Šnauceri / Schnauzers

Dog Breeds

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ingars » 06 Jun 2017, 16:09

Apsveicu vejameita šnauceri ir super suņi aiz austraļiem otrie he he jo mans suņu suns ir šis šķirnes, Bet meitiņa skaistule šnaucers pipari ar sāli nu jau mamma brīnišķigiemkucēniem kuri visi ir pie jaukiem saimniekiem un daži izstādēs jau nopelnījuši atzinibu un vietas bet tas tā. KAD es ņēmu šnauceru nezināju ar neko īpašu paļāvos uz labas treneres ieteikumu un neesmu kļūdijies ne ar Audzētavu no kuras ņemu ne ar suni . mājās viņu nemana bet laukā pastaigās viņa ir īšts šnaucers ar šķirnei atbilstošu temperamentu. Mājās spalvu nav vispār suns tiek trimēts nevis dzīts ar mašinu jo tas vairs nav šnaucers te domāju kažoka kvalitāti un spalvas struktūru. Ēdiena ziņā nav izvēliga bet protams ka jādod laba bariba un parasti ko iesaka audzētāja. Gudri viņi ir ļoooooti un arī pārbaudīt vai tomēr nevarēs darit pēc sava prāta .
Bet tā super šķirne visās krāsu variācijās. :dejosuns:
Image

Image
User avatar
ingars
Junior
Junior
 
Posts: 621
Joined: 28 Nov 2010, 19:49
Location: Liepaja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 09 Oct 2017, 20:41

Image
Mīļajai Dorai dzimšanas diena- 8 gadi
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 03 Feb 2018, 14:06

8 gadus atpakaļ es raportēju par mazās haizivs Taras ierašanos mūsu mājā. un nu Taronis ir jau (!!!!!) veterāns. Ārprāts, bet fakts, laiks neskrien, laiks lido.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ingars » 01 Jul 2018, 08:28

Podziņa (Dinamunde Korsika)
Image
Image

Image
User avatar
ingars
Junior
Junior
 
Posts: 621
Joined: 28 Nov 2010, 19:49
Location: Liepaja

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 16 guests