Suņu (ne)darbi

All About Dogs

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Nora » 25 Aug 2011, 16:47

LindaS wrote:Tas fonā... tiek rakts kapiņš cirslītim :sarkstosa:
Laba komanda!

:parvertibas: :aptracis: :davinuziedus: :davinuziedus: :davinuziedus: IZCILS komentārs!!!
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Bella1 » 29 Sep 2011, 15:27

No sirds izsmējos skatīdamās mīluļu nedarbus,kaut gan visticamāk saimniekiem tajā brīdī smiekli par to noteikti nenāca. :dejosuns: Kādreiz kad vēl dzīvojām kopā ar vecākiem mums bija Border kollija meitene, dzīvojām dzīvoklī, bet ticiet vai ne viņa tiešām nesadarīja nevienu nedarbu, ja neskaita ka kucēna vecumā sagrauza pāris kurpes un avīzi. Zelta gabaliņš vienkārši. Tagad vēlamies pirkt sev arī mīluli un cerams ka viņš būs arī zelta gabaliņš. Bet protams rēķinamies ka visādi var būt.... :rej:
Bella1
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 21 Sep 2011, 13:45

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Demix » 08 Oct 2011, 12:27

Nora wrote:
LindaS wrote:Tas fonā... tiek rakts kapiņš cirslītim :sarkstosa:
Laba komanda!

:parvertibas: :aptracis: :davinuziedus: :davinuziedus: :davinuziedus: IZCILS komentārs!!!

:jautri: :jautri: :jautri: Šito kkā biju palaidusi garām,labs :roze:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņu (ne)darbi

Postby _Fendi_ » 11 Oct 2011, 20:34

Mums grifoniem reizēm ar... "Mā... tev te uz plauktiņa bija mazi maisiņi iepakoti... Zini, tur vairs nav 1000 gab. ..."

Image
:pilnmeness:
User avatar
_Fendi_
Puppy
Puppy
 
Posts: 107
Images: 1
Joined: 29 Jul 2011, 18:23
Location: Rīga, Latvia

Re: Suņu (ne)darbi

Postby taksis.lv » 11 Oct 2011, 20:57

Vai to tiešām izdarīja šie abi paraug-bērni...?! :dejo: Ģīmīši jau dikti nevainīgi pēc labi padarītā darba... :D - "Ko - MĒS!?!? Mēs te ņipričom..."
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: Suņu (ne)darbi

Postby lauva » 11 Oct 2011, 21:03

man atkal izskatās - "mammu,tu redzi,kas te notika? un mēs neko nevarējām glābt...neko,neko..."
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suņu (ne)darbi

Postby adze » 17 Oct 2011, 21:17

lauva wrote:man atkal izskatās - "mammu,tu redzi,kas te notika? un mēs neko nevarējām glābt...neko,neko..."



:jaa: :jautri: precīzi!!!

Tieši tādu pašu skatu rādīja mani "mājas sargi", kad kāds 'neģēlis' bija uzgājis kārumgrozu un piesmērējis visu māju ar halvu un vafelēm :lamajas: ..labi, māja ta māja, bet zaglis suņus bija halvā sasmērējis. mazajam pat ausis pieziestas, kur nu purniņš un priekšķepas. lielais viss vienās vafelēs (tāpat kā gulta, koridors un virtuve) Un viņu acīs skaidri bija redzams, ka būtu jau kaut ko darījuši lietas labā, bet tas saldumu zaglis bijis pārāk ātrs... :rej:
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Citroniņš » 29 Nov 2011, 22:53

Visus jūsu nedarbus vēl neizlasīju, bet acis man ir uz kātiņiem..
Man auga retrīverēns, nu .. vispār vēljoprojām aug, jo 2 gadi mums vēl nav. Bet.. mūsu nedarbi ir gandrīz uz pirkstiem skaitāmi.
Atļāvās iekāpt manā gultā, kamēr manis nebija istabā, bet tas gan vēl 2 arpus mēnešu vecumā nebija stingri aprunāts.
Nezinkurnezinkā atrada sveci 3 mēnešu vecumā, apgrauza.. nu.. laikam bija neliela caureja un apetītes zudums, bet nekas briesmīgs. Papes gabalus no ugunskura izvilka un apēda.. nekādas vainas..
Bijām gan salasījušies un sabijušies, ko darīsim, kad sāksies viņam graušanas periods, bet zin, nekā.. sunim vienmēr piešķirts koka gabals, gumijas mantas, cīpslu kaltējumi utt, tos arī grauž. Jā, dārzā avenāju un vīnogulāju nokoda, mežā ir atļauts grauzt visu ko redz, rakt cik grib. Dārzā pāris mazas bedrītes, par ko viņam tiek pajautāts, kas tas tāds ir, aizrakts un uzbērta tā zaļā želeja, kas atbaida suņus virsū..
Ir zobu pēdas kafijas galdiņā un kāpņu pakāpienā, bet kopš appūta ar pretgraušanas aerosolu, negrauž.
Nepatīkamākā skāde ir niedru žoga, tb aizslietņa apakšmalas skādēšana.. robi ir izgrauzti. bet tas atrodas ārā, tur nevar nopūst ne ar ko.. un nekad nav pieķerts.
(tas gan viss ir Luksemburgas mājās, kur suns ir 9 mēnešus gadā, un katru darba dienu viens pats mājās no 8 rītā līdz pieciem vakarā, vai pat sešiem, šad tad mamma ierodas pusdienlaikā izlaist pačurāt) Suns neko mājai nenodara, mantas ir utt
LV ( kur sveci grauza, un papi no ugunskura izvilka) nedarbus īpaši nestrādā, jo ir ārā daudz ko darīt, lauku mājā, pa nakti guļ kā nosists. LV drīkst rakt, jo teritorija ir milzīga, bet rok tikai tur kur ķēdes kuce, aiz viņas būdas. Bija izrakušies arī otrā pusē, kur barības trauki parasti, trīs dienas vairākas reizes dienā gāju ūdens katlu tīrīt un bedri ciet rakt, beigās aizraku, aizkasīju un uzliku ūdens katlu un barības katlu virsū tai vietai. No problem.
Ja godīgi. man šķiet man ir ticis enģelis no suņa, t.i. retrīvers, kas dzīvo iekšā mājā.
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Suņu (ne)darbi

Postby siicis » 02 Feb 2012, 18:37

Mazais 4 mēn vecais rasselītis izklaidējās, kamēr saimnieki nebija mājās :kanepe:
Image
Image
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Suņu (ne)darbi

Postby otawa » 02 Feb 2012, 20:18

siicis

Rozēm kaisu istabiņu,
Tautu dēlu (meitu? )gaidīdama,
Kad atnāca dievērtiņi,
Slauku rozes pagultē....Image :)
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Suņu (ne)darbi

Postby ezhuks » 02 Feb 2012, 20:40

Nu tad mēs arī.
Tie bija mani dārgie, labie ziemas zābaki. Tagad - ar ventilāciju. Šitajā spelgonī gan nav prātīgi ar tādiem staigāt.
Image

Darba autore izliekas tomēr neesam piederīga pasākumam
Image
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Sisija » 02 Feb 2012, 21:14

ezhuks , kāds profesionāls kurpnieks :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suņu (ne)darbi

Postby ruu » 05 Feb 2012, 16:11

siicis wrote:Image

:viltigs: mani vienu vakaru sagaidīja līdzīgs skats, tikai rožu vietā - palma un ar melnzemi pilna gulta un grīda :kanepe:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Linda B. » 05 Feb 2012, 16:22

siici,bet tas nedarbs tik skaists :samilejies:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Sympathy » 08 Feb 2012, 12:29

es nevaru sagaidit kad dabūšu fočiku ;D jo man te ir daudz nedarbus kurus iemūžināt Opusa vadībā ;D
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Danute » 29 Feb 2012, 13:08

Tiem, kuri vēlas sev haskiju un nevēlas ar to nodarboties. :kanepe:
http://izklaide.kasjauns.lv/videos/6288/su%C5%86i-dz%C4%ABvokli-sar%C4%ABko-armagedonu
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Demix » 29 Feb 2012, 13:30

Danute wrote:Tiem, kuri vēlas sev haskiju un nevēlas ar to nodarboties. :kanepe:
http://izklaide.kasjauns.lv/videos/6288/su%C5%86i-dz%C4%ABvokli-sar%C4%ABko-armagedonu

Zelta vērta piezīme!!!
Man mājā dzīvo 3-4 haskiji pastāvīgi,regulāri pa nakti paliek pirmajā stāvā vieni,ir bijis,ka arī visi 8 palikuši mājā,ir palikuši arī vieni uz visu dienu - nekas nav sagrauzts !!!ne pultis,ne apavi,par dīvānu nemaz nerunājot!Pat konfektes uz žurnāla galdiņa,trauciņā netiek aiztiktas!Man besī ārā ,ka daudzi savu nevarēšanu noraksta uz šķirnes īpatnībām,visi suņi no garlaicības grauž,plēš viskko :aizsvilstas: Kas ir pie manis bijuši,ir redzējuši,kā man stāv da viskas gan uz palodzēm,gan maziem galdiņiem,priekšnamā kurpju kalni ...
P.s.Ir viens kurpju pāris,bet tas bija tāds kā eksperiments,kad viss noņemts un kurpes noliktas deguna priekšā,suns viens pats iztabā,pie kam nosodīts (haskijisti zina ko nozīmē nosodīts,bez uzmanības atstāts haskijs) sāktas grauzt tika tikai ceturtajā dienā :medos:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Kurzemnieks » 29 Feb 2012, 14:47

visi suņi no garlaicības grauž,plēš viskko

Viedi vārdi! :par:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Bafija » 29 Feb 2012, 15:22

Mūsējie haskiji tiek audzināti vienādi, bet ir mums gan mierīgie, kuri 24 stundas var gulēt bez jebkādas nodarbināšanas un ir tādi, kuri pat sacensībās paspēj sagrauzt, izdemolēt...
Tātad ne tikai auzināšana un nodarbināšana, bet arī rakstura iezīmes :jaa:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Demix » 29 Feb 2012, 15:39

Bafija wrote:Mūsējie haskiji tiek audzināti vienādi, bet ir mums gan mierīgie, kuri 24 stundas var gulēt bez jebkādas nodarbināšanas un ir tādi, kuri pat sacensībās paspēj sagrauzt, izdemolēt...
Tātad ne tikai auzināšana un nodarbināšana, bet arī rakstura iezīmes :jaa:

Pilnībā piekrītu,bet ar piebildi-jebkurā šķirnē :jaa:
Man gan ar audzināšanu ir nedaudz savādāk,netiek audzināti vienādi,jo katra audzināšanai ir savas nianses,savas metodes,man arī ir viens,kurš gatavs da jebko sagrauzt,ja mēģinu atņemt(atļutas/iedotas lietas),gatavs pat norīt veselu,tāpēc man ar viņu īpaši bija jāstrādā...
Ir haskiji savādāki,bet man nepatīk,ka viņus pataisa par monstriem...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests