Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Dog Breeds

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 10 Feb 2015, 19:59

Nē, nav runa tikai par agility, bet par dažādām aktivitātēm, iespējām, ko darīt kopā ar suni :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 10 Feb 2015, 20:01

Šodien bija tik brīnišķīgs laiks, ka nespeju nepadalīties :)

Image

Image

Image
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ingo » 12 Feb 2015, 08:19

Alpina arī, ja interesē vienkārši aktivitātes kopā ar suni, var nākt uz kanisterapijas treniņiem. Vienīgais nosacījums- sunim jābūt draudzīgam, gan ar suņiem, gan cilvēkiem. Jāsadzīvo arī ar pūkainiem špiciem. Ir pieredze, ka dažiem nopietniem suņiem viņi nepatīk (bet nekas personīgs ;) ), to jau tiekoties redzēsim. Varbūt kļūst par labākajiem draugiem :-) .
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 15 Feb 2015, 12:10

Alpina wrote:Šodien bija tik brīnišķīgs laiks, ka nespeju nepadalīties :)



Alpina, kur var tik skaistu skatu baudīt?

Šodien iesmaidīju par savu meiteni. Izteikta pūce. No rītiem nu nekādi nevar pielauzt padauzīties. A man ta vajag nokausēt viņu, lai labāk miegs nāk kamēr esmu darbā. Laukā piekrīt tikai nokārtoties un tad apsēžas un knābā. :D Es varu lēkāt vai nelēkāt apkārt ar kociņu vai gardumiem - viens pīpis. Mājās un gulēt. A vakaros nevar noslāpēt to enerģiju. :D

Un vel atskaitīšos ko iemācījāmies (jāpalielās tak :D) savu divarpus mēnešu vecumā mākam sēdēt, gulēt, dot ķepu vienu un otru, komandu "paliec" (cik nu bērnam tā koncentrēšanās, bet uz otru istabu varu aiziet), iet mierīgi garām uz zemes samestiem kārumiņiem desas un siera veidolā, novērsties no iekāres objekta, kad saka FU (laukā ar sūdu ēšanu gan nestrādā :D) , un aizvakar iemācījāmies velties. Riktīgs prieciņš man par tik atsaucīgu kucēnu. Pagaidām gan trenējamies mājās. Būs laukā siltāks bik tad jau arī sāksim pa lauku trenēties. Man patīk tā klikšķa metode :)

Vienīgais par ko sāku uztraukties. Laukā viņai visas tantes uz 50+ un bērni ir lielie draugi. Ja nav pie pavadas, tad atsaukt ir neiespējami. Tas pāries vai kaut kāds veids ir kā panākt, lai nenesas klāt līdz ko ierauga kādu nākot tuvāk? Itkā visu laiku trenējamies atskriet, kad saucu. Tad, kad paskatās uz mani ir klikšķis, un kad pieskrien klāt, tad ir klikšķis un kārums.
Kamēr maziņa tikmēr jau cilvēkiem ir "Vaaai kāds smuks sunītis". Kas būs, kad būs liela pat bail iedomāties, nav jau nekāds "Badijs spēlē tenisu" kas visiem patīk:D
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 15 Feb 2015, 14:05

Fleurie wrote:Vienīgais par ko sāku uztraukties. Laukā viņai visas tantes uz 50+ un bērni ir lielie draugi. Ja nav pie pavadas, tad atsaukt ir neiespējami. Tas pāries vai kaut kāds veids ir kā panākt, lai nenesas klāt līdz ko ierauga kādu nākot tuvāk? Itkā visu laiku trenējamies atskriet, kad saucu. Tad, kad paskatās uz mani ir klikšķis, un kad pieskrien klāt, tad ir klikšķis un kārums.
Kamēr maziņa tikmēr jau cilvēkiem ir "Vaaai kāds smuks sunītis". Kas būs, kad būs liela pat bail iedomāties, nav jau nekāds "Badijs spēlē tenisu" kas visiem patīk:D


Uzmanības pārslēgšana - ja līdz cilvēkam nav tikusi, tad var mēģināt dot kādu komandu, lai izpilda un aizmirst par interesanto citur. Vai pat vienkārši, kamēr nav aizskrējusi prom, dot komandu - "nedrīkst" vai "šurp", a gabalu nostāk un ļoti atalgot par izpildi, slavēt, priecāties. Ja ir aizskrējusi jau pie cilvēkiem, tad vajag kaut ko viņai ļoti pievilcīgu, lai nāktu atpakaļ. Kad mans suns bija maziņš un grūti atsaucams no citiem suņiem, ņēmu līdzi pīkstošu bumbu vai mantiņu, kas strādāja gandrīz vienmēr. Vai esmu izmantojusi arī plaukstu plaukšķināšanu, vismaz manējam arī strādāja labāk par pliku "šurp".
Man jau šķiet, ka ar pieaugšanu tā sajūsma par cilvēkiem mazliet pierims vai vismaz nebūs tik vētraina un suni varēs vieglāk savākt. Vēl maza.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby pixy » 15 Feb 2015, 14:56

Fleurie wrote: Tad, kad paskatās uz mani ir klikšķis, un kad pieskrien klāt, tad ir klikšķis un kārums.
Noteikumu pārkāpšana :noliedz: . Pēc klikšķa VIENMĒR jāseko apbalvojumam. Klikšķis pats par sevi nav nekas - tikai laba darbiņa fiksācija. Tas ir kā Tu nostrādāsi mēnesi, priekšnieks pateiks, ka forši, bet algu izmaksās tikai pēc otrā mēneša, arī pasakot, ka forši. Alga bija par pirmo vai par otro mēnesi? Ej nu sazini. Nesaņemot apbalvojumu pēc klikšķa, suns var vienā brīdī izdomāt, ka tas klikšķis nav nekas vērtīgs un nepievērst tam uzmanību. Ja gribi ar šo metodi mācīt pienākšanu - neizlaid apbalvojumu. Suns jau nāk tāpēc, ka gaida, ka kaut ko saņems - klikšķis tak noskanēja. Saki to komandu "šurp", protams, viņam jebkurā gadījumā ar šo vārdu būs pozitīvas asociācijas. Ja gribi šo "šurp" vēl papildus nostiprināt, kad atnāk, iedod kārumu, atlaid (vienmēr vajag lietot komandu "staigā" vai "brīvi" vai kā nu Tev to gribas nosaukt, pat, ja viņš neko tādu īpašu nedara), tad tūlīt piesauc vēlreiz un šoreiz klikšķini par šo komandu.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 15 Feb 2015, 15:40

pixy wrote:
Fleurie wrote: Tad, kad paskatās uz mani ir klikšķis, un kad pieskrien klāt, tad ir klikšķis un kārums.
Noteikumu pārkāpšana :noliedz: . Pēc klikšķa VIENMĒR jāseko apbalvojumam. Klikšķis pats par sevi nav nekas - tikai laba darbiņa fiksācija. Tas ir kā Tu nostrādāsi mēnesi, priekšnieks pateiks, ka forši, bet algu izmaksās tikai pēc otrā mēneša, arī pasakot, ka forši. Alga bija par pirmo vai par otro mēnesi? Ej nu sazini. Nesaņemot apbalvojumu pēc klikšķa, suns var vienā brīdī izdomāt, ka tas klikšķis nav nekas vērtīgs un nepievērst tam uzmanību. Ja gribi ar šo metodi mācīt pienākšanu - neizlaid apbalvojumu. Suns jau nāk tāpēc, ka gaida, ka kaut ko saņems - klikšķis tak noskanēja. Saki to komandu "šurp", protams, viņam jebkurā gadījumā ar šo vārdu būs pozitīvas asociācijas. Ja gribi šo "šurp" vēl papildus nostiprināt, kad atnāk, iedod kārumu, atlaid (vienmēr vajag lietot komandu "staigā" vai "brīvi" vai kā nu Tev to gribas nosaukt, pat, ja viņš neko tādu īpašu nedara), tad tūlīt piesauc vēlreiz un šoreiz klikšķini par šo komandu.


Uj paldies. Nu jā nebiju aizdomājusies. Skaidrs. Aizrādījums pieņemts un tiks pildīts. Paldies :roze:
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 17 Feb 2015, 09:56

Alpina wrote:Šodien bija tik brīnišķīgs laiks, ka nespeju nepadalīties :)
Image

Alpina, beidzot arī savējo atrādīji, nopietns puisis, atpazīstu tēti! :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 17 Feb 2015, 10:01

Cik daudz piečalojuši, kamēr manis te nebija! Mums ar ir skaistas bildītes un jaunumi! Esam iekarojuši Igauniju, esam EST CH! :aptracis:
te kopā ar draudzeni, viņa vispār Bestos 1. vietu dabūja!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 17 Feb 2015, 10:02

Apsveicu! Malači! :jaa:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 17 Feb 2015, 10:11

ievish wrote:Apsveicu! Malači! :jaa:

Paldies, Ievish, jāiet iesniegt bumāgi un būsim Baltijas čempions!
Ir tik daudz bildīšu! Bet tās es savā personīgajā lapā salikšu, savādāk Zipa vien te būs :medas:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 17 Feb 2015, 12:37

Fleurie wrote:
Alpina, kur var tik skaistu skatu baudīt?



Tas ir Liepājā, putnu vērošanas tornis Liepājas ezerā (torņi ezerā ir divi - viens ērtāk piebraucams un mazāk staigājams, otrs ir šis, kur vairāk jāpastaigā, bet ja laiks ir labs, ir tā vērts, kaut vai tikai pastaigas pēc) :) Kopā nočapojām virs 10km tajā dienā, bet diena bija tiiiiik skaista, ka nespēju atturēties :D

magnola wrote:
Alpina wrote:Šodien bija tik brīnišķīgs laiks, ka nespeju nepadalīties :)
Image

Alpina, beidzot arī savējo atrādīji, nopietns puisis, atpazīstu tēti! :)


Vēl jau bēbīgs puika, bet pamazām veidojās :)

magnola wrote:Cik daudz piečalojuši, kamēr manis te nebija! Mums ar ir skaistas bildītes un jaunumi! Esam iekarojuši Igauniju, esam EST CH! :aptracis:
te kopā ar draudzeni, viņa vispār Bestos 1. vietu dabūja!


Tak visu laiku tik par to vien runājam, ka jāiekustas :D Tad nu varbūt beidzot tas būs noticis :)
Apsveicu ar rezultātiem :) (p.s. man joprojām aktuāls jautājums pm)
Mēs arī pa šo laiku savu pirmo izstādi esam apmeklējuši un pirmo LJU dabūjuši :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 17 Feb 2015, 12:50

Alpina wrote:
Fleurie wrote:Mēs arī pa šo laiku savu pirmo izstādi esam apmeklējuši un pirmo LJU dabūjuši :)

OOO, super! Malači! Tā tik turēt! :alinji:
P.S: paskaties privāto pastu :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 17 Feb 2015, 13:37

magnola wrote:OOO, super! Malači! Tā tik turēt! :alinji:
P.S: paskaties privāto pastu :)


Paldies :) Centīsimies :)
Jā, kamēr dzejoju iepriekšējo postu, atbilde jau ieripoja pm :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby I am Sise » 17 Feb 2015, 19:22

Alpina
Es te ar blondu offtop-kur Liepājā ir otrs putnu vērošanas tornis?
Lauku ielas laipu es zinu, bet otrs?
I am Sise
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 11 Oct 2011, 23:07

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 17 Feb 2015, 20:39

I am Sise wrote:Alpina
Es te ar blondu offtop-kur Liepājā ir otrs putnu vērošanas tornis?
Lauku ielas laipu es zinu, bet otrs?


Otrs ir [sūdu salā]
Tagad domāju, kā to vietu sauc civilizēti :D
O! Zirgu sala :) Bet gan jau ka pirmais nosaukums izsaka vairāk :)
Ja nē, tad otra laipa ir sasniedzama no Ezermalas ielas. Kur ezerā iet iekšā tāds kā ceļš/taciņa/uzbērums (ko labi var redzēt vienā no bildēm un nedaudz vēl vienā no bildēm). Takas sākums ir pie tiltiņa, kas redzams braucot/ejot pa Ezermalas ielu.
https://www.google.lv/maps/place/56%C2%B030'47.3%22N+21%C2%B002'37.9%22E/@56.513147,21.043872,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Šeit vajadzētu būt atzīmētai vietai
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby I am Sise » 17 Feb 2015, 20:55

Alpina
Paldies, tagad skaidrs, kur būs nākošais nestandarta pilsētas pastaigu maršruts.
Kauns 'pa visu ģīmi', baigi lepojos, ka labi pārzinu Liepāju, un veiksmīgi esmu palaidusi tāāādu vietu garām :sarkstosa:
I am Sise
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 11 Oct 2011, 23:07

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 17 Feb 2015, 21:23

Magnola.
Pievienojos apsveicējiem. :)

Man tiik ļoti patīk stafi ar apgrieztajām ausēm. Bet.. savai nu nekādīgi nevarētu to izdarīt.. Sirdsapziņa neļāva.. Tā kā manai novērtējums bija PET klase, tad mums izstādes iet secen. varēja jau ar to darīt.. bet nu nevaru tādu savam bērnam neko izdarīt.

Vēl par vitamīniem. Ome (bērnu ārste), teica, ka suņam sāk veidoties rahītiskas ķepas. Un teica, lai padodu D vitamīnu. Man mājās ir D vitamīns, ko dod maziem cilvēk bērniem. To var izmantot suņa bērnam? Vai tomēr jāpērk kaut kādi nebūt suņu vitamīni? Vai labāk gaidīt līdz vetārstam un neko nedot? Līdz vetam mums vel divas nedēļas.
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 18 Feb 2015, 08:03

Fleurie wrote:Magnola.
Pievienojos apsveicējiem. :)

Man tiik ļoti patīk stafi ar apgrieztajām ausēm. Bet.. savai nu nekādīgi nevarētu to izdarīt.. Sirdsapziņa neļāva.. Tā kā manai novērtējums bija PET klase, tad mums izstādes iet secen. varēja jau ar to darīt.. bet nu nevaru tādu savam bērnam neko izdarīt.

Vēl par vitamīniem. Ome (bērnu ārste), teica, ka suņam sāk veidoties rahītiskas ķepas. Un teica, lai padodu D vitamīnu. Man mājās ir D vitamīns, ko dod maziem cilvēk bērniem. To var izmantot suņa bērnam? Vai tomēr jāpērk kaut kādi nebūt suņu vitamīni? Vai labāk gaidīt līdz vetārstam un neko nedot? Līdz vetam mums vel divas nedēļas.

Paldies par apsveikumies :jiihaa:
Ja, godīgi, es būtu griezusi austiņas, man arī patīk kupētie. :tikainesaki:
Es augstāk minēju, Irich Call ir ļoti labs, labāk tādu dot mazajam. Un noteikti kaut kas jādara, jo vēlāk var būt par vēlu, kucēnu aug strauji! Vislabāk, ja šaubies, ir aizvest mazo ātrāk pie veta uz konsultāciju.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 18 Feb 2015, 09:27

Fleurie wrote:Bet.. savai nu nekādīgi nevarētu to izdarīt.. Sirdsapziņa neļāva..


Patiesībā jau te pat nav vajdzīga sirdsapziņa, pēc likuma ir aizliegts Latvijā (un visā ES) kupēt suņus. To, ka ir ļauži, kas apiet šo noteikumu un kupē suņus tik un tā, ir cita lieta. Ja dikti gribās legāli kupētu suni, tad tas jāpērk ārpus ES.
Turklāt vismazsāpīgāk ausu kupēšanu pārdzīvo mazs kucēns, lielākam kucēnam vai peiaugšam sunim tas ir ļoti sāpīgi, kaut operāciju veic pilnā narkozē.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron