Šnauceri / Schnauzers

Dog Breeds

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 17 Jan 2010, 21:30

BaibaB wrote:šajā bildē Dora, ja tas, ezhuk, kalpo par mierinājumu, man kaut kādi atgādina Tevi ;) :D

Nu paldies! :mrgreen: Shitaadus komplimentus veel neesmu dzirdeejusi :twisted:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 17 Jan 2010, 21:32

Monai jaunas bildes būs pēc trešdienas friziera apmeklējuma :) tagad tāda nedaudz noaugusi, gaida... Man jau nagi nejēgā niez kaut ko griezt!
bet nu lūdzu, šīs nedēļas bildes...
Image
un skrienošais suns
Image
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby brex » 17 Jan 2010, 21:34

BaibaB wrote:
brex wrote:Neko sev - - dazi progrese loti strauji :) APsveicu :D un es vel brmezjos ar 2.suni!!!! :D

labi, labi, tiksim lidz Spilij!!! :)

paldies ;)
ko tur vairs bremzēt, man izklausījās, ka pat Margarita šodien palika domīga :D
bet, ja brauksi, tad ar februāri, jo tad mums būs visas potes un varam sākt iekarot teritoriju.


man jau liekas, ka Margarita pec Betas posta darbiem vel ilgi domas :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Lexy » 17 Jan 2010, 23:13

Hello, jaunajās mājās!!!! Skatos, te jau traku trakā rosība! Nu, tad es ar mazliet izpaudīšos :)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Lexy » 17 Jan 2010, 23:15

Baib, visu cieņu :) Man pat bij neliels šoks, bet nu - super ar tavu apņēmību ;) Tā turpināt, un drīz sasniegsi mūsu apjomus :lol:

otawa, mazā īsta lellīte, melna oglīte ;)

Lai abas meičas aug veselas un laimīgas!
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 18 Jan 2010, 09:00

Lexy, ļoti pazīstami kadri, sniega pikas priekšā un pakaļgalā :D

paldies, cīnamies un "ķeram momentus", sanāk pat gluži labi. ne, ne, trīs lietas ir labas lietas, un pie tā es palikšu. man pašai bija mazliet šoks, jo es jau braucu tikai frizēt Eniju, bet mājās atbraucu ar diviem :lol: to vajag mācēt. tikai dievs vien zina, kas tur tagad mājās darās.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 18 Jan 2010, 09:04

Tāpēc pie kucēniem, tādas kā mēs, braukt nevaram :D
Mona tika pie jauna paklājiņa, tāda milzīga, koridorī, un tik guļ, guļ un guļ, bet tur vieta vēl viemaz vienam cvergam...
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby dresetajs » 18 Jan 2010, 10:44

16.01. notika kartēja ISC kanisterapjias aktivitāte, kur debitēja arī miniatūrais šnaucers (p/s) Hildebert`s Estere (Era):
Image

Image

Image
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Lexy » 18 Jan 2010, 10:55

Korfa wrote:Tāpēc pie kucēniem, tādas kā mēs, braukt nevaram :D
Mona tika pie jauna paklājiņa, tāda milzīga, koridorī, un tik guļ, guļ un guļ, bet tur vieta vēl viemaz vienam cvergam...

Nu, Korf, ko lai tev saka - tu sāc atpalikt :twisted: Un ja jau Baiba tika galā ar savu vīrieti, tad jau tev ar ir vērts mēģināt ;)
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 18 Jan 2010, 11:01

nea, man šis vīrietis ir dikti vajadzīgs, pārāk labs ira :D
tad nu labāk tikai viens suns mājās :)
kā laiks skrien, un tā ceturtdiena ir tiiiik tuvu...
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 18 Jan 2010, 11:01

Lexy wrote:Nu, Korf, ko lai tev saka - tu sāc atpalikt :twisted: Un ja jau Baiba tika galā ar savu vīrieti, tad jau tev ar ir vērts mēģināt ;)

:lol: Diezin vai Korfa grib taadu pashu iznaakumu kaads ir Baibai :mrgreen:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 18 Jan 2010, 11:35

jā, mēs ar meitu vakar smējāmies, ka liksim iepazināšanās sludinājumus. meklējam vīriešus (atbilstoši manam un viņas vecumam), atsaukties tikai suņu mīļotājus, šnauceristiem tiks dota priekšroka. kā jūs domāt, cik gara būs rinda? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 18 Jan 2010, 11:38

ha, domāju ka kādam šāds sludina'jums liktos saistošs... savādāk visi kā viens un visi tizli :D te vismaz odziņa ir :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 18 Jan 2010, 11:43

bet es vispār sāku funktierēt un uztraukties. lasu Rotveileru tēmu, prātoju, kā manas divas kuces ar laiku sadzīvos... uzdevu šo jautājumu arī Oksanai, viņa teica, ka visam jābūt kārtībā, lai es neuztraucoties.
pagaidām Tara ir maza, 2,5 mēneši un viņu "sargā" kucēna vecums, bet kā būs vēlāk, kad abas būs pieaugušas? SOS, Lexy, Siemens, kā jūsu meitenes sadzīvo, nekaujas, kamēr neviena nav mājās? nav viena būrī jātur? dresetajs, varbūt ir kādi padomi, ko ieteikt?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby dresetajs » 18 Jan 2010, 11:50

BaibaB
Pievērst lielu uzmanību suņu audzināšanai un fiziskai noslodzei :P
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Lexy » 18 Jan 2010, 12:14

Oi, Baib, šito par vīriešiem jūsmājās laikam biju palaidusi garām :oops:

Par sadzīvošanu, nu, principā, cik esmu dzirdējusi - cvergu kuces kaut kā nav tik agresīvas un tik ļoti nekārto savu hierarhiju barā, parasti problēmas ir pie lielākām šķirnēm. Es gan nezinu, kā ir pie miteļiem. Manas trīs meičas reizēm viena uz otru paskatās greizi, mēģina paplūkties, bet ātri pierimst, biežāk tas ir tagad, kad kucēni mājās, jo tad mamma šos baigi grib vaktēt un viņai reizēm šķite, ka pārējās divas ar viņiem pārāk " traki" spēlējās :lol: Bet tā es neteiktu, ka mums ir kādas sadzīvošanas problēmas. Gan jau jums arī viss būs ok, viņas tak abas vēl tev galīgi jauniņas, augs kā māsas ;)
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby maksis » 18 Jan 2010, 12:20

Lexy wrote: cvergu kuces kaut kā nav tik agresīvas un tik ļoti nekārto savu hierarhiju barā, parasti problēmas ir pie lielākām šķirnēm.

Tas tak nav no suņa lieluma atkarīgs! ;)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Lexy » 18 Jan 2010, 12:24

maksis wrote:
Lexy wrote: cvergu kuces kaut kā nav tik agresīvas un tik ļoti nekārto savu hierarhiju barā, parasti problēmas ir pie lielākām šķirnēm.

Tas tak nav no suņa lieluma atkarīgs! ;)

Nē, maksi, es jau nesaku, ka no lieluma, es ar to domāju, ka lielie parasti spēj tad izplosīties ne pa jokam un nodarīt viens otram lielāku skādi ;) Un es parasti arī esmu dzirdējusi, ka tie ir suņi no liela izmēra, parasti dienesta šķirnēm - rotveileri, kaukāzieši utt. Mazie likam biežāk raduši, ka viņus tura vairumā :lol:
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 18 Jan 2010, 12:29

domā... :?: paskaties, kādi cvergiem žokļi! proporcionāli ja ne vēl lielāki kā kaukāzietiem (pret ķermeni). ja divas cvergu kuces liekas viena otrai pie rīkles, tad postījums jau ir tikpat liels kā divām kaukāzietēm - caurumi kaklā, noplēsta auss vai kaut kas tikapt traks. tikai izmēri mazāki, bet postījumi tādi paši, es tā domāju.
tāpēc es sāku par to domāt laicīgi.

ja kucēm vecuma starpība ir nepilns gads, 10 mēneši, es ļoti ceru, ka viņas sevi uztvers kā vienaudzes un māsas...
par slodzi arī domāju, bet tik un tā vajadzēs iziet kursu, lai ievirze (man) būtu pareiza.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Lexy » 18 Jan 2010, 12:33

Baib, nu, mazākus tomēr vieglāk ir izšķirt nekā liela izmēra. Ai, bet neķer kreņķi, domāju, ka Oksana tak zina, ko saka, būs viss ok ;) Nu nav šnauceri tik ļoti tendēti uz plūkšanos savā starpā, vismaz manējie nav, un cik zinu, arī citur nav.
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 26 guests