Suvenīri ar suņu šķirnēm

All About Dogs

Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Cleo » 14 Jan 2010, 09:57

Gribētu zināt jūsu domas par dažādiem suvenīriem ar suņiem. Vai bieži pērkat uz suņu izstādēm un ko tieši? Kādi izstrādājumi varētu interesēt? Vai pirksiet kaut ko padārgu, bet ļoti oriģinālu? Kādas šķirnes nevar dabūt, bet ļoti gribētos?

Хотела бы узнать ваше мнение про сувениры с собаками. Часто ли покупаете на выставках и какие именно? Какие сувениры вам больше всего по душе? Купили бы что-то достаточно дорогое, но очень оригинальное с любимой породой? Какие породы постоянно спрашивате, но нигде нет?
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Sinty » 14 Jan 2010, 10:14

e-bay.com un ir viss, ko sirds kāro ;)
Bet, ja tu domā, kko ievest uz pārdošanu, tad nu nezinu... Man jau neliekas, ka nauda jāvāra šeit forumā uz "saviem" cilvēkiem...

Sorry, ka tik agresīvi varbūt, bet esmu saskārusies ar šo "pārpirkšanu un parpārdošanu"... vienmēr jau, ja ir aitas, būs arī cirpēji un gan jau, ka ne viens vien pirks par dārgu samaksu tos aksesuārus kolekcijām, bet nu domājams, ka atradīsies cilvēki, kuri piedāvās uzreiz lētāku risinājumu nekā "businessmakers" :twisted:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Bafija » 14 Jan 2010, 11:03

Man mājās praktiski nav neviena lieta (krāma kā es saku), kas būtu saistīts ar manu šķirni un vispār suņiem. Kausi, un tekošā gada rozetes - jā tās ir goda vietā, atvēlēta viena siena istabā. Bija iegādātas uzlīmes, kuras ir puspasaulei... taās ātri izlīmeju un miers. Ir haskija figūriņa no Londonas, kuru man uzdāvināja mana pirmā hendlere Ļena. Pāris novinnētas krūzes, lietussargi ar suņu attēliem. Kā reāls dārgums ir no Kanādas atvests šķīvis ar husky zīmējumu (ļoti īpašs, kādi ir tikai pāris pasaulē) un filmas "Pazuduši sniegā" atslēgu piekariņi, kurs kādreiz nevarēja dabūt nekur citur, kā tikai pie filmas prezentācijas.
Ja es gribētu, tad kko pavisam nebijušu - neona haskiju dabīgā lielumā ar kamanām, kā āra dekorāciju. Piemēram husky šķirnē ir var būt labas lietas, ko gribētu, bet suņi attēloti maximāli pēc kranču skata - astes gredzenā, ausis špagtā, utt.
Man jau liekas, ka tie, kas vēlas pa i-netu arī visu atrod. :)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Jan 2010, 11:57

Atrast jau var, bet tad jāzin, ko gribas, jāmeklē, jāpasūta, prakstiski viss vakars uz to arī paiet. Pēdējo reizi kaut ko ar suņu attēliem pasūtīju gandrīz pirms gada un arī tāpēc, ka vajadzēja konkrētu dāvanu. Ja es kādā izstādē stendā ieraugu kaut ko, kas mani uzrunā, tad ļoti iespējams, ka es viņu nopirkšu, nevis skriešu uz māju pārbaudīt i-netā, ka līdzīga lieta ir pēc meneša dabūjama no Amerikas par 2 eiro lētāk. Turklāt mantu redzot un aptaustot tomēr cita pirkšana, pēc bildītes un apraksta vien man ir pagrūti iztēloties itin visu. Kaut vai piemēram, no kāda, cik uz tausti patīkama materiāla izgatavots t-krekls, vai ādas vāciņi smaržo, utt. Es līdz šim esmu veiksmīgi atturējusies no dažādu nozīmīšu un citu "безделушки" pirkšanas, bet man ir un droši vien, kad vecie novalkāsies, gribēšu atkal - t-krekli, lietussargi (ar īru terjeriem man pat nav, tikai ar vispārinātu terjera siluetu), pleca somas.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Sinty » 14 Jan 2010, 12:17

Vēl pāris postu līdzīgi Orlando un es veru vaļā bodi :mrgreen:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby silverequs » 14 Jan 2010, 12:24

Nu, es gan laikam esmu no tiem, kam patīk bezdjeluškas, bet tām jābūt gaumīgām un, ja tas ir bulterjers, tam visos būtiskajos aspektos jāpārliecina mani par to, ka viņš tāds arī ir. ja tas ir skočterjers tad tam jābūt koferītim vai stilizētam suņukam, bet, lai galvenā ideja būtu pausta, tas jau ir mākslinieku ziņā domāt, kas ir galvenie aspekti katrā šķirnē.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby De Palma » 14 Jan 2010, 13:02

Es iepērku suņu figūriņas (visdažādāko šķirņu) no visām ekskursijām. Apakšā uzlīmēju gadu, datumu un vietas nosaukumu. Veidojas tāds atmiņu stūrītis, kas arī acij tīkams.
User avatar
De Palma
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 13 Jan 2010, 15:30

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby ibika » 14 Jan 2010, 16:24

Varbūt kāds var ieteikt kur LV var nopirkt dažādu šķirņu statujiņas, izņemot lielās izstādes?
ibika
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Cleo » 14 Jan 2010, 17:26

silverequs wrote: ja tas ir bulterjers, tam visos būtiskajos aspektos jāpārliecina mani par to, ka viņš tāds arī ir. ja tas ir skočterjers tad tam jābūt koferītim vai stilizētam suņukam, bet, lai galvenā ideja būtu pausta, tas jau ir mākslinieku ziņā domāt, kas ir galvenie aspekti katrā šķirnē.


Pilnīgi piekritu, es arī dažreiz skatos uz tiem suvenīriem, un šķirnes pārstāvis ir tik briesmīgs :twisted:
Piemērām, es vienmēr un visur jautāju par īru terjeriem un ļoti reti dabūju...
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Cleo » 14 Jan 2010, 17:28

ibika wrote:Varbūt kāds var ieteikt kur LV var nopirkt dažādu šķirņu statujiņas, izņemot lielās izstādes?


Vienīgais, kas vēl nāk prātā - antikvariātos.
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Nora » 14 Jan 2010, 23:30

Nju, kaut ko jēdzīgu ar īru seteriem pat ēbajā grūti atrast, un arī lielajās izstādēs tie štrunti parasti ir bijuši apšaubāmas kvalitātes, bet ja man jāsaka, ko es gribētu "ar īru seteru", tad pievienojos vienlaikus gan Bafijas, gan Orlando viedoklim. Liels neona īru seters varētu būt diezgan smieklīgs :lol:.
Hā, atcerējos. Savas seteromānijas sākumā gribēju vienlaikus apmierināt divas savas kaislības - suņus un izšūšanu krustdūrienā. Ilgi meklēju kādu shēmu, neko prātīgu neatradu, apspriedu ar sevi iespēju veidot shēmu no kāda pašbildēta Nelsona portreta, bet pēc tam padomāju - kur es to sasodīto bildi likšu, ko būšu saviem pirksteļiem izšuvusi ar 49 dažādu nokrāsu brūnajiem / rižajiem diegiem? izšūtu tomātu vismaz var ierāmēt un virtuvē piekārt...
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Cleo » 15 Jan 2010, 13:24

Nora wrote:ja man jāsaka, ko es gribētu "ar īru seteru", tad pievienojos vienlaikus gan Bafijas, gan Orlando viedoklim. Liels neona īru seters varētu būt diezgan smieklīgs :lol:.


Nu jums gan ir prasības :mrgreen:
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby ingaanna » 15 Jan 2010, 22:35

Katrā ziņā gribētos, lai uz suvenīra ir attēlotais suns būtu ļoti skaists savas šķirnes pārstāvis. Diemžēl franču buldogi parasti ir diezgan nekādi :(
Ir jau arī tādi suvenīru ražotāji, kas vienkārši nosper internetā bildi un lieto. Tā mūsu šveiciešu A metiena tēva saimniecei gadījās - aizbrauc uz izstādi un redz veselu kaudzi suvenīru ar viņas suņa galvas attēliem. Galva patiesi ļoti skaista, bet īpašniekam jau neviens atļauju nepajautāja. Tas manuprāt tomēr būtu jāsaskaņo.
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby ComesFlay » 17 Jan 2010, 22:04

Dažādas dzīvnieku figūriņas arī suņu ir nopērkamas :Avotu ielā 53/55 veikalā :)
User avatar
ComesFlay
Baby
Baby
 
Posts: 92
Joined: 13 Jan 2010, 19:35

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby murkata » 18 Jan 2010, 19:39

var būt var nevis suvenīrus, bet noderīgas lietas ar simboliem figūriņām, siluetiem un pie tam, nevis no ārzemēm, bet te pat taisīt? ppiemēram, medību somas no ādas ar metāla furnitūru un veimārieša siluetu. aizietu, ka nemetās! ideju varētu būt daudz. ja būtu kāds taisītājs, mums forumā ir pietiekoši mākslinieku (es arī) lai skicētu un ģenerētu idejas... bet tas tā...
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Bafija » 19 Jan 2010, 14:22

Es te izlielijos, ka man nekā naf..., tomēr mums ir daudz mīkstās rotaļietas "haskiji".Tās gan tiek vienmēr nopirktas, ja vien izskatās pietiekošo mīļi :D
Vakar man no Amstredamas atveda sarkanu somu ar lielu stafa galvu virsū :twisted:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby OrlandoSeaHorse » 19 Jan 2010, 14:33

Te var (varēja?) dabūt Ziemassvētku rotājumus - haskijs dabīgā lielumā, stāvošs, no tāda materiāla, hm, plastmasa vai putuplasts, ar viegli pūkainu virsmu. Krāsas - kā īstam, mugura melna, purns balts. Jāpaskatās, varbūt vēl kur ir, jānofotografē.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Kriste » 19 Jan 2010, 14:39

murkata wrote:ppiemēram, medību somas no ādas ar metāla furnitūru un veimārieša siluetu. aizietu, ka nemetās!

Un kas, tavuprāt, tādas somas izpirktu? Cik tad mums ir to veimāriešu? Un kam kaut ko tādu vajadzētu? varu derēt, ka gadā laikā mož trīs pa visu LV nopirktu....
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Bafija » 19 Jan 2010, 18:01

OrlandoSeaHorse wrote:Te var (varēja?) dabūt Ziemassvētku rotājumus - haskijs dabīgā lielumā, stāvošs, no tāda materiāla, hm, plastmasa vai putuplasts, ar viegli pūkainu virsmu. Krāsas - kā īstam, mugura melna, purns balts. Jāpaskatās, varbūt vēl kur ir, jānofotografē.


Ja ir foto, labprāt apskatītu :) Var būt nebūtu no neona jāmeklē :lol:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Suvenīri ar suņu šķirnēm

Postby Noise » 19 Jan 2010, 18:04

Bafija wrote:
OrlandoSeaHorse wrote:Te var (varēja?) dabūt Ziemassvētku rotājumus - haskijs dabīgā lielumā, stāvošs, no tāda materiāla, hm, plastmasa vai putuplasts, ar viegli pūkainu virsmu. Krāsas - kā īstam, mugura melna, purns balts. Jāpaskatās, varbūt vēl kur ir, jānofotografē.


Ja ir foto, labprāt apskatītu :) Var būt nebūtu no neona jāmeklē :lol:


aptin ar ziemassveetku lampinjaam ;)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests