Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Dog Breeds

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Bafija » 18 Feb 2015, 11:56

Mums ledainā trase ir laukā, bet mežā pietiekoši biezs sniegs. Arī lauka trasi vējš sapūš ar sniegu. Mums tikai Lačiem nepatīk skriet pa ledu ar xxl ātrumu, pārējiem vienalga :rej: Godīgi sakot šī sezona ir krietni vien sakarīgāka par pagājšo nesezonu.

p.s. man ĻOTI patīk šī gada Westminsteres BOB suns!!!! Man patiešām patīk augšējā līnija!!! :sirsninas:
http://www.westminsterkennelclub.org/20 ... 36201.html

Tiesa pēc daudziem gadiem man ir suns par kuru fanoju :aptracis: Tas atkal ir vecais (arī pēc tipa) labais Kristari - Tango. Es cerēju, ka viņš iegūs BOB, bet Select dog nav slikti :)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Ilze » 18 Feb 2015, 12:37

Man prieks, ka kādam sezona izdevusies. Mums pavisam nav izdevusies.
A suns bildē izskatās trimmerēts :) Bet, ja nopietni, pastāsti, ko liecina šī suņa augšējā līnija. Man aizvien anotomiskais vērtējums ir tumša bilde.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Demix » 21 Feb 2015, 00:22

Bafija wrote:
p.s. man ĻOTI patīk šī gada Westminsteres BOB suns!!!! Man patiešām patīk augšējā līnija!!! :sirsninas:
http://www.westminsterkennelclub.org/20 ... 36201.html

Tiesa pēc daudziem gadiem man ir suns par kuru fanoju :aptracis: Tas atkal ir vecais (arī pēc tipa) labais Kristari - Tango. Es cerēju, ka viņš iegūs BOB, bet Select dog nav slikti :)

Nu man gan ne pārāk,pārāk augstu novietota aste,pakaļējie leņķi pataisni un un vēl mazliet un būtu taisns plecs,augšējā līnija jā ir o.k.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Bafija » 23 Feb 2015, 08:16

Demix - es saprotu ka Tu par BOB runā, nevis par Tango. BOB suni IR trūkumi, viennozīmīgi tur bija šķirnīgāki un krietni klasiskāki - Tango, Rumor vai tā pati Soda ar BOO (kāju īsums gan no mātes un omes mantots kā mūsu Pelītei :velnins:)
Bet man vnk patīk konkretais suns, jo es "kūstu" no augstā skausta ar nolaideno krustu vietu. Man viņš ļoti pēc uzūves atgādina mūsu pašu Jetti. Pat galva no sāniem. Lai arī suņi bija interesanti, es teikšu, ka Krievijā suņu eksterjera līmenis pat vidējā CACIBā ir augstāks :shock: šoreiz WST bija pasmagu lāču izgājiens. Man visvairāk "besī", kad suņi met priekšējās kājas uz āru :aknee:

Mūsu mājās ir jaunums vārdā Tjū - drīzumā iepazīstināšu :samilejies:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Ilze » 23 Feb 2015, 08:50

Labi, meitenes, kā iepriekš solīts... http://www.malamuut.org/naitused-shows/530-2/
Tiesnesis Karstens. Kurš būs tik drosmīgs parakstīt savus dogijus apakšā? ;)
Pirmā reģistrācija līdz 01.03.!!!
Es braukšu uz Tallinu noteikti skatīties. Esmu uzaicinājusi Karstenu arī paciemoties LV pēc tam. Tā kā, ja plāni nemainīsies, ir iespēja viņu arī satikt LV.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Bafija » 23 Feb 2015, 09:17

Ilze wrote:Labi, meitenes, kā iepriekš solīts... http://www.malamuut.org/naitused-shows/530-2/
Tiesnesis Karstens. Kurš būs tik drosmīgs parakstīt savus dogijus apakšā? ;)
Pirmā reģistrācija līdz 01.03.!!!
Es braukšu uz Tallinu noteikti skatīties. Esmu uzaicinājusi Karstenu arī paciemoties LV pēc tam. Tā kā, ja plāni nemainīsies, ir iespēja viņu arī satikt LV.


mēs parasti apmeklējam EE izstādes ar lielu prieku ;) Esam bijuši arī uz darba speceni ar ļoti labu rezultātu! Es tikai nesaprotu ko pie Karstena vest? Kam viņš pievērš lielāko uzmanību?
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Ilze » 23 Feb 2015, 11:36

Paskaties skandalozo Kraftu ;) Nu, noteikti anatomijai. Viņš vienmēr vērtē suņus pēc to anatomiskām spējām vilkt kamanas (īskājainie var palikt mājās). Viņam nepatīk groomings. Labāk nepucēties, nesmaržoties, nepūderēties (abi - gan henlers, gan suns - Karstens to neņems vērā vispār). Ja sunim kažoks tīrs, ieteiktu pat arī nemazgāt kažoku. Sekundārs vērtējums muskuļiem - tos var satrenēt jebkad, bet skeletu mainīt nevar. Par spalvu. Suns var būt arī nometis spalvu vai pūkainītis. Par to nav jāuztraucas. Kustības - aicinu paskatīties Frekka kustības ( kā Dzintra teica - kas par draivu!), vot uz to pusi :) Idejiski Karstens augstu vērtē: labas darba spējas, labu suņa apetīti un atbilstošu temperamentu. Izstādē tos visus gan nevar novērtēt, bet viņš centīsies :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Demix » 23 Feb 2015, 14:38

Bafija wrote:Demix - es saprotu ka Tu par BOB runā, nevis par Tango.

Nu es pēc šā tā sapratu:
p.s. man ĻOTI patīk šī gada Westminsteres BOB suns!!!! Man patiešām patīk augšējā līnija!!! :sirsninas:
http://www.westminsterkennelclub.org/20 ... 36201.html
Ja runājam par Tango,tas viennozīmīgi ir viens no maniem favorītiem :jaa:
Mjā... pie Karstena gan gribētos tikt,bet viss atkarīgs no $ :) Eh,ja manam Gordonam būtu aste kā aste...Draivs un darba spējas viņam ir superīgi,ļoti spēcīgs,garkājains suns :)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Demix » 24 Feb 2015, 00:03

Presenting Gordon Gunpowder ARCTIC ICE,jeb vnk Goša :samilejies:
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby varaviksne » 24 Feb 2015, 12:16

Labdien!Manai meitenei 11 menesi.Ta ir mana pirma haski.Un vispar pirmais suns ar dokumentiem.Bijam Valmiera uz izstade.Nepaveicas.Vina tagad nav pukaina,acimradzot palika karsti.Eksperts saka ka suns loti skaists,bet slikta kondicija tagad((Neko nedabujam,aizbraucam tikaj ar aprakstu.Sanak ta ka ,nezinu ka latviski подшёрсток,bez подшёрстка jasede maja.Driz jau Kipsala,ka mums tur doties plikam...Kadam bija ta ka janak uz izstade un suns pliks?
varaviksne
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 May 2014, 12:26

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Ilze » 24 Feb 2015, 13:44

Nu, izstāžu karjerā jāapbruņojas ar pacietību, jo: cik ekspertu, tik viedokļu. Manuprāt nav prātīgi sunim likt labu vērtējumu, ja viss ir labi, bet trūkst tikai pavilnas. Tomēr jāprecizē, ko dabūjāt vērtējumā? Ļoti labi vai teicami? Ja nedabūjāt CAC (čempiona kandidātu), bet atzīme ir "teicami", nav pamats nolaist degunu. Ja vien negatavojaties uz graujošu izstāžu karjeru, jums pilnībā pietieks ar dažiem vērtējumiem "teicami", lai, ja tas būs nepieciešams, vēlāk izmntotu kucīti vaislā. Jāpiebilst gan, ka ir dažas nianses, kurā vecumā šāds vērtējums gūts, un kurā izstādē (izstāžu speci var mani palabot vai papildināt). Es no izstādēm atteicos pa lielam tieši tāpēc, ka pārāk subjektīvs un nezinošs ir ekspertu vērtējums pa lielam (tam nav jāsakrīt ar manu vērtējumu, protams), kā arī tie ir izdevumi, un prasa daudz laika. Viss atkarīgs no Jūsu mērķiem un... neatlaidības :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Ilze » 24 Feb 2015, 14:26

Otrajā bildē (peld pašas, vai uzklikšķina uz bultiņas) Frekkis guļ salmos: http://www.amundsenrace.com/ 2010.gadā no 23 komandām viņš ierindojās 12., bet SH ieskaitē - 1.vietā. Distance - 420 km
Laiki pa kontrolpunktiem:

Östersund 19/3 18:00
Ljungdalen 20/3 04:04 20/3 07:05 10:04 14,1 km/h 142 km 142 km
Hotel Tänndalen 20/3 13:04 20/3 19:04 05:59 11,5 km/h 69 km 211 km
Lövåsen 21/3 02:20 21/3 06:21 07:16 12,0 km/h 87 km 298 km
Tufsingdalen 21/3 12:38 21/3 12:40 06:17 13,1 km/h 82 km 380 km
Röros 21/3 16:52 04:12 9,5 km/h 40 km 420 km

Runājot par Frekki. Viņš ir lieliski iedzīvojies, ar apburošu temperamentu, lielisku apetīti un joprojām ar labām darba spējām. Man žēl, ka jau otro ziemu nevaru tās līdz galam izmantot.
Last edited by Ilze on 24 Feb 2015, 16:02, edited 2 times in total.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby varaviksne » 24 Feb 2015, 15:13

Ilze,atzime cik es saprotu teicami.Tur kur vieta uzrakstits 1.
varaviksne
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 May 2014, 12:26

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Ilze » 24 Feb 2015, 15:57

Aizmugurē jābūt skaidrojumam, ko kas nozīmē. Nu, un kāpēc jāskumst par atzīmi "teicami"? Ja Jūs vai Jūsu bērni skolā dabūjat šādu atzīmi, kāda ir reakcija? ;)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby varaviksne » 24 Feb 2015, 16:24

Ja,atzime man patik :) Vinkarsi gribetos dabut kandidatu junior cempioniem :sarkstosa:
Nu nekas,mums vis vel prieksa :aptracis: Macisimies talak.
varaviksne
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 May 2014, 12:26

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Demix » 24 Feb 2015, 23:32

varaviksne wrote:Ja,atzime man patik :) Vinkarsi gribetos dabut kandidatu junior cempioniem :sarkstosa:
Nu nekas,mums vis vel prieksa :aptracis: Macisimies talak.

Prieks iepazīties ar vēl vienu dalībnieku :)

Kā jau Ilze minēja,jāapbuņojas ar pacietību... Ja jau bez pavilnas dabūja teicami,tad jau labi ! Arī tiesnešii haskiju audzētāji bieži novērtē nevisai saprotami,tā kā jums tiešām viss vēl priekšā!
No kurienes sunīte,kāda audzētava?Vai pirmā izstāde?Jums patiesībā,lai noslēgtu juniora čempionu ir pamaz laika...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby varaviksne » 25 Feb 2015, 10:28

Demix,mana meitene no Baltkrivijas.Uz izstade mes bijam vienu reizi kucenos, decembri Spice.Un so reiz junioros pirmo reizi.Ja lai dabut cempionu pamaz laika.Un pavasari vinaj var but bus течка.Nu ka bus ta bus.
varaviksne
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 May 2014, 12:26

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby Robins » 25 Feb 2015, 10:52

varaviksne wrote:Demix,mana meitene no Baltkrivijas.Uz izstade mes bijam vienu reizi kucenos, decembri Spice.Un so reiz junioros pirmo reizi.Ja lai dabut cempionu pamaz laika.Un pavasari vinaj var but bus течка.Nu ka bus ta bus.


Kādā ziņā - pamaz laika? Junioru klase ir līdz 18 mēnešiem, ja šobrīd ir 11, tad tas ir līdz septembrim. Aptuveni 15 izstādes. Cik tad vajadzētu?
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby elijessi » 25 Feb 2015, 11:01

Image
image post

Džegers kā īsts džentlmenis pavadīja Sabīni saņemt balvu Sporta laureātā. :foto:
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Sibīrijas haskiji / Siberian Husky

Postby varaviksne » 25 Feb 2015, 11:10

Robins wrote:
varaviksne wrote:Demix,mana meitene no Baltkrivijas.Uz izstade mes bijam vienu reizi kucenos, decembri Spice.Un so reiz junioros pirmo reizi.Ja lai dabut cempionu pamaz laika.Un pavasari vinaj var but bus течка.Nu ka bus ta bus.


Kādā ziņā - pamaz laika? Junioru klase ir līdz 18 mēnešiem, ja šobrīd ir 11, tad tas ir līdz septembrim. Aptuveni 15 izstādes. Cik tad vajadzētu?


Man liekas ka lidz 15 menesiem...Tad ja,laiks vel ir.
varaviksne
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 May 2014, 12:26

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 22 guests

cron