Suņu (ne)darbi

All About Dogs

Re: Suņu (ne)darbi

Postby Eklēriņš » 22 Nov 2012, 09:03

Smieklīgi! :D Sofija guļ, it kā vispār neko ne zinātu, ne nojaustu! Bet mazā Patiņa tā vēcināja aštuku, štrunts, ka memmis sarāja, bet ir tak mājās :aptracis:
Eklēriņš
Veteran
Veteran

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Suliko » 24 Nov 2012, 21:12

Eklēriņš, jaa jaa, Sofija sleepjas, jo ir nogreekojusies :D Patinjas sejas izteiksmes vienmeer tik smiekliigas, ka tik gruuti raaties :sarkstosa:
Vizslas are my favorite people...
Suliko
Puppy
Puppy

Images: 18

Postby šerija » 25 Nov 2012, 14:45

Ja nedarbi tad nedarbi. Mana meitene kamēr kucēns bija mēnesi padzīvoja iekštelpās kamēr žogu uzlika mājai tad nekādi brīnumi nebija tik cik peļķītes koridorā. Kad jau nāca uz gada vecuma tad sākās visi spaiņi lāpstas dakšas pa dārzu parvietojās. Un nedēļa pēc operācija bija murgs jo viņa bija iemācijusies atvērt durvis vaļā un iet kur sirds kāro tad aizgāja mani visdārgākie zābaki, vitamīnu bundziņa tapetes un pat manas sagatavotas pusdienas 1 kg kotlešu masas ar visu bļodu :-)
Tad kad atgriezās laukā tad sākās veranda parbūve suņu stilā aizskari pazuda, logu stikli pazuda un es vairs netiku arā no istabas tur lāpstas sagāsts un stenderis pazudis verandam, visas rudens veltes no veranda arī tika nogaršotas :-)
Tad man bija tā ka biju gatava vest viņu uz laukiem ka nāku mājas ta jauni nedarbi tad segas, tad veļa, tad man svarīgi papīri iznīcināti un ja tad vinu reizi abas kopā sēdējām un runājam par viņas nedarbiem un laikam sapratam ka mana vaina es atstāju viņai pieejamā vietā un viņai tas ka viņa parkāpusi sev mācīto ka nedrīkst tā uzvesties.
šerija
Baby
Baby

Postby ezhuks » 23 Feb 2013, 16:41

Darja Money Maker
Image
ezhuks
Champion
Champion

Postby čība » 23 Feb 2013, 18:12

ezhuks wrote:Darja Money Maker
Image

Šitais vēl derīgs. Uz Latvijas Banku jāaiznes un viss oki doki :jaa:
čība
Veteran
Veteran

Images: 0

Postby Torijs » 23 Feb 2013, 18:17

Sunce gatavojas pāriešanai uz EUR :kanepe:
Image
Torijs
Veteran
Veteran

Images: 0

Postby Ligita555 » 28 Aug 2014, 12:19

Palaidnība :sajucis:
Image
Ligita555
Champion
Champion

Postby Felix_PS » 28 Aug 2014, 21:18

Tā, tā, kamēr es te lasu un priecājos par nedarbu bildēm (manējais tak neko nekad negrauž), dažs labs apēda manu e-talonu. Tas saucas - viss dzīvē nāk atpakaļ... :kanepe:
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Postby Linda B. » 29 Aug 2014, 00:09

Man viena gudrinieze iemācijusies pastaigāties pa galdu.Nē,nu pati jau vainīga-azmirstu piebīdīt krēslu,vai kāds cits par šo jauno pienākumu aizmirst,jo iepriekš nevine spa galdiem nepastaigājās.Tad nu es esmu palikusi bez končām,šķiet,ka daļa ar visiem papīriem aizgājušas,bija pat gultā ievilkta krūze un sadalīta divās daļās,par kaut kādu papīra salvešu rulli vispār nerunāsim,sadirāts,un tā labi smalki.Reizēm gribās "piekaut", no visa iespējamā un neiespējamā uztaisa istabā bardaku un pamanās man izslēgt datoru kamēr es uz virtuvi vai tualeti aizgājusi.Nevaru saprast,ko viņa uz tā galda grib atrast,no labi,vienreiz te končas bija,bet visās citās reizēs?Kā es ārā no istabas - viņa uz galda,reizēm pat pilnīgi tukša,tad vienīgais,kas par pastaigu liecina ir izslēgtais dators,ko viņa mistiski ir iemācijusies izslēgt pastaigājoties pa klaviatūru.Tas laikam kāds mājiens-davai,uz mežu labāk ejam :D
Linda B.
Veteran
Veteran

Images: 10

Previous

Return to Viss par suņiem