Bernes ganu suņi / Berner Sennenhund

Dog Breeds

Re: Bernes ganu suņi / Berner Sennenhund

Postby rīs » 29 Mar 2017, 21:16

Paldies par atbildēm. Es beigās tomēr uzvārīju to gaļu, bez garšvielām un bez sāls, sanāca tik labi, pati gribēju apēst. Vārīju, jo to gaļu vīrs pirka lielveikalā, sazin, kas tur par mikrobiem var būt, nolēmu, ka drošāk uzvārīt.

Sakiet, lūdzu, vai 10 ned. vecu kucēnu drīkst atblusot ar skaustā pilināmo līdzekli? Man viņš jau 2 dienas kā sācis kasīties. Instrukcijā rakstīts, ka drīkst ne ātrāk kā pēc 7ned., tad jau iznāk, ka drīkst.
rīs
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 15 Mar 2017, 12:57

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bernes ganu suņi / Berner Sennenhund

Postby Spigana » 29 Mar 2017, 21:24

Lielveikalā pirkta gāla tieši ir visdrošākā, PVD ļoti stingri uzrauga to, kas nonāk pārdošanā cilveku uzturam. Vārīt to gaļu, protams var našķītim, bet lielu jēgu no tā neredzu, ja vien neizmantojat šo tieši trenēšanai kā kārumus par paveiktām komandām.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Bernes ganu suņi / Berner Sennenhund

Postby ash » 30 Mar 2017, 08:26

daba suņiem ir paredzējusi ēst gaļu, jēlu. līdz ar to vārīt nav nepieciešams. ja baidāties ka kucēns netiks galā ar gaļas sakošanu, iesākumā var dot samaltu.

pirms ķerties pie pilienu izmantošanas, vajag pārliecināties vai kasās tiešām blusu dēļ. kasīties var arī citu iemeslu pēc, man šķiet ka visbiežāk pie vainas ir nepiemērota pārtika. ja kucēns kasās, jo ir kāda alerģiska reakcija, tad pilienu izmantošana situāciju var pasliktināt. ja vien kucēns nav ņemts no netīras vides, visticamāk viņam blusu nav.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Bernes ganu suņi / Berner Sennenhund

Postby zalagaida » 30 Mar 2017, 09:07

rīs wrote:Paldies par atbildēm. Es beigās tomēr uzvārīju to gaļu, bez garšvielām un bez sāls, sanāca tik labi, pati gribēju apēst. Vārīju, jo to gaļu vīrs pirka lielveikalā, sazin, kas tur par mikrobiem var būt, nolēmu, ka drošāk uzvārīt.

Sakiet, lūdzu, vai 10 ned. vecu kucēnu drīkst atblusot ar skaustā pilināmo līdzekli? Man viņš jau 2 dienas kā sācis kasīties. Instrukcijā rakstīts, ka drīkst ne ātrāk kā pēc 7ned., tad jau iznāk, ka drīkst.


Varbūt pamēģiniet sākumā maigākus līdzekļus.

Vislabākais padomdevējs būs jūsu kucēna audzētājs. Tas būtu pirmais cilvēks, kam vajadzētu uzdot visus neskaidros jautājumus. Labs audzētājs jums palīdzēs pat pēc 5 gadiem :) Labam audzētājam ir svarīgi, lai viņa kucēniem būtu pats labākais. :pukudupsis:
Properly trained, a man can be dog's best friend. ~Corey Ford

http://rheaneedle.jimdo.com/
zalagaida
Junior
Junior
 
Posts: 648
Joined: 17 Jan 2010, 15:56

Re: Bernes ganu suņi / Berner Sennenhund

Postby rīs » 07 Apr 2017, 16:00

Vai Jūs saviem suņiem dodiet kādus uztura bagātinātājus? Piemēram, glikozamīnu un hondraitīnu?
rīs
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 15 Mar 2017, 12:57

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests