Lendzīrs / Landseer ECT

Dog Breeds

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 12 Sep 2018, 16:00

Kā jau visā forumā, te arī klusums. Un varētu padomāt, ka man būtu par to jābrīnās, kurš tad te baigi varētu skaļumu uzturēt :D . Jau gandrīz gadu cītīgi mācāmies OB-3 gudrības un iet tik ļoti lēnām, ka pilnīgi nav ar ko atskaitīties... Šosvētdien pirmo reizi mēģinājām kaut ko iznest publiski, pagaidām tikai treniņsacensībās un konstatējām, ka varam turpināt sēdēt aizkrāsnē, jo viss ir tik nenormāli zaļš un nedrošs, ka īstās sacensībās nav ko meklēt. Vai vispār kādreiz būs - miglā tīts. Drusku bēdīgi ir, jo mēs strādājam patiešām daudz, dabiski man nav borders vai malinuā, bet tomēr 90% vainas jāuzņemas man pašai. Salaist grīstē kaut ko ir bezgala vienkārši, bet tikt no tā ārā - supersarežģīti. Tā nu mēs te stumdāmies uz augšu un uz leju, pagaidām stāvam uz vietas un tas ir kalna pakājē :aknee: . Nu neko darīt, turpinām mīcīties, vēl jau kāds brītiņš laika ir, lai tomēr to trijnieku iekarotu :ninja: .
Dažas bildītes no tā, kas treniņsacensībās sanāca. To, kas nesanāca tak neiesim publiski izlikt :D
Smuka pareiza gulšanās no kustības, kad visas četras kājas salocās vienlaicīgi:
Image
Izsūtīšana pie konusa pirms virziena aportiem. Trijniekā nāk klāt visādas izsūtīšanas, katra mazliet savādāka un tas ir viens no klupšanas akmeņiem, atšķirt, tieši kur un kā katru reizi jāskrien. Šo uzdevumu "con" viņa beidzot dara diezgan stabili un pareizi:
Image
Laukā no ringa ar smagu sirdi par to, ka sacensību formātā tur vēl kādu brīdi nebūs ko darīt. Bet vismaz soli solī, ar cerību, ka kādreiz tomēr iesim laukā paceltu galvu :estevisamilosu: .
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby dagi » 13 Sep 2018, 23:24

[album][album][/album][/album]Image Lai nu nebūtu, ka Latvijā palicis tikai viens "runājošs" lendzīrs Habi, atrādamies arī mēs. Alise-nu jau divi gadi ar ļoti mazu astīti. Izaudzis mazulis. Pamazām sportojam savu iespēju robežās. Gada laikā no kārumam piekarināta lempuča esam izaugušas par RO 2 klases suni. Solītis pretī gudrībai ir sperts.
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby dagi » 13 Sep 2018, 23:28

Vī, ku mēs lielas sanācām :apstulbis: Nu, skleroze ne vienmēr ir laba lieta, atkal aizmirsu, kā ar to Radikāli jāapietas :ieraujpoda:
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby dagi » 13 Sep 2018, 23:39

Image
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby dagi » 13 Sep 2018, 23:42

Vismaz parādīsimies pilnā augumā, ar visām netīrajām "zeķēm". Nu, ko lai dara, kad ārā ir rasa un saimniecei nav laika sunīti pirms debijas RO2 sapucēt.
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 19 Oct 2018, 15:15

6. oktobris 2018.gads Specializētā ņūfaundlendiešu un lendzīru izstāde ,,Kluba uzvarētājs 2018"
Eksperts Aleksandra Dobrut- Polija
GERO VOM GICKELSBERG- teic., CQ, CAC, BOB, BIS-2 :latvija:

Image

Image

Panākumu atslēga hendlera rokās- paldies tev Inguna Tihomirova!

Image
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 03 Dec 2018, 12:42

Atskaņas no skaistās, ziemīgās nedēļas. Habī un meža kaimiņš :)
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 04 Dec 2018, 11:46

pixy wrote:Atskaņas no skaistās, ziemīgās nedēļas. Habī un meža kaimiņš :)
Image


Ļoti skaists tas jūsu kaimiņš!
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 05 Feb 2019, 18:09

Kad atvēru savu mājas lapu gudriesuni.lv, viens no uzstādījumiem bija, ka ne jau tikai apmācību, gudrību un sportu gribu popularizēt, bet arī brīnišķīgo šķirni lendzīru. Pirmās sadaļas par lendrīzu atvēru uzreiz, jo sagataves jau dzīvoja šajā topikā un bija nepieciešamas tikai mazas korekcijas. Bet viena sadaļa jau gadu karājas uz manas sirdsapziņas. To es beidzot šodien nokratīju nost un palaidu pasaulē ierakstu par lendzīra vēsturi Latvijā. Ar Volts lielu atbalstu man bija pieeja visiem dokumentiem par ciltsdarbu no brīža, kad tas sāka koordinēties caur LKF, lendzīru gadījumā no 1989.gada līdz 2005. Izrkakņājos pa šo arhīvu, man ļoti patīk tāds process un saliku apkopojumu, kas tad tur īsti ir noticies. Precīzāk varbūt tā sadaļa būtu jānosauc "lendzīru vaislas vēsture Latvijā", bet man šausmīgi nepatīk tas vārds "vaisla" attiecībā uz mūsu draugiem, tāpēc es to vienkārši, nekaunīgi izmetu ārā :D . Līdz ar to šobrīd aiz kadra palikuši tie suņi, kas ir bijuši ievesti, bet nav tikuši pāroti. Nu nekas, vienmēr jau var turpināt iesākto un izveidot vēl kādu informācijas avotu arī par tiem citiem. Katrā ziņā beidzot jūtos, ka esmu atdevusi šo parādu sev, tiem, kas iesaistīti un brīnišķīgajai šķirnei. Jauno laiku vēsture turpinās un gan jau ar laiku būs arī ko pierakstīt tur :) - https://www.gudriesuni.com/lendz%C4%ABr ... vij%C4%81/.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby dagi » 28 Mar 2019, 10:48

Image
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby dagi » 28 Mar 2019, 11:14

Lendzīrs ir tiešām universāla šķirne. Alises irrmais un necerēti veiksmīgais starts suņu dejās, jeb frīstailā. Vēl ņemot vērā to, ka nedēļu pirms dāma pamanījās kārtējo reizi saplēsties ar otru mājas kuci un dabūt lielu caurumu kājā, kā rezultātā divas dienas nosēdēja uz injekcijām, bet pārējās uz tabletēm, tā ka treniņi izpalika. Ar visu to ieguvām 1. vietu 13 dalībnieku konkurencē atklātajā klasē :jiihaa: un pārliecību, ka šai virzienā darbosimies tālāk.
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 31 Mar 2019, 10:54

dagi wrote:Lendzīrs ir tiešām universāla šķirne. Alises irrmais un necerēti veiksmīgais starts suņu dejās, jeb frīstailā. Vēl ņemot vērā to, ka nedēļu pirms dāma pamanījās kārtējo reizi saplēsties ar otru mājas kuci un dabūt lielu caurumu kājā, kā rezultātā divas dienas nosēdēja uz injekcijām, bet pārējās uz tabletēm, tā ka treniņi izpalika. Ar visu to ieguvām 1. vietu 13 dalībnieku konkurencē atklātajā klasē :jiihaa: un pārliecību, ka šai virzienā darbosimies tālāk.

:roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze:
Jūs bijāt fantastiskas!
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests