Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Dog Breeds

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Ivettta » 08 May 2010, 20:09

Nu jaa, drosvien man izlikaas, "interesantas" ausis :-o :D
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 09 May 2010, 08:48

Ar ausīm viss kārtībā, mums nokupētas ir īsajā variantā nevis izstāžu :)
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Ivettta » 09 May 2010, 10:36

taa lai niknaak izskataas :D :D
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 09 May 2010, 10:56

zane, pasvied piemerus - ka izskatas kupetas ausis izstadem un ka "isais" variants.. ;)
Es te kkad sen kad skatiijos, ieveeroju, ka dazhiem izskataas iisaakas, dazhiem garaakas.. It kaa jau vajadzeetu buut kaut kadam vienam variantam, ne variacijam - ka vetm roka - pasliideeja vai nee :D
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Ivettta » 09 May 2010, 11:11

Eta , man varbut tik izliekas, varbut bildite nav isti saprotama, bet suns man asociejas no Animal planet stoorijiem par pitbuliem, ar maxi apgraizitam austinaam, talab jautajiens bija, kas ar ausim. :D :D Katra zina tagad mani mudinajums apskatit Latvijas stafinus, kupeetos. Lai gan esmu original fane. :nadzinji:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 09 May 2010, 20:14

Iveta, zini.. Man piemeeram tas "original" - kaa kurai shkirnei.. Stafi, dobermanji, aziaati man kupeetie acij tiikamaaki, vaacu dogi, rotveileri - nekupeetie.. Varbuut pieradums :D Un peec stipri ilga laika pieradiishu un citadi runaashu :P bet shobriid..
Un par stafu ausiim, es vnk pirmo reizi dzirdu, ka ir vairaaku veidu ausis - iisais un garais variants. Ok, biju redzeejusi, ka dzhiem mega garas spicas, citiem garaakas pieliimeetas, citiem mazmaziitinjas iisas, bet es to norakstiiju uz to, ka nofotograafeet jau var visaadi.. Gaidaam Zani, vinja laikam labaak informeeta ;)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 09 May 2010, 20:16

šitādas ir standarta http://www.amstaff-budda.lv/Galerija/Vi ... 20%202.jpg . Nu tādas garākas un spicākas izskatās :)

un šitās īsās, kā jau minēja biežak pitbuliem http://surfer-chicks.com/images/pitbull.jpg

Nezinu, kas un kā, bet es jau sākumā zināju, ka gribu īsas. Vienkārši patika, draugiem.lv redzēju vienam stafam. Tā kā uz izstādēm neejam, tad nu ir mums mazas ļerpatiņas. Laikam tāpēc, ka pašam mazas ausis patīk spēlējoties. citiem kožāt nekupētās :pastaiga:
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 09 May 2010, 21:47

Re ku Kapo pēc svarīgās operācijas :) Atradu bildi. šim tā tūta pilnībā netraucēja, ārdījās un trakoja ar visu to. Iemācījās ieskrieties un nesties virsū, tas šim šķita toreiz baigi jauti :)
Image
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 10 May 2010, 08:43

zane, cik vinsh tev tjaa bildiitee vecs?
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 10 May 2010, 08:54

2 mēneši
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 10 May 2010, 10:39

Izskataas lielaaks :) Atkal bilde laikam vainiiga :D

Un kaa jums ar spalvas meshanaam? mees sliikstam te spalvaas, kemmee, cik gribi, shausmas :D nu jau driiz jabeidzas.. citaadi man driiz puteklusuuceejs pieteiks streiku :P
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 10 May 2010, 10:43

mums it kā spalvu nemet gandrīz vispār, vai arī es vienkārši neredzu, jo ir melns :)
pazīstamiem stafs arī baigi metot spalvu tagad, bet nomainījuši barību un esot bijis ok.

