sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

All About Dogs

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby ajame » 08 Dec 2011, 15:29

Demix wrote: Nu ja es būtu šāda saimnieka vietā,nopirktu otru suni!


Ne visi var atļauties turēt vairākus suņus (te neiet runa par naudu, bet gan par dzīvojamo platību, it īpaši ja suns ir paliela auguma).

Demix wrote:tad kāda mārrutka pēc man vest suni uz izstādēm,tērēt naudu :jaut:


Jo tas ir hobijs!! :pukudupsis:
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Demix » 08 Dec 2011, 15:36

ajame wrote:
Demix wrote: Nu ja es būtu šāda saimnieka vietā,nopirktu otru suni!


Ne visi var atļauties turēt vairākus suņus (te neiet runa par naudu, bet gan par dzīvojamo platību, it īpaši ja suns ir paliela auguma).

Demix wrote:tad kāda mārrutka pēc man vest suni uz izstādēm,tērēt naudu :jaut:


Jo tas ir hobijs!! :pukudupsis:


Tad tas nav hobijs!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby ajame » 08 Dec 2011, 15:39

Kāpēc gan nē?
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby donna-tonna » 08 Dec 2011, 15:40

tieši tā - iespējams, ka cilvēkam viens suns ir vecs, viens - pets un trešais smuks, bet kastrāts. Kāpēc neizklaidēties un lieko naudu ieguldīt tusiņā izstādēs? Nu, ne visi var atļauties kaudzi suņu. Personīgi man vietu vairs nav, lai kā es gribētu vēl kādu izstāžu suni. Beigu beigās, katra mute ir jābaro... Vēl - kur garantija, ka, iegādājoties kucēnu izstādēm, vinņš tiešām izaugs smuks. Tie, kas ir meklējuši labus show suņus, zin cik tas ir sarežģīts process.
Robins wrote:kā var salīdzināt, kā var salīdzināt - skaidrs kā: pēc visām pārējām pazīmēm. Piemēram, kuram smukāka galva, kuram gaita utt. Nevar tikai tad, ja neko citu kā olas neredz.

:kanepe: es tagad saprotu, kā var eksperts tiesāt, piem., II gr. BIGu... pēc olām. :meitenedejo: savādāk es nevaru izskaidrot, kā viņus visus TIK līdzīgus var sarindot pa vietām :tikainesaki:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby donna-tonna » 08 Dec 2011, 15:41

Demix wrote:Tad tas nav hobijs!!!

tas tieši ir hobijs. nevis suņu kolekcionēšana, jo katrs iepriekšējais nav attaisnojis iedomāto izstāžu karjeru un sasniedzis vēlamos rezultātus.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Robins » 08 Dec 2011, 15:45

donna-tonna wrote: :kanepe: es tagad saprotu, kā var eksperts tiesāt, piem., II gr. BIGu... pēc olām. :meitenedejo: savādāk es nevaru izskaidrot, kā viņus visus TIK līdzīgus var sarindot pa vietām :tikainesaki:


smejies vien, šogad WW bīgli tā arī tikuši tiesāti. Eksperts (francūzis) katram paskatījās un pataustīja pa 2-3 reizēm, tai skaitā - jau salīdzinoties par BOBu. Kam bija tumšas, lika priekšā, kam gaišas - tos aizmugurē. Ļoti apjucis izskatījās pie divkrāsu bīgla, ilgi domājis un skatījies savā blociņā. Laikam nevarēja atcerēties, vai divkrāsu bīglam drīkst būt gaišas, vai ne. Krievu bīglforumā pat vesela fotoreportāža par šito bija...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Creme de la Creme » 08 Dec 2011, 15:45

donna-tonna wrote:
Demix wrote:Tad tas nav hobijs!!!

tas tieši ir hobijs. nevis suņu kolekcionēšana, jo katrs iepriekšējais nav attaisnojis iedomāto izstāžu karjeru un sasniedzis vēlamos rezultātus.

:par:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Demix » 08 Dec 2011, 15:58

donna-tonna wrote:
Demix wrote:Tad tas nav hobijs!!!

tas tieši ir hobijs. nevis suņu kolekcionēšana, jo katrs iepriekšējais nav attaisnojis iedomāto izstāžu karjeru un sasniedzis vēlamos rezultātus.

Es nerunaaju par sunju kolekcioneeshanu,bet gan par to,ka ja tas ir hobijs patieshaam,tad cilveeks atrod da jebkaadus liidzekljus,vietu,maina dziivesvietas,galu galaa eed varbuut vienu putru,bet veelamo sasniedz,tas, manupraat, ir hobijs!Es justos ne paaraak eerti,droshi un komfortabli,ja zinaatu,ka manuam suni deelj truukumiem var iedot dq vai samazinaat atziimi.
Piekriitu gan tam,ka nav viegli kuceena vecumaa pateikt,kaads izvedosies un vai buus veiksmiiga izstaazhu karjera!Bet ja jau tas ir hobijs-tusinjsh vai tad tik svariigi rezultaati,vairaak vai mazaak max apmekleejot izstaades buus veiksmes un neveiksmes!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby donna-tonna » 08 Dec 2011, 16:05

Demix wrote:Es justos ne paaraak eerti,droshi un komfortabli,ja zinaatu,ka manuam suni deelj truukumiem var iedot dq vai samazinaat atziimi.

es, protams, ļoti atvainojos, bet vai maz tādu suņu, kuriem (ar visām bumbām) nebūtu labāk sēdēt mājās? kas tāpat nav atrāvuši v.g., good, disq.? Un vēl tādus suņus izmantot vaislā. Nav runa par pa retam v.g., bet... :velnins: Tad, kas ir labāk - iet pa izstādēm grabināt titulus pa laukiem un lielākās izstādēs nostāties kaut kur beigās ar suni, kurš teorētiski var tikt izmantots vaislai vai iet ar suni un konkurēt pa savu kastrātiņu klasīti ar suni, kurš (vairs) nekad netiks pārots?
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby ajame » 08 Dec 2011, 16:15

Ne vienmēr dzīvē notiek, tā kā mēs vēlētos. Es arī gribētu vēl kādu izstāžu suni, bet tas nav iespējams, jo gluži vienkārši, tad nebūs iespējama sadzīve ar vīru. Un ko? Man tagad šķirties? :D Tikai dēļ tā, ka gribu vēl vienu suni? Demix, ir daudz un dažādi apstākļi, kurus mēs nevaram paredzēt. Un pakārtot savu dzīvi hobijam, arī tas, manuprāt, nav ideālākais variants.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Demix » 08 Dec 2011, 16:17

donna-tonna wrote:
Demix wrote:Es justos ne paaraak eerti,droshi un komfortabli,ja zinaatu,ka manuam suni deelj truukumiem var iedot dq vai samazinaat atziimi.

es, protams, ļoti atvainojos, bet vai maz tādu suņu, kuriem (ar visām bumbām) nebūtu labāk sēdēt mājās? kas tāpat nav atrāvuši v.g., good, disq.? Un vēl tādus suņus izmantot vaislā. Nav runa par pa retam v.g., bet... :velnins: Tad, kas ir labāk - iet pa izstādēm grabināt titulus pa laukiem un lielākās izstādēs nostāties kaut kur beigās ar suni, kurš teorētiski var tikt izmantots vaislai vai iet ar suni un konkurēt pa savu kastrātiņu klasīti ar suni, kurš (vairs) nekad netiks pārots?

:jaa: Shaadaa redakcijaa pilniigi piekriitu!!!Ja tas tiek atrunaats reglamentaa,tad bez probleemaam,nu un veel vareetu starteet veteraanos :jaa:
Par to titulu vaakshanu pa mazajaam izstaademm un paaroshanu :lamajas: bet nu tas jau laikam paliek uz saimnieku un nebaidiishos teikt - ekspertu sirdsapzinjas :sajucis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Demix » 08 Dec 2011, 16:22

ajame wrote:Ne vienmēr dzīvē notiek, tā kā mēs vēlētos. Es arī gribētu vēl kādu izstāžu suni, bet tas nav iespējams, jo gluži vienkārši, tad nebūs iespējama sadzīve ar vīru. Un ko? Man tagad šķirties? :D Tikai dēļ tā, ka gribu vēl vienu suni? Demix, ir daudz un dažādi apstākļi, kurus mēs nevaram paredzēt. Un pakārtot savu dzīvi hobijam, arī tas, manuprāt, nav ideālākais variants.

Man iespeejams ir cita izpratne par veelmeem un hobiju :sarkstosa: Manaa gadiijumaa dziive tika pakaartota hobijam un diemzheel arii viss nenotiek kaa gribeetos :asaras: Piekriitu,ajame,dziivee ne vienmeer viss notiek ka veeleetos,bet tad varbuut taa nebuutu nemaz interesanta...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby zeina » 08 Dec 2011, 19:45

Mans personīgais viedoklis, ka šādas redakcijas ir izveidotas vai tiks tikai vienam mērķim - palielināt dalībnieku skaitu ar tam pievienotajām vērtībām.
Ja testikulu skaits un sakodiens (tai skaitā zobu skaits) nebūtu vieni no svarīgākajiem kritērijiem šķirnes sunim, tad protams uz šo jautājumu skatītos savādāk. Jo pēc esošām pozīcijām, ja nu mans suns izaug ar lauztu asti, vienu testikulu, trūkstošu zobu, visu var labot - kupējam asti, nogriežam OO, paņemam ārsta zīmi, ka zobiņš izkrita un aidā uz izstādi, jo pārējais viss sunim ir skaists, nu nezinu....šķiet pazūd jēga vaislas darbam...
Manuprāt, vienīgais jēdzīgais risinājums - atsevišķa klase, bet par labāko šķirnes pārstāvi viennozīmīgi nevar cīnīties, bet par vietu klasē gan.
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Creme de la Creme » 08 Dec 2011, 20:22

Nu pārspīlēt gan nevajag...diez vai kāds kupēs sunim ''lauztu'' asti, uzpirks vetu lai tas izdod ''kreiso'' izziņu par izbirušiem zobiem (tas vetam var draudēt ar lielām nepatikšanām) u.tml.
No nākamā gada būs obligāta suņu reģistrācija! Izstāžu maksas arī ir augstas! CIK tad būs to ''trako'' aktīvistu kas gribēs savus kastrātus izstādīt?! Vairums tomēr iet uz izstādēm ar cerībām līgavām atrādīties, vai titulus savākt. Neticu ka eksperti tagad sāks kastrātiem sert.dāvāt...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Sisija » 08 Dec 2011, 21:43

Creme de la Creme wrote:No nākamā gada būs obligāta suņu reģistrācija! Izstāžu maksas arī ir augstas! CIK tad būs to ''trako'' aktīvistu kas gribēs savus kastrātus izstādīt?! Vairums tomēr iet uz izstādēm ar cerībām līgavām atrādīties, vai titulus savākt. Neticu ka eksperti tagad sāks kastrātiem sert.dāvāt...

Pārsvarā jau tā arī ir, bet dalības maksa kaķu izstādēs ir vēl augstāka, taču kastrātu, kuri tiek izstādīti, nekad nav trūcis :), bet tiem ir savas klases un iespējama pilna izstāžu karjera :)
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Korland Rein » 08 Dec 2011, 22:03

Creme de la Creme wrote:Nu pārspīlēt gan nevajag...diez vai kāds kupēs sunim ''lauztu'' asti, uzpirks vetu lai tas izdod ''kreiso'' izziņu par izbirušiem zobiem (tas vetam var draudēt ar lielām nepatikšanām) u.tml.


Mīļā sirds.....atvaino, bet tu laikam no citas planētas!!!! Āaaaaaaa....tu dzīvo ilūzijās!!!! Piemērus ar konkrētiem suņu vārdiem varētu minēt ilgi un daudz....tikai bezjēdzīgi! Tas neko nemainīs!
Tā notika, notiek un notiks!!!! Nolaidies uz zemes! Ja tu tā nedari, tas visnotaļ nenozīmē, ka visi ir tik godīgi!
Šķiet, ka katram, kurš suņinieku vidū ir vairāk par pāris gadiem ir kāds savs konkrētā vārdā nosaucams suņa stāsts, kam ir ielikti zobi, olas, nerunajot jau par vetu izziņām kupētam astem un tt!
Bet tā jau cita tēma!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby zeina » 08 Dec 2011, 22:10

Korland Rein :par:
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby ajame » 08 Dec 2011, 22:43

Korland Rein wrote:, kam ir ielikti zobi, olas, nerunajot jau par vetu izziņām kupētam astem un tt!
Bet tā jau cita tēma!


Bet ja jau ir tādi , kuri ieliek olas (vai arī vienu) un iet uz izstādēm, un pēc tam vēl piedalās vaislā, tad kādēļ gan neatļaut piedalīties kastrātiem, kuri šķirni "uzlabot" nu nekādīgi vairs nevarēs?
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Eklēriņš » 09 Dec 2011, 10:02

Nu, par mērķi, kādēļ šāds punkts ir pievienots izstāžu rerglamentam nevajadzētu viss te savas versijas izvirzīt, bet gan noskaidrot savos klubos! Citādi iznāk viena vienīga baumu izplatīšana!!!!

Jā, Cdlc, par nožēlu ir tāda lieta, ka cilvēki suņus uzlabo, to slēpj, piedalās vaislā, šaizes nodod tālāk un vispār ļoti daudz svarīgas informācijas no klubiem, ciltsdarba vadītājiem slēpj, daudz ko nepasaka līdz galaam un nepasaka vispār.
Last edited by Eklēriņš on 09 Dec 2011, 10:05, edited 1 time in total.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Korland Rein » 09 Dec 2011, 10:04

ajame, :estevisamilosu: man ir apnicis atkārtoties, bet nu tad es atkal: tāpēc, ka standarti un šis reglamenta pkt un vēl citi dokumenti ir pretrunā viens ar otru! Bet ka jau arī visi Latvijas valsts likumi! :stiligs2:
Būtu precīzi skaidrojumi par atsevišķām kastrēto suņu klasēm citi vertēšanas kritēriji sīm klasēm - aber lūdzu! Bet ne kopējā salīdzināšanā!!!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron