Aptauja - kam man vajadzigs suns!

All About Dogs

Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby solvita » 11 Jan 2011, 12:56

Loti ludzu isi atbildet uz jautajumu (lidz 3 atbildes) - kam man vajadzigs suns! Veicu neoficialu petijumu par to, kapec cilveki sava maja tur sunus!

Piemers:
1) suns ir mans draugs un milulis;
2) man patik pavadit laiku sunu pasakumos.

Jau ieprieks pateicos par Jusu atbildem!!
solvita
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 19 Jul 2010, 14:38

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby ila » 11 Jan 2011, 14:51

1) suns ir mājas mīlulis un vienmēr ir līdzās, kad esi mājās
2) bērnam augot kopā ar suni rodas atbildības sajūta un pienākuma apziņa
3) sunns liek būt aktīvākam un izkustēties biežāk un pamatīgāk
ila
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 20 Jan 2010, 09:42

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby Linda B. » 11 Jan 2011, 14:55

1)Suns ir iemesls kāpēc iziet no mājas,ar to nekad nebūs garlaicīgi
2)Suns ir blakus un atbalsta,tad kad neviena cita nav
3)Tā ir vēl viena maza dvēselīte, kuru mīlēt :samilejies:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby pixy » 11 Jan 2011, 16:48

Esmu nonākusi pie secinājuma, ka tiem, kas saprot, kāpēc man vajag suni, nav nekas jāpaskaidro, bet tiem, kas nesaprot, nav neko vērts paskaidrot... Un nekāda racionāla izskaidrojuma, priekš kam man viņu tik ļoti vajag, nav :pedinja:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby link » 11 Jan 2011, 16:51

1. Trenažieru zāles aizvietotājs.
2. Ņurcamais materiāls.
3. Bail no kaķiem.
link
 

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby Demiana » 11 Jan 2011, 17:06

1. vientuļu vakaru kliedētājs (pirms nebija bērnu :velnins: )
2. mājas sargs
3. patīk pastaigas, vajadzēja kompanjonu :pastaiga:
4. vienmēr esmu gribējusi suni, nu man tāds ir.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby frise » 11 Jan 2011, 17:58

1) Stresa noņēmējs un pozitīvu emociju lādiņš pēc smagas darba dienas. 2) Sargs un aizstāvis mājā no nelūgtiem ciemiņiem. 3) pateicoties savam sunim satieku jaunus draugus, kontaktējos ar daudz interesantiem cilvēkiem visā pasaulē un gūstu jaunas zināšanas :)
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby maksis » 11 Jan 2011, 17:59

pixy wrote:Esmu nonākusi pie secinājuma, ka tiem, kas saprot, kāpēc man vajag suni, nav nekas jāpaskaidro, bet tiem, kas nesaprot, nav neko vērts paskaidrot... Un nekāda racionāla izskaidrojuma, priekš kam man viņu tik ļoti vajag, nav :pedinja:

+1
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby bluebelton » 11 Jan 2011, 18:10

maksis wrote:
pixy wrote:Esmu nonākusi pie secinājuma, ka tiem, kas saprot, kāpēc man vajag suni, nav nekas jāpaskaidro, bet tiem, kas nesaprot, nav neko vērts paskaidrot... Un nekāda racionāla izskaidrojuma, priekš kam man viņu tik ļoti vajag, nav :pedinja:

+1

:par:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby Sisija » 11 Jan 2011, 20:41

Man arī jāsaka, ka tā īsti paskaidrot pat nevaru. Vinkārši man VAJAG SUNI un tas ir viss. Pēdējo 25 gadu laikā ilgākais cik esmu izturējusi bez suņa ir 3 mēneši, ar to mani pietika, lai saprastu, ka bez suņa/ņiem nu nekā nevaru :nagi:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby čība » 11 Jan 2011, 21:04

Es varu teikt tā pat kā Sisija - man VAJAG suni.
Tīri tāds apsvērums - ar suni ir jāiet ārā. Tā vietā lai pēc smagas darba dienas pie datora es mājās sēdētu pie TV, man ir obligāti jāizvelkas ārā. Gribu vai negribu. Līst vai nelīst. Jāiet staigāt. Un tad, kad esi izvilcies, tad jau vienalga vai esi ārā pusstundu vai pusotru stundu. Tas dod rezultātus - man der bikses, kuras nekad nav derējušas :nadzinji:
Suns ir tas, kas mājās sagaida priecīgs. Vienmēr. Ja draugs citreiz ir sapūties, ka man ilgi jāpaliek darbā, tad suns vienmēr ir priecīgs, arī tad, ja es atnāku desmitos, divpadsmitos vai vēl vēlāk. Suns priecājas un viss dienas pesimisms un besis ir kā ar roku noņemts.
Suns ir ideāls lai viņu paņurcītu, manējais jo īpaši - liels, mīksts, silts - ideāli lai paskatītos kādu filmu.
Suns ir tas, ar ko varu arī lepoties. tur gan ir jāstrādā, bet vienalga - priecājos par darba augļiem.
Un jā, suns mani ir savedis kopā ar foršu kompāniju, kas nav mazsvarīgi.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby Sisija » 11 Jan 2011, 21:13

Un vēl, es pēc dabas esmu tāda paslinka uz izkustēšanos, it sevišķi pēc darba. Rezultātus labi varēja just pēc biksēm tajā periodā kad nebija ar ko iet staigāt. Tad nu suns ir tas, kurš mani izved ārā pastaigāties vismaz uz kādām 2-3 stundām katru dienu :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby Rotija » 11 Jan 2011, 22:08

Vienā dienā saslimu ar rotu vīrusu. Uzlabojumu joprojām nav. :neparliecinats:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby elīna » 11 Jan 2011, 22:10

ir cilvēki, kas iet pie psihoterapeitiem... man mājās ir pašai sava spalvaina terapija.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby Demix » 11 Jan 2011, 22:27

ROTIJA wrote:Vienā dienā saslimu ar rotu vīrusu. Uzlabojumu joprojām nav. :neparliecinats:

:jautri:
Man vispār šķiet muļķīga aptauja :jaut:
Es vienkārši nevaru bez suņa/iem :estevisamilosu: :pukudupsis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby agich » 11 Jan 2011, 22:29

Vienkārši jau kopš pašas bērnības vienmēr mājās ir bijuši suņi un tagad jau savu dzīvi bez suņa ir grūti iedomāties.
suns mājās rada tādu īpašu mājīguma sajūtu kuru nekad nespēs aizvietot neviens cilvēks, lai arī cik mīļš un tuvs viņš nebūtu.
ir ļoti sarežģiti to aprakstit 3 īsos punktos, bet nu, lai būtu:
1.Kopā ar suni vienmēr un visur jūtos drošāk (neatkarīgi no tā, vai suns pilda sarga funkcijas, vai ir pilnīgākais mīļduksis)
2.neviltots prieks un sajūsma ko izstaro suns ik reizi kad ienāc mājā (neatkārīgi no tā vai esi bijis prom 15min., vai 15h)
3.prieks un jautrība kuru suns rada mājās ar savām pastāvīgajām naivajām/smieklīgajām/mīļajām izdarībām un pat blēņām/palaidnībām. :)
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby emy » 11 Jan 2011, 23:52

man suni nevajag kaut kam. Viņi man ir. Viņi atnāk un dzīvo kopā ar mani. kaut kā mēs viens otru atrodam un kaut kā saderam. Tas kaut kā tāpat, kā jautājums, kam man vajadzīgs vīrs, kam man vajadzīgi draugi un t.t. :velnins: - tas tak nav atbildams.
kaut gan...
Var jau būt, ka jautājums tomēr atbildams :velnins: - lai kāds kāptu gultā sešos un bakstītu ar purnu un plūkātu matus, lai kāds kādu laiku čurātu uz parketa dēļiem, lai kāds kādā reizē paplucinātu trepju segumu, lai būtu ar ko 3-4 reizes dienā iet laukā un kāpt atpakaļ 6.stāvā, lai kāds spītētos un būtu, ko pavilkt, lai būtu visādas domas jādomā - "dot sauso barību vai pašai vārīt, kura barība labāka, kāpēc purns nokrāsojās rozā, vai aste pareizi stāv u.t.t", lai varētu novērot kāda s-du konsistenci un padomāt, kāpēc tas šķidrāks, lai būtu, ko ķemmēt, kam ausis tīrīt, ko socializēt, pēc kura savākt kaudzēm smilšu un palagi būtu jāmazgā biežāk :velnins: :jautri: - jo es bez tā nevaru un man to ļoti vajag :koslene:
Un ir tik jauka sajūta, kad visu šo rakstu un man pie kājām ir atlūzuši divi spalvu kušķi ... Tas nav ne ar ko atsverams :esmilu: .
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby sansanich » 12 Jan 2011, 08:49

Mani suņi ir mani ģimenes locekļi! :pastaiga: Domāju, ka ar to viss ir izteikts. :pukudupsis:
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby Gabo » 12 Jan 2011, 09:22

Veicu neoficialu petijumu par to, kapec cilveki sava maja tur sunus! vai Kam man vajadzīgs suns
Es šādi nostādītu jautājumu vispār neuztveru, tas ir tikpat kā pajautāt - kāpēc man vajadzīgs dators. Suni neviens netur, to nevar salīdzināt ar lietu, sadzīvisku nepieciešamību...vai Jūs uzdotu citiem jautājumu, kādēļ cilvēks savā mājā tur bērnu, vai kam man vajadzīgs draugs?
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Aptauja - kam man vajadzigs suns!

Postby murkata » 12 Jan 2011, 10:15

kā teica viens gudrs tēls: nevari pateikt neko gudru, labāk paklusē. kamdēļ atkal piekasamies?

Solvita, es turu suni, jo viņš ir mana saikne ar dabu. viņš ļauj man justies tuvāk pasaulei, ko mīlu un brīvāk no cilvēku sabiedrīubas spiedošaš klātbūtnes. (man šo jautājumu pēdējās dienās uzveda vairāki cilvēki, tādēļ esmu izkristalizējuši šādu atbildi)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests