Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Dog Breeds

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Darkprincess » 24 Jan 2010, 13:45

Tev nu gan tie mazuļi braši-jau norūdījušies!Image
User avatar
Darkprincess
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 14 Jan 2010, 13:43

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 24 Jan 2010, 14:04

Nu, pirmkārt, vīrieši - lai gan šeit domas var dalīties :lol: , un , otrkārt, mēs jau neesam vairs bēbīšu vecumā - vienam puisim ir 5, bet otram nupat palika 2 gadi - tā kā mēs staigājamies katru dienu, domāju, ka nekas traks arī nav iziet šajā aukstumā. Manējie laikam arī nesaprastu - kādēļ jākārtojas istabā? Tā mums svēta lieta - iezīmēt teritoriju :lol:
Mazajiem un tiem, kas neiet katru dienu ārā, labāk arī atturēties no šāda veida pastaigām (pie lieliem mīnusiem!) - ka nesaaukstējas!
Man gan šodien deguns sala ciet - bet nu jau ir siltāks nekā no rīta...
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Leldux » 24 Jan 2010, 22:11

te mūsu šīsdienas bildīte - gatavojamies "izbaudīt" salu :lol:

Image

mēs ausu galiņus gan uz pliko apgriezām, bet vēl turas klāt, neraugoties uz lielo salu. neienāca prātā, ka ziemā nevajadzētu tā skūt...
Image
User avatar
Leldux
Baby
Baby
 
Posts: 32
Joined: 15 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 25 Jan 2010, 08:13

Par to, ka tagad neapfrizējām ausis - es pati tā šogad izdomāju - sen jau tāda aukstuma nav bijis... nu un likās, ka varam kādu laiku pastaigāt ausaini... :lol:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby kleopatra » 25 Jan 2010, 09:48

Leldux wrote:te mūsu šīsdienas bildīte - gatavojamies "izbaudīt" salu :lol:

mēs ausu galiņus gan uz pliko apgriezām, bet vēl turas klāt, neraugoties uz lielo salu. neienāca prātā, ka ziemā nevajadzētu tā skūt...



Kādi mēs tagad glauni!Image

Kā mazais izbaudīja salu? Vēl joprojām pusstundu ārā spēj dzīvoties? Manējais labi ja 5-7 min. šajā salā (nu brīvdienās un šodien gan viņu ārā nevedu) spēj izturēt..
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Leldux » 25 Jan 2010, 14:14

ejam ārā kā parasti, ne jau vienmēr pus stundu, dažreiz arī 10, 15 minūtes. vienīgi šorīt, kad bija -20 grādi Gallardo vienu čuriņu uztaisīja, tad vēl pagāja uz priekšu vienu krūmiņu apostīt, bet tad tik uz durvju pusi skatījās. kādas 3 minūtes ārā sanāca. aukstums vnk nežēlīgs.
Image
User avatar
Leldux
Baby
Baby
 
Posts: 32
Joined: 15 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Darkprincess » 26 Jan 2010, 19:55

Manai ar tā ļoti gribas pa lauku paskraidīt,bet ilgāk pa 10 min. nu
nekādi-tad sāk cilāt ķepiņas un rikšiem uz māju pusi!Image
User avatar
Darkprincess
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 14 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby kleopatra » 27 Jan 2010, 10:38

Man te radās jautājums zinātājiem :) :

Kādas ir lietas, ko sunim noteikti nevajdzētu dot ēst un kas nebūtu ieteicams? Ir kaut kur tāds saraksts?
Par saldumiem (cilvēku šokolādi u.tml. ), avokado, pākšaugiem zinu, ka nedrīkst, bet kā piemēram ar griķiem? Man sunča vienreiz nejauši pagaršoja un tagad traks uz tiem.. Image Vienreiz arī paķēra uz zemes nokritušu sīpola gabaliņu (bet to laikam arī nedrīkst.. :( ?)
Tāpat arī kad tiek klāt pie izdzertas piena pakas, cenšas no tās dabūt kādu lāsīti-kā ar to?


Man īsti nepatīk arī dot kādu ne vietējo augli, jo tie ar ķīmiju apstrādātiImage-kā jūs uz tiem skataties-dodat?
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Leldux » 27 Jan 2010, 16:19

man jau kauns teikt, bet man šķiet, ka manējais ir no visa pa druskai pagaršojis, jo mums mājās ir pusotrgadīgs bērns, kurš mācās ar karoti un dakšiņu pats ēst un kā es ielieku mazo viņa krēsliņā, tā suns sāk sirot zem galda un zibens ātrumā norij katru kriksi, kas nokrīt zemē. lai viņš tā nedarību, būtu viņu tualetē vai vannasistabā jāspundē. nu bet nekas viņam pagaidām nekaiš. saldumus gan nekādus neļaujam viņam dabūt, bet uz pārējo pieveram acis. pati viņam apzināti esmu devusi sieru, ābolus, kartupeļus vārītus, griķus šodien ar vistas gabaliņu ar pagaršoja nedaudz. pamatā sauso barību viņš ēd, dažreiz arī samitrinātu ar ūdeni. audzētāja pieteica, lai nekādā gadījumā nedod vīnogas, saldumus - vēl kaut ko teica, bet es neatceros.. :oops:
Image
User avatar
Leldux
Baby
Baby
 
Posts: 32
Joined: 15 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Darkprincess » 27 Jan 2010, 20:07

Lasīju ka papildus sausai barībai var dot liesu biezpienu, olas, vārītu vistas gaļu, kefīru, augļus, dārzeņus.
Bet nekas nebija rakstīts ko nedrīkst dot!

Image
User avatar
Darkprincess
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 14 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 27 Jan 2010, 21:32

Es domāju, ka to, ko normāli drīkst 1.5 gadīgs bērns - to var arī suns - protams, izņemot saldumus un vēl citas ne visai veselīgas lietas, kuras arī cilvēkiem nav ieteicamas. es savējiem pamatā dodu sauso barību, kurai pa virsu uzberu mazliet sīki sagrieztu l/l gaļiņu (vistas fileju, l/l sirdi, vistu mādziņas - kā kuro reizi). no rīta viņi kopā ar mani paēd biezpienu ar krējumu. protams, ka gadās arī pacienāt, bet tie ir ļoti mazmazītiņi našķīši - tikai uz mēles galiņa. vēl reizi nedēļā es iedodu nedaudz olas dzeltenumu. Zinu, ka viņiem ļoti garšo piens un piena putras , kā arī vārīti makaroni, dažādi augļi. Aizvakar biju izbrīnīta, ka viņiem patīk pamelo :shock:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby kleopatra » 02 Feb 2010, 11:08

Nedaudz atdzīvinot šo foruma sadaļu, jauks video :) :

http://www.youtube.com/watch?v=3U910CBXLRs
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Leldux » 04 Feb 2010, 17:47

gribēju pajautāt, kādus vitamīnus jūs dodat jorkiem un no kāda vecuma jāsāk dot?

vēl man nesaprašana, kad viņu jāved uz to zobu procedūru. cik skatos-zobi kā zobi, nevaru saprast...
Image
User avatar
Leldux
Baby
Baby
 
Posts: 32
Joined: 15 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Darkprincess » 04 Feb 2010, 18:53

Nu tā-vitamīni!Image
Atceraties ka manai princesei negāja pie sirds sausā barība,es te visādi mocījos!Image
Suns neēda un nebija apetītes-tad ņēmu mitrināt,bet pēc pāris dienām atkal nekā!
Tagad nepateikšu nosaukumu,bet dārgi tie vitamīni-vīrs nopirka tādas pelēcīgas ripiņas(viņus var pirkt arī pa vienam-5 sant.gab)
No sākuma devām veselu-tāpat viņai nevarēja iedot-sasmalcināju un pieliku konservam!Tagad dodu pusīti katru dienu!
Sunim pamatīgi uzlabojusies apetīte-ēd praktiski visu ko dod!Image
Vitamīni esot priekš jorkiem ļoti labi-spalvai,kauliem un redziet apetītei ar!

Image
User avatar
Darkprincess
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 14 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby kleopatra » 04 Feb 2010, 19:06

Par tiem zobiem-es vedu, kad parādījās mazi jaunie zobiņi-dažviet 2 rindās. Regulāri jāseko, jo manam jaunie izauga ļoti ātri!! Varbūt, ka vajadzēja laicīgāk-neesmu speciāliste:) Drīz būs jāved vēl, jo vēl augšējie ilknīši jāizrauj un tas ir tas sāpīgākais, cik saprotu.. :(

Es pagaidām nekādus vitamīnus nedodu-it kā jau barībā ir arī nepieciešamā vitamīnu deva. :?:
Tikai kalciju nedaudz padevu pēc speciālistes padoma.
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby Leldux » 05 Feb 2010, 15:26

paldies par atbildēm.

es tad nevaru saprast, ko ar tiem vitamīniem. mans jau tā ēd kā traks :D ēstgribu viņam noteikti nevajag uzlabot un sauso arī ēd labi. iespējams, tad tiešām pagaidām vitamīnus nevajag. bet kāpēc kalciju ieteica dot?

par zobiem-nu man ar tāda aizdoma bija, ka varētu pateikt pēc tā, ka parādās divās rindās tie zobi, bet viņam tā nav. tad vai nu jāgaida vēl vai paši jau izkrituši :?: vispār jau Tatjana, kad pirkām suni, teica, ka dažiem tie zobi izkrīt paši, bet man neticās, ka manējais būs tāds veiksminieks.
Image
User avatar
Leldux
Baby
Baby
 
Posts: 32
Joined: 15 Jan 2010, 13:43

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby B&M » 06 Feb 2010, 15:18

Sveiki! Piebiedrošos Jūsu pulciņam!
B&M
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 06 Feb 2010, 15:16

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby kleopatra » 06 Feb 2010, 16:27

B&M Laipni lūgts!! Image
Image
User avatar
kleopatra
Baby
Baby
 
Posts: 75
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:03
Location: RĪGA

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby jukis666 » 06 Feb 2010, 18:13

Runājot par vitamīniem:

Kad mēs ar Elizabeti bijām pie vet-ārsta, lai veiktu pēdējas potes, mums tur ieteica "Гематодог" fitovitamīnus. Image
Vitamīni Elizabetei ļoti garšo un ir kļuvuši par neatņemamu dienas rutīnas sastāvdaļu.
Vēl vet-ārste pateica, ka apmēra no 4 mēn. vecuma ir ieteicams dot kalciju (trauslajiem kauliņiem un jaunajiem zobiņiem). Ar kalciju mēs gan pamocījāmies: no sākuma (nezinu kāpēc Image) biju nopirkusi pulveri "PRO fit Aufbau-kalk" un nekādi nevarēju to dabūt iekšā (mēģināju: sajaukt ar pienu/ ūdeni un ar karoti iebarot; samaisīt ar pārtiku, bet nekā nesanāca), nācās iet uz veikalu un pirkt tabletes. Nopirku "PRO fit Kalk-Tabletten", tabletes ir diezgan palielas, bet es tās sagriežu 4 daļās. Elizabete negribīgi, bet ēd.
Image
ImageImage
User avatar
jukis666
Baby
Baby
 
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2010, 13:36
Location: Latvia, Riga

Re: Jorkšīras terjers / Yorkshire Terrier

Postby AliseM » 07 Feb 2010, 14:43

Vai Jums ieteica tieši šo kalciju? Es savējiem devu Calcii-Delice - manējiem garšoja un ēda ar prieku.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests