sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

All About Dogs

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Creme de la Creme » 07 Dec 2011, 17:53

Un vēl - par šo jautājumu tika runāts jau ļoti sen atpakaļ. Un ne jau pāris LKF cilvēki to izlēma, bet gan visu klubu pārstāvji kopā, sēdē! Tā kā klubu vadība pārstāv savus biedrus, tad var teikt - mēs visi to izlēmām! :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Creme de la Creme » 07 Dec 2011, 17:54

Eklēriņš wrote:Bet par to tākā vairāk ekspertiem būtu gailvai jāsāp, kā viņš to suni novērtēs, nevis pārējiem dalībniekiem. Un kas tad savā ziņā ir labāk, ja uzvar un CH titulu dabū suns ar lielisku anatomiju un eksterjeru, bet vaislā (dažreiz gan diemžēl) nepiedalīsies vai arī vinnē šāds tāds suns un regulāri tiek izmantots vaislā, jo tak olas viņam ir un CH arī. Un kaut kā man tomēr neliekas, ka būs daudz tādu kastrātu izstādēs.

Pilnīgi piekrītu!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Korland Rein » 07 Dec 2011, 18:05

Nosik,
:par: tieši manas domas, bet es jau mājās izcepos pati ar sevi pāris dienas atpakaļ....kam pasaki visi smīn.... :stiligs2: no sērijas: tā var būt tikai pie Jums: nothing special Ietekmēt mēs tik un tā to nevaram. :koslene:
Par ex un vg salīdzināšanos, tad, ja pareizi saprotu shēmu, tas būs tikai klasēs, nevis kopējā salīdzināšanā. :jaa: Kas piedalās šķirņu specenēs izcelsmes valstīs, tam nesķiet nekas neparasts. Tam sunim ar vertējumu vg sertifikāti netiks iedoti, bet kastrētam kriptorham gan! :jautri:
donna-tonna, kapēc gan cilvēks šeit nevar iereg'istrēties un apspriest interesējošus jaunumus? Palasīt citu viedokļus? :lasu: Tas ir pretrunā ar foruma noteikumiem? :sajucis: Šaubos....
Tapēc forums ir domāts un noteikumos nekas nav teikts, ka jauns lietotājs nedrīkst veidot jaunu tēmu. Uzbrauciens par provakatīvu jautājumu pilnīgi neiederas. Jebkurš jautājums, izmaiņas un taml var tikt apspriests, lai arī jēgas no ta nav nekādas.
Viedokļi atšķiras un tas ir tikai dabiski! Bet suns bez olām manā šķirnē ir ar disq trūkumu un PUNKTS.

cdlc, tev taisnība par diskrimināciju! :jautri: Bet par kucem - tas standartos japielabo, ka ekspertam ir jāprot sataustīt kuces iekšejos dzimumorgānus :jautri: un tiem ir jābūt labi attīstītiem un labi sataustāmiem. :stiligs2:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby BaibaB » 07 Dec 2011, 19:01

CdlC minēto sāpi, ka Multi Ch un CIB, kas kastrēts, tāpēc nevar piedalīties izstādēs, es varu saprast. ja runa ir par to, ka kādreizējais čempions, tiešām lielisks šķirnes eksemplārs, tāda vai cita iemesla dēļ ticis kastrēts un tikai tāpēc nevar vairs piedalīties izstādēs, to taču var labot. var ļaut, ka kastrāti startē CH un VET klasēs. tad es tam redzu jēgu, tādu kompromisu es varētu pieņemt.
bet to, ka klubu vadība pārstāv kluba biedru viedokļus :meitenedejo: lai paceļ roku tie, kuriem kluba vadība jautājusi viedokli šajā ziņā! mans klubs man neko nav jautājis.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Creme de la Creme » 07 Dec 2011, 19:50

Baiba B - kluba vadība ir deliģēta lemt visu biedru vārdā. Ja vadības viedoklis neapmierina, visiem ir iespējas to izteikt ''acīs''. Nedomāju ka kluba vadītājs tagad katram individuāli prasīs viedokli...turklāt par tik nenozīmīgiem (manā uztverē) jautājumiem. Manis pēc lai uzvar manu suni tas kastrāts, ja vien viņš ir labāks...Ne jau olu pēc mans suns uzvar izstādēs... :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby zukins » 07 Dec 2011, 20:10

Dokumentā, kurā izmaiņas ir iezīmētas boldā (Robina ieliktais links http://www.dogs.lv/index.php?mode=ldoc& ... depart=132), apakšā ir Izstāžu reglamenta pieņemšanas datums un pēdējo izmaiņu datums:

"Pieņemts LKF Padomes sēdē 2006.gada 14.janvārī

Pēdējās izmaiņas: 2009.gada 24. maijā."

Pieļauju, ka šeit apspriestie jautājumi par kastrētiem suņiem un par v.g. salīdzināšanā ir nesenas izmaiņas, nevis vēl no 2009. gada. Ja tā, tad tie, kam ir kāda iespēja sakontaktēties ar LKF, varētu padot ziņu - būtu korekti izlabot datumu.

Par tēmu - līdzīgā sakarā man ir jaut., kas šķiet tika diskutēts vēl vecajā forumā. Ar pet suni - krāsas defekts vai taml. - var piedalīties izstādē? Uz c/r ir zīmogs, ka vaislā nav izmantojams. Bet aiziet uz izstādi, izskriet aplīti pa ringu un saņemt aprakstu taču var - vai tomēr ne? Loģiski, nav iespējams saņemt labu vērtējumu, bet ja nu ļoti gribās uzzināt kāda eksperta viedokli par suņa anatomiju un kustībām? :grr:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Creme de la Creme » 07 Dec 2011, 20:25

Nekur nav teikts ka nevar...nu par to piedalīšanos izstādē ar suni kuram ir diskvalificējošs trūkums. Tikai jārēķinās ar atzīmi - diskvalifikācija.
Par to datumu - tā droši ir neuzmanības kļūda.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Eklēriņš » 07 Dec 2011, 21:28

Korland Rein wrote:Nosik,
Bet suns bez olām manā šķirnē ir ar disq trūkumu un PUNKTS.

Lūk šajā ziņā, manuprāt, arī ir tā problēma, kā lai eksperts tagad vērtē suni, ja praktiski tas ir diskvalificējošs trūkums. Iznāk kaut kā stulbi: piedalīties drīkst, bet kā suns ringā iekšā, tā ar diskābeli no tā ārā :neparliecinats: Tas noteikti nemotivēs kastrātu īpašniekus iet un reklamēt šķirni. Interesanti kā tas notiek tajās valstīs, kurās jau ir šāda prakse 8-)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Creme de la Creme » 07 Dec 2011, 21:48

Cik zinu, tad kastrētiem suņiem ir atsevišķa klase, atsevišķi vērtējumi...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Eta » 07 Dec 2011, 22:38

Eklēriņš wrote:
Korland Rein wrote:Nosik,
Bet suns bez olām manā šķirnē ir ar disq trūkumu un PUNKTS.

Lūk šajā ziņā, manuprāt, arī ir tā problēma, kā lai eksperts tagad vērtē suni, ja praktiski tas ir diskvalificējošs trūkums. Iznāk kaut kā stulbi: piedalīties drīkst, bet kā suns ringā iekšā, tā ar diskābeli no tā ārā :neparliecinats: Tas noteikti nemotivēs kastrātu īpašniekus iet un reklamēt šķirni. Interesanti kā tas notiek tajās valstīs, kurās jau ir šāda prakse 8-)

Vai tad diskvalificejosh trukums nav tad, kad ola nenoslid (kriptohs)?
Nav jau teikts, ka kriptohus vares izstadit.. Ja es pareizi sapratu.. Teikts, ka vares izstadit kastretus sunjus. Piemeram, suns labs, bet saimnieks nav gribejis mocities ar hmm.. ka lai pasaka.. neveseligajam izpausmem, kas noverojamas sunim, reproduktivaja vecuma.. Tad kas slikts var but shada sunja izstadishana (nu gribas saimniekam savu naudu izgrust, lai suni paraditu izstades)? Labs shkirnes eksemplars, kura saimnieks nevelas nodarboties ar vaislas darbu, tads ar ir diskvalificejams un TIK nepienjemams izstades? :neparliecinats:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Robins » 07 Dec 2011, 23:57

Eklēriņš wrote:
Korland Rein wrote:Nosik,
Bet suns bez olām manā šķirnē ir ar disq trūkumu un PUNKTS.

Lūk šajā ziņā, manuprāt, arī ir tā problēma, kā lai eksperts tagad vērtē suni, ja praktiski tas ir diskvalificējošs trūkums. Iznāk kaut kā stulbi: piedalīties drīkst, bet kā suns ringā iekšā, tā ar diskābeli no tā ārā :neparliecinats: Tas noteikti nemotivēs kastrātu īpašniekus iet un reklamēt šķirni. Interesanti kā tas notiek tajās valstīs, kurās jau ir šāda prakse 8-)


Vai tu nekad neesi dzirdeejusi par sunjiem, kas izstaadaas ar aarsta ziimi par nolauztu zobu vai citu darba traumu, kaut arii peec standarta tas ir diskvalificeejoshs truukums? Droshi vien ar taadu pashu aarsta ziimi arii kastraati mieriigi izstaadiisies.
Last edited by Robins on 08 Dec 2011, 00:10, edited 1 time in total.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby ibika » 08 Dec 2011, 00:10

Loģiski domājot vajadzētu būt nozīmei vai sunim bija kriptorhs ( disk.) un viņš ir kastrēts, vai sunim ir bijušas abas olas un viņš ir kastrēts. Standarts tomēr prasa abu oliņu esamību. Bet ja jau suns ir kastrēts, tad kāda vairs tur izziņa kāds iemesls tam ir bijis. Pēc loģikas tā var noslēpt diskvalificējošu trūkumus.
ibika
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Robins » 08 Dec 2011, 00:16

ibika wrote:Loģiski domājot vajadzētu būt nozīmei vai sunim bija kriptorhs ( disk.) un viņš ir kastrēts, vai sunim ir bijušas abas olas un viņš ir kastrēts. Standarts tomēr prasa abu oliņu esamību. Bet ja jau suns ir kastrēts, tad kāda vairs tur izziņa kāds iemesls tam ir bijis. Pēc loģikas tā var noslēpt diskvalificējošu trūkumus.


Vajadzeetu but noziimei.
Bet var jau ieviest standartizeetu izzinju, kur aarsts ieraksta, konkreeti cik nogriezis.
Un pat ja kaads baigi shmauksies - nu nekaadas dizhaas priekshrociibas jau tas nerada - ticamiiba, ka kastraats piedaliisies vaislaa, ir veel mazaaka par to, ka tur piedaliisies kriptorhs.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Eklēriņš » 08 Dec 2011, 09:39

Nu, kriptorham būs atzīme ciltsrakstos, ka šis brāķis un vaislā nav izmantojams, bet vienkārši kastrātam tādas atzīmes tur nebūs. Mani kopumā šis jautājums nesatrauc, jo lielākoties tie, kuri savus suņus, pat labus eksemplārus kastrē, arī uz izstādēm iet negrib un vaislā piedalīties ne tik. Es biju domājusi tikai tehnisko pusi, bet Robins jau atbildēja :D Es vispār domāju, ka cepiens par šo punktu ir galīgi nevietā, jo nu nav to gribētāju apmeklēt izstādes tik daudz, tāpat kā ir pietiekami lielas problēmas pierunāt pat brāķīšus kastrēt, kur nu vēl normālus šķirnes eksemplārus.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Korland Rein » 08 Dec 2011, 10:26

Eklēriņš wrote:Nu, kriptorham būs atzīme ciltsrakstos, ka šis brāķis un vaislā nav izmantojams, bet vienkārši kastrātam tādas atzīmes tur nebūs.

Un kurš to atzīmi redzēs viņa CLR? Eksperts? Ringa darbinieki? Vai tomer tikai pats saimnieks?
Reglaments neatrunā nevienu momentu, tikai atļauj.
Izšķirot, kurš vaislā jau sakotnēji nav izmantojams un kurš tikai kļuvis par neizmantojamu, nebūs iespējams, jo atļauja piedalīties ir jebkuram - gan kastrētam kriptorham, gan vnk skaistam kastratam.
No manas puses jau arī nav satraukuma, bet es nesaprotu tam visam jēgu :stiligs2: Kā tas notiks dzīvē? Un kam vajadzīga tā visa putra? Šķirnes popularizēšanas dēļ un tikai? Nu nez...ir visādi citādi veidi kā to darīt.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby donna-tonna » 08 Dec 2011, 10:40

Piesakot suni izstādēm, c-rakstu kopijai taču jābūt attačā... 8-)
Ir taču valstis ar normālu kastrātiņu izstādīšanas pieredzi, kāpēc mums būtu jāizgudro velosipēds? Par to taču galvai jāsāp LKFam (izstādes organizatoriem).

Korland Rein wrote:Par ex un vg salīdzināšanos, tad, ja pareizi saprotu shēmu, tas būs tikai klasēs, nevis kopējā salīdzināšanā. Kas piedalās šķirņu specenēs izcelsmes valstīs, tam nesķiet nekas neparasts.

kā tas iet kopā ar CQ? parasti tur, kur klasēs rasstanovkā sastājas exc. un v.g., nav CQ, kas pats par sevi jau ir biļete uz salīdzināšanās ringu. Es nez, kāds kaifs ir stāvēt 4.klasē ar... ēēēē... v.g. man domāt, ka v.g. arī Āfrikā ir v.g.

Creme +1 8-)
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Korland Rein » 08 Dec 2011, 10:54

OK, ir CLR pievienoti un būs atzīmēts katalogā? Vai ekspertam ar pirkstu paradīs, kurš tieši suns tas ir? Es iespējams duma, bet to norises kārtību es nesaprotu....nabaga ringa darbinieki, tas arī viss.
Bet CQ dod tikai teicamniekiem vai ne tā? Es ex un vg salīdzināšanu saprotu elementāri, jo gadiem pie sķirnes ekspertiem tā izstādam suņus, bet tas ir tikai klašu salīdzināšanā, nekas vairāk.
kā būs LV, škiet, ka neatradu, bet domāju, ka līdzīgi.
Piem, starpklase: piedalās 7 suņi. Divi no tiem saņem ex un pārejie vg. pēc reglamenta klasēs ir 5 vietas.
Respektīvi : teicamnieki sadala 1 un 2, pārejie līdz 5, divi paliek vnk ar vertējumu vg, taču uz kopējo salīdzināšanu iziet tikai tie suņi, kas saņēmuši CQ, tātad 1 vai abi, pēc eksperta ieskatiem.
Es šo saprotu tikai iekš klasēm, tapēc nekādu pārsteigumu manī tas nerada. Ja tas ir domāts par visu salīdzināšanu, tad jau viss reglaments ir jāpārstrāda un tad tiešām neštimmē nekas ar CQ piesķiršanu.
Cik cuņi izstādēs saņem g? Maz! kāds vsp iedomājas, ka uz salīdzināšanu ringā izies visi esošie ex un vg suņi????? Tas ir nereāli pie mūsu ringa lieluma. Es nestādos priekša mūsu telpu ringos pa 20 rotiem vai dpbermaņiem vai taml vienlaikus....Tāpēc domāju, ka tas attiecas tikai uz klasēm! Bet jā: atkal jau nav striktas atrunas reglamentā un katrs saprot tā, kā grib!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Pur Pur » 08 Dec 2011, 10:57

Aina, vai tu tiešām domā, ka saskries uz iztādēm kastrāti? Bez tam pie apraksta, katrs eksperts sunim ''debesu zvanus'' pārbauda taču, vai ne tā? Rotikam jau ārpus ringa zvanus var redzēt :)
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby donna-tonna » 08 Dec 2011, 11:07

Korland Rein wrote:Bet CQ dod tikai teicamniekiem vai ne tā?

tieši tā - CQ jau nosaka to vai suns ir tiesīgs tikt tālāk. Vai ir salīdzināšanas vērts Gribi, lai viņš stāv 4., 5., etc., iedod viņam CQ... Es vienkārši neredzu jēgu, piem., iedot CQ 1. klasē, bet pārējos sarindot ar plikiem teicami vai v.g. ja es viņam nedodu CQ, tad es negribu, lai viņš tur stāv. Nu, kaut kā tā... ja nav CQ, tad OK - stāv teicamnieki un kād v.g., kurš tālāk nesalīdzinās.
Korland Rein wrote:OK, ir CLR pievienoti un būs atzīmēts katalogā? Vai ekspertam ar pirkstu paradīs, kurš tieši suns tas ir?

nē, man liekas loģiski, ka šads suns, kas neder (kriptorhs, vaislas brāķis) netiek vienkārši uz izstādi reģistrēts. Nu, c-rakstus taču nepievieno pieteikumam smukumpēc, bet, lai organizatoriem ir skaidrs - kas tie par c-rakstiem un kādas ir atzīmes tajos. Es nez, bet piemērs varētu būt Ch un suņi darba klasē - nav diplomu, suņus pārmet openā, ja suns ir kastrāts, viņam nav atzīmes par vaislas brāķi - viņu reģistrē izstādei. Es nezinu, man vēl nav bijis laiks izlasīt labojumus :sajucis:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: sterilizēti un kastrēti suņi izstādēs

Postby Korland Rein » 08 Dec 2011, 11:08

Pur Pur wrote:Aina, vai tu tiešām domā, ka saskries uz iztādēm kastrāti? Bez tam pie apraksta, katrs eksperts sunim ''debesu zvanus'' pārbauda taču, vai ne tā? Rotikam jau ārpus ringa zvanus var redzēt :)

Es jau rakstīu, ka man ir vienalga, bet es neredzu jegu tādu suņu dalībai izstādēs un sertifikātu saņemšanai. Izsaku tikai savu viedokli. ka rots bez olām ir disq tāpat ka bez zobiem! tad kapēc bez olām var un ebz zobeim nevar? Es gribu izprast jēgu!!!
Un tici man, tādi suņi ar laiku saradīsies. Daudz viņu iespējams nebūs, bet būs un tad mēs cepsimies par citu tēmu, taču joprojām par to pašu! Tagad jau visādi piedalās - ar ieliktām olām, zobiem, pielabotām astēm un taml. ...nu ja - palielam jau starpība maza no esošā un nākamā! :jautri:
Atkārtošos: man šādas izmaiņas nav pieņemamas. Kādam ir...par to arī te runājam.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron