Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

All About Dogs

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sisija » 08 Feb 2012, 21:48

ruu wrote:
Sisija wrote: Mūs gan parasti par LVdz sauc :jautri: , esmu mēģinājusi iebilst, ka man ir vācu pinčers, uz ko parasti saņemu atbildi, ka es pati nemaz nezinot ko esmu nopirkusi :sajucis:

Es piederu pie vieniem no šiem nezinīšiem, jo pēc bildes man izskatījās, ka Tev ir taksis :sarkstosa: Bet - mūžu dzīvo, mūžu mācies. Tagad ne tikai zinu, ka Laxmi nav nekāds taksis, bet pat internetā izpētīju kas tas vācu pinčers tāds ir ;) ...tikai nezinu, vai satiekot uz ielas es būtu tikpat zinoša :D

Domāju, ka Tu nez vai mūs, satiekot uz ielas, Laxmi par taksi noturētu. Tomēr ir liela atšķirība redzēt tā teikt "dzīvajā" vai kompī, kur bilde 2x3 cm liela :) Kaut gan Laxmi ir gan par garkājainu taksi (tikai tas taksis tāds XXXL izmēra sanāk), gan doga kucēnu nosaukta. Par nekupētu dobermaņa kucēnu diezgan bieži mūs sauc, bet tas jau ir daudz tuvāk patiesībai, par ko tikai pasmaidu, savs labums no tā ir, var vienmēr teikt, ka tas tak tikai mazs kucēns :tikainesaki:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Suliko » 09 Feb 2012, 19:05

Manu vizzlu Sofiju vislaik jauc ar veimaarieshiem (peleeki!!), retaak, bet gadaas, ka arii ar Rodiizijas Ridzbekiem. Aizvakar ar viens - is that a Weimeraner? (USaa dziivoju) Tad veel ljoti biezzi tiek uzdots: vai tas ir kuceeninsh? Cik kuceeninsh vecs? (kuceninjam ir 20 meeneshi) Cik VINSH ir skaists! Lai arii kakla siksninja ir ar pukjiiteem... :pagalvu:
Vizslas are my favorite people...
User avatar
Suliko
Puppy
Puppy
 
Posts: 102
Images: 18
Joined: 08 Feb 2012, 03:25

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby zukins » 09 Feb 2012, 20:01

Suliko wrote:Manu vizzlu Sofiju vislaik jauc ar veimaarieshiem (peleeki!!), retaak, bet gadaas, ka arii ar Rodiizijas Ridzbekiem.


No ridžbeku puses gadās šādi: Vai tā ir Ungāru vižla? Kas viņai tāds uz muguras, dusmīga, ja? :velnins:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Šarlote » 09 Feb 2012, 20:42

Suliko wrote:Manu vizzlu Sofiju vislaik jauc ar veimaarieshiem (peleeki!!), retaak, bet gadaas, ka arii ar Rodiizijas Ridzbekiem. Aizvakar ar viens - is that a Weimeraner? (USaa dziivoju) Tad veel ljoti biezzi tiek uzdots: vai tas ir kuceeninsh? Cik kuceeninsh vecs? (kuceninjam ir 20 meeneshi) Cik VINSH ir skaists! Lai arii kakla siksninja ir ar pukjiiteem... :pagalvu:


Aaaa... Vižla un veimārietis... Njā. Tas jau arī nekas, ka divreiz lielāks un krāsa citāda. Moš cilvēki krāsas neredz? :akes: :jautri:
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Šarlote » 09 Feb 2012, 20:44

zukins wrote:
Suliko wrote:Manu vizzlu Sofiju vislaik jauc ar veimaarieshiem (peleeki!!), retaak, bet gadaas, ka arii ar Rodiizijas Ridzbekiem.


No ridžbeku puses gadās šādi: Vai tā ir Ungāru vižla? Kas viņai tāds uz muguras, dusmīga, ja? :velnins:


Čau, meitenes! Kā jums iet? Žēl, sen neredzētas :(. Njā... tad tev gadījies "retais" gadījums, kad kāds vispār tādu vižlu zina... A par to - dusmīga, ja? :jautri: :pagalvu: :asaras:
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Suliko » 10 Feb 2012, 03:47

Šarlote wrote:
Suliko wrote:Manu vizzlu Sofiju vislaik jauc ar veimaarieshiem (peleeki!!), retaak, bet gadaas, ka arii ar Rodiizijas Ridzbekiem. Aizvakar ar viens - is that a Weimeraner? (USaa dziivoju) Tad veel ljoti biezzi tiek uzdots: vai tas ir kuceeninsh? Cik kuceeninsh vecs? (kuceninjam ir 20 meeneshi) Cik VINSH ir skaists! Lai arii kakla siksninja ir ar pukjiiteem... :pagalvu:


Aaaa... Vižla un veimārietis... Njā. Tas jau arī nekas, ka divreiz lielāks un krāsa citāda. Moš cilvēki krāsas neredz? :akes: :jautri:


:jautri: Man ir teorija! Taa kaa bij tas slavenais fotograafs, kursh savu veimaarieti bildeeja un filmeeja, tad nu visi zin, ka ir taads suns ar forshaam ausiim un izskataas kaa Sofija. Nedomaaju, ka cilveeki iipashi pieveersh uzmaniibu kraasai :D
Vizslas are my favorite people...
User avatar
Suliko
Puppy
Puppy
 
Posts: 102
Images: 18
Joined: 08 Feb 2012, 03:25

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Suliko » 10 Feb 2012, 03:52

zukins wrote:
No ridžbeku puses gadās šādi: Vai tā ir Ungāru vižla? Kas viņai tāds uz muguras, dusmīga, ja? :velnins:


Piekriitu Šarlote! Es priecaajos, ka kaads zin, ka ir taada vizzla :aptracis:
Tu savai dusmiigajai vizzlai pasaki, lai beidz daudz dusmoties, ja?? :dejo:
Vizslas are my favorite people...
User avatar
Suliko
Puppy
Puppy
 
Posts: 102
Images: 18
Joined: 08 Feb 2012, 03:25

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby vipdu » 10 Feb 2012, 09:43

Man ar brāļa draudzeni mūzdien gadās tādi atgadījumi. Viņa pēdējā laikā bieži sākusi pievērst uzmanību suņiem un man prasa, kas tās par škirnēm (jo šķirnes ļoti slikti zina). Es jau ar baigais profs neesmu un tad kad zinu pasaku, kad šaubos, tad arī saku, ka neesmu droša par to vai man taisnība. Viņa vienmēr tās škirnes saka ļoti skaļi. Mums vienreiz gāja garām vīrietis ar samojedu (varētu būt samojeds, bet 100% neesmu droša). Viņa ierauga, uzreiz man skaļi sauc, vai paskaties kāds smuks, tas tak čau čau vai ne :jautri: (galvenais, ka čau čau mums tieši kaimiņos dzīvo un vienīgā līdzība tiem abiem ir kupls kažoks). Domāju samojeda saimniekam arī smiekli uznāca.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sympathy » 10 Feb 2012, 15:27

es samierinājos, mans suns ir no 100% - 50% Kaukāzietis ;D [ to saka vecāki cilvēki ] jaunāki zin ka ir bernietis :)
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Šarlote » 11 Feb 2012, 23:04

Sympathy wrote:es samierinājos, mans suns ir no 100% - 50% Kaukāzietis ;D [ to saka vecāki cilvēki ] jaunāki zin ka ir bernietis :)


Jā, šo kaut kur jau esmu lasījusi. Un TIEŠĀM nesaprotu, cilvēki ir akli? Kur bernietī var saskatīt kaukāzieti? :huh:
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby lauva » 12 Feb 2012, 02:10

Šarlote wrote:
Sympathy wrote:es samierinājos, mans suns ir no 100% - 50% Kaukāzietis ;D [ to saka vecāki cilvēki ] jaunāki zin ka ir bernietis :)


Jā, šo kaut kur jau esmu lasījusi. Un TIEŠĀM nesaprotu, cilvēki ir akli? Kur bernietī var saskatīt kaukāzieti? :huh:


nuuu... ja manu rotveileru var nosaukt par sanbernaaru,tad bernietis un kaukaazities veel nav tas sliktaakais variants. :D
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Kurzemnieks » 12 Feb 2012, 10:49

mUms piepulcējusies vēl viena šķirne!
Esam arī Dobermaņi! :tikainesaki:
Bet mēs neķērām kreņķi,jo cilvēki nezināja ka ir tāds LVdz! :rej:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Linda B. » 12 Feb 2012, 11:26

lauva wrote:
Šarlote wrote:
Sympathy wrote:es samierinājos, mans suns ir no 100% - 50% Kaukāzietis ;D [ to saka vecāki cilvēki ] jaunāki zin ka ir bernietis :)


Jā, šo kaut kur jau esmu lasījusi. Un TIEŠĀM nesaprotu, cilvēki ir akli? Kur bernietī var saskatīt kaukāzieti? :huh:


nuuu... ja manu rotveileru var nosaukt par sanbernaaru,tad bernietis un kaukaazities veel nav tas sliktaakais variants. :D

Nopietni?Par sanbernāru? :D Nē nu no vienas puses jau labi-visma znav briesmīgais asinssuns ;D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby lauva » 12 Feb 2012, 15:03

Linda B. wrote:
lauva wrote:nuuu... ja manu rotveileru var nosaukt par sanbernaaru,tad bernietis un kaukaazities veel nav tas sliktaakais variants. :D

Nopietni?Par sanbernāru? :D Nē nu no vienas puses jau labi-visma znav briesmīgais asinssuns ;D

jaa,jaa... vienreiz ar suni bijaam shoppingaa tirguu un dzirdu,ka kaut kur viens chalis sauc: 'skaties,skaties! re kur sanbernaars!!' un es,protams,mekleeju,kur tad ir tas sanbernaars,nav jau daudz tie cilveeki,kas ar saviem lielajiem sunjiem iet shoppingot uz tirgu. a beigaas izraadaas,ka vieniigais suns tirgjelii ir maneejais un uz vinju raada ar pirkstu un sauc par sanbernaaru. ja godiigi,apmulsu. ok,esam bijushi labradori ar nepareizu kraasojumu (jo aste tak ir!),kas tik veel ne, bet sanbernaars?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Sympathy » 13 Feb 2012, 22:13

manu bernieti arī par sanbernāru sauc :[ izgāju caur centru, un uzzināju ka man ir melnais sanbernārs - nezināju ka tādi arī ir.. :pastaiga: :ninja:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby murkata » 17 Feb 2012, 09:36

Šarlote wrote:
Suliko wrote:Manu vizzlu Sofiju vislaik jauc ar veimaarieshiem (peleeki!!), retaak, bet gadaas, ka arii ar Rodiizijas Ridzbekiem. Aizvakar ar viens - is that a Weimeraner? (USaa dziivoju) Tad veel ljoti biezzi tiek uzdots: vai tas ir kuceeninsh? Cik kuceeninsh vecs? (kuceninjam ir 20 meeneshi) Cik VINSH ir skaists! Lai arii kakla siksninja ir ar pukjiiteem... :pagalvu:


Aaaa... Vižla un veimārietis... Njā. Tas jau arī nekas, ka divreiz lielāks un krāsa citāda. Moš cilvēki krāsas neredz? :akes: :jautri:


nu nu, vai tad divas reizes lielāks ? tikai pusotru :D :D :D :velnins:

man gandrīz vienmēr ir dogs... tikai ļoti slikti barots
divas vai trīs reizes ir bijis labradors.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Ivettta » 17 Feb 2012, 19:20

Kad dzivojam Irija, mana Grata ir bijusi anglu buldogs un protams - pitbuls. :D Franci ir daudz izglitotaki (ari bulkas mums apkart ir daudz vairak) un visi zin, ka bulka. :) Isteniba, Francija ir bulkam loti,loti draudziga valsts. Mums nav bailes un nekomforts iziet svetdienas diena uz pasu pilsetas centru ar abam bulkam un cilveki nelur niknu aci un nemuk mala, bet pasmaida, ka tadas dvinites, pienak parunaties, paglastit...Cilveki ir informetaki un tas loti priece! Irija mes vispar mukaam pa meziem un upem, nekad nebijam ar Gratu Dublinas centra vai kur citur publikaa, vel tie Irl likumi...stereotipi... Cilveki loti aprobezhoti, ja taa var teikt! Visnedraudzigaka valsts bulkam!
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Feb 2012, 10:30

Ivettta wrote:Kad dzivojam Irija, mana Grata ir bijusi anglu buldogs un protams - pitbuls. :D Franci ir daudz izglitotaki (ari bulkas mums apkart ir daudz vairak) un visi zin, ka bulka. :) Isteniba, Francija ir bulkam loti,loti draudziga valsts. Mums nav bailes un nekomforts iziet svetdienas diena uz pasu pilsetas centru ar abam bulkam un cilveki nelur niknu aci un nemuk mala, bet pasmaida, ka tadas dvinites, pienak parunaties, paglastit...Cilveki ir informetaki un tas loti priece! Irija mes vispar mukaam pa meziem un upem, nekad nebijam ar Gratu Dublinas centra vai kur citur publikaa, vel tie Irl likumi...stereotipi... Cilveki loti aprobezhoti, ja taa var teikt! Visnedraudzigaka valsts bulkam!
Francijā, kad bijām ekskursijā uz Mt. St. Michel, abi suņi bija līdzi. Cilvēku tur tik daudz, ka visi spraucas viens otram garām burtiski saskaroties, viena straume un otra straume. Suņi tāpat kā visi - pa straumei. Un visi pretīmnācēji ar 1 sekundes intervālu - pak, pak pa galviņu paglauda, "kā tevi sauc?" un tas jau ir prom, nākošais - pak, pak pa galviņu paglauda, "kā tevi sauc?" un arī tas ir prom un nākošais atkārto precīzi to pašu. Un tā no 11:00 rītā (sākumā gan bija mazliet brīvāks) līdz 17:00 pēcpusdienā. Jāatzīst, ka suņi godam izturēja šādu socializācijas "crash test". :jaa:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby Suliko » 18 Feb 2012, 16:02

murkata wrote:man gandrīz vienmēr ir dogs... tikai ļoti slikti barots
divas vai trīs reizes ir bijis labradors.


:jautri: Mums mazaaka izmeera veimaarietis! Bet labradors?? Ku labi sasmeejos :jautri:
Vizslas are my favorite people...
User avatar
Suliko
Puppy
Puppy
 
Posts: 102
Images: 18
Joined: 08 Feb 2012, 03:25

Re: Kas tā par šķirni? Jeb ko tik cilvēki nesaka par mūsu suņiem

Postby _Fendi_ » 18 Feb 2012, 17:01

:-)
Situācija:
Sabiedriskā transporta pietura. Gaidot tramvaju, mācu savam rudajam brabantas grifona kucēnam iekāpt somā... (ai labs suns labs suns kāp kāp somā kāp...) :-) Pienāk jaunieši / dzirdu jautājumu: Vai tas ir Mopsis?.... ... atbildu Nē + dažas sekundes (turpinu - jo nāk tramvajs'... aaa... suns -> somā)... nespēju reaģēt un dzirdu... spriedumu: "Lūk kā izskatās mopsis kas sakrustots ar kādu citu suni" ... Tramvajs, iekāpjam... braucot... smaidu & cenšos iztēloties "to citu suni" ;-) :samilejies:
User avatar
_Fendi_
Puppy
Puppy
 
Posts: 107
Images: 1
Joined: 29 Jul 2011, 18:23
Location: Rīga, Latvia

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest