Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

All About Dogs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 14 Feb 2013, 09:52

Korland Rein wrote:
čība, tu vēl nezini, ka audzetājam ir TIKAI PIENĀKUMI???? Un nekādu tiesību ka tikai tās, ka viņam viss ir jāapmaksā!


Vēl nē 8-)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Elbe » 14 Feb 2013, 10:05

Nu, un tad tāds jautājums: ja kucēns ir "aizsēdējies" vai arī audzētājs pats patura savu kucēnu, tad viņš ciltsrakstus vispār nevar dabūt, kamēr nav tas pirkuma vai atsavināšanas līgums?
Hmm, tāpat kā valsts pārvaldē, visu vajag brrriesmīgi sarežģīt, laist caur n-tajām rokām un čakarēt tos, kas tiešām kaut ko grib darīt!

Par eksporta CR - es, pērkot savu pirmo meiteni, no audzētājas saņēmu gatavus eksporta CR. Pēc tam tos piereģistrēju klubā un viss. Šķiet nebija nekādu problēmu un jautājumu. Ko te tagad grib samudžināt?
Un, jā, informācijas nekādas. Pat klubā personīgi ieejot un uzdodot tiešu jautājumu "kas jauns notiek?", saņēmu atbildē plecu raustīšanu un izbrīnītu dāmu saskatīšanos - , sak ko tā dullā grib?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 14 Feb 2013, 10:30

Elbe wrote:Nu, un tad tāds jautājums: ja kucēns ir "aizsēdējies" vai arī audzētājs pats patura savu kucēnu, tad viņš ciltsrakstus vispār nevar dabūt, kamēr nav tas pirkuma vai atsavināšanas līgums?


Nu tas ir akmens bluķis kluba dārziņā...
Ja audzētājs patur sev, tad viņš ir jaunais īpašnieks. Tad jau, protams, ka audzētājam dod tos c/r.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Korland Rein » 14 Feb 2013, 10:35

Normāla kārtība ir tāda, kā daudz kur citur: kucēnus audzētājs pārdod jau ar CLR. Šobrīd ļoti ilgi jāskaidro sevišķi Igauņiem un skandināviem, kāpēc kucēnam līdzi nav CLR.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Creme de la Creme » 14 Feb 2013, 11:19

Elbe wrote:Nu, un tad tāds jautājums: ja kucēns ir "aizsēdējies" vai arī audzētājs pats patura savu kucēnu, tad viņš ciltsrakstus vispār nevar dabūt, kamēr nav tas pirkuma vai atsavināšanas līgums?
Hmm, tāpat kā valsts pārvaldē, visu vajag brrriesmīgi sarežģīt, laist caur n-tajām rokām un čakarēt tos, kas tiešām kaut ko grib darīt!

Par eksporta CR - es, pērkot savu pirmo meiteni, no audzētājas saņēmu gatavus eksporta CR. Pēc tam tos piereģistrēju klubā un viss. Šķiet nebija nekādu problēmu un jautājumu. Ko te tagad grib samudžināt?
Un, jā, informācijas nekādas. Pat klubā personīgi ieejot un uzdodot tiešu jautājumu "kas jauns notiek?", saņēmu atbildē plecu raustīšanu un izbrīnītu dāmu saskatīšanos - , sak ko tā dullā grib?

Ciltsrakstus var izsniegt kaut vai gadu vecam sunim (tas par to aizsēdēšanos). Ciltsrakstus izsniedz tikai tad, kad ir zināmi tā īpašnieki! Kāda starpība kas ir tā ī'pašnieks. Ja audzētājs kucēnu atstāj sev, tad metiena kartiņā tiek norādīti viņa dati. Var iesniegt kaut vai pilnīgi tukšu metiena kartiņu (resp. -ailes par īpašniekiem ir tukšas). Kad kāds kucēns tiek pārdots, tad klubs LKFam iesniedz speciālu veidlapu ar visiem datiem (es parasti sūtu uz e-pastu). Ja kucēns aiziet uz ārzemēm, tad piemaksā klāt naudiņas (es visu laiku pārskaitu uz kontu).

Vienīgais kas tagad mainīsies - būs jāiesniedz papildus dokuments! Tikai, cerams, tiks izstrādāta paškopējoša veidlapa. Savādāk ar roku pildīt katram kucēnam 3 exemplārus nav īpaši prātīgi :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby tanaya » 14 Feb 2013, 11:46

Es visu laiku esmu saņemusi ciltsrakstus pati (šķirnes klubā) un tad vai sūtīju pa pastu, vai izsniedzu saimniekiem, kad viņi brauca pie manis ciemos vai pēc barības utt. Un nekādu problēmu nebija. Tie, kas plāno piedalīties izstādēs vienlaga atnāks uz klubu, lai iestāties.
Mūsu klubā šobrīd stāv vesela kaudze ar neizņemtiem citsrakstiem (pāri 50 noteikti), jo cilvēkiem, kas neplano iet uz izstadēm tie nav vajadzīgi.
Un ja pircējs man skaidri un gaiši ir pateicis, ka 100% neies uz izstādēm, sacensībam utt. - kāpēc man jāliek viņam iet uz kaut kādu klubu pēc tiem ciltsrakstiem?
Un ja viņš dzīvo, piemērām, Saldū - tad ciltsraksti būs jaizņem Liepāja? Normāls gabaliņš sanāk.
Bet es nodrošinu, la viņam tomēr būtu tie ciltsraksti. Un ja es pati esmu ar mieru maksāt tos 2 latus pasta izdevumus - kapēc nē? Es taču parakstos žurnālā, ka saņēmu c/r.
Last edited by tanaya on 14 Feb 2013, 11:53, edited 5 times in total.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Korland Rein » 14 Feb 2013, 11:48

tanaya, tu klubā esi kinologs vai valdē?
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby tanaya » 14 Feb 2013, 11:50

Nē, es esmu parastais biedrs, kuram ir audzētava.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Korland Rein » 14 Feb 2013, 11:53

tanaya wrote:Nē, es esmu parastais biedrs, kuram ir audzētava.

Parastajiem klubu biedriem LKFs neizsniedz metienu CLR, arī audzētājiem ne, tikai caur klubu pilnvarotām personām. Ja tu savu metienu kucēnu CLR saņem savā klubā, tad tas nenozīmē - es tos saņemu pati.

Runa iet par tiešo saņemšanu no LKF, nevis no klubiem. Tās ir divas dažādas lietas.

P.S. Un to neizņemto CLR kaudzes taps ar vien lielākas! :jaa:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby tanaya » 14 Feb 2013, 11:56

Bet es sapratu, ka drīz man vispār nedos tos ciltsrakstus - jauniem īpašniekiem pašiem būs jāizņem c/r šķirnes klubā.
Ceru, ka tā nenotiks.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby sanita » 14 Feb 2013, 12:45

Korland Rein wrote:Jo tālāk, jo trakāk.....par pedejo sarkano uzrakstu dogs.lv pirmajā lapā vsp vairs smeikli nenāk.

Mana kuce, mani kucēni, mani līdzekļi, mans darbs....nē, tev neko neizsniegsim, sākot jau ar pārošanas aktu, tad ar atsavināšanas līgumiem un visbeidzot ar CLR, ja vien tu nepabeigsi LKFa labturības kursus pa 20.00LVL :akes: Vai citas grūtības pakāpes testu nenāksi nokārtot par tiem pašiem 20.00 LVL. :meitenedejo:
Cirks aizbrauca....klauni palika.... :dzimene: tikai klauni vairs neuzjautrina, :koslene: bet gluži pretēji - apbēdina. ;(


Doma ir par šo?

Visiem,kuri atsavina(pārdod,atdod,dāvina) kucēnus jābūt dokumentam,kas apliecina,ka persona ir apmācīta labturības jautājumos.

Arī šeit nav norādīts ( LKFa lapā) ka dokumentam ir jābūt izsniegtam tikai LKFā un nav uzrādīts, ka to ir jāiesniedz kopā ar metiena dokumentiem( šādas baumas arī klīst). Vai LKFs ir kontrolējošā organizācija un LKFa kompetencē ir pieprasīt šadu dokumentu? Neatceros, ka iesniedzot metiena dokumentus kādreiz bija prasīts jauzrādīt nomaksātais municipālais nodoklis vai izziņa par suņu reģistrāciju reģistrā vai individuālā uzņemēja reģistrācijas apliecība audzētājam? Nekad, jo tā nav LKFa kompetence un nav tiesību to baudīt un pieprasīt. Kapēc tas notiek ar šīm apliecībām? Vai kas ir mainījies? Padomājiet, kapēc klubi un LKFs nodala sevi atbildībā par suņu reģistrāciju reģistrā, rīkojot publiskus pasākumus ( izstādes) bet kursu apliecību obligāti jauzrāda? Atbilde ir acīmredama.
Last edited by sanita on 14 Feb 2013, 12:51, edited 2 times in total.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Creme de la Creme » 14 Feb 2013, 12:48

tanaya wrote:Bet es sapratu, ka drīz man vispār nedos tos ciltsrakstus - jauniem īpašniekiem pašiem būs jāizņem c/r šķirnes klubā.
Ceru, ka tā nenotiks.

Kāpēc šķirnes klubā? Kāds sakars šķirnes klubam gar MANIEM ciltsrakstiem? :pagalvu:
Uz doto brīdi es esmu dzirdējusi jau kādas padsmit versijas par šo tēmu. :kanepe: Bet patiesība ir ''tur arā''.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Korland Rein » 14 Feb 2013, 13:12

sanita wrote:Arī šeit nav norādīts ( LKFa lapā) ka dokumentam ir jābūt izsniegtam tikai LKFā un nav uzrādīts, ka to ir jāiesniedz kopā ar metiena dokumentiem( šādas baumas arī klīst).

:tikainesaki: Rīt visu izlabos! :tikainesaki:

Ja nemaldos, tad CDR ir norādīti dokumenti, kuri jāiesniedz, bet kuri jāuzrāda vienkārši - VĒL nav. :viltigs:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby sanita » 14 Feb 2013, 14:26

Creme de la Creme wrote:Uz doto brīdi es esmu dzirdējusi jau kādas padsmit versijas par šo tēmu. :kanepe: Bet patiesība ir ''tur arā''.


Lūk pierādījums, ka jābūt Padomes un Prezidija lēmumiem publiskiemun neizplatāmi cuar klubiem, bet galvenā LKF lapā un ar paskaidrojumu par darbības mehānismu ( procesu), jo pat cilvēki, kuri bija sapulcē interpretē lēmumu pēc savas sapratnes.

Korland Rein wrote:
sanita wrote:Arī šeit nav norādīts ( LKFa lapā) ka dokumentam ir jābūt izsniegtam tikai LKFā un nav uzrādīts, ka to ir jāiesniedz kopā ar metiena dokumentiem( šādas baumas arī klīst).

:tikainesaki: Rīt visu izlabos! :tikainesaki:

Ja nemaldos, tad CDR ir norādīti dokumenti, kuri jāiesniedz, bet kuri jāuzrāda vienkārši - VĒL nav. :viltigs:

Tad nākošais jautājums kam ir tiesības veikt izmaņas CR?
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Ezis » 14 Feb 2013, 14:55

sanita wrote: kurš ir labāks. No visām pusēm mēs!!!!!! Un savādāk nav un nevar būt, ja ir tāda pārliecība tad no kā ir jābaidās un jāslēpjās?

Domāju, ja būtu jebkāda, kaut cik saturīga alternatīva, daudzi jau būtu prom... Un tas nu tiek izmantots uz vella paraušanu... Lēmumi un likumi tiek pieņemti vvz pēc kādiem principiem. Ja kaut viens ir kaut mazliet ko izdarījis greizi, tiek pieņemts jauns likums, pēc kura VISI tiek pasludināti par potenciālajiem pārkāpējiem un kārtība tūlīt tiek mainīta, lai VISI (pēc noklusēšanas - pārkāpumus plānojošie) audzētāji, jau pašā sākumā neiedomātos, ka viņi kaut ko var...

Par to atsavināšanas papīru. Man ir KAUNS tādu skricelējumu dot kucēnu saimniekiem. Būtu vismaz pacentušies, lai to var uztaisīt 21.gs. atbilstoši, tas ir - drukāti. Nevis 3 rokrakstos ar dažādām pildspalvām aizpildīts... Neatkarīgi no visiem lēmumiem, es tāpat katram kucēnam došu līdzi savu līgumu. Jo tas ir MANS kucēns, ko ES pārdodu. Un dokumenti tomēr ir tikai pēc tam...
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Korland Rein » 14 Feb 2013, 15:38

Ezis, :par:

90% klubu biedri ir esošās sistēmas pretinieki, bet nav alternatīvas, līdz ar to sistēma darbojas un tie darbinātāji pieņem visu kā viņiem vajag un kā grib, ignorējot pat Valsts normatīvos aktus.
Emocijas un aizvainojums cilvēkos kāpj ar katru gadu augstāk un augstāk un jau ar pārliecību varu teikt: līdz revolūcijai nav tālu!

Visā darbības procesā ir tikai aizmirsta viena ļoti svarīga lieta: LKF ir FCI pārstāvības funkcijas valstī un organizācija nevar darboties neievērojot pastāvošo likumdošanu un vēl jo vairāk pretēji saviem un FCI statūtiem. Tas nekas, ka visiem ieborē (arī es to dabūju dzirdēt kinologu kursos), ka mēs varam un drīkstam visu: gribam atbildam, gribam nē, gribam pieņemam, gribam nepieņemam un tt. Tā nu viss nav....ļoti daudz gadi pagājuši nerezultatīvi, tikai caurizpīti intrigās. Secinājums: kopumā baidāmies to, kuru paši treknu barojam. :ieraujpoda:
Un pat vairs nav jāsaka, kā tas viss izskatās no malas.... :aknee:
Paņemsim to pašu statistiku LV, LT un EST:
Kucēnu skaits 2011 gadā pēc FCI statistikas datiem ( http://www.fci.be/uploaded_files/Statis ... Europe.pdf) :
LV = 2364
LT = 5138
EST = 3786
Laikam jau pat platības ziņā ir pagrūti salīdzināt EST ar LV.... 8-)
Ar nepacietību gaidu 2012. gada ciparus. :jaa:

Paņemsim to pašu CDR un pēdējās izmaiņas no 12 uz 10 mēnešiem. Es tak tāds foruma bubulis, ņēmu un norādīju, kā būtu pareizi pēc noteikumiem uzrakstīt CDR konkrētu pkt. To tak tā nedrīkstēja. :kompisbietee:
Rodas jautājums kāpēc vsp šādas dumas kļūdas tiek pieļautas un publicētas reglamentos? Kurš un kādi iemesli tam pie vainas: valodas nezināšana, zems izglītības līmenis vai vnk pavirša domāšana, neieinteresētība? :jaut:
Un šaubos vai kāds uzdeva sev jautājumu, cik audzētājiem no 15.09.2012-17.01.2013 tika atteiktas pārošanas? Mēs to arī nekad nezināsim.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron