situāciju.Jo par iepriekšējo suni ar nebij atdota ne mazā summa, jo suns bij ar ciltsrakstiem...

tad tik jāņme un jāapzvana audzētāji, kuriem šobrīd ir kucēni :)
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby sidzeja » 04 Mar 2010, 17:40

goldfinch wrote:
sidzeja wrote:Un cenas intresē tikai aptuveni saprotu, ka katram auzētājam tās var atškirties.Vnk suns man mīļš bij un nākamā suņa noskatīšanā piedalīšos es arī tapēc gribu zinat aptuveno situāciju.Jo par iepriekšējo suni ar nebij atdota ne mazā summa, jo suns bij ar ciltsrakstiem...

tad tik jāņme un jāapzvana audzētāji, kuriem šobrīd ir kucēni :)

Jā tāda doma jau ir jo vasarā aizgāja suņuks un tā kā uz pavasari bij doma ņemt.Tapēc arī intresējos, kā ir ar to vēderu viņiem un cik aptuveni tas prieks izmaksās.
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests

cron