Klau, Tu ķemmē ar gumijas tādu ķemmi?
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 10 May 2010, 11:07

Nu, mans briesmoniitis pa mazlietinjam met visu gadu, bet pavasarii un rudenii ir riktiigaa meshana, naak kumshkiem, neatkariigi no bariibas ;) Mums griidas bruunas un rizhaas spalvas varbuut taa loti neredzas, bet atliek ar slotu iebraukt, kad lido maakonji pa gaidu :D neatliek nekas cits kaa vien ar suuceeju darboties.. Plus ielien sauliite gultaa, pagulj, pavaartaas un, kad ieseezhos es, nedod Dies' ar tumshaam bikseem, uz vinjaam var redzeet VISAS spalvas, kas atstaatas uz segas..
Un kemme mums taada gumijas, uzmaucas uz rokas..
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 17 May 2010, 15:51

Mani ieinteresēja tās ausu padarīšanas. Priekš info, iemetīšu arī te, ko uzraku..
Image
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 17 May 2010, 17:56

mums laikam 2.nummurs :)
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 17 May 2010, 19:54

Un man tieši otrais numurs liekas vissimpatiskākais.. :)
4tais gan ne visai..
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 18 May 2010, 20:22

man liekas, ka es esmu redzējusi LV arī tās garākās ausis, tādas spicas un maan nevisai. Nezinu tik vai speciāli tādas grieztas vai tikai nejauši tādas :)

Mēs šodien atklājām peldēšanas sezonu. Kā traks pa ūdeni ņemas, tikai vēl kārtīgi peldēt jāiemācās. Tā kā tāds ronis pa ūdeni :hih:
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 18 May 2010, 20:49

Mūsējais sezonu (aizlaižoties! jo speciāli neviens neveda, a atmiņa viņam laba, atcerās, uz KURU pusi jājož) atklaja jau aprīlī, ja nemaldos :D
Pirms divam dienām ar izpeldējās pēc sirds patikas. Peld labi un daudz, jo diemžēl no ūdens neatsaukt, praktiski nekādi, ja tiek dīķī, tad vienkārši jāgaida, kamēr izlien.. Rekords laikam stunda. Izlien uz pāris minūtēm otrā krastā, kur mēs netiekam klāt, atpūšas un lec atpakaļ.. :)
Pagājušo jeb aizpagājušo gadu dabūjām pusslīkstošu vilkt laukā, pietrūka spēka izpeldēt, pārrēķinājās puisis.. Labi gan, ka tā bija tikai vienreiz un vairs nav atkārtojies..
Kādi jums vēl mīļstiķi? Kā ar kociņiem? Un bumbām? :)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby zane » 18 May 2010, 21:13

mums pirmā īstā vasara, tāpēc vēl mācās peldēt kā lielais.
Kapo man liekas, ka viss liekas spēlītes. Vislabāk patīk krūmus plēst, koku zarus grauzt nost un tad, kad nekas no tā nav pieejams tad var sākt rakt nenormālas bedres :apkoku:

patīk basketbola bbumba, kā dzird kad laukumā kaut kur spēlē bumbu, tā ir klāt un pamēģini tik nedot. Gribam nopirkt lidojošo šķīvīti, tik speciālo laikam, jo tie lētie kas jysk tiek iznīcināti minūtes laikā :)
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Eta » 18 May 2010, 21:36

Jā, savējais :esmilu: mums viss tāpat.. Koki, bumbas.. :neparliecinats:
Par šķīvīšiem runājot, iesaku JAWZ.. Iepriekšējā forumā bija pat sadaļa man šķiet.. Viņus no Krievijas dresetajs pasūtija, 2gadi atpakaļ man 9Ls laikam izmaksāja, BET - vēl dzīvs :aptracis: Super manta.. Zinu, ka laiku atpakaļ GUGA sūtīja, tad tās cenas ar piegādi ap 14Ls laikam bija, ja nekļūdos.. Es daudz uzmanības tam nepievērsu, mums šķīvis vēl ejošs.. Ir gan pāris zobu pedas, bet tās vēl netraucē.. Vajag apjautāties, kurš tuvākajā laikā varētu sūtīt.. Cik redzu, te Guga diez ko aktīva nav, varu draugos.lv uzjautat viņai, kā īsti viņa sūtīja un vai vēl nebriest kkas, ja ir vēlēšanās :)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 37 guests

cron