LKA - LKF

All About Dogs

Re: LKA - LKF

Postby Janna » 29 May 2012, 22:54

tanaya wrote:Даже я, не специалист в породе, знаю, что у акит должны быть треугольные глаза.
Так что Janna, проблема далеко не в окрасе. :)

не треугольные ...
FCI-Standard N°255/ 02. 04. 2001 / GB
AKITA
ORIGIN : Japan.
DATE OF PUBLICATION OF THE ORIGINAL VALID STANDARD : 13.03.2001.
UTILIZATION : Companion dog.
CLASSIFICATION F.C.I. : Group 5 Spitz and primitive type.
Section 5 Asian Spitz and related breeds.
Without working trial.
GENERAL APPEARANCE : Large-sized dog, sturdily built, well balanced and with much substance ; secondary sex characteristics strongly marked, with high nobility and dignity in modesty ; constitution tough.
IMPORTANT PROPORTIONS : The ratio of height at withers to length of body ( from the point of the shoulders to the point of the buttock) is 10 : 11, but the body is slightly longer in bitches than in dogs.
BEHAVIOUR AND TEMPERAMENT : The temperament is composed, faithful, docile and receptive.
HEAD
CRANIAL REGION :
Skull : The size is in proportion to the body. The forehead is broad, with distinct furrow. No wrinkle.
Stop : Defined.
FACIAL REGION :
Nose : Large and black. Slight and diffuse lack of pigment accepted in white dogs only, but black is always preferred.
Muzzle : Moderately long and strong with broad base, tapering but not pointed. Nasal bridge straight.
Jaws/Teeth : Teeth strong with scissor bite.
Lips : Tight.
Cheeks : Moderately developed.
Eyes : Relatively small, almost triangular in shape due to the rising of the outer eye corner, set moderately apart, dark brown : the darker, the better.
Ears : Relatively small, thick, triangular, slightly rounded at tips, set moderately apart, pricked and inclining forward.
NECK : Thick and muscular, without dewlap, in balance with head.
BODY :
Back : Straight and strong.
Loin : Broad and muscular.
Chest : Deep, forechest well developed, ribs moderately well sprung.
Belly : Well drawn up.
TAIL : Set on high, thick, carried vigorously curled over back ; the tip nearly reaching hocks when let down.
LIMBS
FOREQUARTERS :
Shoulders : Moderately sloping and developed.
Elbows : Tight.
Forearms : Straight and heavy-boned.
HINDQUARTERS : Well developed, strong and moderately angulated.
FEET : Thick, round, arched and tight.
GAIT : Resilient and powerful movement.
COAT
HAIR : Outer coat harsh and straight, undercoat soft and dense ; the withers and the rump are covered with slightly longer hair ; the hair on tail is longer than on the rest of the body.
COLOUR : Red fawn, sesame (red fawn hairs with black tips), brindle and white. All the above mentioned colours except white must have « urajiro ».
(Urajiro = whitish coat on the sides of the muzzle, on the cheeks, on the underside of jaw, neck, chest, body and tail and on the inside of the legs).
SIZE :
Height at the withers : Dogs : 67 cm,
bitches : 61 cm.
There is a tolerance of 3 cm more or less.

Стандарт FCI № 255/02.04.2001 (Перевод с английского)
СТРАНА ПРОИСХОЖДЕНИЯ: Япония
ДАТА ПУБЛИКАЦИИ ОРИГИНАЛА ДЕЙСТВУЮЩЕГО СТАНДАРТА: 13.03.2001
СФЕРА ПРИМЕНЕНИЯ: Собака-компаньон
КЛАССИФИКАЦИЯ В СИСТЕМЕ FCI: Группа 5 - Шпицеобразные и примитивные типы собак
Секция 5 - Азиатские шпицы
Без рабочих испытаний

ОБЩИЙ ВИД: крупная собака крепкого сложения, хорошо сбалансированная, мощного и прочного сложения: вторичные половые признаки сильно выражены; собака имеет благородный облик, обладает скромностью и чувством собственного достоинства; тип конституции крепкий.

ВАЖНЫЕ ПРОПОРЦИИ: отношение высоты в холке к длине корпуса (от плечевого выступа до седалищного бугра) составляет 10:11, при этом у сук корпус длиннее, чем у кобелей.
ПОВЕДЕНИЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ: Характер сдержанный, верный, послушный и восприимчивый.
ГОЛОВА:
ЧЕРЕПНОЙ ОТДЕЛ:
Череп: Размер пропорционален корпусу. Лоб широкий, с отчетливой ложбинкой посередине. Без морщин.
Стоп: Выражен.
ЛИЦЕВОЙ ОТДЕЛ:
Нос: Крупный и черный. Незначительная рассеянная депигментация допускается только при белом окрасе, при этом предпочтителен черный нос.
Морда: умеренно длинная, мощная, с широким основанием, сужается к носу, но не заостренная. Спинка носа прямая.
Челюсти/зубы: Мощные зубы, ножницеобразный прикус.
Губы: Плотно прилегающие. Скулы: Умеренно развитые.
Глаза: Сравнительно небольшие, поднятые внешние уголки придают им почти треугольную форму, умеренно расставлены, темно-карие: чем темнее, тем лучше.
Уши: Сравнительно небольшие, толстые, треугольной формы со слегка закругленными кончиками, умеренно расставленые, стоячие, наклонены вперед.
ШЕЯ: Толстая и мускулистая, без подвеса, пропорциональна голове.
КОРПУС:
Спина: Прямая и крепкая.
Поясница: Широкая и мускулистая.
Грудь: Глубокая, с хорошо развитой передней частью, ребра умеренно выгнуты.
Живот: Хорошо подтянут
ХВОСТ: высоко посаженный, толстый, энергично закинут на спину; в опущенном состоянии кончик хвоста почти достает до скакательных суставов.
КОНЕЧНОСТИ:
ПЕРЕДНИЕ КОНЕЧНОСТИ:
Плечо: Умеренно наклонное, развитое.
Локти: Плотно прижаты к корпусу.
Передние конечности: прямые, с тяжелым костяком.
ЗАДНИЕ КОНЕЧНОСТИ: хорошо развитые, мощные, с умеренными углами
ЛАПЫ:толстые, круглые, сводистые, в комке
ДВИЖЕНИЯ: Упругие, мощные.
ШЕРСТНЫЙ ПОКРОВ:
Шерсть: покровный волос жесткий и прямой, подшерсток мягкий и густой; шерсть на холке и крестце несколько длиннее; шерсть на хвосте длиннее, чем на корпусе.
Окрас: Рыже-палевый, сезам (рыже-палевые волосы с черными кончиками), тигровый и
белый. При всех вышеперечисленных окрасах, за исключением белого, собака должна иметь «уражиро» (Уражиро - белесая шерсть на боковых частях морды, на скулах, нижней поверхности челюсти, на шее, груди корпусе и хвосте, а также на внутренних поверхностях ног).
РАЗМЕР: Рост в холке: Кобель: 67 см Сука: 61 см
Допускается отклонение от вышеприведенных размеров не более 3 см в любую сторону.
Janna
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 May 2012, 20:54

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LKA - LKF

Postby Janna » 29 May 2012, 23:07

obrija wrote:Lūk ir kucēns kurš piedzima manā audzētavā un arī ir sezam krāsā, vai viņi ir līdzīgi?
http://sobaka.lv/index.php?m=Poroda&pag ... &sob=21627
Un jā, es neko pretlikumīgu neesu darījusi, Jūsu suns ir ielikts publiskā portālā, tātad saimnieks piekrīt suņa publiskai apskatei, es pat nezagu bildes, bet ieliku norādi uz saiti, neesu nevienu apmelojusi.

Да, она стоит там открыто, не для того , чтоб вы поносили грязью всех и вся. Мне не стыдно за свою собаку, у нее все в порядке.
На вашем фото выставленном сезам цвет, но не забывайте, он бывает разный.Так как он редко встречается у акит, его почти не знают. А так же , что вы придрались к щенку.
И еще, я думаю вам же не понравилось бы, если про вашу собаку что либо писали. Думаю вы бы взорвались. А ведь у каждой собаки можно найти слабые места.Не думали Odrija?

Odrija и еще раз пишу прекратите обсуждать мою собаку, я к вам никакого отношения не имею.Хотя знаю вас, и была лучшего мнения о вас, чем теперь.
Janna
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 May 2012, 20:54

Re: LKA - LKF

Postby NARDICUM » 30 May 2012, 06:41

Janna
Вы меня, конечно, извините :sarkstosa: , но собака, ссылку на фото которой дали выше, называется западно-сибирская лайка :tikainesaki: Порода тоже очень хорошая , но не акита :neparliecinats: И окрас тут совершенно не при чем :tikainesaki:
http://sobaka.lv/index.php?m=Poroda&pag ... &sob=26328
http://dogexpert.ru/forum/topic/5815/pa ... ntry115748
http://alabay.forum24.ru/?1-3-0-0000019 ... 1337537467
:sarkstosa:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: LKA - LKF

Postby vipdu » 30 May 2012, 07:57

Nu kaut pārkrāsojiet to visbiežāk sastopamajā akitas krāsā tāpat nekad un nemūžam nebūtu varējusi pateikt ka tai būtu jābūt akitai. Ja uzraksta ka tā it kā ir akita un ļoti, ļoti ieskatās tad kaut kādu drusku līdzību saredzu (nerunāju par krāsu), bet sākumā, kad nepalasīju tekstu un atvēru bildes man nebija ne jausmas, kas tas tāds ir. Protams neesmu profs, bet akitas redzējusi esmu pietiekoši lai uz ielas atpazītu. Suns tomēr nav bērns (katram savs pats mīļākais un ideālākais) un uz to arī būtu jāvar kritiski paskatīties, jo sevišķi ja tos domā pārdot.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: LKA - LKF

Postby Creme de la Creme » 30 May 2012, 08:01

tanaya wrote:Даже я, не специалист в породе, знаю, что у акит должны быть треугольные глаза.
Так что Janna, проблема далеко не в окрасе. :)

Gribēju teikt tieši to pašu! Es arī šķirnē orientējos pavisam minimāli (cik nu ir ''pārskriets'' standartam un redzēti suņi izstādēs). Bet te pat pilnīgam nezinītim ir redzams ka suns nu nemaz nav līdzīgs akitai (nē nu līdzīgs jau ir, bet...cik lielā mērā). Suņa šķirnīgumu lielā mērā nosakot galva, bet Jūsu sunim, Janna, nu nemaz nav akitas galva! Piedodiet ja kļūdos, bet tas ir tas ko redzu Jūsu ieliktajās bildēs.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 30 May 2012, 08:09

.Хотя знаю вас, и была лучшего мнения о вас, чем теперь

Ja Jūs esiet šī suņa aimniece nevis audzētāja, tad nekad un nekur neeesam tikušies un mani Jūs pazīt nevarat, bet ja esat audzētāja, vai kāda kārtējā audzētājas labā roka (kāda kādreiz biju es :kanepe: ) tad šis teksts man ir skaidrs un es vairs sen kā neapspriežu ne Jūs ne Jūsus suni, tagad to darat Jūs paši. Jauku dienu.
PS Un jā mani suņi ir ar neapbruņotu aci redzami kas par šķirni un protams ka katram var atrast trūkumus. :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby agrita » 30 May 2012, 11:20

Izlaasot, kas ir suņa audzētāja i nebrīnos, ka zem vienas šķirnes ir pavisam kas cits. Šis cilvēks, iespējams pat nezin, ka pa kucēniem viņai dzimst un no kā.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: LKA - LKF

Postby ajame » 30 May 2012, 11:56

Negribu nevienu aizstāvēt, bet man ir tojs no šīs audzētavas. Un tojs ir šķirnei atbilstošāks, nekā daudzi tie, kas staigā pa izstādēm. Kā arī pērkot kuci, audzētāja man uzreiz pateica- tas ir krāsas brāķis un vaislā piedalīties nedrīkst.
Pirku, kad neko par tojiem un par konkrēto audzētāju nezināju. Un itin nemaz nenožēloju, ka esmu nopirkusi tieši šo suni. Par citām šķirnēm (nešķirnēm) nezinu, tādēļ arī nekomentēšu.
Te vēlreiz pierādās tas, ka pirms pirkt suni (jebkuras šķirnes) ir maksimāli daudz par konkrēto šķirni jāuzzin. Tad arī pārsteigumu būs mazāk kucēnam pieaugot.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: LKA - LKF

Postby Creme de la Creme » 30 May 2012, 12:06

ajame - tādā gadījumā katram pircējam ir jābūt kā minimums kinologam! Ļoti daudzu šķirņu kucēni ir tik ļoti līdzīgi, ka nespeciālistam būs grūti atrast ''10 atšķirības''! Nemaz jau nerunājot par to, lai noteiktu vai tur ir kāds ''piejaukums'' no citām šķirnēm/nešķirnēm. Audzētājam jābūt zinošam, atbildīgam un atklātam.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LKA - LKF

Postby goldfinch » 03 Jun 2012, 17:58

zukins wrote:Vēl jau ir iespēja līgumā ierakstīt soda sankcijas: resp. norādīt, ka suns nav izmantojams vaislā, ja tomēr tiks izmantots - sods piem. 3000ls (kuces gadījumā to, protams, vieglāk izkontrolēt kā sunim)

ja atdod suni nomā, uz nomaksu, par nepilnu cenu vai kopīpašumā, teiksim tā pirkums ar uzlikumu, tad jā varētu variēt un kombinēt, neiespējami tas nav, bet tiesāšanās arī prasa laiku un līdzekļus, bet ja pērk par pilnu cenu un samaksā uzreiz, tad tas ir jau īpašums, un tur vairs pārdevējam nav tiesību iejaukties.

Bafija wrote:Man dažos līgumos ir rakstīts, ka līdz kastrācijai suns ir mans īpašums un ja nosacījumi tiek pārkāpti, tad suns nekavējoties tiek konfiscēts! Pagaidām darbojas. Ar c/r atdošanu, neatdošanu var manipulēt, bet sapārot jau var arī bez c/r. Tas attiecas uz kucēm, jo suni nekādi neizkontrolēsi :(
ASV mani draugi atdod tikai sterilizētus suņus un viss.


Piedod, bet visu maksu nomaksā arī pēc tam, kad izkastrē ?
Last edited by goldfinch on 03 Jun 2012, 18:18, edited 1 time in total.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: LKA - LKF

Postby goldfinch » 03 Jun 2012, 18:07

Manuprāt vēl tālā pagātnē praktizētās kucēnu kartiņas bija tīri laba lieta, c/r varēja dabūt no 6 mēn vecuma, pēc kucēnu skates un tad arī c/r varēja izdarīt atzīmi par brāķi
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: LKA - LKF

Postby Creme de la Creme » 03 Jun 2012, 18:54

goldfinch wrote:Manuprāt vēl tālā pagātnē praktizētās kucēnu kartiņas bija tīri laba lieta, c/r varēja dabūt no 6 mēn vecuma, pēc kucēnu skates un tad arī c/r varēja izdarīt atzīmi par brāķi

Ciltsrakstos atzīmi var izdarīt jebkurā laikā (ja sunim pēcāk atklājā kādi defekti...). Audzētājs var ciltsrakstus paturēt pie sevis (norādot to līgumā), vai arī ciltsrakstus noformēt vēlāk (obligāti ir veikt to apmaksu, īpašnieku datus var ieniegt jebkurā laikā).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LKA - LKF

Postby goldfinch » 03 Jun 2012, 19:24

Creme de la Creme wrote:
goldfinch wrote:Manuprāt vēl tālā pagātnē praktizētās kucēnu kartiņas bija tīri laba lieta, c/r varēja dabūt no 6 mēn vecuma, pēc kucēnu skates un tad arī c/r varēja izdarīt atzīmi par brāķi

Ciltsrakstos atzīmi var izdarīt jebkurā laikā (ja sunim pēcāk atklājā kādi defekti...). Audzētājs var ciltsrakstus paturēt pie sevis (norādot to līgumā), vai arī ciltsrakstus noformēt vēlāk (obligāti ir veikt to apmaksu, īpašnieku datus var ieniegt jebkurā laikā).

tāpat sapāros un c/r uztaisīs, ja gribēs, īpašums ir īpašums un to var valdīt un rīkoties kā grib, par obligātu kastrāciju, nu ok ieliks to punktu, neizkastrēs, rakstīsi brīdinājumu, prasīsi maksāt līgumsodu, nu un tālāk, iesi uz tiesu, prasīsi izpildīt līgumu, ok, piespriedīs ( par ko zinot sistēmu no iekšpuses, šaubos), ko tālāk, izpildītājs tak neņems un nekastrēs suni :) ? Cik esmu redzējusi tos līgumus , nu nav viņi juridiskās virtuozitātes paraugs.
Un par tiem suņiem no linka, kamēr būs aitas, būs cirpēji.Gribas lēti, bet šķirnes , tur ir rezultāts, Vējiem līdzi bija teksts par mūļiem zelta iemauktos. Būs pieprasījums, būs arī piedāvājums. Un saimnieki ar putām uz lūpām pierādīs, ka viņam ir Meksikas CH :D
Un no otras puses, nu , lai viņi ņemas, tas izsauc tikai līdzjūtību, vismaz man.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: LKA - LKF

Postby Pate » 15 Aug 2012, 08:52

Lasīju šajā sadaļā, ka pastāv iespēja no LKA (LKBA) pāriet uz LKF, bet tad suni novērtē LKF kinologi un sniedz atzinumu vai suns ir derīgs LKF izstādēm un vai var veikt vaislas darbu atbilstoši LKF prasībām. Bet man nelielu neskaidrību raisa atbilde par to, ka šādā gadījumā, suns, kurš ir pārgāgis no LKA (LKBA) uz LKF saņem 0 grupas (vai klases) ciltsrakstus. Man kā nezinātājai - ko nozīmē 0, 1, 2, 3 klase (grupa)?

Paldies!
User avatar
Pate
Baby
Baby
 
Posts: 47
Joined: 12 Jul 2012, 17:58
Location: Latvia, Riga

Re: LKA - LKF

Postby Creme de la Creme » 15 Aug 2012, 09:23

Suns nesaņem '''0'' grupas ciltsrakstus, bet gan ''0'' ciltsrakstus jeb pareizāk būtu teikt ''reģistra apliecība''. Grupās suņi ir sadalīti dalībai izstādēs. ''O'' grupa skaitās FCI oficiāli neatzītās šķirnes. Tam ar LKF reģistru nav nekāda sakara.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LKA - LKF

Postby Robins » 15 Aug 2012, 09:56

... citiem vārdiem, "0 ciltsraksti" nozīmē, ka tie būs tukši - tajos neparādīsies vecāku, vecvecāku utt. vārdi. Jo nav nekādu garantiju, ka oriģinālajos sarakstītie ir par to informēti, priecīgi un jebkādā radnieciskā sakarā.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: LKA - LKF

Postby Pate » 15 Aug 2012, 09:58

Robins wrote:... citiem vārdiem, "0 ciltsraksti" nozīmē, ka tie būs tukši - tajos neparādīsies vecāku, vecvecāku utt. vārdi. Jo nav nekādu garantiju, ka oriģinālajos sarakstītie ir par to informēti, priecīgi un jebkādā radnieciskā sakarā.


Tātad, ja es iegādājos kucēnu ar LKF ciltsrakstiem, jāpievērš uzmanību, kādi tie izskatās. Kāds var man atsūtīt uz privāto kādu ciltsrakstu paraugu. Nu īstu :)

Paldies!
User avatar
Pate
Baby
Baby
 
Posts: 47
Joined: 12 Jul 2012, 17:58
Location: Latvia, Riga

Re: LKA - LKF

Postby Creme de la Creme » 15 Aug 2012, 10:01

Pate wrote:
Robins wrote:... citiem vārdiem, "0 ciltsraksti" nozīmē, ka tie būs tukši - tajos neparādīsies vecāku, vecvecāku utt. vārdi. Jo nav nekādu garantiju, ka oriģinālajos sarakstītie ir par to informēti, priecīgi un jebkādā radnieciskā sakarā.


Tātad, ja es iegādājos kucēnu ar LKF ciltsrakstiem, jāpievērš uzmanību, kādi tie izskatās. Kāds var man atsūtīt uz privāto kādu ciltsrakstu paraugu. Nu īstu :)

Paldies!

Ieejiet manā mājas lapā, sadaļā ''mūsu suņi''/kuces/Creme de la Creme Daisy. Tur ir LKF ciltsrakstu foto.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LKA - LKF

Postby obrija » 21 Jan 2013, 14:31

Bišķiņ pacelšu tēmu :)
Iegāju akitu forumā un gandrīz apgāzos, izrādās LKBA nemaz netaisās apstāties nestandarta suņu ražošanā un pat tādi vēl pelna Latvijas jaunā čempiona titulus :aknee:
Ja jau iet uz izstādēm, tad drīz būs arī pēcnācēji :aknee: Par šo jau tika apspriests 13 lapā, bet nu sitiet mani nost, nezinu kas tur tais izstādēs ir tiesājis.
http://www.akita-forum.ru/viewtopic.php ... &start=510
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: LKA - LKF

Postby Creme de la Creme » 21 Jan 2013, 15:01

Kāpēc gan viņiem būtu jāapstājas?! Neies taču cilvēkiem teikt - Jums standartam neatbilstošs suns.
Tā lūk ir - vieni ''sitās nost'' veidojot šķirnes, uzlabojot tās. Citiem ''uzšpļaut'' no lieliem augstumiem uz to visu!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests