Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

All About Dogs

Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby Konsuella » 08 Nov 2010, 18:08

Sveiki! Ir radusies doma izveidot kafejnīcu apmeklētājiem ar suņiem, kā arī uzsākt speciāla saldējuma, suši un dažādu jubilejas kūku ražošanu suņiem ( ar aknu garšu, siera garšu utt). Vai jūs savu mīluli uzcienātu ar šādiem kārumiem, kuri būtu ražoti bez konservantiem uz dabīgā jogurta bāzes utt.? Vai šādus kārumus jūs iegādātos arī izstādēs? Mēs būsim pateicīgi, ja atbildēsiet uz dažiem jautājumiem. Paldies!
1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby maksis » 08 Nov 2010, 18:18

Uz pārējiem jautājumiem atbildēšu, ja iznāks laiks un būs noskaņojums, bet uz vienu varu atbildēt tūlīt un nedomājot.
Konsuella wrote:5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?

Nē.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby agich » 08 Nov 2010, 18:23

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
Var būt vienīgi gadījumā, ja sanāk ilgāku laiku uzturēties ar suni ārpus mājas un ēst sagribās, bet tā nē, neredzu jēgu suni pa kafejnīcām līdzi vazāt.
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
Tik daudz kā uzcienāt varu arī ar parasto, kad pati ēdu. :nadzinji:
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
lieka pontošana pa manam, suns tāpat nesapratīs ka ēd suši. :D Labāk kādu gaļas gabalu.
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
Drīzāk nē, ja uznāktu vēlme pamuļķoties ar suņu tortēm, tad drīzāk pati kaut ko uzmeistarotu.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
Nē, noteikti neatstātu bez uzraudzības kopā ar citiem svešiem suņiem.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby D'Karlo » 08 Nov 2010, 18:25

Konsuella wrote:Sveiki! Ir radusies doma izveidot kafejnīcu apmeklētājiem ar suņiem, kā arī uzsākt speciāla saldējuma, suši un dažādu jubilejas kūku ražošanu suņiem ( ar aknu garšu, siera garšu utt). Vai jūs savu mīluli uzcienātu ar šādiem kārumiem, kuri būtu ražoti bez konservantiem uz dabīgā jogurta bāzes utt.? Vai šādus kārumus jūs iegādātos arī izstādēs? Mēs būsim pateicīgi, ja atbildēsiet uz dažiem jautājumiem. Paldies!
1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?


http://visidati.lv/
http://www.webropol.lv
;) Būs daudz ērtāk apkopot rezultātus, kā arī, iespējams daudz plašāks aptaujājamo loks... :) Pagaidām tas izskatās mazliet "nenopietni".
___________________

Bet atbildot uz jautājumiem
1. Varbūt
2. jā
3. jā
4. nē
5. noteikti nē
6. :D tas atkarīgs, cik sen ir bijusi algas diena! :D
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby elīna » 08 Nov 2010, 18:33

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
esmu vecmodīga un uzskatu, ka sunim īstā vieta, kur ārpus mājas forši pavadīt laiku, ir meži, parki, pļavas. nevis ielas, bruģis un kvernēšana kafejnīcā.
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
mans suns dabū arī manu saldējumu ja labi palūdz... atsevišķi tieši viņai nepirktu.
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
nē, es labāk par to naudu centrāltirgū nopirktu kuņģus.
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
nē, ja nu gadījumā man uznāktu vēlme suni ar torti pabarot, es ceptu pati.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
nekad un nekādā gadījumā.
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?[/quote]
:hih:
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby lauva » 08 Nov 2010, 18:40

1-jā,iespējams,ka apmeklētu
2-khmm... varbūt.
3-nea,man tā liekas,kā lieka ņemšanās. labāk nopērku gaļu vai kaut ko tādu.
4-nea. pati protu uztaisīt :D
5-nop. nekādā gadījumā.
6- :hih:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby Inese A » 08 Nov 2010, 19:15

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
Apšaubu, bet nu mazums kādreiz ir attiecīgais noskaņojums, kaut labprātāk uzrīkotu saviem izskriešanos ar citiem tas man šķiet sagādātu vairāk prieka sunim:)

2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?


3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
Iespējams

4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
Jubilejas varētu kādreiz:)

5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
Nē, kategoriski.

6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?
-
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby sidzeja » 08 Nov 2010, 19:18

Bet par 5 jautājumu amerikā šitas ir ļoti populārs skaitās suņu bērnudārzs.Suni tur ,piemēram, atstāj uz to laiku kamēr simnieki darbā.Tur ir cilvēki ,kas pieskata suņus un suņi ar adekvāti, bet es īsti ar nesaprotu, kā viņiem tas strādā :neparliecinats: Jo tač suņi brīvi tusējot kopā var par jeb ko sakašķēties :pilnmeness: tapēc nesaprotu, kur tas āķis viņiem... :pilnmeness: Bet es gan būtu par tādiem bērnudārziem suņiem tikai tad gribētu, lai sadala grupiņās uz vienādu svara kategoriju tā ,lai manu sīkuli nevarētu neviens apēst un klat būtu zinoši cilvēki, kas var adekvāti reaģēt... :aizsapnojusies:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby čība » 08 Nov 2010, 19:46

sidzeja wrote:Bet par 5 jautājumu amerikā šitas ir ļoti populārs skaitās suņu bērnudārzs.Suni tur ,piemēram, atstāj uz to laiku kamēr simnieki darbā.Tur ir cilvēki ,kas pieskata suņus un suņi ar adekvāti, bet es īsti ar nesaprotu, kā viņiem tas strādā :neparliecinats: Jo tač suņi brīvi tusējot kopā var par jeb ko sakašķēties :pilnmeness: tapēc nesaprotu, kur tas āķis viņiem... :pilnmeness: Bet es gan būtu par tādiem bērnudārziem suņiem tikai tad gribētu, lai sadala grupiņās uz vienādu svara kategoriju tā ,lai manu sīkuli nevarētu neviens apēst un klat būtu zinoši cilvēki, kas var adekvāti reaģēt... :aizsapnojusies:


Tad, kad Latvijā būs tādas sekas par jebkādu suņu agresiju, es nebaidīšos arī bēbi atstāt suņu istabā.
Āķis ir tajā, ja suns izrāda agresiju (kaut pret citu suni un kaut sekas nav nekādas, parasts kašķītis) saimniekam ir jāpērk obligāta civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kas šādā gadījumā ir izmērāma tādā summā, kādu arī labi dzīvojoši amerikāņi nemaz nevar atļauties.

Šādas istabas ir arī rietumeiropā. Tikai tas ir pietiekoši dārgi, strādā tur pieredzējuši cilvēki un arī saimnieki tur citādāki...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby čība » 08 Nov 2010, 19:53

Bet atbildes :jaa: Es labprāt suni atstātu bērnistabā. Tiesa, kā kuru suni - sīko jā, bet VAS būtu pagalam nelaimīga...

Par pārējo - uz kafejnīcu ar suni eju labprāt, ja tas ir pa ceļam. Kāpēc ne? Mani netraucē pastaigu apvienot ar pusdienām - šim nolūkam šad un tad izmantoju Kamieli.
Par saldējumu un speciāliem suši un kūkām - nu nezinu... Varbūt, ja pašai būtu slinkums sunim uztaisīt.
Last edited by čība on 08 Nov 2010, 20:08, edited 1 time in total.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby Laura » 08 Nov 2010, 20:05

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
Jau tagad esmu to šad un tad darījusi. Suņi no tā sevišķu prieku neizjūt, līdz ar to diez vai turpmāk tā rīkošos.
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
Jā, ja viņš būtu nopērkams, piemēram, parastā lielveikalā un maksātu ne vairāk kā parastais krējuma saldējums vafeļu glāzītē, ko es bērnam dodu.
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
Pati neēdu un citiem neiesaku.
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
Pašreizējos materiālos apstākļos noteikti nē. Viņi tīri labi izteik arī ar biezpienu un malto gaļu svētku reizēs.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
Nav tādas vajadzības, bet droši vien neatstātu. Ja ir vajadzība atstāt, tad vienmēr uz ilgāku laiku, nevis dažām stundām. Dažas stundas suns var arī dzīvoklī pasēdēt.
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?
Par saldējumu ne vairāk kā 0,50 Ls. Pārējo man nevajag.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby maksis » 08 Nov 2010, 20:26

Tātad:
1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
Ja ir runa par speciālu kafejnīcu suņiem - visticamāk, ka nē. Atmosfēru un ēdienu kafejnīcā/restorānā baudu es, suņiem tā ir vnk vieta, kur var pagulēt, gaidot saimnieku, lai dotos tālāk kopīgās gaitās.
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
Speciāli nemeklētu, bet, ja gadītos ieraudzīt, tad izvērtētu a) sastāvu; b) cenu. Atkarībā no tā arī atbilde.
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
Nē. Vnk neredzu jēgu šādam kārumam. Cilvēkiem - jā. Suņiem - nē.
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
Nē. Suņa torte nu reiz ir tā lieta, kur es pati mierīgi varu izpausties.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
Jau atbildēju. Nē.
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?
Ne tik, lai mani vispār varētu ierēķināt kā potenciālo klientu.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby energy » 08 Nov 2010, 20:28

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli? Kādreiz varbūt arī apmeklētu. Mani vairāk interesētu, lai ceļojot svešā pilsētā būtu iespēja ieiet kaut kur kopīgi ar suni, nevis dzimtajā pilsētā regulāri ietu uz kafē ar suni
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem? Pa retam varētu (dažādībai)
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)? Domāju, ka nē
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)? Atkarīgs no cenas un kvalitātes.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām? Tikai ar daudz maz līdzīga izmēra suņiem un, ja būtu profesionāls darbinieks, kurš to visu pieskatītu
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem? grūti pateikt. Jāredz, kas reāli tiek piedāvāts
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby undd » 08 Nov 2010, 20:53

no manas puses atbildes uz visiem jautājumiem identiskas makša atbildēm
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby Demix » 08 Nov 2010, 22:05

Es no šī visa piedāvājumu klāsta,iespējams nopirktu kādu tortīti ,ja ietu ciemos pie kāda suņča uz LIELU jubileju,ja nebūtu laika pašai sameistarot,bet drīzāk jau ka pati uztaisītu...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby paula » 09 Nov 2010, 01:00

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
NOTEIKTI! Protams, ja būtu man pa ceļam.... man ir ļoti aktīvs dzīvesveids-vismaz katru otro dienu kopa ar suņiem ilgas stundas esmu ārpus mājas, apnicis mūždien uz pirkstu galiem lavīties iekšā kafejnīcā, bažīgi vērot apsargu reakciju un izlūgties oficiantu atļauju ienākt...ar suni. Reizēm slapju, dubļainu, ļoti priecīgu. Es tiešām pārplānotu maršrutu, un ietu ēst tur, kur droši zinātu-tā ir vieta tieši suņiniekiem, nevis kuram katram apmeklētājam, kas var arī uzšņākt, ka zem galda guļošs suns kafejnīcā=nehigiēniski :smarzas: Ja būtu patīkama atmosfēra, pieņemamas cenas un kvalitatīvs piedāvājums-gan iegrieztos arī biežāk, kā vajadzētu, lai satiktu domubiedrus un vienkārši atpūstos mazliet savādāk par ierastajām pastaigām kopa ar savu suni ;)
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
Vasarā...ļoti iespējams. Ja būtu droša par tā sastāvu.
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
Es tīri labi uzcienāju arī ar parastajiem cilvēku suši... man šķiet, ka šitais gan būs lieki-nu nav sunim tās izpratnes par eksotisko kultūru, neatšķirs viņš suši no rīsu putriņas... saldējumam vismaz būtu atvēsinoša funkcija vasarās.
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
vispār...iespējams. Bet, protams, ne bieži.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
Nu tas atkarīgs no tā, kā tas tiek pasniegts...kas ir tas cilvēks, kas to koordinē, kas pieskata suņus tai istabā? Vai viņš pratīs mani pārliecināt, ka es varu būt droša par savu suņu fizisko un emocionālo komfortu, atstājot viņus? vai ir iepēja norobežot kašķīgos/tekošās, utt apstākļi.
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?
cik prasīs :hih: nu...samērīgi ar piedāvājuma kvalitāti, domājams. Kas tas vispār par jautājumu? vai jau tiek rēķināti ienēmumi no manis? :apstulbis:



Vispār aptauja šķiet nenopietna, bet man tāpat ir patiess pireks, ka cilvēki kautko domā, attiecībā uz suņiem. Nevis vnk. atver kārtējo kebabu ēstūzi. Es jau citā tēmā izteicu savas domas par " suņu bērnudārziņu"-ja to prot noorganizēt kvalitatīvi, tad cepuri nost! Es stājos rindā!
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby BaibaB » 09 Nov 2010, 07:26

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?
jā, ja tur tiešām būtu zaļā ķepiņa uz durvīm. bet ne pārāk regulāri. kādu sestdienu, svētdienu. darba dienās galu galā ir jāstrādā. un es darbā esmu bez suņiem, tā ka Rīgu darba dienās nepiedāvāt.
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?
nedomāju, ka saldējums ir sunim domāts gardums. manējie ir sabūjuši pagaršot, bet ne vairāk. tam ir kaltētie smirduļi.
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?
nē. liellopu dotu tāpat, rīsus tāpat, avokado - priekš kam? suns nudien nespēj novērtēt cilvēku gastronomiskos priekus, un tie viņam nav arī vajadzīgi, ne velti mēs te visu laiku runājam par sabalansētu pārtiku u.t.t.
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?
diez vai. tas jau atkal ir vairāk cilvēkiem. sunim tas ir ārpuskārtas gardums.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?
visticamāk, ka nē. ja nu vienīgi suņus pieskatītu Agrita, Laurai, Korfai , vēl dažiem uzticētu, bet svešam un lielā barā gan nē.
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?
ne vairāk kā par parastiem. tā kā pati saldējumu neēdu, nemaz nezinu, cik tas maksā, suši arī sen neesmu krogā ēdusi. man tiešām nav ne jausmas, cik maksā te nosauktais piedāvājums. :sarkstosa:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby link » 09 Nov 2010, 09:02

1) Vai Jūs apmeklētu kafejnīcu kopā ar savu mīluli?

Ne. Sunim labak ir mezha, pludmale, plava.
2) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar saldējumu suņiem?

Ne.
3) Vai Jūs savu mīluli uzcienātu ar suši suņiem ( rīsi, lasis, ola, avakādo, liellops utt)?

Ne.
4) Vai Jūs iegādātos vai pasūtītu torti savam sunim? ( Jubilejas tortes, BISS tortes, BOB tortes utt)?

Ne.
5) Vai Jūs savu mīluli atstātu suņuku istabā kopā ar citiem mīluļiem ( tikai vakcinēti) uz 2-3 stundām?

Kategoriski ne.
6) Cik Jūs būtu gatavi maksāt par šiem gardumiem un pakalpojumiem?

Kapec man kadam jamaksa, ja es to visu varu pati?
link
 

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby pixy » 09 Nov 2010, 09:24

1. Tā kā nedzīvojam gluži Rīgā un mans suns nebūs no tiem mazākajiem, tas var būt aktuāli. Tā ka, ja būs pa ceļam, iespējams, iegriezīšos. Domāju, ka aktuālāk tādas lietas ir jebkuras pilsētas viesiem, nevis iedzīvotājiem.
2. Saldējumu ēduši visi mani suņi un šis nebūs izņēmums (kad paaugsies). Bet drīzāk tiktu uzcienāts no manas porcijas.
3. Pati neēdu, tāpēc laikam gan sunim nedotu.
4.Drīzāk ne, tortes pagatavošana kā tāda jau ir svētki, tā kā to daru pati vai iztieku bez.
5. Diez vai, lielam sunim grūti nodrošināt vietu, kur komfortabli un droši palikt kopā ar citiem suņiem.
6. Ne vairāk, kā tādas pašas lietas maksā "parastajās" kafejnīcās.
Bet ideja noteikti nav slikta, vajag tik attīstīt. Lai veicas! :dejosuns:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Vai Jūs uzcienātu savu mīluli ar saldējumu suņiem?

Postby Saulpurene » 09 Nov 2010, 09:35

1) Vispār nebūtu iebildumu, ja varētu iet kafejnīcā kopā ar suni. Bet noteikti nebrauktu speciāli uz suņu kafejnīcu.
2), 3), 4), 5), 6)- NĒ.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests