Bulterjers / English Bullterrier

Dog Breeds

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Enifer » 05 Dec 2016, 11:19

Mīļās mīļās bulkas ) Maijas bildes silda sirdi facebookā. Es no šejienes pilnībā izkritu. Bet sirdī esmu ar jums. :sirsninas:

Paris gadus atpakaļ nopirku šibas suņu meiteni mana drauga iespaidā, gribēju viņu iepriecināt jo viņam šī šķirne bija mīļākā ) :aknee: .. pagāja laiks un pēc maniem stāstiem par bulkām.. viņam ir mīļākā šķirne bulterjers :noliedz: bet nu es audzinu šibu xD ko darīt apņēmos ir jāaudzina. Visādi mums gāja.. tikai tagad norimos un pieņēmu viņu pilnībā iekšsevis. Ko es te rakstu.. gribu tikai pateikt vienu no savas pieredzes.. laikam tā ir taisnība ja bulterjers ir sirdī.. tas ne0kur neizzūd. Nekur. Jau vairāki gadi kā nav Maikiņš bet viņš nekur nepazuda no atmiņām. Kautkad noteikti es nākšu ar maza buļku kucēna bildēm uz šejieni priecāties. Bet nu pagaidām man ir šibu rezgalis ar nešibas raksturu un uzvedību :jautri:

Jaukus svētkus un apskāvienus buļukistiem! Skumstu sirdī pēc jūsu sabiedrības. ) :sirsninas2:
Lūdzu pārbaudi sava suņa veselību vismaz katru gadu!! Tu nekad nevari zināt!!
http://latvianbullies.webs.com > neoficiālā bulterjeru biedrība Latvijā,
http://lelluplaukts.latvianforum.net/ > forums leļļu kolekcionāriem.
User avatar
Enifer
Baby
Baby
 
Posts: 56
Joined: 14 Jan 2010, 22:59
Location: Maikiņš dear bullyboy (RIP 03.09.12), Jessie black&tan shiba-inu girl

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Maija_Dakota » 24 Apr 2017, 14:13

Nopirkšu Ezy dog iemauktus

Image
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Gabo » 23 Jul 2017, 11:12

Mīļā bulku tauta, arī mēs sekojam f-bookā līdzi jununiem. Šeit gan sanāk ienākt ļoti reti, jo mūsu ģimeni ir papildinājis cilvēkbērns, un laika paliek mazāk :sirsninas:
Diemžēl mūsu mīļajai večiņai Gaborai arī sāk uzdot veselība - ir pamatīgs nieru un urīnpūšļa iekaisums. Plus liesā ir kaut kāds jaunveidojums :(
Esam apņēmušies ārstēties līdz pēdējam, bet ārsti neko iepriecinošu protams neprognozē. Analīzes nav tik sliktas, pie tā kā izskatās tās nierītes.
Ehhh, liekas tik maz laika ir pagājis, kopš pievienojos bulku sabiedrībai ar savu uzticamo draudzeni Gaboru. Laiks tā paskrēja, un nu jau viņa ir sirma mīļa večiņa :asaras:
Sargiet savus mīluļus un visiem silti sveicieni no mums!
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Fureverbull » 29 Aug 2017, 18:46

Sveicinaati buliishmiilji :) Esmu jauninjaa un naaku peec padoma kuceena zobu/sakodiena jautaajumaa. Vai te ir kaads zinosh, kas vareetu pakonsulteet?
Fureverbull
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 29 Aug 2017, 18:44

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby eldberg » 30 Aug 2017, 10:17

Kāds ir jautājums un LV klaviatūra ir nu jau mūsdienās visām ierīcēm...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Gabo » 31 Dec 2018, 15:11

Sveiki mīļie bulcinmīļi. Laimīgu Jums un Jūsu četrkājainajiem mīluļiem 2019.gadu!

Mums gan gads noslēdzies dikti bēdīgi. Tieši vecgada pēdējā dienā, ir aizgājusi pa varavīksnes taku, mūsu uzticamā sunīte Gabora. Katrs sunītis mūsu dzīvē ir īpašs, un Gabora mūsu ģimenē bija maza svētībiņa - sirsnīga, bezgala uzticama, un mīļa draudzene. Tas ir liels zaudējums, un jāspēj atvadīties ar mīļo meiteni, lai viņai viegls pēdējais skrējiens.
Nevar vārdos izteikt jūtas un to mīlestību, ko Gabo mums sniedza. Nevar aprakstīt tās sāpes un tukšumu pašreiz. Mīļā meitene vienmēr bija mums blakus, bija draugs un ģimenes loceklis, bija labākais suns... un mēs esam pateicīgi, ka bija iespēja būt kopā ar Tevi mīļo Gabsi :sirsninas:
Tu vienmēr būsi ar mani...mana sirsniņa....
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Alpina » 11 Jan 2019, 12:32

:svece: :svece: :svece:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests