Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

All About Dogs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Māra » 19 Aug 2014, 15:36

Jā, konkrēti mēs ar Odriju Rīgā, Purvciemā, bet kopā esam 9 sprogainie retrīveri visā Latvijā.
Regulāri apmeklējam izstādes - 13.09 būsim Spicē visu retrīveru šķirņu specializētajā izstādē, bet 22.11 - lielajā starptautiskajā izstādē Ķipsalā. Nāciet iepazīties! :)


O, Spice tepat pie mājām. Ieķeksēšu plānotājā, varbūt tiešām sanāk aiziet, būtu interesanti (: Paldies par uzaicinājumu!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Amalija » 06 Mar 2015, 14:44

Mamma stāstīja, ka viņas draudzenes vipetu kobeļus cilvēki ir saukuši par pitbuliem :dejo:
User avatar
Amalija
Baby
Baby
 
Posts: 29
Images: 2
Joined: 09 Feb 2015, 22:59

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Spigana » 21 Aug 2017, 08:48

Rīgas svētku laikā Lucavsalā notika agility sacensības, skatītāju bija vairāk kā dalībnieku (vai vismaz sajūta tāda noteikti bija) un gaidot savus startus varēju noklausīties ļoti daudz pērles par suņiem.

*"Woooow, es līdz šim domāju, ka ir kādas 15 suņu šķirnes, bet izrādās, ka ir šitik daudz!" (No cilvēka, kas sacensībās ieraudzījis apmēram 10 nepazīstamas šķirnes)

*"Eu, eu, re ku melns Reksis!" (Par grūnendālu)

*"Fūuuu, kas šitais par plušķi? Man šķita, ka šeit tikai ar šķirnes suņiem skrien." (Par grūnendālu)

*(Trasi skrien stafiņš) "Ak dievs, es jau nu ar šitādu suni gan neriskētu nākt uz šitādu cilvēku baru un vēl bez pavadas laistu, šitie tak ir killer suņi." :aizsvilstas:

*Skrien marmora borders. Nedzirdēju sākumu, ko cilvēki komentēja, bet tad viņiem pateica, ka šim sunim ir 9 gadi, uz ko uzreiz ir atbilde: "Nu ja, var redzēt! Paskat, kā sirmot sācis!"

*Mamma bērnam, redzot, ka suni liek būrī: "Redzi, sunītis trasē neklausīja, tāpēc viņu tagad liek cietumā. Ar Tevi tāpat būs, ja neklausīsi."

*"Šeltijs? Nemaz nezināju, ka kollijiem ir arī cits nosaukums."

*"Wow, paskaties, tas suns barjerai var arī slīpi pārlekt, ne tikai taisni uz priekšu!"

*(Skrien trasē hendlere, kas savu borderu vada no palielāka attaluma) "O, paskaties, kā dāmai ar suni paveicies! Pats skrien, nemaz nevajag palīdzēt!"
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Māra » 21 Aug 2017, 08:52

Spigana wrote:*(Skrien trasē hendlere, kas savu borderu vada no palielāka attaluma) "O, paskaties, kā dāmai ar suni paveicies! Pats skrien, nemaz nevajag palīdzēt!"

Visas ir PĒRLES! Paldies, Spīgana, made my day :D
Bet šī pēdējā - man lūdzu šī suņa audzētājas vārdu dabon, es arī tādu suni gribu :kanepe: Kurš pats visu dara. :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Bonny Rain » 21 Aug 2017, 09:20

Jau rakstīju mūsu jautrāko gadījumu pie franču buldogu lapas, bet tik un tā varu arī šeit ierakstīties, lai jautrāka diena:

Ejam mēs ar mūsu mazo francūzieti pa vientuļu ielu. Skatamies, ielas galā palielāks suns ar saimnieci iet. Ierauga mūs un apstājas pie kādas sētas. Pienākam tuvāk, saimniece saka: "A ja dumala uz vas avčarka... (es domāju, ka jums VAS)" :jautri: Nu ausis stāvas un krāsas atbilstošas 8-) Tikai tas izmērs nu tāds mazāks patrāpījies ;)
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Bonny Rain » 21 Aug 2017, 09:22

Ak jā, un laikam to, ka franču buldogu lielākā daļa par mopsi nokrista, tā droši vien ir klasika. :jautri:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Bonny Rain » 21 Aug 2017, 15:33

Lasīju, smējos un atcerējos gadījumu iz meitas dzīves:
Meita runājas ar savu klasesbiedreni (toreiz 11gadi) par suņiem - nu kādu gribētu ņemt utt. Un klasesbiedrene visai gudri saka, ka īsti nezin vēl, bet droši vien ņemtu vai nu čivauvu vai čihuahu. Kad mans meitēns saka, ka tas taču viens un tas pats, klasesbiedrene nenoticēja. :jautri:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests