Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Dog Breeds

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby ash » 23 May 2014, 08:14

kāds foršs bēbis! :samilejies:
liels prieks, ka Latvijā šīs šķirnes suņu skaits pieaug. būs interesanti uzzināt pūkainās mazules izcelsmi un ja vēl kādreiz izdosies iepazīties... :pastaiga:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 24 May 2014, 14:02

Līga - meitene izskatās burvīga - harmoniska, sievišķīga!!! :samilejies: Nu, godīgi sakot, neticēju, ka jūs saņemsieties :sarkstosa: , Uģis tāds skeptisks attiecībā uz šo šķirni izskatījās :D.... Bet man patiešām ir milzīgs prieks par jūsu izvēli - krietna audzētāja, labas asinis un šķirnes izvēle - tur nav ko piebilst, paši pēc laiciņa sapratīsiet :kanepe: . Dod ziņu, kad meitēns būs klāt - tā esmu noilgojusies pēc maza springerīša, noteikti gribēšu sabužināt! :roze:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Liga » 04 Jun 2014, 14:48

Ash, paldies! Arī jūs apsveicu ar springera ienākšanu ģimenē (māsas gan, bet tomēr!) Tā kā cerams, ka ar šiem jaunajiem bēbjiem varēsim palīdzēt Kristei uzturēt šo sadaļu :jaa:
Patiesībā, pie mūsu izvēles "vainīga" ir tieši Kriste. Ilgi domājām par otro šķirni un pēc nejaušas sarunas ar viņu šīs tēmas sakarā, sapratu, ka springers arī mūsu mājās būs īstais :rej:

Kriste, paldies liels par labajiem vārdiem! Mani šī meitene ļoti uzrunāja un jāsaka paldies vēl pāris iesaistītiem cilvēkiem, kas mani iedrošināja, ka JĀ, ŠĪ BŪS ĪSTĀ! :samilejies:
Par Uģi tu īpaši nekļūdījies :D viņš skeptisks ir bijis vienmēr… par visu.. taču šis bēbis nepilnas dienas laikā JAU ir iekarojis viņa sirdi! Mazā viņu ļoti mīl.. :sirsninas: Bet patiesībā man nevajadzēja pielikt īpaši lielas pūles, lai pierunātu viņu uz trešo suni un NEbīglu :jautri:

Kā mēs nonācām līdz mūsu īstajai audzētavai? Tas bija nejauši.. Pat nepakonsultējoties ar šķirnes pazinējiem, rakstīju Lordsett audzētājai Katarzynai, jo jutu, ka šī būs pareizā izvēle. Un tā arī ir! Arī es varu teikt tikai to labāko par šo audzētāju! Atsaucīga, godprātīga un atbildīga!
Tā nu pēc nedaudz vairāk kā pusgadu ilgas sarakstes mūsu mājās ir nonākusi šī daiļā princese LORDSETT ONE WAY TICKET (LORDSETT JUST MY STYLE x LINMOOR BACK ON TRACK), mājās saukta par CAPRI. :samilejies: Mazā ir ļoti, ļoti mīļa un seko mums it visur, īsts paraugbērns :samilejies:

Image
Image
Un te ar vienu no mūsu bīgliem :)
Image

Sīkāka informācija (ciltsraksti utt.) audzētavas mājas lapā: http://www.lordsett.pl/en/component/content/article/293

Tā kā Kriste, jādomā kur satikties, ja vēlies mazo paņurcīt, jo ticu ka arī šie bēbji izaug ļōti aši :jaa:
Image Neta, Cora, Capri, Līga un Uģis
User avatar
Liga
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 15 Jan 2010, 16:10
Location: Jelgava

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kometa » 04 Jun 2014, 22:38

Bet mēs šodien svinam 2 gadu jubileju :svecipusam: Paldies Kristei par šo lielisko suni :sirsninas:

Bārts: Nu, vai tagad drīkstu?
Image
Image
Kometa
Baby
Baby
 
Posts: 15
Images: 0
Joined: 25 Mar 2014, 11:24

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kometa » 04 Jun 2014, 22:57

Un šovakar demontrēja, ka varot jebkur man sekot :)
Image
Kometa
Baby
Baby
 
Posts: 15
Images: 0
Joined: 25 Mar 2014, 11:24

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby bluebelton » 05 Jun 2014, 15:16

Sveiciens Bārta dzimenītē! :sirsninas:

Sveiciens arī tikko atceļojušajai mazajai sprigermeitenei - prieks, ka Latvijas springeru pulciņš kļūst kuplāks! :jiihaa:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 06 Jun 2014, 08:19

Kometa wrote:Bet mēs šodien svinam 2 gadu jubileju :svecipusam: Paldies Kristei par šo lielisko suni :sirsninas:


Āāa, Kometa, es pa visam ar visiem personīgajiem trakumiem aizmirsu par jūsu lielo jubileju!!!! :sarkstosa: Nodod vismaz šodien Bārtam daudz daudz mīļu buču! :roze: Nu jau īsts vīrietis! :kanepe:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 06 Jun 2014, 08:23

Liga wrote:Mazā ir ļoti, ļoti mīļa un seko mums it visur, īsts paraugbērns :samilejies:


Tipisks springers :kanepe: ... Apsveicu ar meiteni!!! Un viņai būs ļoti smuka galva! :samilejies:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby bluebelton » 19 Jun 2014, 19:47

Te mēs ar Flēriņu "Spices skaistākajā sunī" pagājušajā sestdienā. :pastaiga: Flērai tik labi kā manam angļu seteram neveicās, bet toties pirmo reizi bijām ringā.
Image
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby 079anitax » 11 Aug 2014, 12:01

Sveiki.
Esmu taa pati maasa no UK kam tagad ir Springeriitis un Augusta beigaas buusim LV.

Man ir 2 specifiski jautaajumi tiesi tev, Kriste.
Kur tu frizee savu suneniiti? Dari to pati vai ved pie kaada? Taakaa braucam prom peec 2 nedeeljaam ceru paspeet ar visu organizeesanos un kravaasanos aizskriet veel pie audzeetaajas lai vinja man ieraada kaa safrizeet muusu miiluli, bet ja nepaspeesu buus jaameklee kaads LV kas vareetu paliidzeet. Liidz sim daru visu pati - nu kaa maaku taa daru - bez absoluuti nekaadas iepriekseejas pieredzes, bet man gribeetos zinaat kaa tas jadara profesionali.

Ar ko tu baro savu springeriiti? Taada paartika ko mans eed tagad Latvijaa nav pieejama. Buus jaamaina eedamais. Ir kaada pieredze ar eedamajiem? Varbuut ko vari ieteikt?

Paldies jau ieprieksj!

Anita un Hugo
079anitax
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 08 Aug 2014, 08:56

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 11 Aug 2014, 14:50

bluebelton wrote:Te mēs ar Flēriņu "Spices skaistākajā sunī" pagājušajā sestdienā. :pastaiga: Flērai tik labi kā manam angļu seteram neveicās, bet toties pirmo reizi bijām ringā.


čau! Malači, malači, ka sāciet iziet "sabiedrībā"!
Tu pati grūmē? Drīkst pāris ieteikumus? Negriez tik daudz apakšējo līniju. A krūtis (kaklu) droši ņem "zemāk". Vismaz nedaudz. Spavas augšējā ausu daļā - jo īsaka, jo labāk. Un astei pēdējā mode ir atstāt pavisam īsu spalvu, nepavisam tā kā seteram. Vismaz uz pusi īsāku spalvu. Tas tā, mani ietieikumi Flēras smukumam. Vari neņemt vērā, katrs jau griež pēc patikas :sarkstosa: .
Last edited by Kriste on 11 Aug 2014, 22:10, edited 1 time in total.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 11 Aug 2014, 15:07

Čau, čau, Anita!
prieks, ka iegriezies un apsveicu ar skaisto mīluli! :samilejies:
Jā, es pati griežu, jo Latvijā nav speciālistu šīs šķirnes apkopē. ņemos un mācos pati. Tā kā ja kas interesē, vai vajag palīdzību, droši jautā un varam saskrieties, izstāstīšu.
Nu, parasti springeriem nekāda īpašā barība nav nepieciešama. Manējie ēd visu un viss labi pārstrādājas un problēmas nerada, attiecība pret spalvu neko īpašu neesmu manījusi; alerģijas šķirnei nav īpaši novērojamas, tikai atsevišķos gadījumos. Izvēlos super premium klases barību, vidējā cenu līmenī. Pašlaik baroju ar 1st Choice, jo tirgo blakus zooveikalā, nav tālu jābrauc, jo man mēdz barība pēkšņi beigties :kanepe: . bet esmu mēģinājusi dažādas barības. Tā kā vari droši paskatīties, kas tev pieejams tuvumā, vai kādā zooveikalā, un pērc, skaties. Neiesaku vietējos ražotājus, Hills. Norādījumi - skaties, lai barība maksā ap un virs 3 EUR/kg, paskaties barības sastāvu - gaļai jābūt pirmajā pozīcijā, vēlams, lai nesatur kukurūzu. Atkarībā no naudas maka biezuma - skaities, lai maksimāli daudz gaļas un maz graudaugu, vēlams - dārzeņi to vietā. Svarīgi - barība jāmaina pakāpeniski. Nu, vismaz nedēļas laikā. Un tad pavēro suni - vai kaka ok, nav baigi daudz, vai spalva ok, lai blaugznas neparādās, brūnumu uz spalvas, ādas, ausīs u.tml.

Ja vēl kādi jautājumi - droši jautā, atbildēšu vai ieteikšu, kur vērsties :labipadarits:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby 079anitax » 11 Aug 2014, 18:12

Paldies par laipno uznjemsanu ;). Iisteniibaa nevaru vien sagaidiit kad buusim klaat un vareesu savam sunim paraadiit cik Latvijaa forsi - cik daudz vietas kur skriet.
Drusku iekaartosimies, apsildiisim degunus un tad varbuut vareetu satikties iepaziities ;). Forsi buutu veel kaadu Springeriiti paziit!

Uk te par bariibaam daudz ko esmu lasiijusi un galvenokaart vadiijos no sii saita:
www.allaboutdogfood.co.uk

Devu vinjam Markus Muhle Natur Nah ar augstu galjas saturu un tagad Wainwrights (Salmon and Potatoe), bet sitaas Latvijaa buus baigi gruuti dabuut.
Un maneejais ir baigi izlepis - nevienu sauso taa iisti negrib eest. Arii ProPlan kas naaca liidzi no audzeetaajas taa iisti negribeeja. Eediens staav bljodinjaa tik ilgi kameer izbadeejies galiigi un saprot ka no muusu galda nu nekaadi vinjam nekas nespiid.
Paris reizes apleeju ar vistas buljonu - tad gan visu izlaiziija, bet man liekas vinjam par treknu taa aplietu dot, kaka peectam taada miikstaaka.

Nu ja, laikam jau aizbrauksim un tad jaadomaa buus - kas buus to eediis ;). Vieniigi kameer biju LV likaas ka zooveikalos vieni vieniigi Pedigree un Royal Canin. Varbuut neiistaa vietaa mekleeju ;)
079anitax
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 08 Aug 2014, 08:56

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 11 Aug 2014, 21:07

079anitax wrote:
Devu vinjam Markus Muhle Natur Nah ar augstu galjas saturu un tagad Wainwrights (Salmon and Potatoe), bet sitaas Latvijaa buus baigi gruuti dabuut.



Jā, pēc sastāva ļoti labas barības, tikai Latvijā šīs kvalitātes barības maksās vismaz uz pusi dārgāk. Es pat nezinu, ko uzreiz ieteikt. Arden Grange, Orijen, Acana, Advance, Happy dog atsevišķas sērijas... Bet nu tās cenas, ja ir vairāki suņi :sajucis: ... Vari šajā pat forumā atrast topiku par barībām, tur daudz noderīgas info var atrast. Tieši ar zivi meklē? Latvijā ir populāri interneta veikali. Sanāk lētāk. Piemēram, http://www.happypets.lv/.

079anitax wrote:Un maneejais ir baigi izlepis - nevienu sauso taa iisti negrib eest. Arii ProPlan kas naaca liidzi no audzeetaajas taa iisti negribeeja. Eediens staav bljodinjaa tik ilgi kameer izbadeejies galiigi un saprot ka no muusu galda nu nekaadi vinjam nekas nespiid.


Vispareizākais barošanas paņēmiens ir sekojošs - noliec trauku ar barību, ja 10 min laikā neapēd, pats vainīgs. ņemam nost. Tas ir audzināšanas jautājums. Vairākas dienas neēd - pats vainīgs, nekas nenotiks, dabā vilki nedēļām neēd, galvenais, jāseko, lai baigi neizstīdzē. Protams, vari mēģināt ko piejaukt klāt. Lai arī profesionālās barības ir labas, es tomēr uzskatu, ka tikai ar to vien nepietiek. Nedaudz samazinu normu, lai neuzbarojas, un pielieku uz maiņām sausajai klāt, pirmkārt, skābpiena produktus (biezpiens, bezpiedevu dabīgs jogurts), otrkārt, svaigu gaļu (lielops, vista un subprodukti), treškārt, svaigu olas dzeltenumu. Manējai vēl garšo dažādi svaigi augļi un dārzeņi. Tos atsevišķi dodu. Kaut avoti liecina par dažādu rezultātu un tiek apgalvots, ka, piemēram, svaigi burkāni nepārstrādājas, jo neesot vajadzīgo fermentu, gribu oponēt, jo pēc kārtīgas burkānu apēšanas, viss bija forši pārstrādājies. Bet par ēšanu var ieiet barības sadaļā. tur daudz ko var stāstīt ;).
Es nezinu, kā tur tajās salās ar parazītiem, bet ir iespēja, ka slikti ēd, jo nav pienācīgi attārpots. Bet protams, ir arī daži suņi neēdāji. Man ar bīglu arī traki gāja, baigā neēdāja bija, bet nu - jaucu pa bišķim kaut ko klāt, kas garšo (piemēram, smalki sagrieztu plaušu), tad jau ēda.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby 079anitax » 12 Aug 2014, 10:54

Nu Skaidrs!
Njemsu liidzi lielo maisu ar paiku lai vismaz iesaakumam ir un tad jau skatiisimies uz vietas ko atradiisim. Varbuut mums te forumaa jaasaorganizeejas barinjam un jaapasuuta no Vaacijas kopaa lielaaka krava ar sunjubariibu ;)))). Taa pati Markus Muhle Natur Nah - Ljoti labs likaas vinjas sastaavs.
Nu par to paikas njemsanu nost ja need - nu jaa, itkaa jau zinu tik nespeeju sanjemties pameegjinaat taa izdariit -zjeel sunja;). Man miiksta sirds ;)

Attaarpots tiek regulaari un ar normaalajaam tableteem, ne taam no lielveikaliem. Tas mums svariigs jautaajums jo maajaas suns, kakjis un 2 beerni, turklaat mans mazais gadu vecais puiselis miil panaskjeeties no sunja bljodas, suni pabucot un iebaazt mutee sunja bumbinju utt. Itkaa jau neljauju, bet katru sekundi blakus nenostaaveesi.

Bet attieciibaa uz burkaaniem - nu man liekas ka svaigi burkaani ir riktiigi labi - Hugo ljoti garso un kad naaca zobi ljoti paliidzeeja pret sliktu elpu. Arii tagad sad tad iedodu. Probleemas ar gremosanu nav bijusas.

Mums ar tevi Kriste liidziigas gaumes attieciibaa uz sunjiem ;). Man pirms Springera arii topaa pirmais bija Biigls. Vieniigais miinus kaadeelj tomeer izskjiiros ka Biiglu nenjemsu ir taapeec ka vinji dikti taalu skrien prom no saimnieka un viegli pazuud jo saozot kautko aizraujosu par saimnieku aizmirst. Es nespeetu paardziivot to stresu ja mans suns pazustu un taadeelj drosi vien nemaz nelaistu valjaa no siksnas.
079anitax
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 08 Aug 2014, 08:56

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 12 Aug 2014, 20:05

079anitax wrote:
Mums ar tevi Kriste liidziigas gaumes attieciibaa uz sunjiem ;). Man pirms Springera arii topaa pirmais bija Biigls. Vieniigais miinus kaadeelj tomeer izskjiiros ka Biiglu nenjemsu ir taapeec ka vinji dikti taalu skrien prom no saimnieka un viegli pazuud jo saozot kautko aizraujosu par saimnieku aizmirst. Es nespeetu paardziivot to stresu ja mans suns pazustu un taadeelj drosi vien nemaz nelaistu valjaa no siksnas.


Jā, tā ir ar tiem bīgliem, bet es tomēr paņēmu pirmo bīglu, man ļoti paveicās, jo viņai nebija tik traki ar to projām skriešanu. Bet par otru suni domājot - vienā brīdī sapratu, ka tomēr vēlos šķirni, kurai pats galvenais ir saimnieks un ar springeru trāpīju desmitniekā!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby bluebelton » 24 Sep 2014, 10:39

[quote="Kriste"

čau! Malači, malači, ka sāciet iziet "sabiedrībā"!
Tu pati grūmē? Drīkst pāris ieteikumus? Negriez tik daudz apakšējo līniju. A krūtis (kaklu) droši ņem "zemāk". Vismaz nedaudz. Spavas augšējā ausu daļā - jo īsaka, jo labāk. Un astei pēdējā mode ir atstāt pavisam īsu spalvu, nepavisam tā kā seteram. Vismaz uz pusi īsāku spalvu. Tas tā, mani ietieikumi Flēras smukumam. Vari neņemt vērā, katrs jau griež pēc patikas :sarkstosa: .[/quote]
Paldies par ieteikumiem! Noteikti ņemšu vērā! :labipadarits:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby 079anitax » 04 Nov 2014, 10:52

Sveika Kriste!

Man steidzami vajag palīdzību. Vajag atrast kādu kas nogrūmē... Pati baidos tā pa nopietnam kjerties klāt - pirmajā reizē gribu paskatīties. Vai ar tevi var kautko sarunāt lūdzu? Esam noauguši līdz vājprātam. Ja piekriiti, kā ar tevi var sazinaaties personiigi, ne caur forumu? Vari man atrakstīt uz anita.missa@yahoo.co.uk

Un vēl mums problēma ar zobu aplikumu - biju nopirkusi Beaphar zobu gēlu kas smeereejams uz zobiem un tad vēl kautkādus pilienus, bet uz aizmugurējiem zobiem tik un taa dikti metas zobakmens virsuu. Ko veel vareetu dariit kas buutu taads eektiivs?

Aaaa, starpcitu par bariibu runaajot - pasuutu no www.zooplus.com sito te: http://www.zooplus.com/shop/dogs/dry_do ... hle/128238
eedaam arii UK. Piegāde bez maksas ja pērk preces virs 49Eur un atveda pāris dienās. Ja pērk 2us maisus uzreiz sanāk vēl izdevigāk. Tas tā, ja nu kādam interesē. Mauprāt ļoti laba barība pēc sastāva un cena arī diezgan draudzīga.

Bijām aizbraukuši uz Valmieras izstādi apstīties - iepazināmies ar Flēru un viņas saimnieci ;). Jauki dzīvē pastīties uz citiem Springerīšiem.
079anitax
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 08 Aug 2014, 08:56

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby Kriste » 05 Nov 2014, 21:28

079anitax wrote:
Un vēl mums problēma ar zobu aplikumu - biju nopirkusi Beaphar zobu gēlu kas smeereejams uz zobiem un tad vēl kautkādus pilienus, bet uz aizmugurējiem zobiem tik un taa dikti metas zobakmens virsuu. Ko veel vareetu dariit kas buutu taads eektiivs?


A puika pie kauliem tiek (ar tiem gan uzmanīgi)?! Vai pie cietām, graužamajām ādām? Vai tml.? Regulāri? Nu, nevajadzētu šajā vecumā ar aplikumu cīnīties. Vismaz man nekad tā īsti problēmas nav bijušas. Man kaut kā šķiet, ka šī ir sauso barību problēma. Visu mūžu man vecākiem ir bijuši suņi un zobi ir spīdējuši visa mūža garumā. Protams, tajā laikā šo barību nebija un baroju ar to, kas bija, ieskaitot kaulus. Daudz kaulu.

Par barību padomāšu ;). It kā nav slikti. Cik ilgi nāk?
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Angļu springerspaniels / English Springer Spaniel

Postby fedelta » 13 Nov 2014, 16:04

Nevarēju neienākt un nepateikt, 079anitax cik gan Hugo ir skaists :samilejies: (Esmu tā meitene, kas šodien ar mazo māsu uz Vidus ielas pagājām jums garām) . Bildēs viņš izskatās ļoti graciozs un skaists, bet dzīvajā - vēl skaistāks.
Man šī šķirne baigi patīk pēc skata, Hugo ir pirmais, ko redzēju dzīvē un izrādās, ka bildes to visu skaistumu nemaz neparāda.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 11 guests