Inči, Minči, Muri, Minkas...

Cats

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Komatins » 30 Nov 2011, 13:19

Ņabaga Mūne- izēda divi suņveidīgie no tik rūpīgi taisītas vietas! :jautri: :jautri: :jautri:
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Torijs » 30 Nov 2011, 14:00

Cilveeks, sasmējos :jautri: Esi pārliecināta, ka dizainēja Mūne nevis jau dzimušie ar dizainera dotībām? Neesmu dzirdējusi par kaķu tendenci kaut ko šitā plucināt, parasti jau suņi ir tie plucinātāji :kanepe:
Pipariņš konkrēti atraujās.... :kanepe:
Atnes tak Krisam normālu kasti, jāguļ uz kabataslakatiņa lieluma skrandas nabagam :kanepe:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Sisija » 30 Nov 2011, 14:10

Torijs wrote:Neesmu dzirdējusi par kaķu tendenci kaut ko šitā plucināt, parasti jau suņi ir tie plucinātāji :kanepe:

Mēdz arī kaķi tā izklaidēties, tikai tie mērogi ir stipri mazāki. Mums mājās mēdz būt tā, ka Laxmi vispirms izgrauž caurumu kādā mīkstajā mantā (tās viņas mīļākās) un izvelk ārā saturu, tad atnāk kaķene Dana un lielos gabalus sadala pavisam maziņos, met gaisā, pati ķer un priecājas par kopīgi labi padarītu darbiņu :jautri:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Cilveeks » 30 Nov 2011, 19:48

Torijs wrote:Cilveeks, Esi pārliecināta, ka dizainēja Mūne nevis jau dzimušie ar dizainera dotībām? Neesmu dzirdējusi par kaķu tendenci kaut ko šitā plucināt, parasti jau suņi ir tie plucinātāji :kanepe:


Jā, esmu pārliecināta, ka tas ir Mūnes dizains. Suņus vairs šī nodarbe neaizrauj. Un tad, kad es slaucīju tos sīkos papīrīšus Mūne vēl demonstratīvi plēsa kasti. :velnins:

Torijs wrote: Atnes tak Krisam normālu kasti, jāguļ uz kabataslakatiņa lieluma skrandas nabagam :kanepe:


Jā, jā nabaga Unīts. Viņam ir ļauts gulēt gultā, malkas kastē ieklāta sega un nodota suņu lietošanā, bet viņš nabadziņš ieriktējies Mūnes jaunajā guļvietā Grūti laiki pienākuši, kam tagad viegli? :kanepe:
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Cilveeks » 11 Dec 2011, 18:23

Vispār jau šitais bij jāliek kādā sadaļā, kur sūdzās, bet nu lai iet šeit.
Atnāku mājās no ciemošanās, sāku tīrīt virtuvi. Triecu suņus vietā, bet šie ķēmi nekāp savā migā. Nu labi, nomainīšu kungiem tīru pārvalku. Kā ņemu veco saņurcīto nost tā iegrābjos vienā pretīgā sprāgonītī. Image Kamēr es pēc šaufeles un birstes, tikmēr Mūne ar visu ,,dārgumu" rūkdama pa māju drasē. Viņai jautri,man šermuļi caur kauliem... :velnins: Lai kā arī man nepatiktu, tomēr labs darbiņš, kas padarīts. :kanepe:
Image

Image

Image
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Sisija » 11 Dec 2011, 21:04

Cilveeks , Tev būtu jālepojas ar tādu kaķi, bet Tu sūdzēties gribi, tas tak kaķa darbs, ķert peles :jaa: Mūne malacīte, labi pastrādājusi un smuka arī :)
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby energy » 11 Dec 2011, 21:19

Labs kaķis gadījies, kurš pilda savus tiešos pienākumus :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby pixy » 11 Dec 2011, 21:21

Pēc analoģijas par bīstamajiem suņiem - sarkanu kaklasiksnu un atzinumu par mugurkaulnieku slepkavošanu :kanepe: . Bet patiesībā ļoti skaista kaķene un vēl peles ķer - super :) !!
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Torijs » 11 Dec 2011, 21:31

Malace Mūne! Priecājies, ka Tev tik smuka un medīga kaķe, nevis sūdzies. :lamajas: Vēl ar bračkām gatava padalīties, tie tik neprot novērtēt tādu "dāvanu". :kanepe:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Sisija » 11 Dec 2011, 21:32

pixy wrote:Pēc analoģijas par bīstamajiem suņiem - sarkanu kaklasiksnu un atzinumu par mugurkaulnieku slepkavošanu

Image
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Cilveeks » 12 Dec 2011, 18:54

Es jau priecājos, ka Mūne godam pilda savus kaķa pienākumus! Sūdzos par to, ka es tajā sprāgonītī iegrābos. Nu, neizraisa man tie grauzēji nekādu patiku... :sajucis:

pixy wrote:Pēc analoģijas par bīstamajiem suņiem - sarkanu kaklasiksnu un atzinumu par mugurkaulnieku slepkavošanu


:kanepe: :jautri: :kanepe:
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Cilveeks » 20 Dec 2011, 17:39

Image
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby agrita » 29 Jan 2012, 12:00

Man draugiem dzīvē iegrozījies tā, ka britu īsspalvainā kaķene (klasiski pēlēka,5 gadi, steralizēta, ar cr) meklē jaunas mājas. Nav īpaši sabiedriska un priecātos dzīvot pie cilvēkiem kuriem nav suņa (konfliktu ar suņiem nav, bet dzīvojot dzīvoklī ar suni, viņa visu dienu pavada uz skapja un lejā nekāpj, tik tik daudz cik paēst un nokārtoties). Varbūt iz zināms, kāds cilvēks, kas vēlētos sev jaunu draugu?
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby otawa » 29 Feb 2012, 21:51

Kaķu saimnieki arī mēdz būt dīvaini... http://suhomlinov.narod.ru/Restajling_koski.htm
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby seila » 02 Oct 2012, 15:38

Laikam būtu tā kā jāpastāsta par savu razbainieku! Diemžēl bildes šajā datorā gan ir maz, tikai tās kuras liku citā suņu forumā...
Nu tātad. Šo nezvēru sauc Teso
Image
Image
Image
Vairāk kā gadu atpakaļ mana mamma šo mazo kaķenu aptuveni mēnesīti mazu atrada sētā galīgi slimiņu, turpat netālu bija arī viņa māmiņa kaķene un pārējie kaķēni mežonīši, bet šis vairs prom neskrēja un nepretojās, jo bija pārāk vājš, tad mamma viņu atnesa mājās (mums par nelaimi :tikainesaki: ) - aizvedām kaķīti pie daktera, tur pateica, ka būs dzīvotājs, bet jābaro caur pipetīti, jo kaķēns vairs pats neēda, ne par ko apkārt neinteresējās. Tad mamma uzņēmās par viņu rūpes, baroja, saārstēja - dabūja mazo uz pekām :aptracis:
Es tajā visā procesā maz piedalījos - ne baroju, ne kastīti tīrīju, vien pāris reižu samīļoju, bet kaķis kā pielipis man - pats nāca mīļoties, pat naktī līda man zem segas gulēt, visu laiku tik pie manis, bet uz mammu, kura visu labo priekš viņa darīja - šņāca un izvairījās! :medos:
Tā nu kaķis izvēlējās sev saimnieci - mani. Īsti nezinu man par to priecaties vai bēdāties :jautri:
Atkopies kaķuks parādīja savu īsto dabu un raksturiņu :velnins: Pats trakākais, kad mājās ielido kāda muša, tad vieglāk un ātrāk to ir ar avīzi pieklopēt nekā gaidīt kamēr visa māja tiek izārdīta ķerot to mušu, vēl pie nedarbiem var pieskaitīt slapjās veļas ķerstīšanu un nost no žāvētāja mešanu, suņu dzeramtrauku gāšanu otrādi, kaut kur uz galda atstātas krūzes gāšanu lejā, lēkšanu (nu un, ka nereālu) uz lampu, kas pie griestiem, spļaušana uz loga - tā patiešām ir spļaušana, viņš it ka ātri uzšņāc, bet stikls paliek slapjšs un to redzot laikam priecājās un spļauj augstāk, tapešu košļāšanu, visu veidu durvju atvēršanu un bezgalīgo naudēšanu pie loga, kad garām desmit stundas iepriekš palidoja kāds putns... :pagalvu:
No nesenajiem laikiem pie nedarbiem nāca klāt vēl viens - taksenes Čiepas trenkāšana. Kopš parādījās otrs suns - takšu kucēns (melnais, kas bildē) tā draudzība ar Čiepu beidzās un vienīgais draudziņš tagad ir kucēns, kurš kaķi izmanto, lai uzlabotu savas mednieku prasmes, bet tik un tā jaunais kucēns ir lielākais draugs! :estevisamilosu: Un, ja kādreiz par kādu nedarbu no manas mammas saņem bietē :paukojas: tad vienmēr skrien pie manis un žēlojās stāstot visu savu dzīvestāstu ar gariem un žēliem ņauuu :kanepe:
Tāds nu ir mūsu Teso, citreiz šķiet, ka tas kaķis vairāk nedarbu sastrādā nekā abi suņi kopā, bet nu mīļš jau bez gala :sirsninas2: Mazs mīļš velniņš piemīlīga kaķa izskatā :kanepe:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby seila » 23 Aug 2013, 18:38

Tik daudz dažādu veidu kā gulēt... :D
Image
Image
Image
Image
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby ego » 26 Aug 2013, 12:10

Labdien, visiem sfinksa šķirnes kaķu īpašniekiem. Lūdzu, iesakiet " mazgāšanas līdzekli" sfinksiem.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby seila » 20 Dec 2013, 10:25

Dažas jaunas mana kaķuka bildītes jeb ''Viena diena no Teso dzīves'' Image
Teso rīts sākās, kad abi kopā ceļamies. Vienmēr pirmais skats ko no rīta redzu, kad atveru acis ir šis :D Hipnotizējošais skatiens it kā teiktu - tev nāk miegs... guli vēl... guli...
Image
Taču, ja saimniece vairs gulēt netaisās, nekas cits neatliek kā aktīvi un moži uzsākt jaunu dienu, protams, ar spēli! Tas saucās - kaķa rīta rosme Image
Image
Image
Tālāk ieturam brokastis Image apvienojot uzreiz divas noderīgas lietas - gan piepldām puncīti, gan paskatamies pa logu, jo ēst vērojot putniņus ir daudz, daudz interesantāk
Image
Pēc brokastīm Teso, kā īsts mājas saimnieks iet apgaitā pa savu teritoriju, sāk parasti ar vitrtuvi, jo tajā laikā es tur šiverējos
Image
protams, atkal tiek pārbaudīts logs, jāsalīdzina taču vai aiz virtuves loga lido tie paši putneļi, kas redzami pa istabas logu. Tiek pārbadīts katrs stūrītis, pat duša
Image
Ja nekur nekā interesanta nav, piedalāmies mājas darbos un aktīvi palīdzam :jaa:
Image
Ja saimniecei (tas ir man) brīvs laiks, tiek uzsākta spēle :velnins:
Lietā nāk gan samīcītas no avīzes bumbiņas, gan kaķu rotaļlietas, suņu mantu gabaliņi, lentītes, gumijas... vienvārdsakot - viss, ko kaķis var panest un paripināt
Image
Spēles notiek gan uz gultas, gan zem tās
Image
Image
Protams, ka spēle nenāk viena. Pēc tās nāk nogurums...
Un aši tie meklēta ērta vietiņa, gur pasnaust. Gulēt var gan sēžamajā maisā, gan zem siltā plediņa, gan tukšajā akvārijā uz palodzes
Image
Image
Image
Dienas miegs parasti ilgst apuveni 4-6 stundas, pēc kura atkal esam gatavi jauniem varoņdarbiem, lūk visā savā krāšņumā! :sirsninas:
Image
Un atkal tiek paskatīts pa logu...
Image
jā, Teso mums ir tāds kārtīgs ''jaunais cilvēks'', citreiz pat parastu putnu vērošanu prot pataisīt par ļoti šiku pasākumu!
Atkal visu notiekošo pavērojam no augstāka skata punkta
Image
Dažreiz tik elementāra lieta kā vakariņu saņemšana tiek sarīkota kā spēle, kuras galvenais uzdevums ir palauzt galvu, lai tiktu pie kārotās ņammas
Image
Pārāk gara diena un pārāk daudz notikumu priekš viena kaķa, sāk tā kā vilkt uz miegu. Saimniece iekārtojusies paskatīties seriālu, laiks pievienoties zem segas un saņemt savu porciju mīlestības un pakasīšanas zem zodiņa Image ieslēdzās ''motoriņš'' - murr, murr, murr
Image
Pavisam drīz jau ir uzklāta gulta un uzticamais murrātājs saritinās blakus uz spilvena saldam miedziņam.
Sapņos noteikti tiek noķerti visi kārotie putni aiz loga
Image
:gul:
Tāda nu ir viena diena no mana kaķa dzīves.

The end Image
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby seila » 20 Dec 2013, 10:30

Image Image Image Image Image Image Image Image
Teso visiem novēl baltus, skaistus un sirsnīgus Ziemassvētkus!!!
Image
Image
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Inči, Minči, Muri, Minkas...

Postby Sisija » 21 Dec 2013, 19:58

Skaists kaķis un jauks stāstiņš :)
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

PreviousNext

Return to Kaķi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron