Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Dog Breeds

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby obrija » 19 Nov 2010, 17:12

lauva wrote:bet kā ar CR? ja katrs suns ir no savas organizācijas,vai tad var dabūt CR? nu,cik zinu,tad FCI c/r šādam pārojumam neredzēt kā savas ausis.

Tādam pārojumam būtu mātes kluba ciltsraksti :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 19 Nov 2010, 17:19

Unkas wrote:Neesmu interesējusies par Kadeboškām, bet noteikti ieteiktu pārot ar FCI sistēmas suni, kaut vai tikai tāpēc lai viņam būtu veiktas visas nepieciešamās veselības pārbaudes. Mūsu sistēmas suņiem nav nekādu aizliegumu pāroties ar citu sistēmu suņiem, ja viņi ir tā vērti.


Redziet tur jau t'lieta, ka šķirne ir pietiekoši reta un pastāv tikai FCI sistēmā. Līnijas ir ļoti viegli izsekot zinātājiem. Vulturam rit krievu un poļu asinis, bet mammai-dievs vien zina...
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 01 Dec 2010, 08:31

Unkas wrote:Renāte, sveicu svētkos! Esmu no Favorīta. Mums klubā ir tikai 3 pasīvi aktīvi Ca de Bou. Biedri jau skaitās noteikti vairāki, neesmu interesējusies, bet izstādēs redzu 3.Pie tam katrs nāk uz savu izstādi, tā ka jūs pat nesatiekaties un neredzat viens otru. Jums ir ļoti skaists tēvs un protams arī jūsu kucēns man ļoti patīk. Es jūs redzēju man liekas rudens izstādē, vēl kucēnu Bestā par jums nopriecājos.


Paldies par jaukajiem vārdiem! :davinuziedus:

Jā, nevienu Ca de Bou no kluba vēl neesam satikuši.
Arī "Sirius" izstādē, kas bija 26. novembrī... Tā mēs visu laiku vieni. Nav pat ar ko salīdzināt.
Tituls kabatā ar novērtējumu "Teicami", bet nu mana freilene bija transā - tiklīdz redz citus suņus, tādi prieki un uzbudinājums, ka rauj nenormālā spēkā, elpa trūkst, un pēc tam pat muti nevar aiztaisīt (elso), kad zobi jārāda. Smieklīgi un dusma reizē... :sarkstosa:

Un tagad vēl ziema - spalva gar sprandu saceļas un mēģina pārvietoties uz trīs ķepām.. :pastaiga: :hih:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 01 Dec 2010, 08:33

Pur Pur wrote:Renāte, vai jūs esat satikusi arī pārējos brālīšus un māsiņas no kucītes metiena? :smarzas:
Starpcitu jūsu meitenītes vecāki atkal tikuši sapāroti un jums būs vēl brālīši un māsiņas :starkism: :starkisp: , bet tikai 6 mēnešus jaunāki! Tā kā Favorīta izstādēs iespējams parādīsies vairāk kadebošku (diemžēl visi brālīši un māsiņas). :jaut:


Nē, neesam pat satikušies. Pāris reizes mēģināju sarunāt kādu kopīgu pastaigu, bet nesanāk vienoties par laikiem.. :neparliecinats:
Tur jau, kā saka, no abām pusēm jābūt interesei.
Forši, bizness rullē. Patiesībā, labi laikam. Suga tiks vairāk izplatīta Latvijā.
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 01 Dec 2010, 08:35

obrija wrote:Audzētāji vai nē, bet ja atvedīs tad vismaz Renātei vairs nebūs jādomā kur līgavaini ņemt :)


:aptracis: Jā, tas gan būtu labi.
Visu cieņu, meitenes, kas brauc uz ārzemēm, lai dabūtu "īstās asinis". Man uz ko tādu baigi jāsaņemās.. Bet kas zina. Vēl gads. Jāpadomā kā labāk. Tomēr gribas "tīru mantu". :pukudupsis: :meitenedejo:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 01 Dec 2010, 08:36

lauva wrote:nu,kāda tur attīstība,ja tik jaunus suņus pāro,viens un tas pats pāris un vēl pie tam tikai ar 6 mēnešu starpību? vai tad tā maz var? nu,ka kuci pāro jau pusgadu pēc iepriekšējiem kucēniem?


Tas gan, jā. Es no tā procesa daudz neko nesaprotu, bet šķiet, ka te tiešām runa par biznesu kvantitātē, ne kvalitātē... :neparliecinats:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 01 Dec 2010, 08:38

Unkas wrote:Renātei tiešam ir tik simpātiska suņumeitene, ka gribas lai līgavainis arī būtu īpašs. Varbūt ir vērts padomāt par izbraukuma pārojumu?


:nagi: Actions. Nu ko, varbūt arī. Tikai man par šo nav nekādas saprašanas. Kur labāk, ar ko, par kādām naudām ir runa... :soks: :estevisamilosu:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 01 Dec 2010, 08:43

Pur Pur wrote:
Unkas wrote:Neesmu interesējusies par Kadeboškām, bet noteikti ieteiktu pārot ar FCI sistēmas suni, kaut vai tikai tāpēc lai viņam būtu veiktas visas nepieciešamās veselības pārbaudes. Mūsu sistēmas suņiem nav nekādu aizliegumu pāroties ar citu sistēmu suņiem, ja viņi ir tā vērti.


Redziet tur jau t'lieta, ka šķirne ir pietiekoši reta un pastāv tikai FCI sistēmā. Līnijas ir ļoti viegli izsekot zinātājiem. Vulturam rit krievu un poļu asinis, bet mammai-dievs vien zina...


Nu redz, no visas sarakstes izriet, ka pasākums varētu būt gana sarežģīts.. :asaras:
Ja kāda/kāds var ieteikt, ar ko pakonsultēties par šo, lūdzu... :sajucis:
Jebkurā gadījumā, paldies, meitenes. No šīs sarakstes vismaz kaut kāda nojausma par sagaidāmo. :parojas:
:hih:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Kārlis » 03 Dec 2010, 00:56

heh, šodien tik uzināju par tādu suņi.lv, tad nu protams, ka radās interese, kas tur gudrs pa manējam līdzīgajiem sarakstīts :)

Tā, cik noprotu, manā apgādībā ir Renātes suņas māsiņa :) un jā, esmu es slinks uz tām izstādēm :D atklāti sakot pat kucēna pasi vēl neesmu samainījis, kautkā visu laiku nesanāk darba laikā uz pļavniekiem tikt :(

hmm, tagad domāju, ko lai uzraksta par savu suņu, izņemot to, ka viņa ir sasodīti forša! :) un ir šausmīgi smieklīgi, ka suņa pa sapņiem tādā klusā aizsmakušā balsī rej :D Bet te pāris bildes :) pirmajās 3 bildēs ir 6-7mēn, bet tajās pie jūras ir 2 nedēļas līdz gada jubilejai

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Kārlis
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 02 Dec 2010, 23:29

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby lauva » 03 Dec 2010, 01:07

obrija wrote:
lauva wrote:bet kā ar CR? ja katrs suns ir no savas organizācijas,vai tad var dabūt CR? nu,cik zinu,tad FCI c/r šādam pārojumam neredzēt kā savas ausis.

Tādam pārojumam būtu mātes kluba ciltsraksti :)

dooh... un kas te priecīgs??????
Ca De Bou ir pietiekami reta šķirne te,Latvijā,lai būtu jāpiedomā par to,ko ar ko pāro,kādas asinis,kāda būs kucēnu kvalitāte utml. tg beigās sanāk,lai kāds "muļķis" no FCI ieved CDB no ārzemēm,gan jau būs pārojums un tad gāāāāāān jau ka UCI ar kas atleks??

obrija wrote:Ja nemaldos tad sunim no ārzemēm nemaz nebūtu jābūt ar IKU ciltsrakstiem, cik zinu FCI sistēmas suņu saimnieki arī neatsakās nopārot no ārvalstīm atbraukušo kuci, naudiņu jau tā pat uzreiz maksā, tad kāpēc gan nē :) Kas tad pēc tam var izsekot tiem pēcnācējiem.
Bet tas viss jau tā pat nav tik vienkārši, ir jau tomēr jāzin uz kurieni braukt un kam padomus prasīt, jo ne jau katrs piedāvātais puika var būt labs, kaut arī izbraukuma :)


ok,bet es domāju,ka tiem,kuriem interesē šķirnes izaugsme,pat kobeļa saimnieks,padomās vai pārot kuci. protams,šis atkal ir naudas jautājums,kādam tā šķirne patiesībā ir pie vienas vietas un nemaz ar neinteresē ko runās par viņa suņa pēcnācējiem vai kādi tie būs. skumji :(

šis ir tāds sāpīgs jautājums jebkurā šķirnē,šī bezatbildība. vai tāpēc mēs esam nonākuši līdz 21. gadsimtam,lai nedomātu ar galvu??


Kārli,jums jau meitene smuka :)
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 03 Dec 2010, 08:42

lauvaquo wrote:Ca De Bou ir pietiekami reta šķirne te,Latvijā,lai būtu jāpiedomā par to,ko ar ko pāro,kādas asinis,kāda būs kucēnu kvalitāte utml. tg beigās sanāk,lai kāds "muļķis" no FCI ieved CDB no ārzemēm,gan jau būs pārojums un tad gāāāāāān jau ka UCI ar kas atleks??

obrija wrote:Ja nemaldos tad sunim no ārzemēm nemaz nebūtu jābūt ar IKU ciltsrakstiem, cik zinu FCI sistēmas suņu saimnieki arī neatsakās nopārot no ārvalstīm atbraukušo kuci, naudiņu jau tā pat uzreiz maksā, tad kāpēc gan nē :) Kas tad pēc tam var izsekot tiem pēcnācējiem.
Bet tas viss jau tā pat nav tik vienkārši, ir jau tomēr jāzin uz kurieni braukt un kam padomus prasīt, jo ne jau katrs piedāvātais puika var būt labs, kaut arī izbraukuma :)


ok,bet es domāju,ka tiem,kuriem interesē šķirnes izaugsme,pat kobeļa saimnieks,padomās vai pārot kuci. protams,šis atkal ir naudas jautājums,kādam tā šķirne patiesībā ir pie vienas vietas un nemaz ar neinteresē ko runās par viņa suņa pēcnācējiem vai kādi tie būs. skumji :(

šis ir tāds sāpīgs jautājums jebkurā šķirnē,šī bezatbildība. vai tāpēc mēs esam nonākuši līdz 21. gadsimtam,lai nedomātu ar galvu??

:par: :par:

Latvija ir tik maziņa, bet suņu ir tik daudz! Lai pārotu otreiz vienu pāri-metienam ir jābūt sevišķi izcilam!
Man prieks, ka Renāte un Kārlis ir iegādājušies šīs šķirnes suņus un ir apmierināti. Katrā postā var just cik ļoti Renāte mīl un lutina savu mīluli.
Mēs varam kopā dalīties pieredzē, laimīgos un ne tik laimīgos brīžos, atbalstīt viens otru, bet diemžēl LKF suņu puiku saimnieki domāju neriskēs ar savu reputāciju (tai skaistā arī es).
Un tomēr Renāte, neatkarīgi kur jūs sameklēsiet vienīgo un labāko savai meitenei, vēlreiz iesaku nepārot maljorkieti ātrāk par 2,5 gadiem. Šie suņi ļoti vēlu nobriest, neskatoties uz viņu augumu.

Starpcitu, Kārlim patiešām ir jauka tīģerīte. Ceru, ka nepazudīsiet! Varbūt jūsu metiens var kādreiz satikties savā starpā?! :samilejies:
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 03 Dec 2010, 09:17

Kārlis wrote:heh, šodien tik uzināju par tādu suņi.lv, tad nu protams, ka radās interese, kas tur gudrs pa manējam līdzīgajiem sarakstīts :)

Tā, cik noprotu, manā apgādībā ir Renātes suņas māsiņa :) un jā, esmu es slinks uz tām izstādēm :D atklāti sakot pat kucēna pasi vēl neesmu samainījis, kautkā visu laiku nesanāk darba laikā uz pļavniekiem tikt :(

hmm, tagad domāju, ko lai uzraksta par savu suņu, izņemot to, ka viņa ir sasodīti forša! :) un ir šausmīgi smieklīgi, ka suņa pa sapņiem tādā klusā aizsmakušā balsī rej :D Bet te pāris bildes :) pirmajās 3 bildēs ir 6-7mēn, bet tajās pie jūras ir 2 nedēļas līdz gada jubilejai


Kāda smukulīte!
Kārli, prieks, ka "esam viens otru atraduši"! :esmilu:
Varbūt kaut kad sarunājam kādu kopīgu pastaigu? Piemēram, šajā nedēļas nogalē. Varam aizbraukt līdz Jums vai satikties kur ērtāk.
Mans mobilais ir 29559970.
Super! Kā sauc māsiņu?

:meitenedejo:

Pur Pur wrote:Latvija ir tik maziņa, bet suņu ir tik daudz! Lai pārotu otreiz vienu pāri-metienam ir jābūt sevišķi izcilam!
Man prieks, ka Renāte un Kārlis ir iegādājušies šīs šķirnes suņus un ir apmierināti. Katrā postā var just cik ļoti Renāte mīl un lutina savu mīluli.
Mēs varam kopā dalīties pieredzē, laimīgos un ne tik laimīgos brīžos, atbalstīt viens otru, bet diemžēl LKF suņu puiku saimnieki domāju neriskēs ar savu reputāciju (tai skaistā arī es).
Un tomēr Renāte, neatkarīgi kur jūs sameklēsiet vienīgo un labāko savai meitenei, vēlreiz iesaku nepārot maljorkieti ātrāk par 2,5 gadiem. Šie suņi ļoti vēlu nobriest, neskatoties uz viņu augumu.

Starpcitu, Kārlim patiešām ir jauka tīģerīte. Ceru, ka nepazudīsiet! Varbūt jūsu metiens var kādreiz satikties savā starpā?! :samilejies:


Pur Pur - paldies par šo atbildīgo attieksmi un gādību par sugas kvalitāti. Paldies arī par vecuma ieteikumu. Es kaut kā biju sapratusi, ka jāpāro 2 gados. Ok, tad mums būs vairāk laika, lai tam visam sagatavotos.. :nadzinji: :hih:

Suns ir foršs un mīļš, bet nu reizēm... Piemēram, spēka viņai ir tik daudz! Es pati sveru apt. 45 kg. Tad nu jūs varat iedomāties kas notiek ar mani pastaigas laikā, kad eju pa "ledu" augstpapēžu zābakos (ērtāku pagaidām nav) un kad Kima ierauga kādu citu suni vai kaķi vai tml. :shokets: :jautri:

Jauku dienu visiem!
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 03 Dec 2010, 09:21

Pur Pur wrote:Mēs varam kopā dalīties pieredzē, laimīgos un ne tik laimīgos brīžos, atbalstīt viens otru, bet diemžēl LKF suņu puiku saimnieki domāju neriskēs ar savu reputāciju (tai skaistā arī es).


Vai es pareizi saprotu, ka mūsu metiena suņi skaitās nevērtīgi dēļ saviem vecākiem?.. :huh:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby obrija » 03 Dec 2010, 09:29

Lauva
Vai tu saproti ko uzrakstīji, it kā IKU sistēmai nebūtu tiesības uz tādu šķirni kā kadebo, interesanta tev nostāja, tikai FCI :) , būtu labāk priecājušies ka kadebo uz IKU atnāk jebšu tiek nopāroti ar FCI papīriem, nevis paņemts krancis no ielas un ar baltajiem, bez izcelsmes. Nu nav uz pasaules FCI vienīgais, tāpēc arī būtu labi ja saimnieki censtos vismaz labus suņus ar stabili zināmu izcelsmi pārot, bet šeit jau atkal kaut kādi pārmetumi. :nagi:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 03 Dec 2010, 10:51

renate.siliniece wrote:
Pur Pur - paldies par šo atbildīgo attieksmi un gādību par sugas kvalitāti. Paldies arī par vecuma ieteikumu. Es kaut kā biju sapratusi, ka jāpāro 2 gados. Ok, tad mums būs vairāk laika, lai tam visam sagatavotos.. :nadzinji: :hih:

Suns ir foršs un mīļš, bet nu reizēm... Piemēram, spēka viņai ir tik daudz! Es pati sveru apt. 45 kg. Tad nu jūs varat iedomāties kas notiek ar mani pastaigas laikā, kad eju pa "ledu" augstpapēžu zābakos (ērtāku pagaidām nav) un kad Kima ierauga kādu citu suni vai kaķi vai tml. :shokets: :jautri:

Jauku dienu visiem!

Renāte, nav obligāti jāgaida 2 vai 2,5 vai 3 gadi pārošanai, tas ir tikai ieteikums, lai jūs mācītos no citu kļūdām.

Ca De Bou ir ļoti jaudīga šķirne! Viņi nav skrējēji, bet sprinteri gan! Spēks neaprakstāms, iesaku nopietnu instruktoru, kuram ir pieredze dienesta suņu apmācībā. Disciplīna, disciplīna un disciplīna!
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby maksis » 03 Dec 2010, 11:01

renate.siliniece wrote:Vai es pareizi saprotu, ka mūsu metiena suņi skaitās nevērtīgi dēļ saviem vecākiem?.. :huh:

Jums taču Jūsu suns vienmēr ir un būs pats vērtīgākais, vai ne? ;) Tā jābūt un tas ir pareizi. Bet vērtīgumu priekš ciltsdarba - to nosaka daudzi faktori.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 03 Dec 2010, 11:03

renate.siliniece wrote:
Pur Pur wrote:Mēs varam kopā dalīties pieredzē, laimīgos un ne tik laimīgos brīžos, atbalstīt viens otru, bet diemžēl LKF suņu puiku saimnieki domāju neriskēs ar savu reputāciju (tai skaistā arī es).


Vai es pareizi saprotu, ka mūsu metiena suņi skaitās nevērtīgi dēļ saviem vecākiem?.. :huh:


Renāte, tā nav! Un neiedrošinieties tā domāt!
Vienkārši FCI (LKF) aktīvajiem suņiem ir liegums pāroties ar citu organizāciju suņiem. Tā kā es un pārējie LKF biedri vēlamies turpināt piedalīties izstādēs un citos pasākumos, nodarboties ar vaislas darbu u.t.t., pilnīgi loģiski nepārosim savus suņus ne tikai ar IKU, bet arī ar citu (UCI un citu) organizāciju sunčiem. Sunim var uzlikt liegumu piedalīties vaislas darbā, bet kucei vienkārši nedot pārošanās atļauju, vai vēl krasāk-izslēgt no kluba!
Padomājiet, vai no mūsu (FCI) puses tas ir to vērts?

Tāpēc es ieteicu jums pašai iegādāties līgavaini savai draiskulei! Jums jāpaskatās kāda viņa galarezultātā izveidosies, jo pagaidām viņa vēl jauna.
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 03 Dec 2010, 11:25

obrija wrote:Lauva
Vai tu saproti ko uzrakstīji, it kā IKU sistēmai nebūtu tiesības uz tādu šķirni kā kadebo, interesanta tev nostāja, tikai FCI :) , būtu labāk priecājušies ka kadebo uz IKU atnāk jebšu tiek nopāroti ar FCI papīriem, nevis paņemts krancis no ielas un ar baltajiem, bez izcelsmes. Nu nav uz pasaules FCI vienīgais, tāpēc arī būtu labi ja saimnieki censtos vismaz labus suņus ar stabili zināmu izcelsmi pārot, bet šeit jau atkal kaut kādi pārmetumi. :nagi:


Nedomāju, ka Lauva centās kādu aizvainot.

Labi, spriedīsim saprātīgi!
Jaunā organizācijā iestājas divi suņi, suns ar FCI ciltsrakstiem un pieaugusi kuce ar ?? c/r.
2009. gada beigās dzimst pirmais metiens-10 kucēni ar IKU c/r.
2010. gada vasaras beigās dzimst tā paša pāra otrs metiens ~7-8 kucēni ar IKU c/r.
Jautājums, par ko domāja pāra īpašnieki? Ko tālāk vaislas darbā dara ~20 vienīgie šīs šķirnes pārstāvju jaunajā organizācijā, ja visi ir radi!!??
Iespējamā atbilde: viņiem tas neinteresē ar ko pārosies viņu audzējums, jo par vaislas darbu jaunajā organizācijā nav domājuši.

Žēl...
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby lauva » 03 Dec 2010, 11:34

obrija wrote:Lauva
Vai tu saproti ko uzrakstīji, it kā IKU sistēmai nebūtu tiesības uz tādu šķirni kā kadebo, interesanta tev nostāja, tikai FCI :) , būtu labāk priecājušies ka kadebo uz IKU atnāk jebšu tiek nopāroti ar FCI papīriem, nevis paņemts krancis no ielas un ar baltajiem, bez izcelsmes. Nu nav uz pasaules FCI vienīgais, tāpēc arī būtu labi ja saimnieki censtos vismaz labus suņus ar stabili zināmu izcelsmi pārot, bet šeit jau atkal kaut kādi pārmetumi. :nagi:

man jautājums - tad kāpēc IKU sistēmai nav savu kvalitatīvu kadebošku jau gadiem? kpc nav? un obrija,es ceru,ka man nav jāstāsta cik kvalitatīvi suņi parasti (ir izņēmumi,ir!!!) no FCI aiziet uz UCI,nopāro suņus un saņem c/r? jūs redzat šķirnes izaugsmi? - es ne.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 03 Dec 2010, 11:45

Pur Pur wrote:
Ca De Bou ir ļoti jaudīga šķirne! Viņi nav skrējēji, bet sprinteri gan! Spēks neaprakstāms, iesaku nopietnu instruktoru, kuram ir pieredze dienesta suņu apmācībā. Disciplīna, disciplīna un disciplīna!


Mācamies no 4 mēnešiem. Drīz paklausības eksāmens. Par instruktora pieredzi nešaubos. Jautājums par manu pacietību un suņa raksturu. Bet gan jau.
Te jau augstos toņos par tiem ciltsrakstiem. Būs jau labi...
Otru tādu pašu suni, ko turēt divistabu dzīvoklī mēs noteikti nepirksim, tā kā būs jādomā ar ko un kur labāk pārot pēc 2 gadu vecuma sasniegšanas.
:kucens:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 2 guests