Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Dog Breeds

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Bea » 11 Nov 2013, 19:22

Šarlote, jūs baigie malači, ka pa izstādēm tik intensīvi darbojāties, panākumus guvāt un Latvijas godu aizstāvējāt :latvija: , kamēr mēs vien slinkojām un pa dīvāniem vāļājāmies ... (bija gan arī iemesls objektīvs). Bildes :foto: ļoti kvalitatīvas, izskatās ar profesionālu aparātu bildētas. Forši!
Liels paldies Tev arī, ka nofilmēji iekš video!!! Atļaušos ielikt http://www.youtube.com/watch?v=DQ82SXQMuhA
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Rotija » 11 Nov 2013, 20:28

Sveiciens vižlistiem ar panākumeim BW'13. Jūsējo rings bij vienīgais,ko es redzēju vēl bez savējiem. :sarkstosa: :kanepe:
Man dikti patīk tā bilde,kur Kitija ar Fredi ringā skrien. Abi tādi centīgi. :labipadarits:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Šarlote » 11 Nov 2013, 21:33

Bea wrote:Šarlote, jūs baigie malači, ka pa izstādēm tik intensīvi darbojāties, panākumus guvāt un Latvijas godu aizstāvējāt :latvija: , kamēr mēs vien slinkojām un pa dīvāniem vāļājāmies ... (bija gan arī iemesls objektīvs). Bildes :foto: ļoti kvalitatīvas, izskatās ar profesionālu aparātu bildētas. Forši!
Liels paldies Tev arī, ka nofilmēji iekš video!!! Atļaušos ielikt http://www.youtube.com/watch?v=DQ82SXQMuhA


Paldies. Mēs centāmies :). Tās pēdējās bildes nāca speciāli fotogrāfs bildēt ;).

Jā, protams, ka video var ielikt, tāpēc jau filmēju, lai visiem ir apskatāms! :jaa:
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Šarlote » 11 Nov 2013, 21:33

Rotija wrote:Sveiciens vižlistiem ar panākumeim BW'13. Jūsējo rings bij vienīgais,ko es redzēju vēl bez savējiem. :sarkstosa: :kanepe:
Man dikti patīk tā bilde,kur Kitija ar Fredi ringā skrien. Abi tādi centīgi. :labipadarits:


Paldies, Anete! :sirsninas2:
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Nora » 12 Nov 2013, 00:05

Sveiciens jautrajai vižlu kompānijai ar panākumiem izstādēs!
Man savukārt nereāli tās Freda bildes no Tartu viesnīcas patīk :dejosuns:
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Punktina » 12 Nov 2013, 14:10

Arī es paralēli saviem četrkājainajiem redzēju septītās grupas ringu. Man par ekspertu veidojās "interesants" viedoklis, bet kā saka, eksperta vārds akmenī cirsts :koslene: (gadiem ilgi iegūta pieredze).

Šarlote apsveicu ar tik lielisku šķirnes pārstāvi, nesen biju Lietuvā, kur redzēju jūsu suni konkurentos ar vietējo leišu zvaigzni - izskatījās kolosāli ^^ . Turiet ieņemto kursu :latvija: . "Ko tu skaistam padarīsi", mana vecmāmuļa mēdza runāt :viltigs: .
Punktina
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 08 Oct 2013, 20:10

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Bea » 12 Nov 2013, 17:21

Es diemžēl varu padalīties tikai ar vienu smukbildi no pēdējās izstādes, pati nebildēju un šo pašu no FB nočiepu ;)

Mūsu LATKA (VADASZPAJTAS AUGO DROMAS) - World Winner 2012, Res World Winner 2013 u.c. titulu īpašniece pagājušajā nedēļas nogalē kļuva arī par Baltijas Uzvarētāju 2013! Vēl viens nozīmīgs tituls Latkas kontā :aptracis: Vēlreiz paldies ZaneI par izstādīšanu ringā un Initai par izstādīšanu grupas bestā, kur Latka ierindojās 2. vietā - BIG 2!
Te bilde no grupas uzvarētāju, manuprāt, fantastiskā trijnieka, kurā tik apārstāvētas manas mīlākās šķirnes - vižlas, kurchāri un seteri :sirsninas2:

Image
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Nora » 13 Nov 2013, 15:41

Bea, arī jūsu kompānijai un šarmantajai Latkai jo īpaši sveicieni!
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby murkata » 14 Nov 2013, 11:13

o, Bea, forši :)
es jau gaidu šo izstādi :)
man patīk, ka līdz ringam var ar tramvaju aizbraukt :D
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Bea » 15 Nov 2013, 22:47

Nora, paldies par sveicienu!!!
Murkata, jā zinu to super foršo sajūtu, ka uz izstādi nav stundu stundām ceļš jāmēro (Mums tā ar Reto izstādēm) :) Tiksimies!!!

Žēl vienīgi, ka video no CACIBa "Baltijas Uzvarētājs" vairs nav publiski pieejams, kaut kas laikam tur noticis ...? :aknee:
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby murkata » 19 Nov 2013, 11:57

Ir kopējais video no bestiem.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Bea » 06 Dec 2013, 23:08

Visiem vižlistiem, kas rīt piedalās Liepājas izstādē VEIKSMI!!!! Tiem, kas brauc - drošu ceļu! Mēs rītdienu izlaižam (nepieteicāmies), bet tiksimies svētdien! :dejosuns: :dejosuns:
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Bea » 08 Dec 2013, 20:42

Vakardienas uzvarētājiem Sveiciens!!! Cik zinu Fredis - BOB :latvija: un Canberra of Skyrocket BOO!
Būtu forši, ja kāds zinātājs pilnus vakardienas rezultātus ieliktu.

Šodien savukārt bija mūsu komandas starts un lūk rezultāts:
BILAN OF SKYROCKET Excellent 1, CQ, Best male, LV CAC, BOO, Noslēdz LV CH!
VADASZPAJTAS AUGO DROMAS "Latka" - EXCELLENT 1, CQ, BOB, BIG 3

Jaunākais mūsu komandas dalībnieks superīgi parādīja sevi pirmājā izstāžu pieredzē:
ARANYVADASZ TALTOS "Vegas" - Excellent 1, PP, Best Puppsy in Breed, Best Puppy in Show 2! :aptracis:

Paldies kā vienmēr Zanei un Initai par izstādīšanu! :estevisamilosu:

Atceros šo laiku pirms gada, kad Billijs Liepājā iekļuva nelaimē, nezinājām taču pat vai vispār izdzīvos... Bet pateicoties daudzu labu cilvēku pūliņiem un Billija dzīvotgribai, še ku reku viņš ir sveiks un vesels un izstādē! Visiem, kas palīdzēja un atbalstīja gadu atpakaļ, vissirsnīgākais un patiesākais PALDIES no mūsu ģimenes!
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Šarlote » 15 Dec 2013, 11:19

Labrīt!

Lasot vecākus ierakstus - apsveicu ar panākumiem Liepājā pārējos Latvijas skaistākos rudos. Malacīši! :latvija: Īpaši prieks par mazā ruduļa panākumiem :sirsninas2:
Un, jā, Bea Fredītim Liepājā pie tiesneša Igor Selimovič bija BOB un BIG 4 :).

Bet šodien es nāku ar katstām ziņām no Lietuvas. Vakardien, Viļņas CACIB izstādē Vilnius Winter 2013 starp 22 šķirnes pārstāvjiem Fredis: BEST adult male - 1, CAC +N, CACIB!Tiesnese Elena Kruus no Igaunijas. :latvija: Esmu vājprātīgi priecīga, lepna un atkal priecīga :))). MILZĪGS paldies Kitijai par to, kādu darbu veikusi ar Fredi un kā viņš šobrīd strādā ringā, tas ir neaprakstāmi. Kitija, jūs esat MALAČI!!!! Paldies tev arī šeit! :sirsninas2: :sirsninas2: :sirsninas2:
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Nora » 15 Dec 2013, 16:06

Sveiciens vēlreiz Fredim! Vēl viens apliecinājums, ka Freda panākumi nav tikai sakritība vai nejaušība, bet gudrs lēmums suņa izvēles brīdī plus ieguldītais darbs. :dejo:
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Bea » 16 Dec 2013, 21:21

Sveiciens Fredim ar panākumiem Viļņā! :latvija: Tā ir prestiža isztāde, kur konkurence parasti patiešām nopietna, līdz ar to prieks par uzvaru neatsverams! Zinu no pieredzes, atceros, Latka abas dienas šajos ziemas CACIBos Viļņā BOBi atrāva un vēl kādas vietas grupā, mēs no prieka nezinājām kur dēties :)
Tas laikam nozīmē, kā Fredim BOO? Vai var uzzināt, kas ieguva BOB, kas par vižlu meiteni vin'ēja šķirni, interesanti? Kas bija konkurentos - vai tikai leiši, vai arī no Krievijas kāds (parasti jau ir). Forši, ka Latvijas rudie šais izstādēs laurus nereti laurus noplūc!
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Bea » 16 Dec 2013, 21:21

Sveiciens Fredim ar panākumiem Viļņā! :latvija: Tā ir prestiža isztāde, kur konkurence parasti patiešām nopietna, līdz ar to prieks par uzvaru neatsverams! Zinu no pieredzes, atceros, Latka abas dienas šajos ziemas CACIBos Viļņā BOBi atrāva un vēl kādas vietas grupā, mēs no prieka nezinājām kur dēties :)
Tas laikam nozīmē, kā Fredim BOO? Vai var uzzināt, kas ieguva BOB, kas par vižlu meiteni vin'ēja šķirni, interesanti? Kas bija konkurentos - vai tikai leiši, vai arī no Krievijas kāds (parasti jau ir). Forši, ka Latvijas rudie šais izstādēs laurus nereti laurus noplūc!
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Šarlote » 16 Dec 2013, 22:22

Bea wrote:Sveiciens Fredim ar panākumiem Viļņā! :latvija: Tā ir prestiža isztāde, kur konkurence parasti patiešām nopietna, līdz ar to prieks par uzvaru neatsverams! Zinu no pieredzes, atceros, Latka abas dienas šajos ziemas CACIBos Viļņā BOBi atrāva un vēl kādas vietas grupā, mēs no prieka nezinājām kur dēties :)
Tas laikam nozīmē, kā Fredim BOO? Vai var uzzināt, kas ieguva BOB, kas par vižlu meiteni vin'ēja šķirni, interesanti? Kas bija konkurentos - vai tikai leiši, vai arī no Krievijas kāds (parasti jau ir). Forši, ka Latvijas rudie šais izstādēs laurus nereti laurus noplūc!


Bea liels paldies! Centāmies LV vārdu pārstāvēt godam! :latvija:

Šoreiz gan BOBis gāja mums secen, bet mēs vienalga priecīgi :).

Tātad, man ir katalogs (gan tikai pirmās dienas, jo bijām pierakstījušies tikai uz 1 dienu un arī katalogs bija sadalīts pa dienām)"

Puišu junioru klase:

AMOURI AUTUMNUS LIBERI :) (diemžēl nav bildītes, gatavojāmies ringam)
GREN GROSS SHEMROCK - suns no Krievijas
SALDOZO GEO GALTIMORS - dzīvo Igaunijā

Atvērtā klase:

EVEREST TRIO MAGIJA
GREGAS MOŽAS BROLIS
GREMAS MOŽAS BROLIS

Čempionu klase:

RUS CH GUCCI KEIVSKIE KASHTANY - suns no Krievijas
ZAFIR OF SKYROCKET
Fredis

Meiteņu junioru klase:

GAZELLE FROM TRIO MAGIJA
GEISHA FROM TRIO MAGIJA
HAVANA SUNRISE TRIO MAGIJA
SALDOZO GEO GAETTA
ZOV POLEY ZOLOTAYA MECHTA - suns no Krievijas

Starpklase:

CANBERRA OF SKYROCKET
FRIEND LI CUBA TRIO MAGIJA
SAKE KARAMELINE LETENA
SIMBA KARAMELINE LETENA
TINA TRADING MELISSA

Atvērtā klase:

ELLECTRA TRIO MAGIJA
TINA TRADING IRADA - ILLIZY

Čempionu klase:

TRADING ADA

Un - Lietuvā ir mazliet citādi - uz BOB un BOO iet salīdzināties arī juniori (šito es nezināju), MAN ŠĶIET (es ceru, ka nejaucu), BOB - TINA TRADING MELISSA, Boo - labākais puika juniors no Krievijas GREN GROSS SHEMROCK (Katjas Gucci "bērns", varbūt tu viņu zini). Fredis palika trešais :). Visas bildītes (cik nu centos visus bildēt) apskatāmas FB :).
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Šarlote » 17 Dec 2013, 10:05

Šeit vēl papildinājums vienai kucei, kas skrēja ringā bez numura.... :ninja:, bija arī vēl viens suns, kuru līdz šim brīdim neesmu atšifrējusi, jo numura arī nebija. Ringā viņu veda Tina Trading audzētāja (laikam bija pieteikušies un bija kataloga beigās, lai gan man neizdevās atrast):

Kuce bija šī (kā izrādās) Zoldmali Zoe - meiteņu junioru klase. Ja pareizi saprotu, rezultāts pirmajā dienā: JUN BOB

Nāku ielabot - joprojām 2 nezināmās vižlas :D. Jo šī kucīte, ko rakstīju - Zoe - tā ir asspalvainā vižla!!! Sorry par kļūdu. Grūti izsekot līdzi suņu vārdiem, kurus nepazīsti.
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Ungāru vižla īsspalvaina / Rövidszörü Magyar Vizsla

Postby Šarlote » 23 Feb 2014, 20:44

Lai tēma te pavisam neizmirtu (vižlu tak paliek vairāk!), nācu padalīties ar satriecošām ziņām! Vakardien bijām Valmieras izstādē, mūsu kompānijā bija pirmā asspalvainā LV vižliņa - Fantiņa (ZOLDMALI CILI). Tiesāja poļu eksperts Maciej Kozber. Un lai arī Fantiņai tā bija pirmā izstāde mūžā viņas mazajā kucēna mūžiņā, eksperts par meiteni bija TĀDĀ sajūsmā :soks: :aptracis: :sirsninas2: . Rezultātā, Fantiņa savā pirmajā izstādē, aptuveni 30 kucēnu konkurencē - Best puppy in show - 1 !!!! :latvija: :latvija: :latvija: TĀDS prieks par mazo skaistuli (viņa ir fantastiska!) un saimnieku! :aptracis:

Atļaušos padalīties ar skaistās Fantas bildītēm :)

Image

Image

Bet Fredim Best Male 1, BOB un Best in group - 2 pie tā paša eksperta, kuram (kā likās) nu ļoti patika mūsu rudie :samilejies:

Image
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron