Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Dog Breeds

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Constance » 10 Jul 2012, 07:52

http://show-dog.org/?page_id=642
Очень жаль, что в латвии не проводятся семинары и мастер- классы. Ведущие хендлеры и просто владельцы не имеют возможности совершенствовать своё мастерство, просто повышать уровень показа собак ;( ;( :jaut: :jaut:
Неужели это никому не нужно и неинтересно...?????
Constance
Puppy
Puppy
 
Posts: 182
Joined: 21 Apr 2011, 07:57

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby donna-tonna » 10 Jul 2012, 08:39

Lai semināri notiktu, kādam tie ir jāorganizē un kādam ir tie arī jāapmeklē. Jums ir nojausma CIK šāda semināra sarīkošana izmaksā? Šajā valstī, kurā tirgus ir tāds, kāds ir. Vai arī aizbraukt uz citu valsti, lai piedalītos šādā 3-dienniekā? Gerard O`Shea ir sevi pierādījis ļoti daudzās valstīs un cēlis daudzu hendleru līmeni. Tāpēc nedomāju, ka runa ir par (ne)gribēšanu. Jums neviens neliedz šādu semināru saorganizēt. Es būtu pirmā rindā, lai piedalītos tajā.
Varu Jums pačukstēt, ka tie, kam bija iespēja, ir jau šajā anatomijas seminārā piedalījušies un atzinuši to par ļoti izglītojošu, kas, protams, nepadara dzīvi vieglāku tiem, kam nav šādu iespēju. Kā saka, флаг Вам в руки... vai arī не сипте соль на раны!
Ja atklāti, man ir dikti žēl, ka LKF nav atradis par vajadzīgu saorganizēt šo semināru. Protams, par attiecīgu samaksu, bet vismaz uzņemties organizatorisko pusi un tehnisko nodrošinājumu.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Eklēriņš » 10 Jul 2012, 08:57

1) Nav nekādu problēmu piesaistīt arī LKF šādam semināram. Ir jānoskaidro visas izmaksas, semināra plāns, prognozējamais laika periods kur un kad seminārs varētu notikt un jau ar pilnu informāciju pie LKF vadības ar konkrētiem priekšlikumiem un konkrētiem jautājumiem kāds un cik liels atbalsts ir nepieciešams no LKF! He he :viltigs: , kā vienmēr ir vajadzīgs Kāds, kurš uzņemas to visu runāt, rakstīt, stāstīt, skaidrot un organizēt! :velnins: Un zinot kā bieži vien pie mums notiek un to, ka runāt mēs visi gatavi, bet reāli darīt un piedalīties - tāds čušššš vien sanāk, tad šis darbiņš ir ļoti smags!

2) Arī man ir ļoti bēdīgi, ka LV patiesībā NAV kur cilvēks varētu atstrādāt savas hendlinga iemaņas. Visas pieejamās zāles ir aizņemtas ar grupām, kuras vada instruktori vai hendleri, bet zāles, kur cilvēks individuāli un patstāvīgi pie spoguļiem varētu nodarboties - NAV! Bija. Arēna DinoZoo Spicē, bet arī tur visi laiki pēc darbalaika (pēc plkst. 18:00) ir aizņemti ar iepriekšminētām grupām. Tā kā varam turpināt skraidīt pa saviem pagalmiem vien nojaušot kā izskatāmies no malas.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby donna-tonna » 10 Jul 2012, 10:50

Eklēriņš wrote:1) Nav nekādu problēmu piesaistīt arī LKF šādam semināram.

Tiešām? Nekādu? :velnins: Ja mani atmiņa neviļ un info ir pareiza, tad tas jau tika darīts. Tieši konkrētā anatomijas semināra kontekstā, bet tas nenotika. Ja es pareizi atceros, tad problēma bija - izmaksas 8-) Tika arī veikta šāda tāda aptauja, lai zinātu cik cilvēki par konkrētu samaksu būtu šādam 3-dienniekam gatavi. Nav mums tāds tirgus, kā Krievijā, Skandināvijā.
Leiši jau kuro gadu organizē 3-diennieku (nometni) Gerarda hendlinga semināram. Runājām ar viņiem, lai paķer klāt arī šo semināru (kopā vai atsevišķi, man personīgi būtu vienalga). It kā solījās paskatīties, kā būs ar interesentiem. Piedāvāju no savas puses savākt cilvēkus no LV. Acīmredzot tomēr nepavilkās. Ja atklāti, man arī neliekas, ka atvilkt Gerardu uz šejieni ir rentabli, ja nav kāds a la sponsors, kas tomēr sedz kādu daļu no izmaksām. Izdevīgāk un bez (organizatoriskām) galvassāpēm ir aizbraukt kaut vai uz tiem pašiem Helsinkiem uz semināru.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Eklēriņš » 10 Jul 2012, 13:03

donna-tonna wrote:
Eklēriņš wrote:1) Nav nekādu problēmu piesaistīt arī LKF šādam semināram.

Tiešām? Nekādu? :velnins: Ja mani atmiņa neviļ un info ir pareiza, tad tas jau tika darīts. Tieši konkrētā anatomijas semināra kontekstā, bet tas nenotika. Ja es pareizi atceros, tad problēma bija - izmaksas 8-) Tika arī veikta šāda tāda aptauja, lai zinātu cik cilvēki par konkrētu samaksu būtu šādam 3-dienniekam gatavi. Nav mums tāds tirgus, kā Krievijā, Skandināvijā.
Leiši jau kuro gadu organizē 3-diennieku (nometni) Gerarda hendlinga semināram. Runājām ar viņiem, lai paķer klāt arī šo semināru (kopā vai atsevišķi, man personīgi būtu vienalga). It kā solījās paskatīties, kā būs ar interesentiem. Piedāvāju no savas puses savākt cilvēkus no LV. Acīmredzot tomēr nepavilkās. Ja atklāti, man arī neliekas, ka atvilkt Gerardu uz šejieni ir rentabli, ja nav kāds a la sponsors, kas tomēr sedz kādu daļu no izmaksām. Izdevīgāk un bez (organizatoriskām) galvassāpēm ir aizbraukt kaut vai uz tiem pašiem Helsinkiem uz semināru.

:velnins: - mēģināts nav zaudēts!!!! :D

Nu, ņemot vērā, ka lielai daļai no interesentiem ir tikai latviešu un krievu valoda, angļu valoda izstāžu aprakstu līmenī :kanepe: , tad nu Halsinki šai interesentu grupai būs neaktuāli. 8-)

Es domāju, ka LKFs nebūs ar mieru segt visus izdevumus, bet noteiki varētu runāt par kaut kādu konkrētu daļu (lektora ceļš, izmitināšana vai telpu noma vai vēl ko), līdz ar to apmeklētājiem tas finansiālais slogs būtu mazāks, līdz ar to interesentu vairāk. Te ļoti būtiska ir matemātika un spēja visu sarēķināt un izprast cik un kas ir gatavs par ko maksāt.

Tikai atkal tradicionālais jautājums - vai ir kāds, kurš ir gatavs visu šo organizatorisko pusi uzņemties, rēķināt, runāt, darīt un pilnīgi iespējams, ka viss šis process var beigties arī bez rezultātiem :apstulbis: Ņemot vērā, ka mums te pāris ļaužiem viens gana interesants projektiņš jau ir iedīglī, tad papildus neko uzņemties neesmu gatava :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby donna-tonna » 10 Jul 2012, 13:34

Varbūt kāds moders var šo tēmu pārcelt prom no šķirnes tēmas (sākot ar manu 1.komentu). Ja nu vēl kādam rodas interese un vēlme parunāt (kaut ko piedāvāt?) par šo.
Eklēriņš wrote:Tikai atkal tradicionālais jautājums - vai ir kāds, kurš ir gatavs visu šo organizatorisko pusi uzņemties, rēķināt, runāt, darīt un pilnīgi iespējams, ka viss šis process var beigties arī bez rezultātiem

drošvien, ka kāds ir. tikai vairākus gadus jau maskējas :huh: ja nu vienīgi constance piekristu glābt LV hendlerus.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Constance » 10 Jul 2012, 19:09

donna-tonna, не стоит утрировать в данном вопросе. Для меня выставки некий элемент "отвлекаловки от бытовухи". Я люблю своих собак, но не стану активным заводчиком. Не те годы. Что бы построить и закрепить свою заводскую линию, требуется не один десяток лет, у меня их нет в запасе. Поэтому, моя сука отдаётся под аренду в известный питомник, который может развивать свои планы и решать поставленные задачи.
И на другие страницы я не пойду, потому...как.. любая инициативы наказуема. Я вижу простых владельцев РР, вижу как они работатют в ринге и, из вполне приличной собачки делают колченогую табуретку. А российский хендлер Анастасия Харитонова из колченогой этажерки делает конфетку, которая выигрывает ЧМ и ЧЕ. Одну из этих собак все видели в Огре ...И что, никого не шокировал вид этой простенькой собаки, совсем не чемпионского уровня? Ну, это всё лирика.
По ценам, на российский рынок ориентироваться не стоит. В Москве всё в шёлке и золоте. В той же России есть ЗАМКАДЬЕ, где успешно работают несколько блестящих хендлеров, по умеренным ценам. А в Москве есть Арена, и за ней нам не угнаться- это точно. Тот же Герард успешно проводил семинары и мастер- классы в словакии, по вполне доступным ценам, на порядок ниже российских.
Два года назад успешно проводился семинар с Эмилией Гайдуковой у нас в Риге, по реальным для нашего кармана ценам, вполне доступным обывателю, в удобном месте и в подходящее время.
ИМХО, заковырка в том, что рынок у нас маленький и если владельцы начнут активно и грамотно выставлять своих питомцев, ведущие хендлеры, потеряют рынок. А это им нужно? Прошу не забывать, что собачки- это не дешёвое хобби. Как известно любое хобби кормится, а не кормит.
И подходящие плошади можно найти. Нашёл Андрей Щербин хороший зал и смог его оборудовать. Почему бы не договориться с ним об аренде?
Если взять блокнотик в ручки и подсчитать сколько простой владелец тратит на наёмного хенлера за год, два, три, то стоимость уроков по мастер- классу не покажется недосягаемой.
Ещё раз хочу заметить, не за себя радею. В породе достаточно молодых и продвинутых, которым стоит немного поучися, что бы иметь понятие об анатомии и био- механике и повысить уровень показа своих питомцев, что бы знать где, какие недостатки можно скрыть, а где компенсировать за счёт самой собаки.
Не уверена, что ЛКФ этим будет или должно заниматься. У них другие задачи.
А " под лежачий камень вода действительно не течёт"..... ;(
Вот несколько специалистов, с которыми можно было бы вести переписку относительно семинаров- Виталий Бельский, Лариса Иванова, Мария Ев....( пит. фараонов "Пожар в Кремле")
Constance
Puppy
Puppy
 
Posts: 182
Joined: 21 Apr 2011, 07:57

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby zukins » 19 Jul 2012, 14:18

Cikos sestdien ir RR rings VI grupas izstādē?

edit: atradu izstāžu sadaļā, 14:55 - 15:50. kaut kā iepriekš skatījos un neredzēju :sarkstosa:
Last edited by zukins on 19 Jul 2012, 21:14, edited 1 time in total.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Korland Rein » 19 Jul 2012, 14:50

Sakiet lūdzu, meitenes, ko Gerards Jums spēs dot vairāk kā Baiba kinologu kursos? 8-)
Vai anatomija nav viena? Es domāju par Eklēriņš un donna-tonna? Nezinu par Constance, bet, ja kursi nav izieti, tad ums lietderīgi būtu noklausīties Baibas lekcijas anatomija. Sarunājiet, viss iespējams!
Ja kadam būtu interese par šādu semināru LV valodā, Baiba ļoti labi un ar visiem piemēriem to pasniegtu RU un LV, protams, par attiecīgu samaksu kā tas pieklājīgi pienāktos.
Vai es kaut ko ne tā sapratu?
Gerards ir vnk modes lieta, kas šobrīd pārņem visu RUS un nu ir tur - Lielvalstī uz izķeršanu.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Eklēriņš » 19 Jul 2012, 17:48

Gan Eklēriņš, gan donna-tonna iepriekšminētos kursus jau ir beigušas un Baibas anatomijas lekcijas gan noklausījušās, gan sekmīgi nolikušas eksāmenus :dzimene:

Es teiktu tā - esmu apmeklējusi hendlinga apmācības pie Staļinas, Kenigsvaldes un Gerarda, un katrs no viņiem ir iemācījis, parādījis ko jaunu un interesantu, no katra ir bijis kas vērtīgs ko uzzināt, iemācīties un saprast. Tieši tādēļ eklēriņi, donnas-tonnas u.c. vēlas vienu priekšmetu, mācību u.c. apskatīt no dažādām pusēm, pie dažādiem pasniedzējiem, ar dažādām metodēm, pieejām utt. Jo vairāk zinu, jo vairāk gribu uzzināt!!!!!!

Un Baibu es regulāri satieku LKF un klubu organizētajās lekcijās, semināros, jo par spīti viņas milzīgajai pieredzei un zināšanu bagāžai, arī viņai ir jautajumi uz kuriem tiek meklētas atbildes, arī viņa grib uzzināt ko, ja ne jaunu, tad no cita skatu punkta, citu valstu pieredzi, pētījumus, secinājumus utt.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby donna-tonna » 19 Jul 2012, 19:39

Jā, mēs ar eklēriņu teicamnieces :meitenedejo:
pilnībā piekrītu eklēriņa rakstītajam un par sevi piebildīšu, ka katrs, pat vis... ēēēē... tizlākais seminārs (jā, arī tādi ir bijuši, bet, par laimi - par velti), liek par kaut kaut ko aizdomāties. Vienmēr un visur var izlobīt kaut ko priekš sevis noderīgu. Protams, jāpatur prātā, ka neviens nav anatomijas / apmācības / hendinga guru. Šeit (LV) Baibas R. lekcijas ir vienas no vērtīgākajām, ko vispār suņinieks var vēlēties. Pietiekoši sarežģītas un dziļas, lai nebūtu "kaut kur jau dzirdētas", bet tiek pasniegtas tik perfekti, lai visu saprastu un nesajustos, kā idiņš augstākās matemātikas kursā (pieļauju, ka anatomiju var arī tā pasniegt). Es nedomāju, ka kāds varētu aizstāt Baibas lekcijas, bet papildināt gan. IMHO Baibas lekcijas un zināšanas ir tās, kāpēc LKF kursi vispār rullē. Tas ir kā ābeci mācīties - var to pasniegt ar vienkāršiem burtiem, bet var piedzīmēt klāt bildīti katram burtam vai pierakstīt atbilstošu dzejolīti ar atskaņām. Džerarda anatomijas kurss ir pasniegts nedaudz savādāk, nekā Baibai. Baibai tā ir vairāk anatomija tajā klasiskajā izpausmē - "ar kaulu skaitīšanu", Džerardam - ar kustību dinamikas atspoguļojumu un pareizas suņa anatomijas prezentēšana atbilstoši šķirnei. Es pieļauju, ka arī Baibai nebūtu nekas pretī noklausīties Džerarda anatomijas kursu, kaut nu viņu par dumu noteikti neviens nenosauks. Kursi (jebkuri, vēl jo vairāk, ja tas ir masterclass) ir tas pats, kas skatīties kino, lasīt grāmetu - mēs taču visi zinam, ka beigās viņi tāpat bučosies, sižetu jau īpaši jaunu neizdomāsi un pasauli nepārsteigsi, viss ir paredzams, bet visus interesē tā "mērce", kādā tas viss tiks pasniegts. Man patīk Džerarda lekcijas, viņa piemēri, praktiskās nodarbības, publikas iesaistīšana piemēru rādīšanā. Un tam nav nekāda sakara ar modi. Ja man būtu iespēja, es apmeklētu arī Cēzara Milana lekcijas, kaut, skatoties viņa video, neesmu viņa fane. Man liekas, ka zināšanu nekad nevar būt par daudz, tas tikai paplašina horizontu. Un es nevienu mirkli neteiktu, ka Džerarda nodarbības ir kaut kas ūber krutāks, nekā Baibas lekcijas, bet - savādāks gan.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby ajame » 20 Jul 2012, 20:35

Pirms pāris gadiem biju uz šo semināru Lietuvā. Goda vārds, gribu vēlreiz|!!! Tās bija fantastiskas 2 dienas, kaut arī lietuvski neko nesaprotu un ar anģļu valodu man arī ir kā ir. Ja tāda iespēja būtu LV, es noteikti apmeklētu šo semināru vēlreiz!!!!
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby donna-tonna » 20 Jul 2012, 21:00

Cik man zināms, Lietuvā, tāpat kā Rīgā, Džerardam ir bijuši tikai hendlinga semināri.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby ajame » 20 Jul 2012, 21:03

Jā, biju uz hendlinga semināru. Kad jau uzrakstīju, tad tik izlasīju, ka runa ir par antomijas semināru. :)
Bet tik un tā, pie Gerarda gribētu tikt vēl kādu reizi. Patīk viņa stils- viegli un saprotami :)
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Ezis » 23 Jul 2012, 09:04

Kā man tieši šodien te gadījās ienākt :tikainesaki:
(sen nelasu šo topiku, jo, sorry, esmu par slinku palagiem citā valodā...)

Es laikam esmu vienīgā (atvainojos, ja vēl kāds tomēr ir starp laimīgajiem), kas ir apmeklējis gan Baibas anatomijas lekcijas, gan Gerarda anatomijas kursus Helsinkos (MILZU paldies sponsoriem). Mana angļu valoda arī varēja būt labāka, bet tās tiešām bija 3 superīgas dienas, kas liek uz suņiem paskatīties mazliet savādāk un varbūt arī pārvērtēt savu priekštatu par anatomiju.

Eklēriņ, man prieks par Tavu optimismu ;) Es arī biju tuvumā, tāpāt kā donna tonna, kad tika mēģināts dabūt kādu naudu priekš šāda semināra pie mums... :aizlaimes:

Korland Rein komentāru nemaz negribas komentēt... Mēs visi esam pieauguši cilvēki un varam paņemt no katra skolotāja to, kas mums ir piemērots. Nosaukt kādu, gudrāku par mums, tikai par modes lietu...
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby maksis » 23 Jul 2012, 16:01

donna-tonna wrote:Cik man zināms, Lietuvā, tāpat kā Rīgā, Džerardam ir bijuši tikai hendlinga semināri.

Bija arī anatomijas. 8-)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Constance » 25 Jul 2012, 08:09

Дорогие девочки( разрешите так обращаться к общей массе), в правильном показе собаки очень важна специфика породы, помимо анатомии. Набольшой пример- экспертиза господина Мюллера. Новички в ринге его не интересуют....совсем, с какой бы классной собакой не вышли в ринг. Первое, на что он смотрит ЛИЦО, а далее- собака в статике, замерла, не мельтешить, не кормить, сосисками перед мордой не трясти. Собака должна быть эффектная, с заинтересованным выражением.
Вот такие мелочи и разьясняет профессиональный хендлер, с многолетним стажем и опытом. А при более тесном знакомстве подскажет какому эксперту, что нужно подать и под каким соусом. Идти под немцев или экспертов южан- это две разные вещи, разный показ собаки, совершенно разная манера поведения хендлера в ринге и другой подход к выбору одежды.
На российских сайтах имеется много видео с различных ЧМ и ЧЕ. Наиболее удачно и выразительно с РР работают в ринге Анастасия Харитонова, Лера Чернова и Юлия Мякотина. Блестящий хендлинг и великолепные результаты взаимосвязаны. На Хантере и СП можно скачать эти видео и учиться по ним. Очень полезно и ничего не будет Вам стоить.
Для наглядного пособия по анатомии РР можно пользоваться графикой известного эксперта и заводчика Яна Коппенса.

Image
Пояснение Стива Робинсона.

Image

Image

Image

Image

http://www.rhodesianridgeback.com.br/pages/pc1.html

( Щелкать на чёрный треугольник в справа, внизу , будут открываться новые странички по разбору статей РР)
Constance
Puppy
Puppy
 
Posts: 182
Joined: 21 Apr 2011, 07:57

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Constance » 25 Jul 2012, 09:37

http://www.rhodesianridgeback.com.br/page_59.html
Смотреть -RR in the World, Ranking RR
Constance
Puppy
Puppy
 
Posts: 182
Joined: 21 Apr 2011, 07:57

Re: Rodēzijas ridžbeks / Rhodesian Ridgeback

Postby Constance » 27 Jul 2012, 09:59

Совсем недавно в польше прошёл семинар с Gerard Oshea по хендлингу. Отчёт риджбечников...

Image
Constance
Puppy
Puppy
 
Posts: 182
Joined: 21 Apr 2011, 07:57


PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests

cron