LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

All About Dogs

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Demiana » 21 Aug 2012, 14:39

Man laiki der tikai krievvalodīgo grupā :histerija:


acerbis es atkal apskaužu cilvēkus bez papildus sasistībām, manā gadījumā - mazi bērni, kurus nav kas izņem no b/d un pieskata šo laiku par saprātīgu summu, jo uz vakaru, praktiski no 18:00 līdz 20.30 neviens negrib viņus ņemt ;(
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Korfa » 21 Aug 2012, 15:11

nuu man apmēram tas pats -> pirmklasnieks un bērnudārznieks + iesniegums darbā par individuālu darba laiku, jo savādāk nevarēšu lielo laicīgi izņemt no skolas (labi ka ir kas aizved+ kaut kā samenedžēs, lai tajās 2 dienās var izņemt). Jau pagājušo gadu jau gribējās kursiņus, kaut kā atliku, tagad domāju - nu kāpēc atliku? Šogad būs daaaaaudz grūtāk... :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby zukins » 22 Aug 2012, 06:44

Es apskaužu jūs visas :D Lai es būtu 6os Rīgā, man no darba būtu jāiziet vēlākais 2os un tik individuālu darba laiku man neviens nedos. Piedevām, 2x nedēļā pa 300km vienā virzienā arī ir ekskluzīvs pasākums.
Jautājums tiem, kas jau ir bijuši šajos kursos - vai tiek izsniegti kādi izdales materiāli? Respektīvi, vai ir iespējams arī kaut ko apgūt balstoties tikai uz izsniegtajiem materiāliem (ja tādi ir) un ierodoties klātienē pāris reizes mēnesī? Vai arī viss balstās uz mutiskas lekcijas konspektiem?
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Creme de la Creme » 22 Aug 2012, 07:11

zukins wrote:Es apskaužu jūs visas :D Lai es būtu 6os Rīgā, man no darba būtu jāiziet vēlākais 2os un tik individuālu darba laiku man neviens nedos. Piedevām, 2x nedēļā pa 300km vienā virzienā arī ir ekskluzīvs pasākums.
Jautājums tiem, kas jau ir bijuši šajos kursos - vai tiek izsniegti kādi izdales materiāli? Respektīvi, vai ir iespējams arī kaut ko apgūt balstoties tikai uz izsniegtajiem materiāliem (ja tādi ir) un ierodoties klātienē pāris reizes mēnesī? Vai arī viss balstās uz mutiskas lekcijas konspektiem?

Jā, tiek izsniegti materiāli. Un to ir samērā daudz! Man sanāca pilna A4 mape, bet tagad to ir vēl vairāk...Turklāt ļoti daudz info tiek likts i-netā (dogs.lv forumā - tur gan pie attiecīgās sadaļas tiksiet tikai tad, kad sāksiet mācīties).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Saulpurene » 22 Aug 2012, 07:38

Kā jūs domājat, vai būtu dikti 'traģiski', ja netiktu uz pirmajām 2-3 nodarbībām (ja latviešu grupa sākas 14. sept, tad 14., 17. un 20. sept.)? :neparliecinats:

Un kā ir ar apmaksu- jāmaksā uzreiz, kā sāk mācīties, vai var kaut kad pēc Jaunā gada?
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Korfa » 22 Aug 2012, 08:25

Saulpurene, vispār LV grupa sākas 13.sepetembrī. Varbūt ir vērts uzzvanīt vai uzrakstīt @ ar šādiem jautājumiem?
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Saulpurene » 22 Aug 2012, 08:34

Korfa, jā, pareizi 13. septembrī. Es pārskatījos par vienu dienu, bet tas neko nemaina, jo nebūšu LV tai laikā. Zvanīt, ja godīgi, bail- bail no attieksmes. :neparliecinats: Un vispār nepatīk zvanīt, lai kaut ko noskaidrotu.
Mēģināšu uzrakstīt, bet cerēju, ka te pieredzējuši ļaudis mani varētu apgaismot. :)
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Greylove » 22 Aug 2012, 08:42

Saulpurene, es domāju, ka tam nevajadzētu būt iemeslam, lai nepieteiktos. Pirmā lekcija vispār iepazīšanās, otro, trešo nokopēsi no kursabiedriem.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Eklēriņš » 22 Aug 2012, 08:52

Var maksāt visu uzreiz un var maksāt pa daļām. Nebūtu gan labi visu maksājumu atstāt uz laiku pēc Jaunā gada, jo tad var nepielais pie ieskaišu likšanas, bet parādi šajā kursā nav tā labākā lieta, jo informācijas apjoms ir ļoti liels un vieglāk ir samācīties konkrēto vielu uz konkrēto ieskaiti, tad vismaz kas noglabāsies atmiņu dzīlēs un būs vieglāk to visu reanimēt uz eksāmenu.

Par to, ja netiksi uz pirmajām lekcijām, nekas traks nav! Protams, jebkuru vielu vieglāk uztvert, saprast, atcerēties ir tad, ja esi uz vietas un vari uzdot jautājumus, padiskutēt utt., bet principā ir pilnīgi normāli palūgt kādam kursa biedram lai nokopē konkrēto vielu un to pārlasīt. Turklāt pirmajās lekcijās ir tieši kinoloģijas vēsture, kura viennozīmīgi ir ļoti interesanta un noderīga, bet eksāmenos to nejautā.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Saulpurene » 22 Aug 2012, 09:07

Paldies, meitenes!

Nē, es par to maksāšanu vairāk domāju tā- vai nav uzreiz jāsamaksā kā piesakās, bet vēlāk rudenī (novembrī) vienu daļu un pēc jaunā gada visu pārējo.

Es jau labprāt noklausītos arī visu par kinoloģijas vēsturi, bet, ja gribu šogad iet kursos, tad fiziski man nesanāk tie sākuma datumi. :( Bet jūs mani iedrošinājāt! :) Laikam pieteikšos. :jaa: Korfa, ja kas, sēdēšu Tev blakus- man bail no svešiem cilvēkiem, Tu vismaz drusku pazīstama.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Eklēriņš » 22 Aug 2012, 09:11

Par maksāšanas termiņiem tomēr labāk noskaidrot LKFā!

Beidz, Saulpurene! Sākumā tie būs sveši cilvēki, bet vēlāk būsiet visi kā čomi un izrādīsies, ka visiem tik daudz kopīga (nu, suņi tak! :jautri: ) Praktiski pāris lekcijas un jau lielāko daļu zināsi! ;)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby murkata » 22 Aug 2012, 09:17

jaaa... es arī ļoti gribētu, bet ja man par ceļu vien mēnesī jāizliek 120 lati...
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Saulpurene » 22 Aug 2012, 09:26

Labi, par maksāšanu noskaidrošu. :)

Nu, jā, sakumā sveši, un kritiski mani nopētīs, sevišķi, ja es pirmās 3 nodarbības nebūšu. Es vnm tad sajūtos kā iedzīta stūrī. :D
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby ingo » 22 Aug 2012, 10:06

Klau murkata, ja nu mēs kaut kā kopīgi varētu :jaut: Vismaz ceļš sanāktu lētāk. Varbūt vēl kāds liepājnieks grib mācīties? Uz visām nodarbībām noteikti netikšu, bet varbūt tomēr izdodas kaut kā izgrozīties :jaut:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby murkata » 22 Aug 2012, 10:28

patiesībā bija doma veikt aptauju un pie reizes noskaidrot LKFā, cik izmaksātu instruktoru braukšana uz Liepāju.
un tad jāskatās, kas ir lētāk: taisīt grupu uz Rīgu, vai ierosināt pasniegt mācības Liepājā... (Tādā kā Kurzmes mācību filiālē)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Korfa » 22 Aug 2012, 10:44

Saulpurene, gan jau nebūs tik traki :D ņemot vērā ka liela daļa jau zin, ka pirmājās nodarbībās nebūsi...
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Amazone » 22 Aug 2012, 10:53

Sveiki meitenes! Es te pagaidam gandrīz nevienu nezinu, bet ceru, ka ar laiku iepazīsimies. Es arī jau pieteicos uz kursiem, bet iešu uz RU gruppu. Varbūt te ir kāds, kas ies arī uz krievvalodīgo grupu?
Nataly & Deli Lala
User avatar
Amazone
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 23 Apr 2012, 14:21

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Eklēriņš » 22 Aug 2012, 11:17

Saulpurene wrote:Nu, jā, sakumā sveši, un kritiski mani nopētīs, sevišķi, ja es pirmās 3 nodarbības nebūšu. Es vnm tad sajūtos kā iedzīta stūrī. :D


:jautri: Un tā domās visi! Tu domā būsi vienīgā, kura nebūs tikusi uz pirmajām nodarbībām? Mums kursā bija cilvēki, kuri pirmo mēnesi netika, jo viss bija saplānots braucienos utt., bet vēlāk lieliski iekļāvās grupā. Turklāt sākumā jau viens otru nepazīst un paiet zināms laiciņš kamēr iebrauc notiekošajā un kurš ir kurš. :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby čība » 22 Aug 2012, 11:23

Eklēriņš wrote:
Saulpurene wrote:Nu, jā, sakumā sveši, un kritiski mani nopētīs, sevišķi, ja es pirmās 3 nodarbības nebūšu. Es vnm tad sajūtos kā iedzīta stūrī. :D


:jautri: Un tā domās visi! Tu domā būsi vienīgā, kura nebūs tikusi uz pirmajām nodarbībām? Mums kursā bija cilvēki, kuri pirmo mēnesi netika, jo viss bija saplānots braucienos utt., bet vēlāk lieliski iekļāvās grupā. Turklāt sākumā jau viens otru nepazīst un paiet zināms laiciņš kamēr iebrauc notiekošajā un kurš ir kurš. :jaa:


Vajag vienkārši galda kartes ar foruma nikiem un viss būs oki doki.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: LKF kursi - "Kinoloģijas pamati"

Postby Eklēriņš » 22 Aug 2012, 11:30

Aha, un zini kāds būs šoks, kad nepazīstamie, bet viedokli viens par otru izveidojušie, foruma dalībnieki tiksies dzīvajā! :soks: :jautri: Izrādīsies, ka tā briesmīgā foruma faizivs ar tiešo izteikšanās stilu, ir pat ļoti patīkama un jauka persona, bet kāda pūkainīte - gatavā suņanagla :jautri:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests