Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Dog Breeds

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 27 Jul 2013, 09:31

dainisf wrote:Bildes jau baigi smukās, žēl nebūs kad atdosiet uz svešu zemi suņuku? Un kur tad palika viens, bildē pie bļodas man sanāk 8, bet bija takš 9 ???

Ir,ir deviņi , :jaa: ātrākais ēdājs kaut kur čuč :gul: Būs ,būš ļoti žēl atdot ,un tas vienalga vai uz savu ,vai svešu zemi...
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 29 Jul 2013, 23:48

Drusku no šodienas :)
Image :)
:paukojas:
Image
:samilejies:
Image :)
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Kurzemnieks » 30 Jul 2013, 09:50

:sirsninas2: :sirsninas2: :sirsninas2:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 03 Aug 2013, 02:25

Kurzemnieks vienu paņēmis no tiem 9, tā vismaz izskatas> Kur tad vecais paliek, metisiet arā???
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Kurzemnieks » 03 Aug 2013, 10:10

:apstulbis: :apstulbis: :apstulbis: :apstulbis: :apstulbis:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 03 Aug 2013, 13:18

dainisf wrote:Kurzemnieks vienu paņēmis no tiem 9, tā vismaz izskatas> Kur tad vecais paliek, metisiet arā???


Kas tas par debīlu jautājumu?

Kāpēc metīs ārā? ja paņem otru, tad pirmo met ārā? Lai nu kas, bet Kurzmenieks būs viens no ideālākajiem saimniekiem.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 03 Aug 2013, 13:35

Labi, neatilda standartam, bet medībās takš iet, vai ne? Tad kad man bus sieva tā varēs vest suni uz visām izstādēm, pagaidām es tik priecājos ka iet medībās
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby ceturtdiena6 » 03 Aug 2013, 13:40

Andrushka wrote:Kāpēc metīs ārā? ja paņem otru, tad pirmo met ārā?


Šito arī nesaprotu... mums pirmais suns dzīvoja ar mums kopā laukos, pārvācoties uz pilsētu - suns palika laukos ar omīti, opīti, kur viņam manuprāt ir labāk, var izskrieties,katru dienu iet peldēties un diez vai viņš būtu dikti priecīgs pēksņi nodzīvojot 6 gadus laukos pārvākties uz mazo dzīvoklīti, kur dzīvojam darba dienās un tikai vakarā iziet ārā apstaigāt aplīti un atpakaļ dzīvoklī. Viņš arī nav pieradis būt viens tik ilgi bez kompānijas. Bet Rīgā tās 5 dienas dzīvojot bez suņa nu, nevarēju - iegādājos mazo čivauvas jauktenīti un uzreiz sākās klačas, ka pametām veco suni, lai paņemtu jauno. Bet neredzu neko pārlieku sliktu - ja braucam visas brīvdienas, esam kopā ar veco, viņš ir laimīgs un arī ir parādījies jauns draudziņš - mūsu mazais. Abi lieliski sadzīvo, kopā dauzās, guļ un lielais pat mazajam iemācījis sargāt māju - abi skrien gar žogu un visu pārbauda, kontrolē.
Mazo iekšā somā un brauc pa darīšanām, strādā - bet ar lielo to nevarētu, taču tas nenozīmē, ka mazāk mīlu viņu.
Tāpēc stulbi domāt, ka ņemot otru suni , veco met laukā vai atdot. Var taču būt arī divi suņi, vai tad ne?
User avatar
ceturtdiena6
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 13 Jun 2013, 09:24

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 03 Aug 2013, 13:56

dainisf wrote:Tad kad man bus sieva tā varēs vest suni uz visām izstādēm, pagaidām es tik priecājos ka iet medībās


Vai izstādēm ir vajadzīga sieva? :jautri: Cik zinu, tad pēc savu suņu eksterjera vērtējumiem ringā iet arī veči.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 03 Aug 2013, 14:03

Nav laika vazaties pa izstadem, sunim un man ir jabūt mežā briva laikā.
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 03 Aug 2013, 14:15

Nja, tā jau ir, izstādes tak 365 dienas gadā :pastaiga:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 03 Aug 2013, 14:28

Atvainojos ja kadu aizskaru, ta negribeju, bet vismaz dziviba ir LV Dzinejos.
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 03 Aug 2013, 14:29

Kā ta Jums ir, manam ''lototi bie'zi caureja metas, veta z'ales nevar iebarot , need un viss(vissliok it'ak'a moment'a ieb'azu to tableti, bet sausmigi jau man ar tas nepatik darit, kad vi'nam slikti vins neko vispar need, tiko paliek labak tad ar mokam pus tableti iemocam ar vistu skinkisa gabalu, s'akaas viss p'ec 'ercu uzbrukuma, kad vinam bija 20 galva vien sasukusas, sitas sakas, kaulus ar nekadus nevaram grauz, nez varbut kadam ir bisis lidzigi un var palidzet ar padomu, baro'asana tagad tikai no sausiniem un ga'las, vienalga katru nedelu ir kada diena kad vinam paliek nelabi, isteniba neko nevaru saprast, uzed medijuma buku, :slikti, uz'ed maiz'iti un slikti, vien'igais ko tad ed ir zale, un t'a ari tadi pati nak ara.
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 03 Aug 2013, 19:08

Gresa Forest Gold :samilejies: vēl brīva meitenīte
Image
:samilejies:
Image
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 03 Aug 2013, 19:38

Andrushka wrote:
dainisf wrote:Kurzemnieks vienu paņēmis no tiem 9, tā vismaz izskatas> Kur tad vecais paliek, metisiet arā???


Kas tas par debīlu jautājumu?

Kāpēc metīs ārā? ja paņem otru, tad pirmo met ārā? Lai nu kas, bet Kurzmenieks būs viens no ideālākajiem saimniekiem.


a es laikam joprojam naiva - nodomaju, ka vecais=viriskis, kas nelauj 2.suni nemt :tikainesaki:
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 03 Aug 2013, 22:13

dainisf wrote:Kā ta Jums ir, manam ''lototi bie'zi caureja metas, veta z'ales nevar iebarot , need un viss(vissliok it'ak'a moment'a ieb'azu to tableti, bet sausmigi jau man ar tas nepatik darit, kad vi'nam slikti vins neko vispar need, tiko paliek labak tad ar mokam pus tableti iemocam ar vistu skinkisa gabalu, s'akaas viss p'ec 'ercu uzbrukuma, kad vinam bija 20 galva vien sasukusas, sitas sakas, kaulus ar nekadus nevaram grauz, nez varbut kadam ir bisis lidzigi un var palidzet ar padomu, baro'asana tagad tikai no sausiniem un ga'las, vienalga katru nedelu ir kada diena kad vinam paliek nelabi, isteniba neko nevaru saprast, uzed medijuma buku, :slikti, uz'ed maiz'iti un slikti, vien'igais ko tad ed ir zale, un t'a ari tadi pati nak ara.


Ja sunim bieži caurejas, varbūt vajag aizvest pie daktera. Jāpārdomā suņa ēdienkarte, jāatceras, kad attārpots suns.
Nez vai ir pareizi sunim lūgties apēst tableti. Ja vajag, tad jāiegrūž gandrīz kaklā un pakasa pakakli, lai norij. Ja caureja, kādi vēl šķiņķīši? Tad ir vai nu 0 diēta, vai rīsi bez nekā. Ja caureja stipra, tad noteikti neko nevajag dot ēst, lai vēders nomierinās. Kad paliek labāk, pa druskai vairākas reizes dienā rīsus. Kādreiz varēja likt klāt liesu vistas gaļiņu, bet mani novērojumi, ka veikalos/ tirgos nopērkamās vistas neko labu nedod. Caureja var atsākties. Un ko Tu dod pret caureju? Ja nepalīdz stipra kumelīšu tēja, propectalin, smekta vai linex, tad nu noteikti pie dakteri pat nedomājot. Manas nosauktās zālītes ir probiotiķi, jālieto vairākas reizes dienā, vairākas dienas pēc kārtas.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 03 Aug 2013, 22:15

brex wrote:
a es laikam joprojam naiva - nodomaju, ka vecais=viriskis, kas nelauj 2.suni nemt :tikainesaki:

Čavo, čavo? Es neko nesaprotu, ko Tu uzrakstīji :jautri:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Saulpurene » 03 Aug 2013, 22:40

Andrushka wrote:
brex wrote:
a es laikam joprojam naiva - nodomaju, ka vecais=viriskis, kas nelauj 2.suni nemt :tikainesaki:

Čavo, čavo? Es neko nesaprotu, ko Tu uzrakstīji :jautri:


Nu, kā var nesaprast. Paņēma otru suni un vecais, t.i. vīrs/vīrietis jāmet no mājas ārā. :D
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 03 Aug 2013, 22:57

Ā, tagad sapront :kanepe:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Kurzemnieks » 03 Aug 2013, 23:24

Mīļā miera labad, lai nomierinātu visus kas satraucas:
1. Neviens nevienu nekur nemetīs, neatstās un neatdos citiem.
2. Jā,(medību sezonā) Grants iet medībās un turpinās to darīt!
Man, nepiemīt tendence mainīt ģimenes locekļus kā zeķes un mani dzīvnieki, kas man nav maz, ir tieši Ģimenes locekļi tā vienmēr ir bijis un būs! :pedinja:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests