Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

All About Dogs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby madzhy » 19 Dec 2011, 11:08

nu te jau izskatās, ka saimniece nav bijusi gluži suņiniece pēc būtības, bet baltais, pūkainais sunītis ir tikai viņas skaistais aksesuārs.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby zanndaT » 20 Dec 2011, 16:33

man Ogrē pie luksafora, kad mašīnām dega sarkanā gaisma onkulis izleca no mašīnas un priecīgs jautā vai man esot Latvijas dzinējs :D tas bij smieklīgi, viņš teica, ka ar līdzbraucējiem esot sastrīdējies un saderējis, ka 100% esot Latvijas dzinējs, bet tad es viņam ātri izstāstīju, ka man ir bīgls un kāds krāsojums ir Latvijas dzinējam un ar ko atšķirās no bīgla. Viņš smagi nopūtas un ar smaidu sejā teica, ka esot zaudējis derībās un tagad vairs nekad dzīvē nejaukšot bīglu ar Latvijas dzinēju! :dejosuns:
Dogs dont lie
about love!

Jo vairāk es dzīvoju starp cilvēkiem, jo vairāk es iemīlu suņus!

Image
User avatar
zanndaT
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 60
Joined: 29 Sep 2010, 08:20

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Eklēriņš » 20 Dec 2011, 18:23

zanndaT, riktīgi labs!!!!! :jautri:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Paikea » 28 Dec 2011, 12:50

Manējā rīzena kucīte, kad bija mēnešus 4..5 veca, tika saukta par flandrijas buvjē un erdelterjeru..
Un man tieši likās, ka rīzens ir atpazīstamāks par buvīti.. Bet nu šiem vismaz spalva kaut cik līdzīga..
Bet ar erdeli.. Tur gan sieviete izsakot spriedumu vairāk esot pēc miesasbūves un uzvedības vadījusies.. Pašai kādreiz esot bijis erdels..
Tagad gan jau kādu laiku vairs neviens nekādus minējumus nav izteicis..
User avatar
Paikea
Baby
Baby
 
Posts: 78
Images: 0
Joined: 28 May 2011, 15:59

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Kurzemnieks » 08 Feb 2012, 11:41

A mēs, pie takšiem itkā piederam! :histerija:
Vienkārši pieļauju,ka cilvēks pat nezināja ka tāds LVdz vispēr eksistē! :neparliecinats:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Andrushka » 08 Feb 2012, 12:15

Kurzemnieks wrote:A mēs, pie takšiem itkā piederam! :histerija:
Vienkārši pieļauju,ka cilvēks pat nezināja ka tāds LVdz vispēr eksistē! :neparliecinats:


Mēģini pierast, bet es pie tā pierast nevaru vēl aizvien :)
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sisija » 08 Feb 2012, 12:20

Kurzemnieks wrote:A mēs, pie takšiem itkā piederam! :histerija:
Vienkārši pieļauju,ka cilvēks pat nezināja ka tāds LVdz vispēr eksistē! :neparliecinats:

Mūs gan parasti par LVdz sauc :jautri: , esmu mēģinājusi iebilst, ka man ir vācu pinčers, uz ko parasti saņemu atbildi, ka es pati nemaz nezinot ko esmu nopirkusi :sajucis:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Kurzemnieks » 08 Feb 2012, 13:53

īstenībā mani tracina šitādi gudrelīši :pagalvu:
Nu ja nezini turi muti ciet!
Es ar itkā atpazīstu dažas šķirnes taču vienalga parasti necenšos ''spīdēt'',un kur nu vēl apstrīdēt sunīša šķirnes tīrību! :neparliecinats:
Patreiz, es gan lepni izslienos un saku, ka man ir Latvijas dzinējsuns! :sarkstosa:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Andrushka » 08 Feb 2012, 15:47

Sisija wrote:
Kurzemnieks wrote:A mēs, pie takšiem itkā piederam! :histerija:
Vienkārši pieļauju,ka cilvēks pat nezināja ka tāds LVdz vispēr eksistē! :neparliecinats:

Mūs gan parasti par LVdz sauc :jautri: , esmu mēģinājusi iebilst, ka man ir vācu pinčers, uz ko parasti saņemu atbildi, ka es pati nemaz nezinot ko esmu nopirkusi :sajucis:


Super, man patīk :jautri:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sisija » 08 Feb 2012, 16:31

Vēl anekdote iz dzīves. Vasarā savas mājas pagalmā satieku tantuku no blakus kāpņu telpas, kurai pašai ilgus gadus bija čau čau kucīte.
Šī man saka: "Kāds jums smuks un gudrs sunītis"
Es:" Paldies. Nu jā, mēs uz suņu skoliņu regulāri ejam"
Tantuks: "Jūs viņu no audzētavas pirkāt? Laikam jau dārgi maksāja?"
Es: "Jā no audzētavas. Lēti nebija"
Tantuks: "No tās audzētavas, kura Candera ielā pie veterinārās klīnikas...?" :jautri:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Šarlote » 08 Feb 2012, 17:23

Mani kaitina cita lieta. Mums ar manu vižlu ceļā biežāk gadās tādi "viszinīši" (nesen pie veta rindā) - Re, kur Rodēzijas ridžbeks! Saku, nē, tas nav ridžbeks, bet ungāru vižla... Ja? Vai tiešām? Bāc. Vot tad gan dusmīga paliku, it kā nezinātu, ko esmu nopirkusi :pilnmeness:
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby čība » 08 Feb 2012, 17:27

Šarlote wrote:Mani kaitina cita lieta. Mums ar manu vižlu ceļā biežāk gadās tādi "viszinīši" (nesen pie veta rindā) - Re, kur Rodēzijas ridžbeks! Saku, nē, tas nav ridžbeks, bet ungāru vižla... Ja? Vai tiešām? Bāc. Vot tad gan dusmīga paliku, it kā nezinātu, ko esmu nopirkusi :pilnmeness:


Ui, ui... ko mēs dusmojamies uz parastajiem mirstīgajiem. Pagājušajā gada LV winnerī kāds hendleros gāja ar vižlu. Komentators vairakas reizes uzsvēra, ka drosmīgs bērns - ar ridžbeku hendleru konkurā piedalās, ka ridžbeks priekš hendleru konkursa grūta šķirne. (un man kaut kā atmiņā stāv, ka to konkursu komentēja pati LKF prezidente) :neparliecinats:
Un tas notika Starptautiskā izstādē (nevis rindā pie vetārsta, pieturā vai uz ielas).
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Šarlote » 08 Feb 2012, 17:31

čība wrote:
Šarlote wrote:Mani kaitina cita lieta. Mums ar manu vižlu ceļā biežāk gadās tādi "viszinīši" (nesen pie veta rindā) - Re, kur Rodēzijas ridžbeks! Saku, nē, tas nav ridžbeks, bet ungāru vižla... Ja? Vai tiešām? Bāc. Vot tad gan dusmīga paliku, it kā nezinātu, ko esmu nopirkusi :pilnmeness:


Ui, ui... ko mēs dusmojamies uz parastajiem mirstīgajiem. Pagājušajā gada LV winnerī kāds hendleros gāja ar vižlu. Komentators vairakas reizes uzsvēra, ka drosmīgs bērns - ar ridžbeku hendleru konkurā piedalās, ka ridžbeks priekš hendleru konkursa grūta šķirne. (un man kaut kā atmiņā stāv, ka to konkursu komentēja pati LKF prezidente) :neparliecinats:
Un tas notika Starptautiskā izstādē (nevis rindā pie vetārsta, pieturā vai uz ielas).


Aaaaa. Ārprāts! Vot tad gan man būtu kauns viņas vietā. Nu, ja nezin, varbūt tad nevajag bļaut mikrofonā? :histerija:
P.S. Pēc "skoliņas" (mums tur 2 ridžbeki) man atkal liekas, ka ridžbeki ir baigie miera mikas, salīdzinot ar vižlām :D.
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby gilroy » 08 Feb 2012, 17:34

čība wrote:Ui, ui... ko mēs dusmojamies uz parastajiem mirstīgajiem. Pagājušajā gada LV winnerī kāds hendleros gāja ar vižlu. Komentators vairakas reizes uzsvēra, ka drosmīgs bērns - ar ridžbeku hendleru konkurā piedalās, ka ridžbeks priekš hendleru konkursa grūta šķirne. (un man kaut kā atmiņā stāv, ka to konkursu komentēja pati LKF prezidente) :neparliecinats:
Un tas notika Starptautiskā izstādē (nevis rindā pie vetārsta, pieturā vai uz ielas).


:kanepe: LABS!
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby ruu » 08 Feb 2012, 18:57

Sisija wrote: Mūs gan parasti par LVdz sauc :jautri: , esmu mēģinājusi iebilst, ka man ir vācu pinčers, uz ko parasti saņemu atbildi, ka es pati nemaz nezinot ko esmu nopirkusi :sajucis:

Es piederu pie vieniem no šiem nezinīšiem, jo pēc bildes man izskatījās, ka Tev ir taksis :sarkstosa: Bet - mūžu dzīvo, mūžu mācies. Tagad ne tikai zinu, ka Laxmi nav nekāds taksis, bet pat internetā izpētīju kas tas vācu pinčers tāds ir ;) ...tikai nezinu, vai satiekot uz ielas es būtu tikpat zinoša :D
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Creme de la Creme » 08 Feb 2012, 19:25

Šarlote wrote:Mani kaitina cita lieta. Mums ar manu vižlu ceļā biežāk gadās tādi "viszinīši" (nesen pie veta rindā) - Re, kur Rodēzijas ridžbeks! Saku, nē, tas nav ridžbeks, bet ungāru vižla... Ja? Vai tiešām? Bāc. Vot tad gan dusmīga paliku, it kā nezinātu, ko esmu nopirkusi :pilnmeness:

Nezini, noteikti nezini ko nopirki! Noteikti pārdevējs apkrāpa :kanepe: Man arī reiz kāda veikala pārdevēja centās ieskaidrot ka esmu apkrāpta un ka man nu noteikti nav taksis :jautri: Gribēju vēl pateikt cik es par šamējo samaksāju, bet nolēmu ka nav vērts nemaz uzsākt diskusiju. Pasmaidīju un aizgāju.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby DanaJansone » 08 Feb 2012, 19:33

Lasīju cauri un smējos kā traka. :D

Atcerējos, ka pirms gada, Valmieras posma MTB sacensībās, man un manai Bernietei pienāca klāt dāma un teica :"Vai, kāds skaists jauktenītis - tik daudz krāsiņu!" :D Tas ir viens kuriozākajiem atgadījumiem, jo seja bija nu tik ļoti nopietna, nu īsts spečuks! ;)

Lūk, visādi gadās!
"A dog has the soul of a philosopher" / Plato
http://rastatheberner.jimdo.com/
Dana&Rasta Image
User avatar
DanaJansone
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Joined: 31 Oct 2011, 23:17
Location: Ventspils/Priekuļi, Latvia

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Šarlote » 08 Feb 2012, 20:32

Creme de la Creme wrote:
Šarlote wrote:Mani kaitina cita lieta. Mums ar manu vižlu ceļā biežāk gadās tādi "viszinīši" (nesen pie veta rindā) - Re, kur Rodēzijas ridžbeks! Saku, nē, tas nav ridžbeks, bet ungāru vižla... Ja? Vai tiešām? Bāc. Vot tad gan dusmīga paliku, it kā nezinātu, ko esmu nopirkusi :pilnmeness:

Nezini, noteikti nezini ko nopirki! Noteikti pārdevējs apkrāpa :kanepe: Man arī reiz kāda veikala pārdevēja centās ieskaidrot ka esmu apkrāpta un ka man nu noteikti nav taksis :jautri: Gribēju vēl pateikt cik es par šamējo samaksāju, bet nolēmu ka nav vērts nemaz uzsākt diskusiju. Pasmaidīju un aizgāju.


Pareizi, pareizi. Un, ja vēl pateiktu, ka brauca šim pakaļ uz ārzemēm, tad noteikti lekciju noskaitītu, ka mūs, letiņus, tak par vientiešiem uzskata un noteikti ietirgoja man kādu brāķētu ridžbeku, jo ridža ta uz muguras nav... :jautri: ;( (reizēm cilvēku stulbums ir tiešām pārsteidzošs! :akes: )
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby emerald » 08 Feb 2012, 20:48

Man arī šī sadaļa varen patīk, omu uzlabo noteikti :kanepe: Domāju ar mani nu nekas tāds nenotiks, bet še tev! Ejam Daugavpilī ar savu Tibetas mastifa meiteni no stāvvietas uz halli, bet tur divas tādas kundzītes nostājušās un viena otrai rāda savas zināšanas par suņiem, ejot mums garām, kundze ar platu smaidu un eksperta nepielūdzamību komentē:''А вот это доберман. Ну очень добрая собака.''Man uznāca skaļa smieklu lēkme un tas laikam tantei šķita viņas sacītā apstiprinājums. :jautri: Ieguvums abām- man uz pusdienu jautrs noskaņojums, viņai apmierinājums par savu ''gudrību''. :medos: :velnins:
emerald
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 28 Jul 2011, 13:17

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Kurzemnieks » 08 Feb 2012, 21:38

Tas ka šī tēma uzlabo omu :par:
Bet cilvēku ''gudrībai''robežu nav! :velnins:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests