Bulterjers / English Bullterrier

Dog Breeds

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Panda Bear » 17 Jan 2010, 00:19

ewita wrote:Panda forši izklaidējāties! :D
silverequs atpazīstu abus dupšus... Delta vienābildē palecies un abas priekškājas no zemes atrautas... baigais malacis...kā ar locītavu?
Mums vakar Lieldienu zaķis ar tumši sarkanām00 bija.. :? zieķējām krēmiņu ;)

Mums šodien pie punčiem bija lāstekas, mašīnā rāvu nost.
Meski šoziem vispār nevar pastaigās vest, izņemot ātru čuru, kaku, jo ķepas sērsna saskādēja, mājās apdzīst, tikko ārā, atkal asinīs.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby ewita » 17 Jan 2010, 11:48

Pandažēl Meskēna... Berimoram pagājušo ziemu dikti ķepu spilventiņi sasprēgāja un brūces bija... nopirkām līdzekli dabīgās ādas izstrādājumu ievaskošanai- tāds ar bostonas terjeru logo..ļoti palīdzēja ;)
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby ewita » 17 Jan 2010, 14:01

Berimors (Marons Winner`s Kiss)
Image
a mums te šķelmīgais skatiņš!
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Panda Bear » 17 Jan 2010, 15:34

ewita wrote:Pandažēl Meskēna... Berimoram pagājušo ziemu dikti ķepu spilventiņi sasprēgāja un brūces bija... nopirkām līdzekli dabīgās ādas izstrādājumu ievaskošanai- tāds ar bostonas terjeru logo..ļoti palīdzēja ;)

Mūsu problēma nav spilventiņi, bet, āda apkārt tiem, esmu smērējusi ar dažādiem līdzekļiem, vizuāli jau itkā sadzijis, bet, kā dodamies garākā pastaigā, sniegā redzu asins pēdas. Un atkal viss no sākuma.
Berimoram superbilde!!!!
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby undd » 17 Jan 2010, 17:34

Laima wrote:Ta es ņemu no beigām.


cik tālu esi? man ir 618 lp, domāju, ka vēl + pāris stundas un būšu visu izskrējusi cauri, jo nemaz tik daudz tās info ar nav, vismaz pa manam

PB tusiņš un bildes pa pirmo : )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Nemezis » 17 Jan 2010, 18:45

Panda Bear
Ljoti skaisti!!!! Image
User avatar
Nemezis
Junior
Junior
 
Posts: 503
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:53
Location: Jūrmala

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Rasa » 17 Jan 2010, 19:25

Atvainojos, ka iejaucos, bet pamanīju nelielu kļūdiņu pirmajā lapā šajā postā ;) varbūt palabojiet no AUKSTUMĀ uz AUGSTUMĀ ;)

silverequs wrote:Image
Publicēts: žurnālā "Astes" 2009 gada marta nummurā

Autors: Zane Piļka

Bulterjers ir viena no vispretrunīgāk vērtētajām šķirnēm pasaulē. Cilvēkos tas izsauc visplašāko emociju spektru – sākot no patiesas sajūsmas līdz pat dziļam naidam.


......

AUKSTUMS SKAUSTĀ: vidēji 40 līdz 55 cm, taču izmēra un svara ierobežojumu nav (pundurbulterjera skausta augstums gan nedrīkst pārsniegt 35,5cm)

User avatar
Rasa
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 13 Jan 2010, 22:12
Location: Liepaja

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Panda Bear » 17 Jan 2010, 20:31

Rasa wrote:Atvainojos, ka iejaucos, bet pamanīju nelielu kļūdiņu pirmajā lapā šajā postā ;) varbūt palabojiet no AUKSTUMĀ uz AUGSTUMĀ ;)

silverequs wrote:Image
Publicēts: žurnālā "Astes" 2009 gada marta nummurā

Autors: Zane Piļka

Bulterjers ir viena no vispretrunīgāk vērtētajām šķirnēm pasaulē. Cilvēkos tas izsauc visplašāko emociju spektru – sākot no patiesas sajūsmas līdz pat dziļam naidam.


......

AUKSTUMS SKAUSTĀ: vidēji 40 līdz 55 cm, taču izmēra un svara ierobežojumu nav (pundurbulterjera skausta augstums gan nedrīkst pārsniegt 35,5cm)

Paldies, Rasa par vērīgumu.
Meitenes, kā iet ar info no dogs.lv, vajag palīdzēt?

Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Laima » 17 Jan 2010, 20:36

Oi, pat nezinu, sīkajai uzdevu darbu, Word (ā) izkopēt visas lapas no 500 līdz 1000-pēdējai, tas ir izdarīts, tā ka tagad atliek tikai pārskatīt un nevajadzīgo izmest. Bet tādas dižās info tur nav, traki daudz info par gatavošanos SPICEs pasākumam - Ārprātīgi daudz!
Image
User avatar
Laima
Junior
Junior
 
Posts: 545
Joined: 13 Jan 2010, 23:39
Location: Ādaži - Kadaga

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby undd » 17 Jan 2010, 20:47

PB, vairs jau nē : D
Es tā lēnā garā ar pātraukumiem arī būšu tulīt nobeigusi visas 1008 lp. : )
Info tiešām ir maz, tikai klačas, klačas un daaaudz bilžu, ilgāku laiku aizkavējos pie Gaidīšanas svētkiem, tb. Excaliburu gaidīšanas, pārlasīju visus komentārus, ehhh, tik sirsnīgi un mīļi tas viss izvērtās, ka pat uz bimbienu parāva : )

Un vēl, apstājos pie Tīģera bildēm un secināju, ka māsu pēdējo reizi redzēju...emmm....kautkad pagājuša gada maijā Cēsīs, PB, kā šo situāciju varētu labot? : )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby silverequs » 17 Jan 2010, 21:20

Nu Tu jau ewit zini kā ar to locītavu, es nezinu vai ir ok, jo to var pateikt tikai speciālists, rītā izlabošui kļūdas, es itkā pārkopēju info nobrīža, kad pievienojos, un tur toč nebija baigi daudz kā vērtīga, bet domāju, ka visa sāls tajās pirmajās lapās, bet, laikam ka ne, tā sanāk...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Panda Bear » 17 Jan 2010, 22:18

undd wrote:āku laiku aizkavējos pie Gaidīšanas svētkiem, tb. Excaliburu gaidīšanas, pārlasīju visus komentārus, ehhh, tik sirsnīgi un mīļi tas viss izvērtās, ka pat uz bimbienu parāva : )

Un vēl, apstājos pie Tīģera bildēm un secināju, ka māsu pēdējo reizi redzēju...emmm....kautkad pagājuša gada maijā Cēsīs, PB, kā šo situāciju varētu labot? : )

Tigeru pastaigā varēsi satikt, kad siltāks paliks, viņa šitādā laikā ātri izdara lietiņas un mājās, kur, protams, enerģijas daudz un iet pa gaisu
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Panda Bear » 17 Jan 2010, 22:19

Laima wrote:Oi, pat nezinu, sīkajai uzdevu darbu, Word (ā) izkopēt visas lapas no 500 līdz 1000-pēdējai, tas ir izdarīts, tā ka tagad atliek tikai pārskatīt un nevajadzīgo izmest. Bet tādas dižās info tur nav, traki daudz info par gatavošanos SPICEs pasākumam - Ārprātīgi daudz!

Paldies Tavai meitiņai!!!!!!!
Jap, par Spici piespamojām baigi daudz, bet, arī bija rezultāts.
Kāds tagad plāns, ko darīt ar šo info, metam te iekšā? Liekam bullīšu lapā?
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby undd » 17 Jan 2010, 22:33

es domāju, ka nevajag neko mest iekšā, es, šodien gan nē, rīt, noformatēšu normāli, pārskatāmi to savu izvilkumu un nosūtīšu katram, kurš gribēs, tad arī lai pats skatās, ko, kad, kurā brīdī pie iespējamības var info publicēt, ja tagad to visu sametīs te iekšā, sanāks bezsakarīgs bardags imho

P.S. sakarā ar to būtu labi gribētāju @ noskaidrot, kur sūtīt, dažiem man ir, daži man ir skypā, kuri nav, lūdzu @ uz PM, ja ir vēlme saņemt manu kompsavilkumu ; )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Panda Bear » 17 Jan 2010, 22:33

undd wrote:es domāju, ka nevajag neko mest iekšā, es, šodien gan nē, rīt, noformatēšu normāli, pārskatāmi to savu izvilkumu un nosūtīšu katram, kurš gribēs, tad arī lai pats skatās, ko, kad, kurā brīdī pie iespējamības var info publicēt, ja tagad to visu sametīs te iekšā, sanāks bezsakarīgs bardags imho

P.S. sakarā ar to būtu labi gribētāju @ noskaidrot, kur sūtīt, dažiem man ir, daži man ir skypā, kuri nav, lūdzu @ uz PM, ja ir vēlme saņemt manu kompsavilkumu ; )

Es piesakos, mai dati Tev ir.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby undd » 17 Jan 2010, 22:46

man ir Tavi, Gabo, Maijas, Lii, mad.zhy, Laimas, Nemeža, ewitas, Ingas, Link, Gundegas, Mudītes, vickas kontakti, vairāk nav
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Gabo » 18 Jan 2010, 09:57

Meitenes malači, ka saglābāt materiālu, atvainojos ka nevarēju pieslēgties, visādi darbi darāmi. Bildes kā vienmēr priecē acis un sirdi :P
Undd es piesakos uz kopijām :)
Lii mēģiniet atrast zelta vidus ceļu, esat taču pieauguši cilvēki, visu var mierīgi izrunāt un vienoties. Jārēķinās taču arī ar sunci, kurš arī ir pieķēries Jums abiem, tā ka atņemt mammu nav pareizi ;)
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby silverequs » 18 Jan 2010, 11:27

Nedaudz iz vēstures:
Image
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby undd » 18 Jan 2010, 17:48

gribēju izteikt ierosinājumu : )

revidējot bulku sadaļu, ik pa laikam bija šāda situācija - viens ieliek, piemēram, 5 bildes vai vairāk, otrs izsakot sajūsmu par bildēm, taisa quote ar VISĀM bildēm, nākošais tāpat, un nākošais arī, rezultātā 3 - 5 lp ir ar vienām un tām pašām bildēm, kas, manā skatījumā ir lieki un traucējoši, var taču vienkārši pateikt - ooo, kādas Tev superīgas bildes, vai tajā un tajā bildē tas un tas izskatās tā vai šitā ; )
tāpat arī ar atbildēm uz kaut kādiem komentāriem, viens uztaisa quote ar iepriekšējo tekstu, nākošais pieslēdzas un uztaisa quote iepriekšējam, nākošais atkal tāpat, kaut reāli atbild tikai uz pēdējo komentāru un viss iepriekšējais ar vairākiem quote kā aste velkas nevajadzīgi līdzi
nu tā, mans subjektīvais viedoklis un ierosinājums tā nedarīt, līdz ar to info, kaut nebūtiska, ir pārskatāmāka : )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby silverequs » 18 Jan 2010, 18:44

Es par šo jau sen sapratu, tāpēc, ja domāju vienu bildi, quetēju vienu, ja visas, tad pat nequtēju vienkārši zem bildēm iepostēju, tiešām piekrītu undd, tas ir nevajadzīgi...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests

cron