Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

All About Dogs

Re: Kas tā par šķirni?

Postby irituska » 01 Feb 2010, 14:51

Greylove wrote:zukins, labs! :D T.i., Atēna ir mammīte, un īru terjeri un Merlina ir bērniņi?


Nu, es te kopā ar vēl dažu forumieti esmu piedzīvojusi sekojošo - staigā ridžbeks un tojs pa Z-dārzu. Abas +/ - viena vecuma un +/- vienādā krāsā. Atšķirība svarā - mazliet vairāk par 30 kg. Un tauta, protams, izsaka drošu spriedumu - re, mamma ar bērniņu :lol:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Enzo » 01 Feb 2010, 19:12

Mums vienu dienu (pasen gan) nopakaļus, ātriem soļiem pakaļ skrēja viens... nu teiksim tā- bomžukveidīgais. Apstādina un prasa: "Vai šīs jums ir tās franču levretes?" Piebildīšu, ka man ir divi skotču puiši :mrgreen: Bet nu cilvēks ir kaut ko dzirdējis par tādu šķirni kā levrete.
Image
User avatar
Enzo
Puppy
Puppy
 
Posts: 337
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 14:54
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby maksis » 01 Feb 2010, 19:14

Enzo
:lol: :lol: :lol:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby brex » 01 Feb 2010, 19:22

Sitadiem bomzveidigajiem parasti saku, ka mans suns ir prasts krancis - lai nedoma, ka vertigs un nemegina piesist pie nagiem un meginat notirgot pudelei (man ir paranoja uz tadiem)

Cigis (LDz) ticis nosaukts par lielu taksi (ta jau ir klasika, kadu dalu izglitoju, ka tas ir Latvijas dzinejsuns, kadai dalai krievu reizem skiet, ka es ta izradu savu nacionalo naidu pret krieviem, vieniem pat c/r paradiju, jo bija pie rokas, sie palika neticot vienalga), tad ir bijis - dobisa kucens. Bet pedeja laika labakais - Cigi viens dzeritis, kas turejas pie koka un murmeja, Cigis vinam uzruca, tika nodevets - zlaja ovcarka!! :) Konkreti liels Cigis vinam jau radijas :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Enzo » 01 Feb 2010, 19:32

Brex- es tieši tā pat visādiem aizdomīgiem tipiem tā saku, jo arī man ir paranoja. Tādiem man vienkārši ir labi frizēti krančuki :mrgreen:
Image
User avatar
Enzo
Puppy
Puppy
 
Posts: 337
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 14:54
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby zane » 01 Feb 2010, 19:37

pāris dienas atpakaļ viens iedzēris vīrietis centās man iegalvot, ka mans amerikāņu stafordšīras terjers ir vēl neizaudzis amerikāņu buldogs. Teica, ka vēl tikai jāpaaugas un vēl purns mainīšot formu, tad jau būs īsts amerikāņu buldogs.
User avatar
zane
Baby
Baby
 
Posts: 34
Joined: 18 Jan 2010, 16:18
Location: Rīga

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Snowhuskies » 01 Feb 2010, 19:57

Tagad tikai atcerējos....sen atpakaļ viens draugs stāstīja par savu basetu...viņam kaut kāda tante esot ļoti izbrīnīti jautājusi, kā viņam izdevies izaudzēt tik lielu taksi :D
Snowhuskies
 

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sisija » 01 Feb 2010, 20:37

Tas, ka manu vācu pinčeru nosauc par LDz, mani neizbrīna, zināmā mērā pat prieks, ka cilvēki zina, ka tāda nacionālā šķirne mums ir, bet kad mūs nosauc par garkājainu taksi :?
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby brex » 01 Feb 2010, 20:39

es varetu nosaukt par jenotu dzinejsuni :) bet domaju, ka uzielas ari Sisijas suni nepazitu
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sisija » 01 Feb 2010, 20:42

brex wrote:es varetu nosaukt par jenotu dzinejsuni :) bet domaju, ka uzielas ari Sisijas suni nepazitu

Nu es jau neko nesaku, pati pirms pusgada nezinātu kas tas ir, tikai kājas tam manam taksim nu dikti pāraugušas garumā :mrgreen:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Romeo » 01 Feb 2010, 20:50

Kad pirmo reizi biju ar ROMEO lV (kavaliera kinga charlza spaniels 9 men) tad vinju nosauca par smuko taksha jaukteni,
smuks s spanielveidiigs suniits,pekinesha jauktenis. Toreiz vinjam vel gara spalva vel neatauga, Pagajushajaa gadaa, kad
vinjsh jau bija spalvainaaks nosauca par skotu settera kuceenu.
User avatar
Romeo
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 17 Jan 2010, 14:52

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Kriste » 01 Feb 2010, 21:16

Aha, a manu suni šodien par bobiku nosauca! :twisted:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby čība » 01 Feb 2010, 21:28

Lai gan man ir VAS jauktenis arī mūs pamanās nosaukt par citu šķirni. Nu VAS kā VAS, garspalvains tikai.
Reiz pie manis pienāca tante un jautāja vai negribu suni pārot (mums zila siksniņa, tātad puika :D ) Viņai arī esot franču aitu suns tikai riža meitene... Kad teicu, ka manVAS jauktenis, viņa vēl noteica, ka vairāk jau nu līdzīga franču aitu sunim.
Jāsaka, es tā arī nesapratu, vai viņa kaut ko sajauca, vai tiešām viņa ir vienkarši apkrāpta, jo nu sitiet mani nost, es līdzību neredzu... Protams, pieņemu, ka ar franču aitu suni tiek domāts briārs...

Jāsaka gan, ka pati esmu kļūdījusies... Pirmo reizi redzēju nekupētu dobermani. Bet ilgi domāju, kas tā par šķirni... viņam vēl tāds ļoti daudz brūnā krāsa bija... Nu LDz, tikai liels :D Tad vēl nebija tāds šums ap kupēšanu un es biju maza :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby adze » 01 Feb 2010, 21:41

Tik sirsnīgi izsmējos :D jo īpaši par bokseru ģimenīti, franču levreti un rīzenšnauceri :D
Visu laiku domāju, ka mums mazpilsētā dzīvojot, ir "zinoši" suņu pazinēji, bet uz šī fona, mums pat nav lāgā ar ko izcelties. Kad puišels bija pavisam mazs, tad pāris reižu bija toyterjers, bet ļoti rets toyterjers (man Vipetpuika). Kad nedaudz paaugās, tad vai nu bez variantiem, vai levrete...vai pipets (kad atbildu uz jautājumu, kas par suni - vipets..kā lūdzu? pipets, jūs teicāt?) :)
Bet man vismīļākais nosaukums ir Livretiņš :D, kā mūs nosauca vēl nesen viens suņu pazinējs
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby OrlandoSeaHorse » 02 Feb 2010, 01:16

čība wrote: Viņai arī esot franču aitu suns tikai riža meitene... Protams, pieņemu, ka ar franču aitu suni tiek domāts briārs...
Ej nu sazin, varbut malinua, isteniba belgu, bet nosaukums skan franciski.
Kriste wrote:Aha, a manu suni šodien par bobiku nosauca! :twisted:
Tas tak milvardins!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby kaija » 02 Feb 2010, 10:01

Nu pārsmieties ar jums te visiem var!!!
Nu jā franču aitu suni sajaukt ar VAS jauktenīti ir .....tā interesanti. Un cik ta vispār to briāru ir! Pie šķirnēm pagaidām ir tikai viens mans ieraksts.
brex Bomzim laba doza bija, ka pasaule tik liela rādās :lol:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby čība » 02 Feb 2010, 10:28

Kaija, es laikam sliecos domāt, ka Orlando taisnība, ka domāts bija kāds no beļģu aitu suņiem. Arī visticamāk "tipa"
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Bafija » 02 Feb 2010, 11:46

Nu mūsu haskiji klasiski tiek saukti par
* laikām
* haskiju jaukteņiem, jo nav zilas acis, un astes nav gredzenā
* vilkiem
* Džeka Londona šķirnes suņiem
Bet labākais, kas gadijies - tante Inčuklana mežā ieraugot mani staigājot ar Kruzu, izsauca glābšanas dienestu (atbrauca ar), jo es staigājot ar Lv faunas dzīvnieku, kurus aizliegts turēt bla, bala, bla...Par laimi man I-kalns man ir kā otrās mājas no bērnības un visi jau zināja par ko iet runa :lol:
Nu un pavisam nesen cilvēks benzīntaknkā palika praktiski bez valodas, nometa kafiju un maizīti uz mašīnas jumta, pats burtiski piepalka savam vanam, saņēmās un nenormālā ātrumā iekrēja atpakaļ tankā un kanpi pārspļāva pār lūpu - volki na uļice!, (būdā sēdošie haskiji vakara melnumā uzgaudoja) :lol: Tad teicām, ka suņi, bet cilvēkam bija reāls šoks, jo atgūties viņš nevarēja ilgi. Tad izlamājās matam ne pa jokam...

Mūsu kaimiņu L V dzinējus nepārtraukti sauca par takšu jaukteņiem :evil:
Savukārt mums pie mājas 80 gadu beigās uz Čaka ielas dzīvoja rotveilers, kuru visi sauca par brāķētu doberi. Es gan ar tai skaitā, jo tāda sķirne kā rots padomju laikos nebija zināma :twisted:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Janinja » 02 Feb 2010, 13:57

Viena no mūsu labākajām dzirdētajām "pērlēm" - amerikāņu buldogu garāmejošie nosauca par dalmācieti :roll:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Laura » 02 Feb 2010, 14:06

Tas bija sen, ļoti ļoti sen... Atnāk mans vīrietis no pastaigas ar suni - tāds laimīgs, smaidīgs... Suns tāds pats. Prasu, kas tad noticis? Šie staigājuši kopā ar šito, šito... nu...suni! Ar īstu suni! Ar īsto suni! Tādu melnu, tiešām pēc suņa esot izskatījies! Nu īsts suns! Viņš sev arī gribot tādu, tas tik esot suns! Es toreiz tā arī paliku dziļā nesaprašanā, ar ko viens suns ir vairāk suns nekā citi. Tālāka izprašņāšana arī nekādu rezultātu nedeva - esot īsts suns - augums kā sunim, ķepas kā īstam sunim, galva tāda, kādai sunim jābūt, skatiens kā sunim un raksturs kā sunim. :mrgreen: Mani jau sāka pārņemt neliels izmisums, vai tad mans Kaizers nav suns... Tā nu šie ik pa laikam devās staigāt kopā ar SUNI, kuru es tā arī nesatiku.
Pēc kāda laika pie manis pats atnāca šīs mīklas atminējums - Kaizeru bija nomainījis Ungaro, ar kuru staigāt vairāk gāju es pati. Vienu dienu skatos - o, suns! Jā, suns nāk klāt Ungaro un grasās spēlēties. Saimniece sunim saka: tas taču nav Kaizers, ko tu! Izrādījās, ka leģendām apvītais ideālais suns ir Jūlijas kane korso! (manējais vecis bija varējis tikai pirmo vārdu atcerēties no tā nosaukuma... :D )
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests