Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

All About Dogs

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby vipdu » 11 Apr 2012, 15:41

Man Latvijas vēstneša nav. Sakiet kā ir, jau var reģistrēties bez maksas? Es savus gribu čipēt un reģistrēt. Cik vispār tā tīri vidēji čipēšana maksā? Vismaz aptuveni kurā desmitā? google kaut kādus 15-30ls rāda, tā varētu būt? Nez kāpēc kā pāķis suņu jautājumos biju iedomājusies, ka dikti dārga tā lieta :jautri:
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby eldberg » 11 Apr 2012, 15:44

www.vestnesis.lv - bet paziņosim kad būs
čips maksā ~7-15LVL... atkarībā kā kur...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Demix » 11 Apr 2012, 15:47

vipdu wrote:Man Latvijas vēstneša nav. Sakiet kā ir, jau var reģistrēties bez maksas? Es savus gribu čipēt un reģistrēt. Cik vispār tā tīri vidēji čipēšana maksā? Vismaz aptuveni kurā desmitā? google kaut kādus 15-30ls rāda, tā varētu būt? Nez kāpēc kā pāķis suņu jautājumos biju iedomājusies, ka dikti dārga tā lieta :jautri:

Man Lielvārdes klīnikā piedāvāja pa 10Ls,bet nu mums doks vienmēr dod atlaides!Man arī viens tetovētais steidzami (otrs var gaidīt) jasačipē.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby gabra » 11 Apr 2012, 16:09

:latvija: Nekādu naudu atpakaļ nedabūs. Es šodien jau paspēju piezvanīt uz to organizāciju un kārtīgi izteicu visas savas pretenzijas - par to, ka piereģistrējot suņus man netika izsniegts uz rokas nekāds dokuments, par to, ka no 1.janvāra man netika nodrošināta pieeja datu bāzei, kā teikts MK noteikumos, par to, ka kāda būs tās naudas atmaksāšanas kārtība? Man atbildēja - nauda atmaksāta netiks, jo tad likums bija tāds, tagad tāds. Es apsveru domu patiesāties - ne jau to 10 latu dēļ ( 2 suņi), bet sava goda un cieņas dēļ, jo ja tā, tad tajā laikā, kad vēl bija spēkā šie noteikumi, es pieeju datu bāzei tā arī nesaņēmu. Lai gan likumā bija rakstīts un patērētājam nav nekādas daļas gar to cik firmas par ko tiesājas. Vispār pretīga sajūta. Šodien kārtīgi "izņēmos" ar to datu bāzi, bet lai dzird, mani klausulē neviens neredz. Lai dzīvo mūsu valsts likumdošana un vienlīdzīgas tiesības visiem! :dejosuns:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Demix » 11 Apr 2012, 16:26

vipdu wrote:Man Latvijas vēstneša nav. Sakiet kā ir, jau var reģistrēties bez maksas? Es savus gribu čipēt un reģistrēt. Cik vispār tā tīri vidēji čipēšana maksā? Vismaz aptuveni kurā desmitā? google kaut kādus 15-30ls rāda, tā varētu būt? Nez kāpēc kā pāķis suņu jautājumos biju iedomājusies, ka dikti dārga tā lieta :jautri:

Gan ne pa tēmu,bet varbūt kādam noder:
http://www.perkamkopa.lv/product/1988/? ... _campaign=[vestulu_giga_female]
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Andrushka » 11 Apr 2012, 19:30

Man tagad nav skaidrs, kā ir ar izstāžniekiem? Vai reģistrēties var līdz gada beigām, vai izstāžniekiem paliek tas pats, ka līdz 1.jūnijam? :neparliecinats:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Creme de la Creme » 11 Apr 2012, 19:31

Nu re kā...labi ka es šito padarīšanu vilku garumā. :jautri:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Creme de la Creme » 11 Apr 2012, 19:32

Andrushka wrote:Man tagad nav skaidrs, kā ir ar izstāžniekiem? Vai reģistrēties var līdz gada beigām, vai izstāžniekiem paliek tas pats, ka līdz 1.jūnijam? :neparliecinats:

Izstāžniekiem un izbraucējiem - obligāti līdz 01.jūlijam jābūt reģistrā.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby maksis » 11 Apr 2012, 20:41

Creme de la Creme wrote:Izstāžniekiem un izbraucējiem - obligāti līdz 01.jūlijam jābūt reģistrā.

Vispār jau šaubos, vai tagad suņu reģistra dēļ atjaunos robežkontroli. Bet OK, pieņemsim. Tomēr nepiekritīšu vis par izbraucējiem un 1.jūliju. Varētu padomāt, ka tie, kas vēlāk tiks reģistrēti, nedrīkstēs no valsts izbraukt. Ja sadomās braukt kaut novembrī un gribēs, lai "papīri kārtībā", piereģistrēs un brauks. "Izbraukt no valsts" taču nav kaut kāds pastāvīgs lielums, kaut kāda nemainīga īpašība.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby eldberg » 11 Apr 2012, 22:00

Principā labs jautājums, kā kontrolēs uz robežas, jo cik mēs te pētījām, tad kontrolējošā institūcija ir PVD... bet robežas ta ir robežsargi... ne vienmēr PVD tur klāt... diez vai robežsardzei ir pilnvaras aizturēt līdz ierodas PVD...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby maksis » 11 Apr 2012, 22:04

eldberg wrote:Principā labs jautājums, kā kontrolēs uz robežas

Domāju, ka tieši tāpat kā līdz šim - 99% gadījumu nekā. Ja nu kādu īpašu apstākļu dēļ gadīsies pārbaude...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Korfa » 12 Apr 2012, 05:30

gabra un tiem kas nezin - valsts iestādēs nav pilnīgi nekāda jēga zvanīt un pateikt ko domā - izbesīs tikai vienu nabaga cilvēciņu otrā klausules galā, kuram tas jādzird ne vienu reizi vien un kurš nu neko nevar mainīt. Kaut kādas darbības notiek tikai un vienīgi tad, kad tik rakstīti iesniegumi/sūdzības.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby BaibaB » 12 Apr 2012, 08:52

vispār mūsu vēstulē bija atkāpe par to, ka noteikumi paredz, ka cilvēks nedrīkst izvest datu bāzē nereģistrētu suni ārpus Latvijas, ka tas ir pretrunā visiem Eiropas uzstādījumiem par brīvu cilvēku pārvietošanos. mani personīgi ļoti interesē Tiesībsarga viedoklis šajā aspektā.
un vēl mani šausmīīīgi interesē, cik tad cilvēki līdz 10.04.2012. bija reģistrējušies tajā datu bāzē. es vnk neticu, ka tur bija simtiem, kā gaužas LKF. labi ja pāris desmiti. ir kāds, kurš varētu to noskaidrot?
mani tiešām mulsina LKF nostāja. kad pagājušajā gadā šie noteikumi par reģistrāciju tika pieņemti, viņi ne čiku, ne grabu necēla traci presē, jo, lūk, suņu saimniekiem nāksies iztērēt kaudzi naudas šim reģistram. tagad, kad maksa uz gadu ir atcelta (un LKF pats ir parakstījis vēstuli par šo), viņi ceļ traci par tiem dažiem, kuri tur ir iereģistrējušies, skrējuši vilcienam pa priekšu, ieskaitot tos, kuri te forumā tusē un lasīja jau pag. gada diskusijā, ka nav vērts reģistrēties, labāk nogaidīt (speciāli šodien pārlasīju pag. gada diskusiju). kaut kā ačgārni sanāk. :neparliecinats:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Creme de la Creme » 12 Apr 2012, 09:24

Par to izvešanu no valsts - tas patiešām ir ļoti stulbs (savādāk nosaukt nevaru) punkts! To nu varēs kontrolēt tikai lidostās un uz prāmjiem (ja tur vispār pastāv tāda kontroles iespēja...). Savādāk PVD darbiniekiem būs jāierīko štābiņi uz robežām. Šamējie ņems priekšā ārvalstu izstāžu grafiku un vaktēs pie konkrētajām robežām. :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby eldberg » 12 Apr 2012, 13:15

http://vestnesis.lv/?menu=doc&id=246460 - noteikumi ir publicēti
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby gunele » 12 Apr 2012, 15:30

Creme de la Creme wrote:Par to izvešanu no valsts - tas patiešām ir ļoti stulbs (savādāk nosaukt nevaru) punkts! To nu varēs kontrolēt tikai lidostās un uz prāmjiem (ja tur vispār pastāv tāda kontroles iespēja...). Savādāk PVD darbiniekiem būs jāierīko štābiņi uz robežām. Šamējie ņems priekšā ārvalstu izstāžu grafiku un vaktēs pie konkrētajām robežām. :kanepe:

Suns sačipēts jau 3 gadus. Pārbaudīts ir tikai un vienīgi Skonto izstādēs. Aktīvi braucam uz izstādēm ārpus Latvijas, arī uz trešajām valstīm, pa Eiropu un uz Skandināviju, nekur un nekad nav pārbaudīts čips. :koslene:
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Vendeta » 12 Apr 2012, 16:06

Un kā lai saprot šo te: "Patlaban maksu par šķirnes mājdzīvnieka reģistrāciju nepiemēro, ja tas ir jaunāks par sešiem mēnešiem.Bezšķirnes suņu, kaķu un sesku īpašniekiem dzīvnieku reģistrācija datu centra datubāzē patlaban nav obligāta, īpašnieki var izvēlēties, vai to darīt." :jaut: Tātad sanāk, ka jāreģistrē ir tikai šķirnes suņi, un visi šie brīvi skraidošie pilsētu un (it sevišķi) lauku kranči tā arī paliks nereģistrēti (lasīt: neidentificēti, nevakcinēti u.t.t.)?
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby energy » 12 Apr 2012, 20:35

Nesaprotu, kādēļ man never vaļā to veidlapu, kuru Eldbergs norādījis, ka jāaizpilda :jaut: Citiem arītādas problēmas?
P.S. Man ir MS Office 2007 un rāda, ka corupt.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby eldberg » 12 Apr 2012, 22:16

energy wrote:Nesaprotu, kādēļ man never vaļā to veidlapu, kuru Eldbergs norādījis, ka jāaizpilda :jaut: Citiem arītādas problēmas?
P.S. Man ir MS Office 2007 un rāda, ka corupt.

man ver, bet uzliku arī kopiju uz www.suni.lv/images/faili/registracijas_veidlapa_ldc.doc
uzejam uz linka, peles labā poga un save as
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby energy » 13 Apr 2012, 06:59

Paldies!

Tagad darbā mēģinu atvērt, ver vaļā abas versijas, būs jāpamēģina vakarā mājās.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests