Šnauceri / Schnauzers

Dog Breeds

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby arabs » 20 Jan 2010, 15:36

jāsāk aktivāk staigāt pa sabiedriskajām WC :mrgreen:
User avatar
arabs
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 18 Jan 2010, 20:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 21 Jan 2010, 10:58

Taras šodienas rīts, aprakstīts skypā:
es: labi gulēji? :D
mana meita: aha, ja neskaita to, ka man kaads gribeeja noeest visu matus, grauza mani, Eniju un Robi. un 5 min no vietas reeja uz Robi. kameer vinjam apnika un vinjsh pateica, ko par to visu domaa. tad mees aizgaajaam guleet un 9:30 visi piecēlāmies jo dazhai labai vajdzeeja churaat un kakaat, bet vinja jau to nedariis klusama, taadeelj dariija to ar pompu. saakumaa grauza mani, tad Eniju, tad Robi, tad pakakaaja, uzskatiija par vajadziigu vellreiz pagrauzt mani un Robi. un tad siikajai apnika ar mums njemties un izdomaaja, ka ir nogurusi un aizgaaja gulet. bet mums ar Eniju protams miegs vairs nebija praataa, taa nu mee abas tgd shiverejam, kameer siikaa sveetlaimee gulj! taa vot :D
es: cik mīļi! :mrgreen:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 21 Jan 2010, 12:33

Nee, mani beerni ta nedara.
Plkst 5:09 no riita. Zvana mans modinaataajs. Pie pirmajaam skanjaam kuceeni lec gaisaa, saslejas divkaajaas pie manas gultas un skalji zinjo - MODINAATAAJS ZVANA! TEV JAACELJAS! :twisted: Es saku - jaa jaa, zinu, ka modinaataajs zvana. Kushhh! Nu labi, naaciet abi gultaa! Beerni tiek iecelti gultaa un mees chetrataa (es, Saara un divi sunja beerni) turpinaam saldi shnjaakt. :mrgreen:
Peec kaada laika es saku - viss! Tinaas visi no manis nost! (mazie gulj man virsuu zem segas un Saara virs segas). Jaaceljas! Siikie zhaavaajas skalji skalji - mees esam pamodushies! Vai visi dzirdeeja? Nee? Labi, zhaavaajamies veelreiz!
Es skrienu, lecu dreebees, lai izvestu siichus laukaa un vinji nepieslapinaatu manu gultu. Uz griidas arii biistami laist - toch iztecees no kuceniem viss saturs :mrgreen:
Uz to briidi pulkstenis raada 5:45 :twisted: un mees ejam uz mezhu.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 21 Jan 2010, 13:33

Sveicies Korfai pirmajaa darba dienaa!!!!! ;)
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 21 Jan 2010, 14:11

Korfa
;) veiksmīgu darba sākumu

ezhuks
Kāpēc tik agri liec modinātāju???
Mums laikam vieglāk. Modinātāju lieku 7.30. Ja ne trakie skolotāji, kas liek nultajās stundās pulciņus (8.15), vispār celtos 8.00. Tā mazu pilsētu priekšrocība - līdz darbam, skolai jāiet 5 min :) Ja Dora ir uz grīdas, tad, protams, līdz ar mūsu kustēšanos sāk kustēties arī viņa. Ja gultā, tad varam kustēt - viņa guļ ! Miegaina pati stiepju viņu miegainu ārā un viņa minūtes laikā arī visu uzreiz izdara. Jau laikam sapratusi, ka ātrāk izdarīs, ātrāk migā atpakaļ tiks :mrgreen: Nākam atpakaļ un viņa iet gulēt. Bija gan viens rīts, kad pierausos 5.00, bailēs, ka čurās (pirmajās dienās), bet biju nejēgā saģērbusies (sporta jaka, kapri bikses un armijas tipa vīriešu zābaki). Protams, satiku meitas skolotāju! :lol: 5.00 no rīta veda savu suni. Tagad pirms 7 nekādu valkāšanos! Neesmu spējīga. :lol:
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Laura » 21 Jan 2010, 14:27

Vo, vo - šitos maniakālos pedagogus laikam nekas nevar izārstēt! Manam nabaga bērnam KATRU rītu stundas sākas 8,15. Jautājums - nafig? Kāpēc man mazais cilvēks ir jāpurina ārā no gultiņas nakts vidū, jāsatuntulē un jāsūta tumsā? Protams, ap divpadsmitiem jau viss ir cauri.
P.S. Suņi turpina gulēt vismaz līdz desmitiem, tāda mums ir ierastā kārtība.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 21 Jan 2010, 14:51

šādi mēs guļam (Tara)
Image :mrgreen:
es nezinu, kā viņa to dabū gatavu :mrgreen:
un tā, kad esam nodzīti
Image
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 21 Jan 2010, 15:13

BaibaB[

:lol: :lol: :lol: Kā viņa pamanās tā noturēties :lol: :lol: :lol:
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 21 Jan 2010, 19:24

Paldies, man bija burvīga darba diena! Neko nesapratu un vēl atnāca meils par algas samazinājumu... :twisted: Labi ka pilnīgi visiem samazināja.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Zuks » 22 Jan 2010, 09:31

Korfa wrote:Paldies, man bija burvīga darba diena! Neko nesapratu un vēl atnāca meils par algas samazinājumu... :twisted: Labi ka pilnīgi visiem samazināja.

Vo, vo - tipiski latviešagarā - nu un, ka man samazināja, galvenais, ka cietiem samazināja!!! :D Nu, bet tak vieglāk ap sirdi kļūst - neesi nelaimē viens!!! :lol:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 22 Jan 2010, 09:53

Mums pirmie upuri - mazās meitas bibliotēkas grāmata. :? Kā meitene teica - sagrauza tā, ka VAR redzēt (citas apdriskātas jau bibliotēkā) Nu tāds grauzējsuns .... Vakarā mēģināšu nobildēt darba varoni . :lol: Varētu dullumu izdzīt ar skriešanu pa āru - tak auksti un, galvenais, kājas slīd (i mums, i suņam) :D
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 22 Jan 2010, 15:54

otawa
Aha! Apguusiet prasmi sleept liets TAA, lai sunC neatrod :mrgreen: Maneejie arii prot atrast visneiedomaajamaakaas vietaas. Arii pidzhammu man no spilvena apkashas izkjeksee, kaut es iebaazhu dzilji un taalu. Vakar piekjeeru meiteenu, kad vinja liidz pusei bija zem spilvena iebaazusies, lai dabuutu pidzhammu aaraa. Un kaa tiek skrieties, taa taisnaa viilee uz vannas istabu un pakjer shvammi un tad abi laimiigi skraida. Shito laimiigo smaidu purnaa!! :D
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby arabs » 22 Jan 2010, 16:23

mana iepriekšējā miteliene šitā gulēja, kā Tara. Viņai tā patika, jo pati tā vislaik speciāli darija, ka uzliek priekšdalju uz krēsla vai divāna, bet pakalkājas ir zemē, kad aizmieg, tad jau tur visādas pozas sanāca :mrgreen:
BaibaB, a Tara izskatās būs isāka un masivāka par Eniju?
User avatar
arabs
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 18 Jan 2010, 20:04

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 22 Jan 2010, 17:26

:?
Image
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby arabs » 22 Jan 2010, 17:41

jauku grāmatu "palasija" :D Šnauceriem man liekas piestāv Pepija ;)
User avatar
arabs
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 18 Jan 2010, 20:04

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 22 Jan 2010, 21:21

Dōrinja ir liels malacis! Sveiciens vinjai no braalja un maasas! Shamie shvammes visu laiku plucina ;)
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 22 Jan 2010, 21:23

Manas shiivakara vakarinjas. Pagatavoju ljulja kebabu. Mums darbaa saimnieko pa eestuvi armeenju restoraans Akhtamar un gatavo BRRRRRIESMIIGI garshiigi, tad nu es arii maajas gribu kaut ko no armeenjiem :lol:

Image
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Ligita555 » 22 Jan 2010, 21:48

ezhuks !!! Nu kāpēc uz nakti tādas lietas jārāda ? :twisted: Siekala notecēja :|
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 23 Jan 2010, 10:56

arabs wrote:mana iepriekšējā miteliene šitā gulēja, kā Tara. Viņai tā patika, jo pati tā vislaik speciāli darija, ka uzliek priekšdalju uz krēsla vai divāna, bet pakalkājas ir zemē, kad aizmieg, tad jau tur visādas pozas sanāca :mrgreen:
BaibaB, a Tara izskatās būs isāka un masivāka par Eniju?

Tara, izskatās, ir vienīgā no mūsu trijotnes, kas guļ kā gludeklis, ne Enija, ne Robis tā neguļ.
par atšķirību no Enijas es nemāku īsti teikt. krūtis ir platākas nekā Enijai, izskatās, ka galva arī būs, bet es neesmu nekāds anatomists, lai spriestu, īpaši tādā mazā vecumā.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 23 Jan 2010, 10:59

ja runājam par graušanām, tad šim te mazajam šnaucerbebram graušanas instinkti strādā par visiem 200%. grauž mēbeles (kur nav nosmērēts, šodien iešu pirkt Filalgon - ja pareizi pa telefonu saklausīju), grauž Eniju un Robi, grauž kociņu, smirdekli, visu, kam tiek klāt. bet mūsmājās cilvēki ir daudzmaz izdresēti, maz ko atstāj suņam sagraušanai :mrgreen:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests