Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Dog Breeds

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby taksis.lv » 29 Feb 2012, 21:29

Pacelšu tēmu ar savu vakardienas bildi... :dejosuns:

Image
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Demix » 29 Feb 2012, 21:32

WOW!!! :samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 07 May 2012, 22:54

Reičela (Rachiel Sunrise From Windau) ..., nu jau mazliet atkopusies pēc 6 burvīgu mazuļu barošanas!!! :starkism: :starkism: :starkism: :starkism: :starkisp: :starkisp:
Image
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 12 May 2012, 08:36

Ļoti skaista māmiņa! :smarzas:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 14 May 2012, 09:15

AliseM, paldies, cenšamies atgūt formu, vēl jau uz kādu izstādi arī aiziesim. :)
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 14 May 2012, 13:02

Protams, protams - tādu skaistumu grēks neparādīt!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby LittleLionheart » 22 Jun 2012, 17:24

AICINĀM PIEDALĪTIES! Skaista vieta, jautrs pasākums, izstāde +atpūta!

28.07.2012. SPEC. TAKŠU UN TERJERU (3. un 4. grupas) ISTĀDE-FESTIVĀLS
PIRMOREIZ - TĪTULS BALTIJAS UZVARĒTĀJS TAKSIS- 2012!

FCI eksperts - JUAN NAVEDA CARRERA (Spain) visi asspalvainie takši, īsspalvainie miniatūrie un trušu
FCI eksperts - MASSIMILIANO MANNUCCI (Italy) īsspalvainie standarta takši, visi garspalvainie takši
FCI eksperts - RADE-KICA DAKIC (Serbia) - terjeri

Uzmanību! Izstādes orgkomitejai ir tiesības izdarīt izmaiņas ekspertu sarakstā !

Līdz 26.06.12.
Kluba un LKF biedriem (katrs nāk. suns) Ls 12 (11),

27.06. - 06.07.12.
Kluba un LKF biedriem (katrs nāk. suns) Ls 15 (14),

07.07. - 14.07.12.
Kluba un LKF biedriem Ls 20,
Visu dalib. kucēni, veterāni - 50%

Konkursi: Junioru hendleru, pāru un kokteiļpāru - 5 Ls, senioru hendleru - 2 Ls.
Audzētavas, pēcnācēju konkurss, bērns un suns (līdz 8 gadiem) - bezmaksas!

Ringu laiki būs vēlāk, kad beigsies reģistrācija.
Pēc ringiem dažādi konkursi, bērns un suns, karnevāls (gatavojiet suņiem kostīmus!). Fotokonkurss. Vēlams iepriekš sagatavot bildes ar parakstiem.

Naktī - ugunskurs un nakts pārbaudes (izstādes dalībniekiem 5 Ls, pārējiem 10 Ls).
Nākama dienā 29.07.12. - lauku (medību) sacensības alās.


Visos jautājumos var zvanīt pa tālr.
29576700 (Natālija),
29295812 (Aleksandrs),
28674932 (Artis)

Kluba e-mail: ltmtk@inbox.lv
Vairāk iINFO
http://www.ltmtk.lv/Forum/viewthread.ph ... 1#pid13066


REGISTRĀCIJA: Dokumentus var sūtīt uz mūsu e-mailu: ltmtk@inbox.lv.
Obligāti jāpievieno ciltsrakstu kopiju, čempionu vai darba sertifikātus kopijas, jā suni piesakāt attiecigajā klasē un banka izdruku par maksājumu.

Maksājumu varat veikt SWEDBANK AS, SWIFT HABALV22, Riga, Latvia, account No (IBAN) LV21HABA0551017207439, NATĀLIJA BORODAJENKO p.k. 071057-10925 (par specializēto izstādi)

Esiet mīļi gaidīti!


EKO DALDERI CARD

КАРТА ПРОЕЗДА от РИГИ /

Image
"Little Lionheart" audzētava, littlelionheart118@inbox.lv
Latvijas Takšu un Medību Terjeru Klubs
http://www.ltmtk.lv
LittleLionheart
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 17 May 2012, 15:44

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 26 Jul 2012, 13:17

Kluba RETO izstādē "Dzintara vasara 2012" 22.07. , eksperts - Dubravka Reicher (Croatia)
RACHIEL SUNRISE FROM WINDAU (BODYGUARD OF PADAWI'S X FRIDSTAIL ALICE CHUCK) saņēma savu trešo CAC, BOO. :)

LV CH, 2 BOO, CW.
Image
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 26 Jul 2012, 20:59

Vissirsnīgākie apsveikumi ar jauno un tiešām godam nopelnīto titulu! :roze: :roze: :roze:
es jau sen teicu: ja dāma nebūtu apveltīta ar tik "nopietnu" raksturu, tituls jau sen būtu jūsu pūrā! Reičela ir īsta skaistule!




Pie reizes ielikšu arī pirmās dienas rezultātu
BOB un BOO

Image
Sharmnatan`s Shanghai Night Lights un Pastorale Nova Femina Bona - mans vidējais puisis un viņa māsasmeita!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 26 Jul 2012, 22:03

Paldies Agrita! Es esmu ļoti priecīga! :jiihaa:

Sveicam vēlreiz tavu puisieti ar uzvaru! :roze:
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 29 Jul 2012, 18:57

Nav tik sen kad manā mājā bija seši mazuļi. :starkism: :starkism: :starkism: :starkism: :starkisp: :starkisp:
Image

Mans mīlulis pirms prombraukšanas.. ;( Šodien jau sācis mācīties norvēģu valodu.
Image

Otrs brālītis jau rej somiski. :rej:
Image

Rīdziniece. :flirts:
Image

Ventspilniece. :flirts:
Image
Last edited by Lilita on 02 Oct 2012, 15:17, edited 1 time in total.
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby diibii » 30 Sep 2012, 12:05

varbūt muļķīgs jautājuns, bet kā nezinatājs var atpazit, ka nav "iegrābies" un ir iegādājies īstu jorku?
kas man liek bažīties.... ausis nestāv, spalva nav taisna bet tada pinkaina, kā manam omes krancim, un viņam ir diezgan garas kājas... sunim gandrīz 6 mēneši.
Protams, mīlam sunīti tāpat, bet nu tā iedomājos, man kā nezinātājai laikam varēja iesmērēt jebko
diibii
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 30 Sep 2012, 11:57

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby OrlandoSeaHorse » 01 Oct 2012, 00:36

Principā pēc ciltsrakstiem, turklāt vēlams, lai to izdevējs būtu godīga un uzticama organizācija. Protams, ka pašā sākumā neviens nezin, kas un kā. Es te ielikšu vienu bildi ar īsi nocirptu jorku un fonā - oficiāli garkājaini suņi, var labi redzēt visiem ķermeņa proporcijas. Jorkam 2 gadi, tātad ķermenis pilnībā izveidojies.
Image
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby diibii » 03 Oct 2012, 19:14

skaidrs, tad visticamāk, ka esmu iegrābusies ;(
diibii
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 30 Sep 2012, 11:57

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby OrlandoSeaHorse » 06 Oct 2012, 23:41

diibii wrote:kas man liek bažīties.... ausis nestāv, spalva nav taisna bet tada pinkaina, kā manam omes krancim, un viņam ir diezgan garas kājas... sunim gandrīz 6 mēneši.
man kā nezinātājai laikam varēja iesmērēt jebko

Vispār jau 6 mēnešos kucēniem ir "neglītā pīlēna" posms. Jorkam kā mazam sunītim to grūtāk pamanīt, bet gadās, ka teiksim, vienu brīdi priekškājas aug straujāk, tad izskatās, ka sunim pakaļagals par zemu, tad atkal pakaļkājas iedzen un izskatās, ka tas gals ir gaisā parauts, ausis visādus jokus taisa (jo zobi vēl mainās). Ja tev nav gluži kaukāzietis, varbūt nav tik ļauni, kā tu satraucies. Tomēr suns vēl aug, proporcijas arī pieaugušam pat perfekti standarta robežās var atšķirties (t.s. tipi), daudz nosaka, cik sportisks vai apvēlies viņš ir, frizūra (labs grūmeris dara brīnumu lietas!), šampūns un kondicionieris, ko lietojat, ķemmēšanas biežums, utt. Kaut vai tās pašas ausis - varbūt neapcirpta smaga spalva velk uz leju?
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby smurfiks » 10 Nov 2012, 16:40

Mums ar sanāca tā sacīt bišku iegrābšanās, vīrs nopirka kucēnu kriptorhu (ja pareizi uzrakstīju), bet šā vai tā jorksītis ir vienreizējs un protams mīlēts un lutināts neskatoties ne uz ko :sirsninas2: Vienkārši ļoti žēl, ka ir tādi "biznesmeņi" kuriem ka tik pārdot. Mums jau viens jorksītis bij aun kā saka - jorku nekad nav par daudz :jaa: tad nu bijām izlēmuši par labu otram. Kā labāk gribēdams vīrs nopirka viens esot un tajā uztraukumā un kā vīrietim neienāca prāta nekas tāds, un tipa no kluba un ar dokumentiem un bla bla..Dokumentus neaizbraucām noformēt, jo uz izstādēm tāpat bija nolemts nevest, bet visvairāk man žēl ka tam mazajam brīnumam nācās taisīt operāciju un pārdzīvot tādu stresu, lai gan kastrācijas jau taisa 100 dienā, bet tomēr. Kad sazinājos ar to sievieti viņa man tiešām nenormāli uzbrauca , ka ko es tad tagad gribot , kad viņa esot pārdevusi viss viņam tur ir bijis :sajucis: Kad pirmo pirku, tur tiešām ļoti jauka ģimene bija ar kuru kontaktējam vēl šo baltdien jau sesto gadiņu un nekādu problēmu, tur bija i līgums, gan sarunas pirms viņi piekrita pārdot 3 h ilgumā es pie viņiem sē'dēju un mēs komunicējām, ar to es gribu teikt, ka nu vai nu tas suņuks ir tā saucamais brāķiti (lai gan man šis apzīmējums ļoti nepatīk) vai nē mēs tak tāpat viņu ļoti mīlēsim , tikai visiem iesaku pirms pērkat jeb kādu suņuku tiešām pakonsultējieties ar kādu vetu vai izlasiet maksimāli daudz informācijas. Un man patiešām ir ļoti žēl ka te tagad ir tik daudz to suņu audzētāju saucamo kam interesē ka tik ātrāk kucēni un ka tik ātrāk pārdot - kā saka mana omīte - pa purnu :stiligs2: Tā kā lai veicas visiem kas izlēmuši ņem mazo brīnumiņu :pastaiga:
User avatar
smurfiks
Baby
Baby
 
Posts: 18
Joined: 10 Nov 2012, 13:59
Location: Riga

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 30 Dec 2012, 00:30

Mazliet jautrības pagalmā pie eglītes. :eglite:

Image

Image

Image
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 28 Feb 2013, 22:18

Šodien mūsu Rokijam( MOONLIGHT SILVER SHADOW VILARDENS)devītā dzimšanas diena! :sirsninas2:

Image
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 03 Mar 2013, 21:59

Lai arī ar novēlošanos, tomēr milzum lieli sveicieni jubilāram! Lai puisim laba veselība, garastāvoklis un visi jaunākies kolēģi lai ar cieņu izturas pret Rokija gadiem! :roze:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Lilita » 13 Apr 2013, 23:07

Agrita, paldies!

Vanilla no katras pastaigas stiepj uz mājām ledus gabalus, šis tāds vidēja izmēra patrāpījies. :)

Image
Lilita
Puppy
Puppy
 
Posts: 104
Joined: 13 Jan 2010, 15:59

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron