Bedlingtonterjers / Bedlington Terrier

Dog Breeds

Bedlingtonterjers / Bedlington Terrier

Postby ainsofaur » 15 Apr 2014, 12:43

2297 2296 2294 2293

Šķirnes apraksts - Bedlingtonas terjers ir ticis aprakstīts kā suns ar lauvas sirdi un jēra izskatu. Ar savu olveida galvu, uzliekto muguru un viļņoto apmatojumu viņš patiešām līdzinās aitai. Purna līnija, no pieres līdz pat degungalam, ir nepārtraukta un plūstoša, acis ir dziļas un mazas. Aste ir smaila, priekškājas taisnas, ar mazām ķepām, kas atgādina zaķa pēdas. Divkārtainais apmatojums sastāv no cietiem, virsējiem matiem un mīkstas pavilnas, parasti- smilšu, zilganā vai rūsganā krāsā. Sunim var būt gaiši brūnas iezīmes virs acīm, uz kājām krūtīm vai gurniem. Šķirnei ir interesanta gaita- suns pārvietojas it kā viegli palecoties, īpaši, ja iet lēni.

Temperaments - rūpīga audzēšana ir radījusi draudzīgu un mīlošu bedlingtonieti. Dzīvespriecīgs un rotaļīgs tas lieliski saprotas ar bērniem un nav aizdomīgs pret svešiniekiem. Šie suņi ir lojāli, nedaudz spītīgi un mundri. Šai šķirnei jāiemāca cienīt kaķus un citus mājdzīvniekus mājās jau no kucēnu vecuma. Parasti viņi labi satiek ar citiem suņi, taču turiet bedlingtoniešus pa gabalu no dominēt gribošiem suņiem, jo vienreiz nokaitināti šie suņi kļūst par nežēlīgiem karotājiem neskatoties uz viņu miermīlīgo ārieni. Tā ir kā maza spēkstacija, drosmīga un enerģiska, kas spēj skriet vēja ātrumā. Suns ir entuziastisks racējs, kam ļoti patīk riet, ko tas dara visai sparīgi. Tikai palaidiet suni drošā vietā izskrieties un tāpat kā vipetam, jūs redzēsiet kāds ātrums un enerģija piemīt jūsu sunim.

Augums(skaustā)- Suņi-41-43 cm, Kuces-38-41 cm
Svars- 8-10 kg

Veselības problēmas - Bedlingtonas terjeram var būt iedzimta aknu slimība, ko dēvē par vara uzkrāšanās slimību(Cooper Storage Disease), tie ir predisponēti saslimšanai ar nieru, vairogdziedzera, acu slimībām, tādām kā dažādas tīklenes saslimšanas un katarakta.

Turēšanas apstākļi - šķirne piemērota turēšanai dzīvoklī, jo ir aktīva iekštelpās. Jānodrošina regulāras fiziskas aktivitātes ārpus mājas.

Treniņi - šie aktīvie suņi mīl dažādus uzdevumus un rotaļas un tāpat kā citi terjeri bez nodarbošanās paliks īgni, garlaikoti un destruktīvi.

Dzīves ilgums- 17 gadi un vairāk
Kucēni metienā- 3-6 kucēni

Kopšana - apmatojums praktiski neizkrīt, taču tam nepieciešama īpaša trimēšana ik pēc 6 nedēļām, tādēļ būtu ērtāk, ja to iemācītos darīt pats saimnieks. Apmatojumu uz galvas un ķermeņa nogriež un trimē tā, lai akcentētu dabīgās ķermeņa formas. Ausis noskuj, galiņos atstājot spalvu kušķīšus. Uz kājām spalvu atstāj nedaudz garāku. Vēlams, lai pirmās reizes šo procesu jums parāda profesionāls suņu frizieris. Regulāri izķemmējiet suni, un iztīriet ausu iekšpuses. Bieža mazgāšana nepadara bedlingtonieša ādu sausu, kā tas ir citām šķirnēm, taču apmatojums kļūst gluds un taisns, kas nav raksturīgs šai šķirnei. Suņiem, kurus izstāda izstādēs vajadzīga lielāka un rūpīgāka kopšana un frizēšana. Šķirne piemērota cilvēkiem, kuri cieš no alerģijas pret suņa spalvām.

Šķirnes vēsture - Bedlingtonas terjers sākotnēji tika saukts par Rotburijas terjeru, par godu Rotburijas apgabalam uz Anglijas robežas. Čigāni to bija ieveduši tur un izmantoja kā lapsu, zaķu un āpšu medniekus. Aptuveni 1825.gadā Rotburijas terjers tika sapārots ar Bedlingtonas kuci un radās- Bedlingtonas terjers. Dažos literatūras avotos kā bedlingtoniešu priekšteči vēl tiek minēti Dendy-Dinmont terjers un Otterhaunds. Patreiz Anglijā daudzi audzētāji krusto Bedlingtonas terjeru ar Greihaundu vai vipetu un iegūst šķirni sauktu par Lurčeriem. Šķirni izmantoja Bedlingtonas ogļrači kā grauzēju iznīcinātāju, viņi atklāja arī šķirnes izturību un piemērotību suņu cīņām un medībām. Bedlingtonieši suņu izstādē pirmo reizi piedalījās 1877.gadā. Vēsturiski tas tika izmantots kā žurku mednieks alās un pļavās, mūsdienās Bedlingtonas terjers kļuvis par labu kompanjonu un lielisku sargsuni.
Avots: Materiāla tapšanā izmantoti interneta resursi: http://www.dogbreedinfo.com
tulkojums:http://www.dinozoo.lv/lv/pets/1/3/breeds/167
Last edited by ainsofaur on 15 Apr 2014, 20:27, edited 1 time in total.
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 15 Apr 2014, 13:04

Šeit ir informācija par aknu slimību Bedlingtoniem, bet angliski...google jums palīdībā:)))
http://www.genomia.cz/en/test/ct-copper-toxicosis/#
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 15 Apr 2014, 17:03

Beidzot arī bedlingtoniem savs stūrītis :samilejies:
Visam augstāk rakstītajam tikai gribētos piebilst, ka kopumā bedlingtons ir veselīga šķirne, kam vidējais dzīves ilgums, kā stāsta Anglijas Nacionālais bedlingtonu klubs http://www.bedlingtons.org.uk/, ir 12-14 gadi, bet, protams, ir suņi, kas nodzīvo arī ilgāk. Un tam patiešām ir liela nozīme, izvēloties suni, jo daudzās šķirnēs situācija ir daudz bēdīgāka. Bez tam atbildīgi bedlingtonu audzētāji saviem suņiem ir veikuši DNS testus vairākās paaudzēs, tāpēc, atbildīgi izvēloties kucēnu, patiešām ir iespēja iegūt veselu jēriņu.
Izsmeļoša un visaptveroša informācija par bedlingtonterjeriem ir atrodama audzētavas Honeymist mājas lapā http://www.honeymist.com/Honeymistfirst.htm
tai skaitā Power Point prezentācija par šķirnes standartu.
Pievienoju bildi, kas dzīvo bedlingtonu blogā http://bedlingtondogs.blogspot.com/ Interesantais kontrasts starp bedlingtonbēbi un pieaugušu suni
Image
Bet slavas dziesma brīnišķīgajam sunītim bedlingtonam nebūtu pilnīga bez piebildes - un viņam ir tik MĪKSTS kažociņš :kanepe: Noteikti vajag izmantot izstāžu gadījumus un doties taustīt jērus - vismaz gludspalvaino suņu saimniekus tāds dzīvnieku mazuļa pūkainums noteikti pārsteigs nesagatavotus - kā mani. Un galvenais - viņš turpina būt mīksts visu mūžu. Un nepapildina saimnieka apģērbu, dīvānus un mašīnu ar savas spalvas dekorējumiem :ninja:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 15 Apr 2014, 20:35

Prieks redzēt šeit šķīrnes biedrus!!! Sveiciens Jums! :sirsninas2:
Бедлингтоны действительно не линяют и не пахнут "собакой". Но за шерстью надо следить и заботиться. ВВыставочная прическа дается нелегко, но она того стоит. На каждой выставке Бедлингтон привлекает своей необычной внешностью множество людей и детей с фотоаппаратами. :dejosuns:
Щенки рождаются черными, шоколадными плюс возможны эти окрасы с подпалами. Позже, благодаря гену седины в локусе G, шерсть выцветает и получаются голубые и ливерные, иногда песочные бедлингтоны.

А мы хотим похвастаться своими достижениями в спорте :pukudupsis:
2318 2317 2316
и в дрессировке хозяйки 2314
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 15 Apr 2014, 20:39

вот так выглядят щенки -наши дети- 2277 от таких вот родителей 2274 :starkism: :starkisp: :starkism: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :starkisp:
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ash » 16 Apr 2014, 13:06

nekad nebiju domājusi ka šie skaistie baltie mākonīši bērnībā izskatās tik tumši!!! Vienmēr ir patikuši šie sunīši, redzēti gan nav daudz un izdevība pabužināt ar nav bijusi. :) bet nākamreiz, kad izstādē redzēšu - mēģināšu rast iespēju aptaustīt dzīvajā.

gribēju pajautāt - kā bedlingtoniem ir ar izmēriem? īru terjeriem standartā noteiktais augstums ir ap 45 cm un svars uz 12-13 kg, bet reāli mans īru terjers ir kādi 48 cm un sver gandrīz 17 kg. vai Bedlingtoniem arī ir raksturīgi būt lielākiem kā standartā?
kas zin - varbūt kādreiz nākotnē (tādā patālā) arī man būs šāds jēriņš. :pukudupsis:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 16 Apr 2014, 13:21

ash wrote:kas zin - varbūt kādreiz nākotnē (tādā patālā) arī man būs šāds jēriņš. :pukudupsis:

:labipadarits:
Par izmēriem - spriežot pēc tā, ko raksta dažādas audzētavas, bedlingtoni tomēr ir standarta robežās un sver 8(kucītes) līdz 11(suņi) kg. Diezgan ērti rokās paņemams suns, nu, tāds klēpja sunītis :velnins:

Bedlingtons, kas skrien agility , ir ļoti jauks skats :samilejies:
YouTube atradu šādu piemēru https://www.youtube.com/watch?v=7stBQKsZuXo
Neko no agility nesaprotu, bet man izskatās diezgan ātrs temps.
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ash » 16 Apr 2014, 13:28

ak, man kā reizi gribētos drusku lielāku to suni. man ļoti patīk mans pāraugušais īrs , jo vēljorpjām ērti mazs, lai būtu viegli ielikt laivā, mašīnā, klēpī vai kur citur, bet tai pat laikā gana liels lai ērti justos kopā ar mums visās aktivitātēs. :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 16 Apr 2014, 14:08

ash, man šķiet, ka pēc aktivitātes līmeņa bedlingtons kā reiz būtu tas ērtā izmēra terjers, kurš varētu piedalīties visās ģimenes aktivitātēs.


Boulevard wrote: YouTube atradu šādu piemēru https://www.youtube.com/watch?v=7stBQKsZuXo
Neko no agility nesaprotu, bet man izskatās diezgan ātrs temps.


Ātrums nav ļoti liels, bet lielāks kā vienam otram citam terjeram, ko nācies redzēt. Visādā ziņā, bedlingtons ir no ātro terjeru gala, kas ir piemēroti adžiliti (visi terjeri nebūt nav ātri, skrienot adžiliti).
Ļoti liels ātrums ir šāds, bet tas jau ir pasaules līmeņa ;)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 16 Apr 2014, 14:21

ainsofaur wrote:Patreiz Anglijā daudzi audzētāji krusto Bedlingtonas terjeru ar Greihaundu vai vipetu un iegūst šķirni sauktu par Lurčeriem.


Lurčers patiesībā ir nevis šķirne, bet gan suņu veids - jaukteņi ar kurtu asinīm. Tas var būt pa pusei kurts (viens no vecākiem ir tīršķirnes kurts) vai par 3/4 kurts (viens vecāks - tīrs kurts, otrs - pa pusei kurts). Šķirnes, kas izmantotas krustošanai ar kurtiem var būt visdāžādākās - terjeri, kolliji utml. http://en.wikipedia.org/wiki/Lurcher Darīts tas tiek jau ļoti sen - kopš 14-15.gs. (tā stāsta leģendas), kad zemnieki nedrīkstēja turēt kurtus, tad viņi zaķu, trušu un cita mazā medījuma ķeršanai tika pie lurčeriem, kas ir arī vieglāk apmācāmi par kurtiem, bet ātrāki kā tīrie terjeri vai dzinēji.
Mūsdienās lurčerus izmanto gan trušu medībām, gan kā mājas mīluļus (pasaulē tīršķirnes suņu krustošana pašlaik ir visai populāra, tikai mēģina viņus glauni nosaukt par dizaina suņiem :velnins: ).

Kad divus tādus legantus suņus kā bedlingtons un vipets sakrusto savā starpā, tiek pie šādiem plušķīšiem ;)
Image Image

Bet vispār bedlingtons ir viens no terjeriem, ko es varētu sev iedomāties (ātrums, enerģiskums, elegance), bet visticamāk pārliekā terjeriskuma (man ļoti patīk vipeta neagresīvais temperaments) un kažoka kopšanas dēļ neigādāšos.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 16 Apr 2014, 16:28

ievish wrote:Bet vispār bedlingtons ir viens no terjeriem, ko es varētu sev iedomāties (ātrums, enerģiskums, elegance), bet visticamāk pārliekā terjeriskuma (man ļoti patīk vipeta neagresīvais temperaments) un kažoka kopšanas dēļ neigādāšos.

Agresijas problēma ir pilnībā atkarīga no konkrētas līnijas un audzētavas. Piemēram, pat tik kašķīgā šķirnē kā kerry blue ir audzētavas, kas audzē, pēc pašu īpašnieku izteikuma, patoloģiski draudzīgus kerry blue :jautri:
Kas attiecas uz vipeta neagresīvo temperamentu :velnins: tad reiz Grīziņkalnā manam bulcim gaismas ātrumā no liela attāluma - tāda, ka saimnieku tā arī nebija tas gods sastapt - uzskrēja virsū divi vipeti, izgrūstīja, par piemiņu atstāja švīku sānos un tādā pašā ātrumā aizjoza atpakaļ, pirms mans nabaga bullītis bija paspējis aptvert situāciju :apstulbis:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 16 Apr 2014, 16:47

Boulevard wrote:Kas attiecas uz vipeta neagresīvo temperamentu :velnins: tad reiz Grīziņkalnā manam bulcim gaismas ātrumā no liela attāluma - tāda, ka saimnieku tā arī nebija tas gods sastapt - uzskrēja virsū divi vipeti, izgrūstīja, par piemiņu atstāja švīku sānos un tādā pašā ātrumā aizjoza atpakaļ, pirms mans nabaga bullītis bija paspējis aptvert situāciju :apstulbis:


Diemžēl tas pārītis (zinu, par kuriem suņiem konkrēti ir runa, bet nav bijis tas gods viņus sastapt dzīvē) ir iebaidījis visu Grīziņkalnu un sabojājis vipetiem tēlu pusē Rīgas centra. Agresīvs vipets ir izņēmums, nevis norma. Diemžēl pietiek ar dažiem šādiem eksemplāriem, lai ne tik populārai šķirnei visai pamatīgi sabojātu tēlu konkrētā vietā.

Vipetam ir raksturīgas arī rupjākas spēles, bet ne jau tā, ka zobus palaiž. Rendijs, piem., ar lielākiem suņiem vai tādiem, kas paši visādas skaņas izdala, mēdz rūcot dauzīties, bet nekad nevienam nav iekodis arī šādi dauzoties.

Par bedlingtoniem - viens ir agresija, kas var būt līniju padarīšana, bet otrs, ka bedlingtons tomēr skaitās no raksturā stiprajiem terjeriem, t.i., tādiem, kas ar jebkuru suni nedraudzēsies, tāpat, ka, piem., fokši. Vai arī mans priekšstats par šķirni nav pareizs?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby Boulevard » 16 Apr 2014, 17:04

ievish wrote:Par bedlingtoniem - viens ir agresija, kas var būt līniju padarīšana, bet otrs, ka bedlingtons tomēr skaitās no raksturā stiprajiem terjeriem, t.i., tādiem, kas ar jebkuru suni nedraudzēsies, tāpat, ka, piem., fokši. Vai arī mans priekšstats par šķirni nav pareizs?

Tā tomēr ir tieši līniju lieta, nevis stiprais raksturs. Tam var būt grūti noticēt, bet vienā šķirnē dažādu līniju suņi attieksmē pret citiem suņiem var atšķirties kā nakts un diena. Un būt vienlaicīgi pilnīgi bezbailīgi terjerīgi un vienlaikus neagresīvi. Pat šķirnē franču buldogs ir līnijas, kas ir īsti rifkarīļi, un tādas, kur suņi vienlaikus ir nesatricināmi drosmīgi un arī mīl visus (šobrīd šņākuļo uz mana dīvāna).
Pie bedlingtonu aprakstiem visur tiek uzsvērts, ka viņš nav suns, kas pats gribēs izraisīt konfliktu, un parasti ļoti labi satiek ar citiem suņiem, un vispār - ir jūtīgākais no terjeriem :samilejies: Nacionālā bedlingtonu kluba mājas lapā pie informācijas par šķirni stāv rakstīts LIELIEM burtiem
The Bedlington is very sensitive, treat him with dignity. :jautri:
Lasīju vienas amerikāņu audzētājas stāstu par viņas terjeriem - erdeļiem, fokšiem un bedlingtoniem - kur viņa apraksta, kā erdelis un foksis ir tādi vienkārši suņi, var parupji rotaļāties savā starpā, bet bedlingtonam - viņam nepatīk, ka viņam uzmin uz ķepām, viņš apvainojas un dod priekšroku rotaļām ar uzmanīgākiem suņiem.
Uzdrošināšos apgalvot, ka nepamatoti agresīvs bedlingtons ir tāds pats izņēmums kā agresīvs vipets :pedinja:
Pievienoju dažu neagresīvu bedlington-jēru bildes - no tā paša bedlingtonu bloga http://bedlingtondogs.blogspot.com/
Image
Image
Image
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ash » 17 Apr 2014, 08:31

es protams nezinu kā ir tieši ar bedlington terjeriem, pašai ir pieredze tikai ar īru terjeru, bet es uzskatu, ka terjeri kā šķirnes vispār daudz zaudē ar to ka netiek pievērsta lielāka uzmanība tam kašķīgumam. daudzi uzskata, ka tā ir norma, jā - savā ziņā mazajiem terjeriem ir jābūt diezgan spējīgiem uz niknu cīņu (piemēram medības alās), bet lielajiem :noliedz: un tomēr - ir terjeru šķirnes kurās pa lielam ir kauslīgi suņi, bet manuprāt tas nav pareizi un selekcijā tam būtu jāpievērš liela uzmanība. un es esmu sastapusi arī pilnīgi normālus terjerus, kas normāli reaģē uz apkārtējo vidi (aizstāvēsies, bet nekad neuzbruks pirmais) , pat manam rudajam neklaušam ir potenciāls būt savaldīgam, ja vien nebūtu tik pavirša un glupa saimniece, jo viņam patiesībā ir kolosāls temperaments - priekš terjera tas skaitās maigs, savaldīgs, viņš protams momentā reaģē uz jebkuru provokāciju vai to ko uztver par provokāciju, bet viņā nav zvēriskuma un niknuma. bet esmu sastapusi arī tādus terjerus, kas jau 8 mēnešu vecumā ir gatavs klupt krāgā jebkuram sunim. bet teikt ka tā ir norma - nevar. tā nav norma un audzētājiem par to būtu jādomā.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 17 Apr 2014, 08:38

ash, man šķiet, ka tas pa šķirnēm arī ir atšķirīgi. Piem., jagdterjeri, foksterjeri ir asāki un kauslīgāki kā daudzi citi terjeri.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 17 Apr 2014, 09:16

Attiecībā uz agresīvo uzvedību, domāju, ka Bedlingtonam, ka un jebkurām sunim jābūt labi audzinātām vai socializētājam. Jo mani Bedli var kost TIKAI ja jau nav kur doties no konflikta, bet nu kad vajag-tad jau līdz... :paukojas: .Nu viņi ne bija tādi uzreiz. Man ar viņiem bija daudz konfliktu, kamēr viņi saprot ka nedrīks uzbrūkt uz citu suni (protam tikai ar riešanu, bet vienalga...). Grutāk, kad viņi ir divātā-jo viņi banda :alinji: Tagad viņi ir adekvāti, ar viņiem pietiekoši viegli pilsētas apstākļos, bet nu nav Bedli tik pukaini un maigi, kā izskātās :pilnmeness:
23292328232723262325232223212320
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 17 Apr 2014, 09:36

anisafaur, paldies! Tas bija tas, ko gribēju dzirdēt! :jaa:

Ar bedlingtoniem ir tā lieta, ka viņi izskatās pēc jēriņiem, bet patiesībā taču ir kārtīgi terjeri ar ļoti terjerisku uzvedību.

Starp citu, kā jums veicas ar adžilit? Ja nemaldos tieši Jūs nodarbojaties ar adžiliti ar saviem suņiem?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 17 Apr 2014, 09:49

Diemžēl dotājā brīdī mums pārtraukums: kucīte sēž ar kucēniem, bet sunim jau 9 gadi :) mēs vakar mazlietiņ pastrādājām Rēzeknē :) Ātruma reali maniem Bedliem nav, bet mēs cenšamies ....Rēzeknē es jau atrādīju velētājus nodarboties ar Agility (vai var būt viņi mani atrādīja). Domāju ka kaut kur vasaras beigās mēs sevi parādisīm kados treniņsacensībās :))) :samilejies: :samilejies: :pukudupsis:
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ainsofaur » 17 Apr 2014, 09:54

ievish wrote:anisafaur, paldies! Tas bija tas, ko gribēju dzirdēt! :jaa:

Ar bedlingtoniem ir tā lieta, ka viņi izskatās pēc jēriņiem, bet patiesībā taču ir kārtīgi terjeri ar ļoti terjerisku uzvedību.



Vismaz suns mans ar tādu sarežģīto rakstūru. Bet kucīte ir mīksta un paklausīgā.
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Bedlington terjers/Bedlington terrier

Postby ievish » 17 Apr 2014, 10:00

ainsofaur wrote:Domāju ka kaut kur vasaras beigās mēs sevi parādisīm kados treniņsacensībās :))) :samilejies: :samilejies: :pukudupsis:
Forši, tad jau kādreiz satiksimies kādās treniņsacensībās un varēšu nopētīt, kādas tās aitiņas izskatās tuvumā :jaa:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Next

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 35 guests