Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Dog Breeds

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 17 Nov 2010, 10:25

Mēģinu ielikt bildi tekstā.. :)
Šeit Kimai kādi 4 mēneši.

Image
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 17 Nov 2010, 10:30

Unkas wrote:Mēs Jūs vakar redzējām izstādē, jauks suņuks. :dejosuns: Lai veicas arī turpmāk. Visa informācija par izstādēm kluba mājas lapā.


Kurā mājas lapā? Mēs esam Favorītā. Jūs laikam domājat citu klubu, vai ne? :rej:
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby lauva » 17 Nov 2010, 10:33

renate.siliniece wrote:
Unkas wrote:Mēs Jūs vakar redzējām izstādē, jauks suņuks. :dejosuns: Lai veicas arī turpmāk. Visa informācija par izstādēm kluba mājas lapā.


Kurā mājas lapā? Mēs esam Favorītā. Jūs laikam domājat citu klubu, vai ne? :rej:



man liekas,ka unkas ar ir Favorītā :jaa:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby renate.siliniece » 17 Nov 2010, 10:47

lauva wrote:
renate.siliniece wrote:
Unkas wrote:Mēs Jūs vakar redzējām izstādē, jauks suņuks. :dejosuns: Lai veicas arī turpmāk. Visa informācija par izstādēm kluba mājas lapā.


Kurā mājas lapā? Mēs esam Favorītā. Jūs laikam domājat citu klubu, vai ne? :rej:



man liekas,ka unkas ar ir Favorītā :jaa:


Būs tad laikam uzmanīgāk jāskatās, jo par izstādēm, kurās būtu daudz kadeboškas, neko nezinu... Paldies. :)
User avatar
renate.siliniece
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 21 Oct 2010, 14:30

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Unkas » 18 Nov 2010, 19:35

Renāte, sveicu svētkos! Esmu no Favorīta. Mums klubā ir tikai 3 pasīvi aktīvi Ca de Bou. Biedri jau skaitās noteikti vairāki, neesmu interesējusies, bet izstādēs redzu 3.Pie tam katrs nāk uz savu izstādi, tā ka jūs pat nesatiekaties un neredzat viens otru. Jums ir ļoti skaists tēvs un protams arī jūsu kucēns man ļoti patīk. Es jūs redzēju man liekas rudens izstādē, vēl kucēnu Bestā par jums nopriecājos.
Unkas
 

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 18 Nov 2010, 23:18

Renāte, vai jūs esat satikusi arī pārējos brālīšus un māsiņas no kucītes metiena? :smarzas:
Starpcitu jūsu meitenītes vecāki atkal tikuši sapāroti un jums būs vēl brālīši un māsiņas :starkism: :starkisp: , bet tikai 6 mēnešus jaunāki! Tā kā Favorīta izstādēs iespējams parādīsies vairāk kadebošku (diemžēl visi brālīši un māsiņas). :jaut:
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby obrija » 19 Nov 2010, 16:19

Tā kā Favorīta izstādēs iespējams parādīsies vairāk kadebošku (diemžēl visi brālīši un māsiņas).

Es jau domāju ka tie audzētāji drīz atvedīs vēl ne vienu vien kadebošku no tuvajām ārzemēm un kadeboškas mazumā neies. 8-)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Unkas » 19 Nov 2010, 16:25

Jā solījās jau kādu laiciņu atpakaļ meklēt jaunu puiku. Teicās attīstīt savu sķirni.
Unkas
 

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 19 Nov 2010, 16:27

obrija wrote:
Tā kā Favorīta izstādēs iespējams parādīsies vairāk kadebošku (diemžēl visi brālīši un māsiņas).

Es jau domāju ka tie audzētāji drīz atvedīs vēl ne vienu vien kadebošku no tuvajām ārzemēm un kadeboškas mazumā neies. 8-)


Es viņus par audzētājiem gan nenosauktu :)
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby obrija » 19 Nov 2010, 16:36

Audzētāji vai nē, bet ja atvedīs tad vismaz Renātei vairs nebūs jādomā kur līgavaini ņemt :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby lauva » 19 Nov 2010, 16:38

nu,kāda tur attīstība,ja tik jaunus suņus pāro,viens un tas pats pāris un vēl pie tam tikai ar 6 mēnešu starpību? vai tad tā maz var? nu,ka kuci pāro jau pusgadu pēc iepriekšējiem kucēniem?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 19 Nov 2010, 16:40

Priekš Renātes un viņas simpātiskās kucītes būtu labāk, ja pati Renāte atvestu līgavaini savai meitenei.
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby AliseM » 19 Nov 2010, 16:43

Pur Pur wrote:Renāte, vai jūs esat satikusi arī pārējos brālīšus un māsiņas no kucītes metiena? :smarzas:
Starpcitu jūsu meitenītes vecāki atkal tikuši sapāroti un jums būs vēl brālīši un māsiņas :starkism: :starkisp: , bet tikai 6 mēnešus jaunāki! Tā kā Favorīta izstādēs iespējams parādīsies vairāk kadebošku (diemžēl visi brālīši un māsiņas). :jaut:

... 6 mēneši!!!! Bezatbildība....
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Unkas » 19 Nov 2010, 16:45

Renātei tiešam ir tik simpātiska suņumeitene, ka gribas lai līgavainis arī būtu īpašs. Varbūt ir vērts padomāt par izbraukuma pārojumu?
Unkas
 

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 19 Nov 2010, 16:47

Unkas wrote:Renātei tiešam ir tik simpātiska suņumeitene, ka gribas lai līgavainis arī būtu īpašs. Varbūt ir vērts padomāt par izbraukuma pārojumu?

Laba doma, bet ko jūs varat Renātei piedāvāt?
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Unkas » 19 Nov 2010, 16:50

Vai tad man būtu jāpiedāvā? Es protams varu ieteikt labas audzētavas, bet man jau neviens pat neprasīs. Domāju Jūs šķirnes fani labāk par mani ieteiksiet, jo pārzinat savu šķirni .
Unkas
 

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Pur Pur » 19 Nov 2010, 16:58

Unkas wrote:Vai tad man būtu jāpiedāvā? Es protams varu ieteikt labas audzētavas, bet man jau neviens pat neprasīs. Domāju Jūs šķirnes fani labāk par mani ieteiksiet, jo pārzinat savu šķirni .

Piedodiet, nebiju domājusi ka tas būtu jūsu pienākums.

Renātes kucītei ir IKU c/r un sameklēt IKU sistēmā ca de bou.....nemaz nezinu. :jaut:
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby obrija » 19 Nov 2010, 17:04

Ja nemaldos tad sunim no ārzemēm nemaz nebūtu jābūt ar IKU ciltsrakstiem, cik zinu FCI sistēmas suņu saimnieki arī neatsakās nopārot no ārvalstīm atbraukušo kuci, naudiņu jau tā pat uzreiz maksā, tad kāpēc gan nē :) Kas tad pēc tam var izsekot tiem pēcnācējiem.
Bet tas viss jau tā pat nav tik vienkārši, ir jau tomēr jāzin uz kurieni braukt un kam padomus prasīt, jo ne jau katrs piedāvātais puika var būt labs, kaut arī izbraukuma :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby lauva » 19 Nov 2010, 17:08

bet kā ar CR? ja katrs suns ir no savas organizācijas,vai tad var dabūt CR? nu,cik zinu,tad FCI c/r šādam pārojumam neredzēt kā savas ausis.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Maljorkas mastifs / Ca de Bou / Majorca mastiff

Postby Unkas » 19 Nov 2010, 17:09

Neesmu interesējusies par Kadeboškām, bet noteikti ieteiktu pārot ar FCI sistēmas suni, kaut vai tikai tāpēc lai viņam būtu veiktas visas nepieciešamās veselības pārbaudes. Mūsu sistēmas suņiem nav nekādu aizliegumu pāroties ar citu sistēmu suņiem, ja viņi ir tā vērti.
Unkas
 

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 16 guests