Toiterjera krāsa

All About Dogs

Toiterjera krāsa

Postby charlene » 29 May 2011, 09:21

Sveiki!
Zinu,ka šeit ir daudz profesionāļu. Esmu nolēmusi iegadāties meitenīti, :sirsninas2: esmu daudz info. ieguvusi par suņukiem, bet viens vēl īsti nav skaidrs. Suņuka krāsa.
Internetā atrodu tik daudz informāciju... PAt pretrunīgu.

1
KRĀSA:
Melna ar lāsumiem, brūna ar lāsumiem,
zila ar lāsumiem, kā arī ruda krāsa jebkurā tonī ar melnām vai brūnām svītrām.
Trūkumi: Balti plankumi uz krūtīm un pirkstiem

2
Krievu tojterjera izstāžu tipa suņiem populārākās apmatojuma krāsa ir melns ar brūnu, sarkana(visos krasas toņos) un sabuļa krāsa gan īsspalvainajiem, gan garspalvainajiem suņiem. Šķirnes standarts pieļauj baltas krāsas atzīmes uz krūtīm un kāju pirkstiem, kā arī dzīvnieks drīkst būt pilnīgi vienkrāsains- melns, zils vai brūns, taču ne ruds.


Kā tad īsti ir? Gribu iegādaties suņuku ar ciltsrakstiem, bet lai izstādēs nediskvalificē.
charlene
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 29 May 2011, 09:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Toiterjera krāsa

Postby Andrushka » 29 May 2011, 10:14

Attiecīgās šķirnes sadaļā ir FCI standarts pārtulkots latviski vai arī var meklēt FCI mājas lapā.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Toiterjera krāsa

Postby OrlandoSeaHorse » 29 May 2011, 11:34

Vislabak jau butu meklet pirmavotu - FCI apstiprinato standartu. Adrese www.fci.be un tur ir nodala Standarti un nomenklatura, pa grupam visi standarti pat 3 valodas. Paslaik gan vismaz no mana datora ta lapa neveras vala.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Toiterjera krāsa

Postby Vendeta » 29 May 2011, 22:39

Standarta tulkojums latviešu valodā ir vairāk nekā nekorekts, sevišķi attiecībā uz krāsu:
ruda krāsa jebkurā tonī ar melnām vai brūnām svītrām
, nepieredzējis cilvēks to taču var interpretēt arī kā tīģerkrāsu (brindle), kas standarta oriģinālā ir pieminēta, kā diskvalificējošs trūkums
presence of brindle markings

Tas, kas pirmajā postā rakstīts 2 punktā, arī ir pilnīgs murgs, nav tāda "izstāžu tipa", kā arī vienkrāsains suns (melns, brūns vai zilā krāsā) nedrīkst būt - tas standartā tiek minēts kā trūkums
Solid black, brown and blue colours. Tan markings too large or with dark shadings
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Toiterjera krāsa

Postby NARDICUM » 30 May 2011, 06:33

Murgs kaut kāds! :soks:
Tie standartu tulkojumi, laikam, būtu kārtīgi jāparetina. Diemžēl, latviešu valoda šajā ziņā ir diezgan nabadzīga.
Secinājums- mācāmies angļu un/vai krievu valodu, ja nē- pērkam toju ar svītrām vai rūtiņām :hih:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Toiterjera krāsa

Postby OrlandoSeaHorse » 30 May 2011, 10:36

Nu ja man pēc šāda apraksta būtu jāatrod pareizs suns, es arī droši, ka skatītos uz tīģerkrāsu. Kas tad vēl varētu būt "ar melnām vai brūnām svītrām"? Es neko citu nespēju iedomāties, kādas vēl svītras?
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests