LKA - LKF

All About Dogs

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 25 May 2012, 21:11

Bpa4 wrote:
obrija wrote:Jā, baigais cepiens, nesaprotu par ko, Vendetai ir taisniba par suņu kvalitāti LKBA, paskatieties uz šo- http://sobaka.lv/index.php?m=Poroda&pag ... &sob=26328 . Es kādreiz dikti par šo kašķējos ar KR, kas šādus suņus nosauca pareizā vārdā ''laikas tips'' tad nu redzu, nekas nav mainījies:(
Es tur neredzu neko no minētās šķirnes. un vispār nesaprotu kāda velna pēc LKBA vēl izdod ciltsrakstus, tie ciltsraksti ir nederīgi, cik zinu tad likumā rakstīts ka kucēniem ir jābūt reģistrētiem ciltsgrāmatā (MK Noteikumiem 266 ‘”Labturības prasības...”,kur pēdējās izmaiņas,pieņemtas 24.04.2012.), lai varētu ierakstīt ciltsgrāmatā, tad organizācijai jābūt reģistrētai LDC un Favorīta tur nav, tā kā arī LKBA- Favorīta ciltsraksti ir tik pat derīgi kā toletes papīrs.


Ar LKBA viss ir kārtībā http://www.ldc.gov.lv/lv/ciltsdarba_org ... nizacijas/

LMKA gan līdz 23-28 februārim nebija nodevis ciltsdarba nolikumu. Tagda gan viss ir sakārtots!

Skaidrs, pāris dienas atpakaļ skatījos, viņi tur vēl nebija, bet tagad jau ir, tad jau viss ok:) Bet par to šķirņu tīrību tā ir kā ir :tikainesaki:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LKA - LKF

Postby Bpa4 » 25 May 2012, 21:22

Obrija, nu tur ir kā ir - reizēm - ir eksemplāri, ok, bet reizēm ir tādi - velns zin kādi. Bet runa nav par to, ja reiz konkrētam eksemplāram tiek dots novērtējums labi (un šo novērtējumu ir sniedzis eksperts, kura viedoklis tiek atzīts par objektīvu gan IKU, gan FCI un vēl kādā starptautiskā organizācijā) . Kāpēc gan šī suņa ciltsrakstus neatzīt par derīgiem LKF, LKBA un pārējās organizācijās un klubos...
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 25 May 2012, 21:31

Bpa4 wrote:Obrija, nu tur ir kā ir - reizēm - ir eksemplāri, ok, bet reizēm ir tādi - velns zin kādi. Bet runa nav par to, ja reiz konkrētam eksemplāram tiek dots novērtējums labi (un šo novērtējumu ir sniedzis eksperts, kura viedoklis tiek atzīts par objektīvu gan IKU, gan FCI un vēl kādā starptautiskā organizācijā) . Kāpēc gan šī suņa ciltsrakstus neatzīt par derīgiem LKF, LKBA un pārējās organizācijās un klubos...

Kā jau kads teica, nau ticības radurakstiem, tai norādē ko es ieliku ar akitu, it kā jau arī vecāki ok (vismaz mamma atvesta ar FCI rakstiem), bet redz kāds krancītis izlīda, tad jautājums kas papiņam apakšā? Es sapratu vienu, turpmāk visiem kucēnus ar līgumu tirgošu, savadāk pārdod kā majas mīluli un pēc gadiņa OPĀ, jau skaties un kucei kucēni, to es konkrēti par korsām, eh kā gribeto vairāk kārtības, bet tas laikam tikai sapnis :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Bpa4 » 25 May 2012, 21:40

obrija wrote:
Bpa4 wrote:Obrija, nu tur ir kā ir - reizēm - ir eksemplāri, ok, bet reizēm ir tādi - velns zin kādi. Bet runa nav par to, ja reiz konkrētam eksemplāram tiek dots novērtējums labi (un šo novērtējumu ir sniedzis eksperts, kura viedoklis tiek atzīts par objektīvu gan IKU, gan FCI un vēl kādā starptautiskā organizācijā) . Kāpēc gan šī suņa ciltsrakstus neatzīt par derīgiem LKF, LKBA un pārējās organizācijās un klubos...

Kā jau kads teica, nau ticības radurakstiem, tai norādē ko es ieliku ar akitu, it kā jau arī vecāki ok (vismaz mamma atvesta ar FCI rakstiem), bet redz kāds krancītis izlīda, tad jautājums kas papiņam apakšā? Es sapratu vienu, turpmāk visiem kucēnus ar līgumu tirgošu, savadāk pārdod kā majas mīluli un pēc gadiņa OPĀ, jau skaties un kucei kucēni, to es konkrēti par korsām, eh kā gribeto vairāk kārtības, bet tas laikam tikai sapnis :)


Visādi gadās, moš tur ne tikai viens papiņš, bet arī pagalma dominejošais krancis?
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 25 May 2012, 21:42

bet arī pagalma dominejošais krancis

Nē, tā takš audzētava, kranči tur nemājo, it kā :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Bpa4 » 25 May 2012, 21:46

obrija wrote:
bet arī pagalma dominejošais krancis

Nē, tā takš audzētava, kranči tur nemājo, it kā :)


Nu varbūt caur sētu izšmaucis :)
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 25 May 2012, 21:48

Tur visi suņi būros un apkārt sēta kā cietumā, dubultā :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Bpa4 » 25 May 2012, 21:55

obrija wrote:Tur visi suņi būros un apkārt sēta kā cietumā, dubultā :)


dzīve visādi notiekās...!
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: LKA - LKF

Postby Eklēriņš » 26 May 2012, 13:01

obrija wrote:
Bpa4 wrote:Obrija, nu tur ir kā ir - reizēm - ir eksemplāri, ok, bet reizēm ir tādi - velns zin kādi. Bet runa nav par to, ja reiz konkrētam eksemplāram tiek dots novērtējums labi (un šo novērtējumu ir sniedzis eksperts, kura viedoklis tiek atzīts par objektīvu gan IKU, gan FCI un vēl kādā starptautiskā organizācijā) . Kāpēc gan šī suņa ciltsrakstus neatzīt par derīgiem LKF, LKBA un pārējās organizācijās un klubos...

Kā jau kads teica, nau ticības radurakstiem, tai norādē ko es ieliku ar akitu, it kā jau arī vecāki ok (vismaz mamma atvesta ar FCI rakstiem), bet redz kāds krancītis izlīda, tad jautājums kas papiņam apakšā? Es sapratu vienu, turpmāk visiem kucēnus ar līgumu tirgošu, savadāk pārdod kā majas mīluli un pēc gadiņa OPĀ, jau skaties un kucei kucēni, to es konkrēti par korsām, eh kā gribeto vairāk kārtības, bet tas laikam tikai sapnis :)

Obrija, naivums Tavā vecumā! :jautri: Nu, pārdosi ar līgumu, ka majas mīlulis, nav paredzēts pārošanai, bet ciltsrakstos tak nav atzīme, ka vaislā nederīgs! Nu, tad īpašnieks uzspļaus no piektā stāva līgumam, iestāsies kāda klubā un pāros uz nebēdu! :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 26 May 2012, 13:22

Obrija, naivums Tavā vecumā! :jautri: Nu, pārdosi ar līgumu, ka majas mīlulis, nav paredzēts pārošanai, bet ciltsrakstos tak nav atzīme, ka vaislā nederīgs! Nu, tad īpašnieks uzspļaus no piektā stāva līgumam, iestāsies kāda klubā un pāros uz nebēdu! :jaa:

Nu kā tad lai cīnās ar tādiem, varbūt līgumā kādu īpašu punktu ierakstīt? Man tagad ir metienā tādi kurus nu ne par kam negribu laist vaislā, bet ir arī tādi kurus ļoti gribu redzēt izstādēs un ted jau manīs vai vaislai vai nē, kā būt? Vispār klubos vajadzetu arī tādus ciltsrakstus kur būtu rakstīts vaislai nederīgs, LKF laikam taču tādi ir.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Creme de la Creme » 26 May 2012, 15:37

Obrija - iekļauj punktu par OBLIGĀTU kastrāciju. :jaa:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LKA - LKF

Postby Demix » 26 May 2012, 17:08

Creme de la Creme wrote:Obrija - iekļauj punktu par OBLIGĀTU kastrāciju. :jaa:

:jaa: Tas vienīgais,tiesa arī var apiet :histerija: Rūpīgi izvērtē pircēju!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: LKA - LKF

Postby ajame » 26 May 2012, 18:16

man vienai no kaķenēm c/r atdeva tikai pēc sterelizācijas. tāds bija līguma punkt.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: LKA - LKF

Postby zukins » 26 May 2012, 20:20

Vēl jau ir iespēja līgumā ierakstīt soda sankcijas: resp. norādīt, ka suns nav izmantojams vaislā, ja tomēr tiks izmantots - sods piem. 3000ls (kuces gadījumā to, protams, vieglāk izkontrolēt kā sunim)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: LKA - LKF

Postby Bafija » 26 May 2012, 20:55

zukins wrote:Vēl jau ir iespēja līgumā ierakstīt soda sankcijas: resp. norādīt, ka suns nav izmantojams vaislā, ja tomēr tiks izmantots - sods piem. 3000ls (kuces gadījumā to, protams, vieglāk izkontrolēt kā sunim)


Man dažos līgumos ir rakstīts, ka līdz kastrācijai suns ir mans īpašums un ja nosacījumi tiek pārkāpti, tad suns nekavējoties tiek konfiscēts! Pagaidām darbojas. Ar c/r atdošanu, neatdošanu var manipulēt, bet sapārot jau var arī bez c/r. Tas attiecas uz kucēm, jo suni nekādi neizkontrolēsi :(
ASV mani draugi atdod tikai sterilizētus suņus un viss.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 26 May 2012, 21:14

Paldies par padomiem :) Būs jādomā ko un kā :) Es jau labprāt atdotu tikai sterilizētus, bet lieli nevienam īpasi nav vajadzīgi, visi tomēr grib no bēbīšiem audzināt, un vēl neesu tik bagāta ar platību un finansem lai pati to visu uzņemtos, tie tomēr ir milzu ieguldījumi un atbildība, suņiem tomēr jābūt socializācijai utt. Bet savu darbu tomēr negribu laist vējā, lai kāds paņem un uzvarās uz šķirnei nevēlama vaisla materiāla :tikainesaki:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Janna » 29 May 2012, 21:08

obrija wrote:Jā, baigais cepiens, nesaprotu par ko, Vendetai ir taisniba par suņu kvalitāti LKBA, paskatieties uz šo- http://sobaka.lv/index.php?m=Poroda&pag ... &sob=26328 . Es kādreiz dikti par šo kašķējos ar KR, kas šādus suņus nosauca pareizā vārdā ''laikas tips'' tad nu redzu, nekas nav mainījies:(
Es tur neredzu neko no minētās šķirnes. un vispār nesaprotu kāda velna pēc LKBA vēl izdod ciltsrakstus, tie ciltsraksti ir nederīgi, cik zinu tad likumā rakstīts ka kucēniem ir jābūt reģistrētiem ciltsgrāmatā (MK Noteikumiem 266 ‘”Labturības prasības...”,kur pēdējās izmaiņas,pieņemtas 24.04.2012.), lai varētu ierakstīt ciltsgrāmatā, tad organizācijai jābūt reģistrētai LDC un Favorīta tur nav, tā kā arī LKBA- Favorīta ciltsraksti ir tik pat derīgi kā toletes papīrs.

ODRIJA
Не буду писать весь стандарт породы, а только окрас:
COLOUR : Red fawn, sesame (red fawn hairs with black tips), brindle and white. All the above mentioned colours except white must have « urajiro »
Окрас: Рыже-палевый, сезам (рыже-палевые волосы с черными кончиками), тигровый и
белый. При всех вышеперечисленных окрасах, за исключением белого, собака должна иметь «уражиро» (Уражиро - белесая шерсть на боковых частях морды, на скулах, нижней поверхности челюсти, на шее, груди корпусе и хвосте, а также на внутренних поверхностях ног).
На каком основании вы обсуждаете и выкладываете фотографии чужих собак? И решаете , что и как делать?
Вы такой хороший эксперт?
Я всегда лояльна отношусь ко всем, но всему есть придел. Значит вас никто не ставил на место, за ваши высказывания и вранье.
Мне очень жаль вас. Поливать грязью других, плести интриги-это самое гнусное дело. Или вы думали , что владельцы не будут знать, что вы пишите.Прекратите все это. Прекратите выставлять ссылки на фото моей собаки на разных форумах. Она в стандарте породы по всем параметрам.
И еще прекратите грязью поливать питомник.
Janna
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 May 2012, 20:54

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 29 May 2012, 22:27

Beidziet, runa neiet par krāsojumu, salīdzinājumam ielikšu sesam akitu. Ja Jūs uzskatiet ka Jūsu suns tieši ta arī izskatās tad atvainojos, bet es maz līdzību redzu.
Image
Image
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 29 May 2012, 22:31

Lūk ir kucēns kurš piedzima manā audzētavā un arī ir sezam krāsā, vai viņi ir līdzīgi?
http://sobaka.lv/index.php?m=Poroda&pag ... &sob=21627
Un jā, es neko pretlikumīgu neesu darījusi, Jūsu suns ir ielikts publiskā portālā, tātad saimnieks piekrīt suņa publiskai apskatei, es pat nezagu bildes, bet ieliku norādi uz saiti, neesu nevienu apmelojusi.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby tanaya » 29 May 2012, 22:39

Даже я, не специалист в породе, знаю, что у акит должны быть треугольные глаза.
Так что Janna, проблема далеко не в окрасе. :)
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests