Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Dog Breeds

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby zukins » 15 Feb 2010, 16:00

Great pictures! :D
picture nr.4 - Dracula :twisted:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby la_vista_baby » 17 Feb 2010, 19:22

Yes, the pups are busy now! Chewing, running around, wrestling and chasing each other! It's fun to watch, and hard to photograph :D Time just flies - we are 40 days old today. 8-)


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
la_vista_baby
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 18 Jan 2010, 21:26

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby La-lā » 19 Feb 2010, 16:16

Beautiful puppies. :sirsninas:
User avatar
La-lā
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1046
Images: 4
Joined: 28 Jan 2010, 12:48
Location: Rīga

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Maija_Dakota » 27 Feb 2010, 13:48

Tikai tagad uzzināju... visdziļākā līdzjūtība Libertiem un Jānim zaudējot ģimenes locekli. Netaisnīgi :svece:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 07 Mar 2010, 13:44

Vakar 06.03.2010. ap 16.00 es pārdzīvoju prātam neaptveramu šoku. Sākšu visu pēc kārtas. Vakar kā pie brīvdienas mazgāju veļu un paralēli tam to gludināju. Te pēkšņi Moka sāka nenormāli riet, parasti rodēzijas ridzbeki bez iemesla nerej, bet, ja rej, tad kaut kas ne tā. No sākuma nevarēju saprast, kas noticis, jo pie durvīm neviens nebija. Gludinot nodomāju,ka Moka pie loga pamānījusi kādu suni. Kad ieskatījos virtuvē Moka pie palodzes nebija. Riešana kļuva izmisīgāka un Moka te nāca pie manis, te gāja uz tualetes istabas pusi un sāka skrāpēt durvis. Tā viņa parasti dara, kad grib ārā. Nesaprastama, kas notiek devos uz vannas istabu, dzirdu, ka veļas zāvētājs tā jocīgi sitās, es biju ielikusi spalvu segu žāvēties. Nodomāju, ka sega vienkārši žāvētājā ir par smagu. Atveru vannas istabas durvis, Moka iet man pa priekšu un pieiet pie žāvētāja. No žāvētāja nāca tāda savāda spalvu smaka. Apstādināju zāvētāju un gribēju iet atpakaļ uz istabu, Moka stāv priekšā un es netieku garām. Pēkšni, sajūtu tādu kā deguma smaku, atslēdzu kontaktus un atrauju žāvētāja durvis, un rauju ārā segu, bet no turienes izkūņojas mana 18 gadus vecā kaķene. Esmu šokā, rokas, kājas trīc, skatos uz kaķi un nezinu no šoka ko iesākt, pirmā doma nesties uz vetklīniku, taču skatos, mana vecenīte Simba kustās. Paņemu kaķenīti rokās un aiznesu uz gultu, viņa ir neapmierināta un neļauj sevi apskatīt. Redzot, ka ķepas kustās, nekādas traumas nav, atstāju viņu guļam. Šoks man bija tik liels, ka neapjēdzu, kas un kā. Kad segu no veļasmašīnas liku žāvētājā es nevarēju iedomāties, ka tur ir kaķis, un, ņemot vērā, ka sega samērā liela, tai vajadzēja it kā iztraucēt žāvētājā guļošo kaķeni, jo Simba pēc dabas ir neatkarīgs kaķis, viņa ikreiz ņaud, ja viņai kāds pieskarās, bet te, kad liku segu žāvētājā nekādu skaņu nedzirdēju. Žāvētājs bija darbojies aptuveni 3-5 min. līdz brīdim, kamēr ieklausījos Mokas rējienos. Tikai pašā vakarā es sapratu, ka Moka ir izglābusi Simbu. Bail iedomāties, kas būtu bijis, ja mēs ar Moku būtu devušās pastaigā. Izrādās, ka man mājās ir varonis-Moka. Paldies Mokai par to, ka paglāba Simbu no nelaimes un mani no sirdsapziņas pārmetumiem.

Tāds, lūk, man stāsts. Rakstīju tādēļ, lai Jūs brīdinātu cilvēkus, ka pastāv arī tik muļķīgi gadījumi, kuros var iet bojā mūsu mīluļi.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby budur » 07 Mar 2010, 15:52

Боже мой, какая Мока умничка!!! Просто слов благодарности не хватает!
budur
Puppy
Puppy
 
Posts: 106
Joined: 16 Jan 2010, 15:26

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 08 Mar 2010, 14:11

budur wrote:Боже мой, какая Мока умничка!!! Просто слов благодарности не хватает!


Da, ja radujus cto vse obošlos..... :ludzu:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 17 Mar 2010, 08:36

Šodien TAUTAS BALSĪ varēsiet redzēt restaurēto Mokas varoņdarba sižetiņu. Piezīmēšu, ka SIMBUCI aizstāja TAIRA, jo SIMBA nebija pierunājama restaurēt notikušo un to mēs arī respektējām. IEKLAUSATIES SAVOS MĪLUĻOS, LAI SAPRASTU, KO VIŅŠ VĒLAS PATEIKT!
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Ezis » 30 Mar 2010, 19:21

Kaut arī šeit valda pilnīgs klusums, tomēr nolēmu ierakstīt. :flirts:

Šodien saņēmu zvanu no kādas sievietes, kura meklē jaunus saimniekus RR. Kucei esot 3 gadi, viņa esot sterilizēta un savulaik atvesta no Krievijas. Iemesls - ģimenes apstākļi. Viņai pašai dzīves situācija nomainījusies uz slikto pusi (objektīvi) un kuce patreiz dzīvo pie 70 gadus vecas radinieces, kura netiek ar suni galā. (Ticu, ka vecam cilvēkam izvest pastaigā pie pavadas RR ir sarežģīti. Mums pašiem ģimenē ir bijuši "kuriozi" ar vecmāmiņu, cauras kuces pavadas galā šļūcot uz vēdera...)

Ja kādam ir interese par šo suni, variet uzrakstīt man uz PM un es iedošu telefona numuru. Ceru, ka saimniece neiebildīs par šo manu aktivitāti
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby zukins » 31 Mar 2010, 19:45

Cerams, ka meitenei izdosies atrast labas mājas!

Par tēmu gados vecāki cilvēki & RR - uz divām nedēļām manas meitenes palika pie maniem vecākiem. Kā jau dzīvoklī - pastaigas pie pavadas vietējā mikrorajonā vai brīvāks skrējiens pa vietējo mežiņu. Pa dienu viņas veda ārā mana māte, kurai ne tuvu nav spēka noturēt RR, ja viņai ienāktu prātā no sirds paraut. Jāatzīst, ka vakar, "saņemot" suņus liels bija mans pārsteigums izejot ārā un secinot, ka Atēna rāmi tipina man blakus pavadai brīvi nokarājoties, bez mazākās vēlmes vilkt (kas bija viens no netikumiem agrāk līdz komandas "blakus" došanai)! Kā manai māmiņai, galīgam nesuņiniekam ir izdevies to panākt, šķiet ir un paliks noslēpums - bet man pat likās, ka suņus kāds samainijis! :hih: Jāatzīst gan, ka sunes arī ir lutinātas - Atēnas figūra ir noapaļota :riima: , tagad šī man uz diētas :kanepe:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby budur » 06 Apr 2010, 13:11

выбралась с риджбеками на море :)
вот что у нас получилось

Image

Image

Image

Image

Image
budur
Puppy
Puppy
 
Posts: 106
Joined: 16 Jan 2010, 15:26

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 10 Apr 2010, 16:42

Arī mūsu mājās jaunumi. Mums būs kucēni!

Image

Vairāk informāciju lasiet Mokas mājas lapā. http://www.moka.lv
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Komatins » 10 Apr 2010, 17:54

Apsveikumi Mokai! :dejosuns: :dejosuns: :dejosuns:
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Demix » 10 Apr 2010, 18:08

Konsuella
Apsveikumi ar burvīgajiem gaidīšanas svētkiem :esmilu: :esmilu: :esmilu: Mokai veselību un labu garastāvokli!!! :flirts:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 10 Apr 2010, 19:33

Komatins wrote:Apsveikumi Mokai! :dejosuns: :dejosuns: :dejosuns:


Apsveicu, kucēni ir tik superīgi, ka prieks! Veselību mazulīšiem un pilnu piena bāriņu!

Image
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 10 Apr 2010, 19:37

Demix wrote:Konsuella
Apsveikumi ar burvīgajiem gaidīšanas svētkiem :esmilu: :esmilu: :esmilu: Mokai veselību un labu garastāvokli!!! :flirts:


Paldies par apsveikumiem! Mokai garastāvoklis kā jau grūtniecei....bezgala mīļa un lutināma. :pasmaržo: :esmilu:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby zukins » 30 Apr 2010, 10:56

Shii meenesha Astees - par Rodeezijas ridzbekiem.
http://www.manizurnali.lv/flash/85242/ :flirts:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 30 Apr 2010, 11:43

zukins wrote:Shii meenesha Astees - par Rodeezijas ridzbekiem.
http://www.manizurnali.lv/flash/85242/ :flirts:


Forša reklāma... :labipadarits: tikai nezināju, ka ridžbeki slēpo un riteņo :hih:

( ....daudzpusīgu fizisko slodzi-skriešanu, ziemā slēpošanu, vasarā riteņošanu, dauzīšanos ar citiem suņiem utt.) :hih:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby daiga888 » 30 Apr 2010, 12:47

Vai tad nu, Konsuella, tiešām nesapratāt par kāda veida slēpošanu un riteņošanu gāja runa???? Šādas nodarbes saimniekam kopā ar savu suni Jums svešas? :noliedz:
Labs raksts, tāds arī man ir izveidojies priekšstats par RR šķirni. Un Kristīne ir viena no manām suņu audzētāju autoritātēm :pedinja: :pedinja: :pedinja:
User avatar
daiga888
Puppy
Puppy
 
Posts: 266
Joined: 24 Jan 2010, 17:43
Location: Jūrmala

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Konsuella » 30 Apr 2010, 15:18

daiga888 wrote:Vai tad nu, Konsuella, tiešām nesapratāt par kāda veida slēpošanu un riteņošanu gāja runa???? Šādas nodarbes saimniekam kopā ar savu suni Jums svešas? :noliedz:
Labs raksts, tāds arī man ir izveidojies priekšstats par RR šķirni. Un Kristīne ir viena no manām suņu audzētāju autoritātēm :pedinja: :pedinja: :pedinja:


Es jau ta sapratu, bet vai LASĪTĀJS sapratīs. :hih: Rakstam ne vainas, es jau rakstīju, ka laba reklāma.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests